قرارهای Online در Killzone 2

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
تایید میکنم...
جالب نبود این تیکه برهان جان;)
====================
میثم خان...من کاری به بحث نوب و نواب ندارم فقط بگم حرفه ای بودن نه به کلن ربط داره نه به درجه نه به هرچی دیگه...
همه ی کسانی که killzone دارن اگه به اندازه شما شاید هم کمتر بازی میکردن آخرین درجشون رو میگرفتن...
;)

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
اون موقع که من تو Live بود و آرش و اصلان توی PSN و (امیر و کیا هم نمیدونم چی داشتن) تو داشتی با آتاری و تفنگش مرغابی شکار میکردی و اون بازی رو انجام میدادی.
بابا برهان دمت گرم اينقدر با اين آقاي نوب بحث مي كني ديگه رفيق 3 ساله لايوت رو ميگي نميدونم چي داشته:biggrin1: از تو انتظار نداشتم.

بابا من ديروز جوابش رو دادم ولش كنيد

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
هه هه چون میدونستم امثالی مثل تو بقیه کلن رو به چیز میدادن ناراحت نشی :eek:
دوم اینکه قبل اینکه والور ها رو بدم اینویت دادن من خودم بهشون اول خواستم بدمشون ارش :love: دیدم بهتره ببرمشون توی کلنی که دارم میرم :love: بعدش هم حوصله جرو بحث ندارم وقتی من کیل میزم بعضی ها فرق دست چپو راستشو نمی دونست الان امده :biggrin1::biggrin1: ایرانی جماعت حسود تشریف داره :sick::sick:
هر شب مسابقه داریم بدونه در دسر :love::love:
این قانونی که شما میگی مگه هر کی تو کلن اول دنیا باشه بازیش خوبه؟ نه داداش باید بازیت بد باشه که بری کلن اول دنیا ما 14 نفریم همه هم بازیمون بد تشریف داره 2 نفرمون فقط کماندر نیستند
بعدش هم اصلا ارش تو کیارش رو همه مییشناسن استاد هستید ما شاگرد شما هستیم :biggrin1::biggrin1::biggrin1::sick::sick::sick:
والا هر بار امدم توی رومی که بازی می کردی هر چند تو زود تر بازی شروع شده بود ولی نزاشتم بشی اول اخریشم یادته که رفتی دیگه نیومدی توی روم :biggrin1::sick:
هر موقع کلن خارجی یا ایرانی خواست عرض اندام کنه یه اندای بده دوم ارش جون تو کیارش هم همه میدونن کلن پرشین زونو با کلن کی اوردید بالا همتون زیر زره بین بودید دو کلن شد یه کلن جریان 50 بازی بسته :biggrin1::biggrin1:
دیگه من نمی خوام با شما دهن به دهن بشم چون 90 درصد حرفاتون از ذلیل بودنتون میگه و10 درصد باقی هم از نوب بودنتون :sick::sick: اشاره میکنه :biggrin1::biggrin1:
يه خدايي هم بالاي سرت وجود داره كه دوروغ هاتو ميشنوه...(و الان داره ميبينه :biggrin1:)
يه بار شده يه ClanMatch بذاري با valor ؟!؟
هميشه به همه ميگفتي بدون ويلور match بذارن از ترس.
همه هم ميگفتن هميشه منت ميذاري و نمك نشناسي :biggrin1:
چقدر الكي به اعضا ميگفتي يه clan الكي بسازن و match هاي fake ميذاشتي ؟!؟
نذار بازم بگم...

اگه ادامه داده بشه گزارش ميدم...
منم همينطور... :-"

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
فکر کنم همین Made in russia که الان کلن دوم جهانه هفته ی قبل با کلن ما که همه دخترن ( KAMIKASE KITTENZ )بازی کرد 8 به 8 و 2000 تا باختن شما هم نبودی فکر کنم. کلی هم پشت هدست داشتن میخندیدن به یاراتون. (البته حیف که من هدست نداشتم.)
5-2 هم بردیم
کلنمون هم 5600 تا Valor داره.
نمیدونم چرا پست قبلی پاک شد
مگه دختراهم KILLZONE بازی میکننن؟:confused::blink:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
اون که خوبه صحبت توهم نیست بچه امروز بیا یهت بگم
سلام ، خوبی ؟ :smile:
میگم تو این 9 ماه کجا بودی ؟ آها شاید از این بازیکن های پدیده هستن که ییهو ظهور می کنن ، نه ؟ :D
خدا رو شکر تو این دوره زمونه همه Hardcore Player شدن ، بلاد اسلامیمون در خصوص بازی کن های با ادعا و بی ریشه خودکفا شده .

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام ، خوبی ؟ :smile:
میگم تو این 9 ماه کجا بودی ؟ آها شاید از این بازیکن های پدیده هستن که ییهو ظهور می کنن ، نه ؟ :D
خدا رو شکر تو این دوره زمونه همه Hardcore Player شدن ، بلاد اسلامیمون در خصوص بازی کن های با ادعا و بی ریشه خودکفا شده .
کلا همینوطوره ارش!
توی لایو هم ما این مشکلاتو داریم.طرف یک هفته است اومده میاد میگه من 4 ساله لایوم بچه های ایرانی رو نمیشناختم!:biggrin1:
کلا بیخیال شو!:biggrin1:
---------
اقا هنوز کسی هست کیلزون بازی کنه؟منظورم بچه های قدیمیه؟(ارش-اصلان-امیر-رضا و...)
فکر کنم یه 5-6 ماهی هست طرفش نرفتم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر