قرارهای Online در Killzone 2

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
سلام ، خوبی ؟ :smile:
میگم تو این 9 ماه کجا بودی ؟ آها شاید از این بازیکن های پدیده هستن که ییهو ظهور می کنن ، نه ؟ :D
خدا رو شکر تو این دوره زمونه همه Hardcore Player شدن ، بلاد اسلامیمون در خصوص بازی کن های با ادعا و بی ریشه خودکفا شده .
خوب بودن بازی که به مدت بستگی نداره پسر خوب

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
کسی نگفت 4ساله اومده من 1ماه اومدم تو خودت بچه ی کجایی افغانستان؟؟؟؟؟؟/

سلام.
مثل اینکه خیلی شاخ تشریف داری؟
id من رو add کن: X-ASLAN-X یا اینکه من تو رو add کنم؟
مثل دوتا مرد یه match خصوصی "یک به یک" میذاریم... بعد هم تو بازی بهت میگم افغانستان یعنی چی.

در ضمن شما که خیلی ادعات میشه بفرمایید رنک جهانی ات چند هست؟ 203502 ام نه؟! :laughing:
card.jpg

من 53 ام هستم:smile:
card.jpg

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
یه سوال من امروز خواستم انلاین بزنم یه اپدیته 90 مگی داشت
حالا نمیشه ابن اپدیتو از نت دانلود کرد ریخت یا حتما باید با خوده دستگاه اپ کرد

panteA

کاربر سایت
Jul 1, 2009
90
مگه دختراهم KILLZONE بازی میکننن؟:confused::blink:

Battle replay
Battle replay
شما همچین گفتید من فکر کردم Commander in chief هستید.
ساعتشو مشخص کن بهت بگم:arrowu:
من که شمارو اونطوری بردم،اونوقت میخوای با کیا مسابقه بدی؟
سلام.
مثل دوتا مرد یه match خصوصی "یک به یک" میذاریم... بعد هم تو بازی بهت میگم افغانستان یعنی چی.

در ضمن شما که خیلی ادعات میشه بفرمایید رنک جهانی ات چند هست؟ 203502 ام نه؟! :laughing:
card.jpg

card.jpg
شما وقتتون رو تلف نکنید لطفا

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
خوب بودن بازی که به مدت بستگی نداره پسر خوب

دوست عزیز منو اصلان 8 ماه شبانه روز توی کیلزون بودیم اون موقع شما داشتی خوابش رو میدیدی(حالا بگذریم که 1.5 هست دیگه بازی نمی کنیم) ... اتفاقا کیلزون بیشتر به مدت کار داره تا خوب بودن بازی چون کافیه شما یه بار با ما ها بازی کنی اونوقت میفهمی مدت میاد کمکت یا تجربه .

حالا هم اگر دوست داری بیا با هم بازی کنیم ... من با pistol بازی می کنم ... اگر هم خواستی بگو رنکی که 2 ماه پیش داشتم رو نشونت بدم که زیاد دور ورت نداره.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
دوست عزیز منو اصلان 8 ماه شبانه روز توی کیلزون بودیم اون موقع شما داشتی خوابش رو میدیدی(حالا بگذریم که 1.5 هست دیگه بازی نمی کنیم) ... اتفاقا کیلزون بیشتر به مدت کار داره تا خوب بودن بازی چون کافیه شما یه بار با ما ها بازی کنی اونوقت میفهمی مدت میاد کمکت یا تجربه .

حالا هم اگر دوست داری بیا با هم بازی کنیم ... من با pistol بازی می کنم ... اگر هم خواستی بگو رنکی که 2 ماه پیش داشتم رو نشونت بدم که زیاد دور ورت نداره.
من کجا بودم اون موقع پس امیر :D امیر ول کنیم اینا رو به امون خدا بهتره . میگم که تو این دوره زمونه همه از طفولیت Hardcore Gamer تشریف دارند ، حالا خدا میدونه کی تو PSN عضو شده :D اون موقع که Resistance 1 میزدیم میدونستی Multiplayer چیه ؟ :D
خواهشا بیشتر از این دیگه باعث توهین به شخصیت خودت نشو :D 26 فوریه بازی اومد ، دو روز بعد Persian Zone ساخته شد هیچ احد الناسی غیر 3 4 نفر نمیدونستن کلن چیه ! حالا دیگه همه ... .
ادامه نمیدم چون بچه ها به نحوی جوابتو دادن ، من خیلی بدتر از اینجا حواب میدم هم برای خودم بد میشه هم برای تو دوست عزیز . :smile:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
سلام.

card.jpg

card.jpg
شما add کن من میام

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
Battle replay
Battle replay
شما همچین گفتید من فکر کردم Commander in chief هستید.

من که شمارو اونطوری بردم،اونوقت میخوای با کیا مسابقه بدی؟

شما وقتتون رو تلف نکنید لطفا
شما فکرکردی2 دست منو بردی خبریه؟
بیا بازم مسابقه بدیم

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
من کجا بودم اون موقع پس امیر :D امیر ول کنیم اینا رو به امون خدا بهتره . میگم که تو این دوره زمونه همه از طفولیت Hardcore Gamer تشریف دارند ، حالا خدا میدونه کی تو PSN عضو شده :D اون موقع که Resistance 1 میزدیم میدونستی Multiplayer چیه ؟ :D
خواهشا بیشتر از این دیگه باعث توهین به شخصیت خودت نشو :D 26 فوریه بازی اومد ، دو روز بعد Persian Zone ساخته شد هیچ احد الناسی غیر 3 4 نفر نمیدونستن کلن چیه ! حالا دیگه همه ... .
ادامه نمیدم چون بچه ها به نحوی جوابتو دادن ، من خیلی بدتر از اینجا حواب میدم هم برای خودم بد میشه هم برای تو دوست عزیز . :smile:
مثلا چی میخوای بگی ؟؟/:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر