قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

دوستان خواهشان یکی قیمت روز رو بگه.
کسی نمیدونه کدوم یکی از فروش گاها سری جدید 299 دلاری رو سفارش دادن؟
کسی از سفارشش به ماها نمیگه که-!مطمئنا همشون میارن ولی بعد از فروش کنسولهای فعلیشون
وارد بازار میکنند!

من امروز برم توپخونه قیمت بگیرم بیام اینجا اعلام کنم.

سلام دیروز هایپر مارکت بودم قیمت الایت 470 اونم تازه فالکون یارو با اعتماد به نفس گفت جاسپرش نیومده
بعدشم میشه اینقدر جو ندید بری از دوبی بیاری فلان از اینجا بخری فلان وقتی کسی بخواد از دوبی بیاره همین بقل تهران نیست که با مترو پاشه بره پول هواپیما + جا و هزار تا چیز دیگه رو هم حساب کنی همون میشه

قیمت ها رفته بالا 80٪ به خاطر همین فرومه نشتید تو خونه فقط جو میدید ای اقا گرون شد ای اقا برو دوبی
155 صفحه یکی نیومده حرف کارشناسنه بزنه همه از رو احساس و حدث و گمان

خوب تابستون باشه از کجا اینا میدونن مخاطبان کنسول فقط دانش اموزان هستن خیر اقا بیا تو دانشگاه ما ببین چه شاخ و شونه هایی برای کنسول میکشن

این برداشت غلطه چون تابستون باید بره بالا وقتی یارو قصدش خرید باشه خودش میدونه کی بخره ممکلکت قانون داشت تحریم نبودیم الان خیلی چیزا اینجا نمایندگی داشت ما هم مثل خیلی ها با قیمت کارخونه خرید میگردیم

امروز توپ خونه بودم.فکر کنم تمام مغازه هارو سر زدم پایینتر از 310 گیر نمیاد.قیمت ها هم اینطور که معلوم بود فکر نکنم بعد از تابستون خیلی پایین بیاد.نهایت 280-290.

مگه میشه پایین نیاد؟! تا همین الانش نصبت به قبل 50 تومن کم شده. تازه با وجود الایت 299 دلاری دیگه کم شدن قیمت 100%ه.
درسته.منظورم در مهر ماه هست.فکر نکنم مهر دیگه از 280 پایینتر بیاد.برای من و بقیه که منتظریم قیمت بازار به 250 برسه شاید باید تا 2 ماه صبر کرد.
البته این نظر شخصی منه از وضعیت داغونی که امروز تو بازار دیدم.با همین قیمت ها هم فروششون رو داشتند.

آخرین ویرایش:
بچه ها دو سه روز پیش تو sims47 خوندم که مایکروسافت میخواد قیمت elite رو تا 199$ بکشه پایین درسته ؟اگه درسته چرا قیمتا فاجعه است؟
مطمئن باش کسی که اون قیمت رو نوشته فرق پوند با دلار رو نمیدونسته. اینا همش شایعست
پس اگر اینطوریه حتما ارکید هم میشه 99$؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or