قدیمیترین بازی که داشتین رو یادتون میاد؟

دوباره سلام:p :confused: ;) ;) ;)
.توی یکی از تایپیک ها بحث به ماریو کشیده شد که اکثرا می شناسیمش.
حالا منم اینجا یه تایپیک زدم تا راجع به بازی های قدیمی و خاطره هاشون صحبت کنیم.نظر شما چیه؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اولين بازي اساسي من The Last Ninja بود.
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
این آتاری دسته خلبانیا بود .. یه بوکس داشت که دو نفره هم میشد :) در واقع یه دایره بود که 2 تا دست داشت و به عنوان بوکسور بود !

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
قدیمی ترین بازی که یادم میاد :confused: .خوب اون موقع ها که من خیلی کوچیک بودم سال 1303 :eek: هنوز بازی نیومده بود که بگم قدیمیش کدوم بود یه چند سال که گزشت امین رو دیدم وبهش گفتم پسر برو تو بازی سنتر عضو شو که عاقبت این شد بعد اینکه منو میاموتو دوست شدیم بهش گفتم برو ماریو رو بساز تا بعدن بچه ها بگن قدیمیتری بازیشون ماریو بوده..همین جوری گفتم بهش
میرفتیم سر زمین کشاورزی و نشا میکردیم اون موقع ها کوجیما خیلی بچه بود و واسه ما چای می آورد سر زمین همیشه هم دیر میومد .بهش گفتم کجا بودی میگفت داشتم نقاشی اسنیک رو میکشیدم بهش گفتم برو متال گیر رو بساز بچها خوششون میاد. ....الانم بعضی موق ها واسم زنگ میزنن و حالو میپرسن.
اما من قدیمیترین بازیم مال آتاری بوده خوب اون بوکس وهوا پیما و .... رو یادمه ماشینو ....دزد وپلیس و نسخه آتاریه gear of war :eek: .

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
یک دستگاه خوشحالی بود به اسم TV Game که وصل میشد به تلویزیون و چند تا بازی خوشحال داشت .

یکیش همین معروفترین بازی بود شبیه فوتبال که دو تا صفحه دو طرف تلویزیون هستند و یک توپ که در واقع یک مکعب بود و دینگ دونگ .. !
یکی دیگه هم همون نقطه از روی صفحه رد میشد و باید با یک هفت تیر که مربوط به خود دستگاه بود میزدیش .. هفت تیره مثل این ششلول های وسترن بود.
بقیه اش رو هم یادم نیست.
فکر کنم من پنج سالم بود .. چون سال بعدش رفتم مدرسه و سر تداخل بازی و درس بساط داشتیم (که هنوز نهضت ادامه دارد .. البته دیگه اولویت اول شده بازی بعد کار و درس ) میشه سال 65 .

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
1.Atari : هواپیمایی
2.Sega : مورتال
3.PC : بازی Jill of Jungle و یه بازی دیگه هم بود اسمش یادم رفته 2 تا مامور سیاه پوش بودن با کلاه و اینا دیسک می خوردن و ... خودک فلاپیش رو خریدم !!!
4.Plasy Station 1 : بازی Need For Speed فکر کنم 3 بود ؟؟؟
5.Dream Cast : بازی معروف Sonic
6.X Box : یه بازی ماشین سواری بود دوستم داشت بازی می کرد 10 دقیقه آخر رو من رفتم :p
7.Play Station 2 : امروز می شه گفت برای اولین بار درست حسابی بازی کردم (8ساعت) و اولینش God of War بعدشم Devil May Cry و عاشق هر دو شدم :love:
این ها اولین هر کنسول بود :p
اما Ps 1 و Dream Cast و مخصوصا X Box خیلی کم بازی کردم

pp8khat

کاربر سایت
Mar 14, 2007
14
اولین بازی که کردم اسمش یه چیزی تو مایه های The Crusuders Of Might & Magic بود.
خیلی باحال بود البته من نسخه Demo شو بازی کردم.ولی خیلی 20 بود.

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
من هم مثل خیلی های دیگه با ace combat 6 نه ببخشید هواپیما شروع کردم . بعد از اونم پکمن و جنگ ستارگان بودن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر