قرار داغ برای کانتر ...

این جا می خوایم یه قرار بزاریم تا با هم در یه روز ویه ساعت مشخص وصل شیم به یه سرور خلوت (از جمله آسیاتک) و با هم بازی کنیم ... مطمئنا اگه پایه باشید خیلی حال خواهد داد ...
خوب ... بچه هر کس که کانتر بازه بیاد اینجا و یه نظر بده و بگه به نظرتون چه روزی وصل شیم ...؟؟؟
در ضمن با دیال آپ هم میشه کانتر بازی کرد ...
من پیشنهاد خودم 11 و یا 12 فروردینه ...(اول روزش رو معلوم کنیم تا بعد بریم سراغ ساعتش )

فقط خیلی سریع بیاید نظر بدید

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
نه بابا خون ما به پا شده چه برسه من به پا کنم
راس میگی
کوروش بود
حالا هرچی خواستم بگم بچه محلاتونم بیار آنلاین بعد بن کن:biggrin1:
تو اینقدر آجیل و پسته نخور تو عید که بگی آی دلم حالا یک اسمه ها تحفه ی شاهانه که نیست:cheesygri

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
بیاید پیشگامان اگر دیدم با خودم از 8 نفر به بالا بودیم رو سرور pass میگذارم واستون که کسی نیاد.

اینم IP سرور: 85.9.68.10:27016

پ.ن: من سیاوش اسمم تو بازی هم اسمم ArmageddoN ـه ادمین سرورهای پیشگامانم معمولاً من رو با تگ G.Z میبینید تو سرور ها G.Z | ArmageddoN.
پ.ن: And God knows how I hate cheaters...

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
من میگم شب بذارید بهتره مثلا ساعت 10 -1 تا همه بتونن بیان!!!!

راستی armagdon تویی :cheesygri من شناختی؟؟؟؟ بازیتم خفنه!!!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نترسید بروبچز کلن MaMMaD هم هستن. اگر میگم بیاین پیشگامان واسه اینه که اونجا من هستم و همه چیز دسته خودمه، اگر میخواید برید جای دیگه برید مسئله نیست، ولی ادمین ندارید!

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
چه عالی ... خوب این خیلی خوبه ... فقط بچه ها لطفا همه بیاین ...
پس قرار شد 10 فروردین ... ولی ساعتش هنوز قطعی نیست ... برای ساعتشم خیلی سریع یه تصمیمی بگیرید ... به نظر خود من هم آخر وقت خیلی خوبه ولی خوب خیلی ها نمی آن ... به نظرم ساعت 3-5 ( 15-17) خیلی خوبه ... اگه موافقین بگید تا دیگه رسما اعلام کنیم ...
و اگه همون پیشگامان بشه که عالیه ... و Darkfie1d هم زحمت بکشه یه پسوورد بزاره و این جا پسورد رو بگه تا بچه ها تو اون ساعت وارد شن تا با هم صفا کنیم ;)

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
فکر کنم اولین Victim رو بشناسم
178.gif
I'm Prepare to death
اما ساعتش فکر کنم از ده تا دوازده خوب باشه حالا بستگی به بچه ها داره.در هر صورت من تابع جمعم.:biggrin1:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
به نظر خود من هم آخر وقت خیلی خوبه ولی خوب خیلی ها نمی آن ... به نظرم ساعت 3-5 ( 15-17) خیلی خوبه ... اگه موافقین بگید تا دیگه رسما اعلام کنیم ...
:biggrin1:

به نظره من اون ساعت باشه خیلیها هم نمیان ! ( یکیش خودم ! ) چون وقته آنلاین شدن نیست آخه ! آخره شب ملت همه میان رو نت ..

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
پس آقا کسی با ساعت 3-5 مخالفتی نداره ؟؟؟ فکر می کنم ساعت خوبی باشه ...
Darkfie1d جان شما هم زحمت بکش یه پسورد تو اون ساعت برای پیشگامان بزار و پسوورد رو هم همین جا بگو ...
فقط بچه ها خواهشن این پسوورد رو به کسی ندید تا یه وقت احیانا روم پر نشه تا همه اون هایی که ابراز آمادگی کردن بتونن بیان ...

خوب این قراره اوله ببینم چی کار میکنین ... هر جور شده بیاین تا کلید قرار های بعدی هم بخوره ...
جمعه ساعت 3-5 همه تون رو تو روم پیشگامان می بینم ...;)

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
راستی تا الان این افراد ابراز آمادگی کردن :
Don_Lethon
osilatoria
Kane&Lynch
slip_knot
James Bond 007
Darkfie1d
Hardwired ( پست داده ولی نگفته که پایه هست یا نه )
soroushq
Zelda
با این حساب فعلا 9 نفر هستیم که برای قراره اول آمار خیلی خوبیه ( البته اگه همه بیان و جا نزنن )

تو همه پست ها اینو می گم برای این که یه وقت فراموشتون نشه ...
قراره ما جمعه 10 فروردین 1386 ساعت 3-5 ( 15-17) در سرور پیشگامان به آدرس ip :
85.9.68.10:27016

اگه مشکلی دارید در مورد سرور و یا چیز دیگه سریعا مطرح کنید ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر