قرار داغ برای کانتر ...

این جا می خوایم یه قرار بزاریم تا با هم در یه روز ویه ساعت مشخص وصل شیم به یه سرور خلوت (از جمله آسیاتک) و با هم بازی کنیم ... مطمئنا اگه پایه باشید خیلی حال خواهد داد ...
خوب ... بچه هر کس که کانتر بازه بیاد اینجا و یه نظر بده و بگه به نظرتون چه روزی وصل شیم ...؟؟؟
در ضمن با دیال آپ هم میشه کانتر بازی کرد ...
من پیشنهاد خودم 11 و یا 12 فروردینه ...(اول روزش رو معلوم کنیم تا بعد بریم سراغ ساعتش )

فقط خیلی سریع بیاید نظر بدید

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
یکی به viper و lich وfarzad lion خبر بده شاید اونا هم اومدن!!!

من به امید و اشکان میگم ( البته شاید اشکان نیاد ) ... وااه مگه فرزاد هم CS بازی میکنه و نمیدونستیم ؟! :biggrin1:

Hardwired ( پست داده ولی نگفته که پایه هست یا نه )

خودم میارمش ، ببینم کسی اینجا میدونه Scout ـه پارسیایی یعنی چی ؟ :)

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
خودم میارمش ، ببینم کسی اینجا میدونه Scout ـه پارسیایی یعنی چی ؟ :)

با پینگ 200 ؟!
(واقعا این داتک چجوری میتونه اونقدر گند بزنه که سرور دو وجب اون ورتر رو با 12 hop پیدا کنه )
جوون بودیم ، موهام هم سفید شده !

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
آقا من میگم دو تا تیم تشکیل بدیم و برای هر کدوم یه تگ بذارم!! تا شیر تو شیر نباشه بازی!!! نظر بقیه چیه؟

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
وقتی بازیتونو کردین و تموم شد ، بی زحمت یکی لیست بذاره از frag اول تا آخر به ترتیب تا ببینیم کی به کیه !

(سیاوش جان فکر کنم انجام این کار برای شما آسون تر باشه تا بقیه . . . آخر بازی که تموم شد Tab رو بگیر و یک screenShot بگیر و بذار اینجا اگر زحمتی نیست )

با تشکر

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
با پینگ 200 ؟!
(واقعا این داتک چجوری میتونه اونقدر گند بزنه که سرور دو وجب اون ورتر رو با 12 hop پیدا کنه )
جوون بودیم ، موهام هم سفید شده !

میگم پینگ 200 که عالیه :p من پینگم 300-350 با پرویی تمام گفتم میام.:biggrin1:ولی جدا بیاین دیگه بزارین حداقل از شما ها یه چیزی یاد بگیرم .

من dial up دارم

درکت میکنم.خوب شد تنها نیستم.

این شاتل هم که می خواست یه 128 بهم بده فعلا که پیچوندتم :confused:
یا بگذاریدش برای صبح یا بعداز بازی...
صبح نه .بعد از بازی باشه بهتره

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
آقا ما هم هستیم ! (البته من که همیشه بودم:biggrin1: )
مسافرت بودم نتونستم به این تاپیک برسم!
من هم مثل سیاوش Admin ه Pishgaman هستم ! اگه سیاوش نیومد من کارا رو راست و ریس میکنم ! تا الان فکر میکنم 10 نفر باشیم. اگه 10 نفر بودیم یه Match میدیم (5v5). اگه نه که بازی میکنیم همینطوری :)
منم دوستان اطلاع دارن با id ه G.Z | GhosTRidEr بازی میکنم (شایدم با Viper!).
آقا من میگم دو تا تیم تشکیل بدیم و برای هر کدوم یه تگ بذارم!! تا شیر تو شیر نباشه بازی!!! نظر بقیه چیه؟
برای این مسئله هم مشکلی نیست البته در صورتی که گفتم 5v5 باشیم ! اگه بیشتر بودیم هر کی با هر idی خواست بازی میکنه.
من پینگم 300-350 با پرویی تمام گفتم میام
یه مشکلی هست اونم اینکه مثلا یکی پینگش 60 ه شما پینگت 300 ! شما اگه بازیت 3 برابر اون طرف هم باشه بازم جلوش کم میاری ! ولی در هر صورت ببینیمت خوشحال میشیم !

در مورد ساعت هم همونطور که Zelda گفت زیاد مناسب نیست ! ولی اگه همه میان ما هستیم !

آخرین ویرایش:

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
بچه ها من بعد از بازی نیستم ... اگه ممکنه قرار باشه از 2:30 تا 4 ...
1 ساعت و 45 دقیقه بیشتر به قرار نمونده ...
DeathKnight جان دمت گرم برای سرور پسورد بزارید و الان پسورد رو همین جا اعلام کنید ...
فقط بچه ها خواهشن با همین ساعت 2:30 تا 4 موافقت کنید و به بقسه هم اطلاع بدید ...

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
DeathKnight جان دمت گرم برای سرور پسورد بزارید و الان پسورد رو همین جا اعلام کنید ...
بهتره از طریق Yahoo صحبت کنیم ! اینجوری بهتره !
در ضمن DonLethon جان این ساعتی که شما گفتی فکر نمیکنم کسی بیاد !

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
بهتره از طریق Yahoo صحبت کنیم ! اینجوری بهتره !
در ضمن DonLethon جان این ساعتی که شما گفتی فکر نمیکنم کسی بیاد !

باشه ... کاملا درسته ... بچه هایی که پایه این قرار هستن id هاشون رو اینجا بگن تا Death Knight عزیز زحمتشو بکشه و پسوورد سرور رو براشون بفرسته ...
اینم id خودم : DonLethon
من تسلیمم ... برای ساعتشم نظرتون با 7-9 چیه (19-21 شب ) ؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر