قرار داغ FIFA 12 ! فقط حرفه ای ها !!!

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
من کوچیک همتونم یه ذره فیفا بارمون هست دوست داشتید ادد کنید
yashar vamp
در ضمن خیلی کسایی رو میشناسم رنک جهانی ندارند اما حاضرم قسم بخورم 10 تا رنک 1 دنیا بازی داره
بازی فیفا مخصوصا تو رنکش خیلی بچه بازی شده همه میگن برد در هر شرایط از تو دفاع بزن زیر توپ و سو استفاده از باگ توپ گیری دفاع گرفته تا انواع و اقسام وقت کشی ها
من بازی کردم 6 تا خوردم اما از بازی لذت بردم بازی کردم بردم حریفو اصلا بهم حال نداده
ما میخواییم از بازی لذت ببریم بازی خوبی بکنیم
سینا جان امیدوارم هرجا هستی سالم و موفق باشی اما سبک بازیتو به عنوان یه دوست قبول ندارم
تو یه بازی به من 4 تا گل زد عین 4 تاشم کشید زیر توپ دفاعم سوتی داد(باگ توپ استاپ کردن دفاع) بدون هیچ زحمتی توپو ازم گرفتم زد تو گل
در عوضش منم گل زدم با 10 پاس و جا گذاشتن دفاعش گل زدم
نمیخوام غر بزنم بهونه بیارمکه باختم اما خودتون قضاوت کنید کدوم سبک سبکیه که دلچسبه بازی تیمی و پاسگاری یا گل زدن رو یه باگ و سو استفاده ازش؟

سلام اقا دیروز و پریروز بهتون پی ام دادم تو لایو اصلا جواب ندادید خب بگذریم من شبها اکثرا اوقات هستم یعنی از 10 به بعد پایه هستم تا اخرای شب و ساعات 1 تا 2 (به ندرت 2 )
هر وقت سرت خلوت بود بهت پی ام دادم بیا یه کم محک بخورم ببینمبازی بلدم یا نه چون دوستان از شما خیلی گفتند و دوست دارم با شما بازی کنم

GT:emaad97
قبل از ادد کردن لطفا پ.خ کنید که چند تا GT که کم بازی میکنن رو پاک کنم
یه سلام گنده هم به اقا عماد گل شرمنده تم به خدا دیشب بود فکر کنم درخواست بازی دادی رد کردم داشتم با دوستم بازی میکردم مهدی همین انجمن خودمون حدود یه دو ماهی میشه همه شبه باهاش بازی میکنم کاروزندگیم شده بازی با اون انشالله باهم بتونیم یه چندتا بازی مشت انجام بدیم

راستی دوستان گل چرا نمیاد تیم پلی یا ویرچوال مود باهم بازی کنیم 4 به 4 یا بالاتر هم لگ نداریم هم از حرف های هم حال میشیم میرم با خارجی ها بازی میکنم هیچی حالیشون نیست هی تک روی و منم خارجی بلد نیستم و یه الفاظی... براشون سند میکنم :d

Igneous

کاربر سایت
Nov 14, 2009
31
من دیشب اولین تجربه فیفا لایو, کلا اولین تجربه لایوم رو با khelane
داشتم. خیلی جالب و هیجان انگیز بود. ایشون هم که خیلی خوب بازی میکردند.
3 دست بازی کردیم که واقعا چسبید. متاسفانه من دو روز مجانی دارم استفاده میکنم امیدوارم
هرچه زودتر online pass رو بگیرم که دیگه خیال راحت. دوستان منم اد کنید که اکثر موقع ها پایه فیفا هستم.
GamerTag : IGN30US
قسمت قرمز رنگ عدد 30

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
من دیشب اولین تجربه فیفا لایو, کلا اولین تجربه لایوم رو با khelane
داشتم. خیلی جالب و هیجان انگیز بود. ایشون هم که خیلی خوب بازی میکردند.
3 دست بازی کردیم که واقعا چسبید. متاسفانه من دو روز مجانی دارم استفاده میکنم امیدوارم
هرچه زودتر online pass رو بگیرم که دیگه خیال راحت. دوستان منم اد کنید که اکثر موقع ها پایه فیفا هستم.
GamerTag : IGN30US
قسمت قرمز رنگ عدد 30
به جمع فیفا بازان لایو خوش امدید عزیز اسمتون رو در xbl همون لایو بزار با هم بهتر اشنا شیم دیشب در نیمه دوم واسه این قطع شدم یهو برق منطقه مربوط به شهر مون یه ریپ زد و قطع شد اگه دقت کرده باشی عمدی نبود واسه این میگم خدای ناکرده سو تفاهمی پیش نیاد در ضمن بازیتون هم خیلی خوبه انشالله هروقت خریدی یه ندا بده با هم یه چند دست بازی بریم امشب هم بودی ساعت 10 یا 11به بعد هستم پایه بودی ان هستم بیا

mehdisilent66

کاربر سایت
Oct 10, 2008
5
سلام دوستان
من 1600 Point تو marketplace دارم
online Pass که میخوام بگیرم تو بازی
Purchase رو که میزنم واسه Downlode Online Pass این Error رو میده
CAnt Retreive information from xbox live....try later....status code 80153410

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
سلام دوستان
من 1600 Point تو marketplace دارم
online Pass که میخوام بگیرم تو بازی
Purchase رو که میزنم واسه Downlode Online Pass این Error رو میده
CAnt Retreive information from xbox live....try later....status code 80153410

به پست عدم امکان خرید از لایو مراجعه کنید

---------- نوشته در 09:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:30 PM ارسال شده بود ----------

چند وقته دنبال یه نفر که یه تیم کاملا تهاجمی(عین خودم)داشته باشه میگردم/کسی هست خوشحال میدم باهاش بازی کنم...
EHsAN ArdenT

Igneous

کاربر سایت
Nov 14, 2009
31
به جمع فیفا بازان لایو خوش امدید عزیز اسمتون رو در xbl همون لایو بزار با هم بهتر اشنا شیم دیشب در نیمه دوم واسه این قطع شدم یهو برق منطقه مربوط به شهر مون یه ریپ زد و قطع شد اگه دقت کرده باشی عمدی نبود واسه این میگم خدای ناکرده سو تفاهمی پیش نیاد در ضمن بازیتون هم خیلی خوبه انشالله هروقت خریدی یه ندا بده با هم یه چند دست بازی بریم امشب هم بودی ساعت 10 یا 11به بعد هستم پایه بودی ان هستم بیا
نه بابا چه سوتفاهمی, متوجه شدم حتما مشکلی بوده. دیشب هم که خوش گذشت. بابا این منچستر شما خیلی خطرناکه!
من خودم عاشق میلانم ولی با رئال,بارسا, برزیل هم بازی میکنم. لا مصب هر تیمی شخصیت بازی خودشو داره و دوست دارم با همشون
بازی کنم :D
راستی اسم من آرش, خوشبختم

4 سال دارم فیفا میزنم هنوز دفاع کردنو یاد نگرفتم

امیر جان منم کرمانشاه هستم, دوست داشتی خوشحال میشم با هم بازی کنیم.

scofild

کاربر سایت
May 9, 2012
113
نام
amir ali
امیر امشب ساعت 11 ازباشگاه میام بیا بهت بگم دفاع کار زیاد سختی نیست فقط یه سری قلق داره
احسان جان منو ادد کن منم عین خودت تو حمله ام

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
امیر امشب ساعت 11 ازباشگاه میام بیا بهت بگم دفاع کار زیاد سختی نیست فقط یه سری قلق داره
سلام
امشب اگه میتونی یه دست یا دو دست بازی بزنیم دوستان زیاد از شما گفتند میخوامی حداقل یه بازی انجام بدیم یه بازی ملاک نیست ولی خیلی دلم میخواد بازی کنم
نه بابا چه سوتفاهمی, متوجه شدم حتما مشکلی بوده. دیشب هم که خوش گذشت. بابا این منچستر شما خیلی خطرناکه!
من خودم عاشق میلانم ولی با رئال,بارسا, برزیل هم بازی میکنم. لا مصب هر تیمی شخصیت بازی خودشو داره و دوست دارم با همشون
بازی کنم :D
راستی اسم من آرش, خوشبختم

امیر جان منم کرمانشاه هستم, دوست داشتی خوشحال میشم با هم بازی کنیم.
خب ارش جان یا خان بازم سلام دیشب دوستم هی پی ام میداد و میگفت بیا بازی اگه نرفته بودم ازم دلخور شد حتی یه پیام گذاشته بود و خیلی ناراحت شده بود وقتی بازی دوم رو شروع کردم واسه همین بازی سوم رو ادامه ندادم یه پوینت بخر بیشتر باهم بازی کنیم
بازیتون حرف نداره منم عشقم منچستر هست واسه این همیشه میارمش
راستی کجای کرمانشاه هستی شاید یه روزی هماهنگ کردم اومدم حضوری خدمتتون ازانلاین بگذریم خود خود لایو بازی کردیم

Igneous

کاربر سایت
Nov 14, 2009
31
چه جالب شما هم کرمانشاهی هستی؟ ایول. راستی سرویست رو از کدام isp گرفتی؟
سرویس من خیلی رو مخه, پینگش که تا دیروز 220 بود الان شده 380!

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
چه جالب شما هم کرمانشاهی هستی؟ ایول. راستی سرویست رو از کدام isp گرفتی؟
سرویس من خیلی رو مخه, پینگش که تا دیروز 220 بود الان شده 380!

مال من حسابگره شما چی؟کجای کرمانشاهی؟گیمرتگتو بده!

---------- نوشته در 03:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:20 PM ارسال شده بود ----------

چند روزه پینگم 2-3 برابر شذه هر وقت درست شد یک وقت بزار میام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر