قدیمیترین بازی که داشتین رو یادتون میاد؟

دوباره سلام:p :confused: ;) ;) ;)
.توی یکی از تایپیک ها بحث به ماریو کشیده شد که اکثرا می شناسیمش.
حالا منم اینجا یه تایپیک زدم تا راجع به بازی های قدیمی و خاطره هاشون صحبت کنیم.نظر شما چیه؟

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
اولین بازی که کردم یادش به خیر یک آتاری راشتم توش حافظش یک20 تایی بازی بود البته اینی که میگم مال سالها پیشه که هنوز سگا و میکرو هم نیامده بود یک بازی بوکس داشت خیلی باش حال میکردم البته اصلا گرافیکی نبود

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
اولین بازی که داشتیم بازی های آتاری خدا بیامرز بود.... ولی اولین بازیهایی که خودم رسما بازی کردم Super Bubsy و Crazy Drake برای کامپیوتر بود:cheesygri

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
اولین بازی که کردم سوپر ماریو بر روی nes قدیمیم بود که کلی باش حال میکردم صد بارم تمومش میکردم:biggrin1:نه به اون موقع که یک سال یک بار بازی میگرفتم نه به الان که هر روز تو مغازم:biggrin1:

kitaro

کاربر سایت
Aug 16, 2007
20
زيردريايي آتاري
bl8.gif

sata

کاربر سایت
Sep 17, 2007
293
نام
سینا
زيردريايي آتاري
bl8.gif

گفتی زیر دریایی یاد یه بازی افتادم که رو کامپیوتر اجرا می شد یادمه برای اجرا شدنش 3 دقیقه باید صبر می کردی اسمش یادم نیست ولی یادمه فضای بازی کاملا رنده شد بود فکر کنم سبکشم ادونچر بود اونم جزو اولین بازی های من بود

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

زیر دریای کنسول اتاریم بود با اون گیم پدش که مثل سکان هواپیمای جنگنده بود بعد اونم که میکرو رو خریدم ماریو رو بازی کردم که هنوزم دارمش و هر از چند گاهی بهش نگا میکنم و دوران بچگیمو به یاد میارم:((:((

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
شما به اين ميگين 2 بعدي؟

كاملآ مشخصه كه 3 بعديه...
دوست عزیز اولین بازی سه بعدی تا این حین بازی bioshackهست که اونم 100 درصد سه بعدی نبود اویل یک میدونی مال چه سالیه الان سال 2007 ولی من بازی کاملا سه بعدی ندیدم.
پس لطفا تعسبی حرف نزن از دوستان دیگه بپرس تا اطلاعاتت در مورد بازی های سه بعدی بیشتر بشه.
ببخشید که تند حرف زدم.
موفق باشی.

sata

کاربر سایت
Sep 17, 2007
293
نام
سینا
دوست عزیز اولین بازی سه بعدی تا این حین بازی bioshackهست که اونم 100 درصد سه بعدی نبود اویل یک میدونی مال چه سالیه الان سال 2007 ولی من بازی کاملا سه بعدی ندیدم.
پس لطفا تعسبی حرف نزن از دوستان دیگه بپرس تا اطلاعاتت در مورد بازی های سه بعدی بیشتر بشه.
ببخشید که تند حرف زدم.
موفق باشی.
ببخشید منظور شما از بازی 3 بعدی چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر