قرار داغ FIFA 12 ! فقط حرفه ای ها !!!

Igneous

کاربر سایت
Nov 14, 2009
31
مال من حسابگره شما چی؟کجای کرمانشاهی؟گیمرتگتو بده!

منم حسابگرم, کارمندان. میگن صبانت بهترین پینگ رو میده نمیدانم چکار کنم؟!!
گیمرتگ : IGN30US
قسمت قرمز رنگ عدد 30

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
منم حسابگرم, کارمندان. میگن صبانت بهترین پینگ رو میده نمیدانم چکار کنم؟!!
گیمرتگ : IGN30US
قسمت قرمز رنگ عدد 30

512؟
اخه صبانت نامحدود نداره.بعد منم 2-3 روز بود بالا رفت پینگ ولی امروز درست شد .اگه درست نشد زنگ بزن بهشون خیلی بیشرفن بدونن هیچی نمیگی سرعتو کم میکنن

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
چه جالب شما هم کرمانشاهی هستی؟ ایول. راستی سرویست رو از کدام isp گرفتی؟
سرویس من خیلی رو مخه, پینگش که تا دیروز 220 بود الان شده 380!
من در اصل جوانرود تشریف دارم از مخابرات گرفتم خیلی خوبه اولاش که عالی بود ولی الان هم خوبه و نامردی نکنم خوب هست
اینترنت هم تو این مدت خیلی وضعیت وخیمه دیشب دوستم از تبریز زنگ زد گفت قطعه و یه فامیلون هم تو سنندج گفت که اونجا هم دیشب قطع بود امروز باهاش تماس گرفتم نمیدونم مشکل چیه احتمالا این شبکه ملی و چیزا هست ... مشکل داره

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
من در اصل جوانرود تشریف دارم از مخابرات گرفتم خیلی خوبه اولاش که عالی بود ولی الان هم خوبه و نامردی نکنم خوب هست
اینترنت هم تو این مدت خیلی وضعیت وخیمه دیشب دوستم از تبریز زنگ زد گفت قطعه و یه فامیلون هم تو سنندج گفت که اونجا هم دیشب قطع بود امروز باهاش تماس گرفتم نمیدونم مشکل چیه احتمالا این شبکه ملی و چیزا هست ... مشکل داره

منم تموم شه مخابرات میگیرم

Igneous

کاربر سایت
Nov 14, 2009
31
امشب خیلی بهتر بود, امیدوارم بهتر هم بشه.
مخابرات اینجا زیاد تعریی نداره, 4 کوچه اونورتر دوست خودم با مخابرات وضعش از من بدتر بود!
راستی دفاع لگسی بازی میکنی یا ناکتیکال؟ آقا ما تا میامدیم بچرخیم 2 نفر رو پا میاد! زدی نابود کردی
دیشب.

مخابرات که فکر کنم پورت خالی دیگه نداره!

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
اقا امیر برو حتما بگیر من که خیلی راضیم و خوبه
راستی دفاعت خیلی ناجوره یه سروسامونی به به دفاعت اگه خواستی تو پی ام بهت مگیم چی کار کنی البته افتخار بدی
ما هم هستیم کسی خواست بازی کنه آماده ایم

Don Marco 001
اگه پایه هستی منو اد کن khelane

امشب خیلی بهتر بود, امیدوارم بهتر هم بشه.
مخابرات اینجا زیاد تعریی نداره, 4 کوچه اونورتر دوست خودم با مخابرات وضعش از من بدتر بود!
راستی دفاع لگسی بازی میکنی یا ناکتیکال؟ آقا ما تا میامدیم بچرخیم 2 نفر رو پا میاد! زدی نابود کردی
دیشب.

مخابرات که فکر کنم پورت خالی دیگه نداره!
راستی شما ارش جان تاخیر نداری؟ لگ اگه بازم نباشه شاید تاخیر داشته باشی واسه این که بفهمی تاخیر داری یا نه وقتی پاس اول بازی رو میزنی دقت کن که وقتی دکمه رو میزنی و پاس میدی اختلاف زمانی ناچیز داره یا نه من رو دقت کرده باشی همیشه اولین بازیم با شما اینجوری بوده اینطوری میتونم بفههم که تاخیر دارم یا نه در مواقعی که زیاد بازی حساس باشه:))
والا من همون راندم بازی میکنم یعنی تاکتیکال بازی میکنم برای اینکه دونفر هم اومدن رو پات دکمه rb رو بگیر دونفر میاره و یکیشون رو خودت کنترل کن و یکی دیگه هم خود cpu کنترل میکنه و خودت هم زرنگ باشی میتونی سریع سویچ کنی و از مهاجمها توپو بگیری ولی هواست باشه این کار خطرناکه در بیشتر مواقع چون یه دفاع از خط دفاعیتون کم میشه و راحت با یه پاس تو عمق و هوایی میشه کار رو تمام کرد

راستی هروقت میلان میاری من نمیتونم بازی خودم رو بکنم شاید باور نکنی خیلی از تیم های ایتالیای نفرت دارم اگه دقت کرده باشی دیشب وقتی میلان رو اوردی شانس من هی میزدم به تیرک دروازه یا اصلا نمیتونستم تک به تک رو گل کنم یه جوریم زیاد نمیتونم بازی رو در سن سیرو اداره کنم
یادمه تو مد سیشن تو فصل 3 بودم داشتم میرفتم به دو که با تیم ایتالیا روبرو شدم هر کاری کردم خداشاهده دروازه خالی رو هم رونی نتونست گل کنه دوبار پیاپی

Igneous

کاربر سایت
Nov 14, 2009
31
راستش به تاخیر دقت نکردم, این سری حتما دقت میکنم.
ای بابا ایتالیا و میلان کلا عشق منه, حالا لامصب دیگه میلان سیلوا و ایبرا رو نداره
دارم دنبال یه تیم جانشین براش میگردم. آقا با رونی چه چیپی زدی, اصلا یه وضعی . . .

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
اقا امیر برو حتما بگیر من که خیلی راضیم و خوبه
راستی دفاعت خیلی ناجوره یه سروسامونی به به دفاعت اگه خواستی تو پی ام بهت مگیم چی کار کنی البته افتخار بدی

همه بهم میگن دفات ضعیفه خودمم میدونم اصلا نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنی.

حسن 1378

کاربر سایت
Aug 1, 2012
64
نام
حسن
یه سوال این کد برای بازی کردن رو چه جوری میشه به دست بیاریم؟:-/

---------- نوشته در 11:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:43 AM ارسال شده بود ----------

یعنی شما چه جوری انلاین بازی میکنین به منم بگین

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
یه سوال این کد برای بازی کردن رو چه جوری میشه به دست بیاریم؟:-/

---------- نوشته در 11:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:43 AM ارسال شده بود ----------

یعنی شما چه جوری انلاین بازی میکنین به منم بگین

سلام
خب برای انلاین بازی کردن باید کد انلاین پسس رو داشته باشی که با پوینت ها میتونی اون رو داشته باشی واسه اینکه پوینت رو بخری باید بری تو سایت های خرید ایرانی مثل ماتریکس گیم و اونجا 800 پوینت رو بخری بعد رفتی تو فیفا و به اینترنت وصل شدی از میخواد ریدم کد یا انلاین پسس رو داشته باشی که شما باید انلاین پسس رو بخری اول پوینت رو وارد میکنی که موقع خرید 800 پوینت اونجا نوشته چجوری واردش کنی بعد تو فیفا انلاین پسس رو انتخاب کردی از پوینت ها رو میخواد پوینت رو در قبال انلاین پسس میدی و دیگه تمام و میتونی بازی کنی یه فایل 100 کیلوبایتی دان میکنی و دیگه تمام و بازیتون اوریجینال میشه
تمام
راستی یه تایم تریل دوروزه داره اونو مصرف کن بعد برو بخرش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر