قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای (Two Step Verification) به PSN اضافه شد

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سرانجام پس از مدت‌ها قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای یا همان Two Step Verification برای اکانت‌های PSN که از امنیت پایینی برخوردار هستند اضافه شد. با استفاده از این قابلیت شما میتوانید شماره تلفن همراه خود را به اکانت PSN اضافه کرده و از آن برای تایید هویت ورد به اکانت خود استفاده کنید و در نتیجه از اکانتی با امنیت بالاتر برخوردار باشید.

این قابلیت فعلا برای اکانتهای استرالیا فعال است

برای تست و آموزش یک اکانت استرالیا ساختم. وقتی وارد اکانت میشوید در بخش Security با گزینه Tow Step Verification مواجه میشوید.

1.png

پس از کلیک بر روی گزینه OK به صفحه جدیدی فرستاده شده و باید User و Password اکانت خود را وارد کنید. در صفحه جدید باید شماره تلفن همراه خود را ثبت کرده و پس از دریافت کد تایید از طریق پیامک و وارد کردن آن گزینه Two Step را فعال کرده و دوباره کد تایید جدیدی برای شما ارسال میشود که پس از تایید قابلیت تایید دو مرحله ای برای شما فعال میشود.

7.png

از این به بعد هر بار که بخواهید از طریق سایت به اکانت خود وارد شوید باید کد تایید فرستاده شده به تلفن همراه را وارد کنید.

9.png

با خود کنسول هم تست کردم و باید از طریق کنسول هم کد ارسال شده به تلفن همراه خود را وارد کنید

20160816_143417.jpg

این قابلیت هنوز برای اکانتهای دیگر مناطق فعال نشده. در تصویر زیر میتوانید ببینید که شماره همراه برای اکانت اصلی خودم که ریجن 1 هست فعال شده ولی هنوز گزینه Two Step غیر فعال است

8.png

آپدیت (1395/6/4) :

قابلیت تایید هویت دومرحله‌ای به اکانتهای دیگر مناطق اضافه شد و میتوانید اکنون به اکانت خود اضافه کنید.

آخرین ویرایش:

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
خب این چه ربطی به حرف ما داره؟ من اصلا کجا
گفتم اون فرد پولش رو از چه راهی بدست اورده.
در دنیا نمیدونم ولی در اینجا اگه دقت کنید فیش حقوق طرف 500میلیون تومان بوده.

ربطش مشخصه بنده فقط پاسخ استدلال شما رو آوردم، اینکه صرفن کسی ثروتمند باشه دلیل نمیشه تو زندگی سختی نکشیده باشه و برای پولش زحمت نکشیده باشه
این حقوق هایی رو هم که گفتید خودتون می دونید تو همین ایران هم یه عده ی کمی همچین درآمد هایی رو از راه های نادرست دارن همه که اینطور نیستن حالا اون طرف هم که نیازی به گفتن نیست فساد مالی و اداری خیلی کمتری دارن، منظور اینه که درصد خیلی کمی از این اکانت ها ممکنه از اون حقوق ها خریداری شده باشه! و نمیشه با این نمونه ها مسأله هک اکانت ها رو توجیه کرد! چون هیچ ربطی به هم نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: bayern_vahid

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خب این چه ربطی به حرف ما داره؟ من اصلا کجا
گفتم اون فرد پولش رو از چه راهی بدست اورده.
در دنیا نمیدونم ولی در اینجا اگه دقت کنید فیش حقوق طرف 500میلیون تومان بوده.
یه بار دیگه همه با هم تکرار کنید: دزدی از دزد، جرمه ربطی نداره به اینکه اصل مال از کجا اومده. رابین هود نیستیم که ما!

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
نصفی از حرفات اشتباه هست
تنها این قسمت از حرفت درسته (تا اینجا صاحب اکانت هم اکانت primary ـش رو روی PS4 از دست داده)
در مورد این اکانت ها این اکانت توسط خود ایران ها هک میشه
نخیـــــــر ! این اکانت ها توسط ایرانی ها هک نمیشه. آقایون فروشنده کمبو لیست میخرن که شامل اطلاعات اکانت میشه و میشنن از تو چند صدتا اکانتی که تو اون لیست هست بدرد بخوراشو در میارن میفروشن به شما!
======================
منطق بعضیا واقعاً خیلی جای فکر داره!!!
یهو از در و دیوار خونه مردم برید بالا برید سراغشون بگید شما رو سیستمت هرچی داری دزدیه پس منم الان میخوام از وسایل تو استفاده کنم!!!
داری اکانت یه نفر رو ازش میگیری! شاید اون نفر مثل من اکانتش رو شیر کرده باشه. الان اونی که من باهاش شیر کردم نزدیک 300 دلار تو اکانت من بازی خریده. اگه اکانت من فروخته بشه درسته که من میتونم بازی کنم ولی تکلیف دوستم چی میشه؟؟؟
شاید اکانت پلاسش واسه 4 تا یوزر دیگه که تو خونه دارن استفاده میکنن شیر میشه! وقتی Deactive میکنید همه ی اینارو ازش میگیرید.
خیلی از قابلیت های PSN مثل آپدیت خودکار و ... باید اکانت روی کنسول اکتیو باشه.
مایکروسافت ، اپل و ... تو مارکتینگشون ایران رو قرار نمیدن به هر دلیلی. یکی اینکه ایران قانون کـپی رایت نداره ، یکیم تحریم کرده! شما بری با کردیت اورجینال هم خرید کنی، به هر مشکلی بخوری به شما خدمات نمیدن! وقتی که من از برنامه ی کرک شده استفاده میکنم حق شما رو نخوردم. ولی وقتی به خودت حق میدی از اکانت دزدیده استفاده کنی داری حق یه نفر دیگه مثل خودت رو ازش میگیری. اینکار اسمش دزدیه ! حتماً نباید برید یه چیز فیزیکی رو از یه جایی قایمکی بردارید تا بهش بگید دزدی!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
نصفی از حرفات اشتباه هست
تنها این قسمت از حرفت درسته (تا اینجا صاحب اکانت هم اکانت primary ـش رو روی PS4 از دست داده)
در مورد این اکانت ها این اکانت توسط خود ایران ها هک میشه

باشه.

شايد اشتباه ميكنم مطمئن نيستم اما تا اونجايي كه من اطلاع دارم حساب هاي paypal يا هرچي واسه هر بار خريد رمز دوم و يه سري اطلاعات رو ميخوان ،
وگرنه اگه اگه به دلار هم كم ميشد كه خشتك سوني رو روي سرش ميكشيدن

Account "Hacks": Why do they happen & What you can do?

Is it normal to get banned from PSN for getting hacked?
Sony holding me hostage, account hacked.
So I'm pretty sure I was hacked
My PSN Account Was Hacked!
Add me to the PSN account hacked list

و اکثر اینایی که لینک گذاشتم، جناب دزد از کردیت کارت و paypal ـشون برای خرید بازی استفاده کرده. و وقتی طرف از طریق بانکش و paypal برای پس گرفتن پول اقدام کرده، سونی هم اکانتشون رو بن کرده.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
باشه.

Account "Hacks": Why do they happen & What you can do?

Is it normal to get banned from PSN for getting hacked?
Sony holding me hostage, account hacked.
So I'm pretty sure I was hacked
My PSN Account Was Hacked!
Add me to the PSN account hacked list

و اکثر اینایی که لینک گذاشتم، جناب دزد از کردیت کارت و paypal ـشون برای خرید بازی استفاده کرده. و وقتی طرف از طریق بانکش و paypal برای پس گرفتن پول اقدام کرده، سونی هم اکانتشون رو بن کرده.
اللته اکثرا وصل می کنن به حسابشون متاسفانه همین میشه. من شخصا هیچ وقت سیو نمی کنم حساب رو رو اکانت، تازه می رم پی پل access مال psn رو بلاک می کنم به جز وقتی که می خوام خرید کنم.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اللته اکثرا وصل می کنن به حسابشون متاسفانه همین میشه. من شخصا هیچ وقت سیو نمی کنم حساب رو رو اکانت، تازه می رم پی پل access مال psn رو بلاک می کنم به جز وقتی که می خوام خرید کنم.
====================================
یه کم از این بحث بیایم بیرون:
اگر فقط با sms هست زیاد جالب نیست، حالا باز اون برادر نیاد بگه داری پز می دی ولی تابستون که اومدم ایران یکی یکی اکانت هام قفل شدن و چون خط ام کار نمی کرد ایران گیر کردم تا برگردم درستش کنم! سیستم Battlenet عالیه اگر اونجوری بذارن.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
====================================
یه کم از این بحث بیایم بیرون:
اگر فقط با sms هست زیاد جالب نیست، حالا باز اون برادر نیاد بگه داری پز می دی ولی تابستون که اومدم ایران یکی یکی اکانت هام قفل شدن و چون خط ام کار نمی کرد ایران گیر کردم تا برگردم درستش کنم! سیستم Battlenet عالیه اگر اونجوری بذارن.
فقط با SMS هست. تازه اکانت های استرالیا فقط فعال شدن و US و ... فعال نشدن. نمیدونم چه دردی هست که بقیه مناطق رو فعال نمیکنند. اگه مثل Steam Guard روی اپلیکیشن موبایل خودش فعال میکرد خیلی خوب بود. این سیستم کافیه مثل چند سال پیش شماره های ایران حذف بشه (مثل یاهو و گوگل چند سال پیش) اونوقت خر بیار و باقالی بار کن. من نمیدونم چرا سیستم امنیتی سونی اینقدر ضعیف هست و در راستای بهبودش اینقدر کوتاهی میشه

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
نخیـــــــر ! این اکانت ها توسط ایرانی ها هک نمیشه. آقایون فروشنده کمبو لیست میخرن که شامل اطلاعات اکانت میشه و میشنن از تو چند صدتا اکانتی که تو اون لیست هست بدرد بخوراشو در میارن میفروشن به شما!
======================
منطق بعضیا واقعاً خیلی جای فکر داره!!!
یهو از در و دیوار خونه مردم برید بالا برید سراغشون بگید شما رو سیستمت هرچی داری دزدیه پس منم الان میخوام از وسایل تو استفاده کنم!!!
داری اکانت یه نفر رو ازش میگیری! شاید اون نفر مثل من اکانتش رو شیر کرده باشه. الان اونی که من باهاش شیر کردم نزدیک 300 دلار تو اکانت من بازی خریده. اگه اکانت من فروخته بشه درسته که من میتونم بازی کنم ولی تکلیف دوستم چی میشه؟؟؟
شاید اکانت پلاسش واسه 4 تا یوزر دیگه که تو خونه دارن استفاده میکنن شیر میشه! وقتی Deactive میکنید همه ی اینارو ازش میگیرید.
خیلی از قابلیت های PSN مثل آپدیت خودکار و ... باید اکانت روی کنسول اکتیو باشه.
مایکروسافت ، اپل و ... تو مارکتینگشون ایران رو قرار نمیدن به هر دلیلی. یکی اینکه ایران قانون کـپی رایت نداره ، یکیم تحریم کرده! شما بری با کردیت اورجینال هم خرید کنی، به هر مشکلی بخوری به شما خدمات نمیدن! وقتی که من از برنامه ی کرک شده استفاده میکنم حق شما رو نخوردم. ولی وقتی به خودت حق میدی از اکانت دزدیده استفاده کنی داری حق یه نفر دیگه مثل خودت رو ازش میگیری. اینکار اسمش دزدیه ! حتماً نباید برید یه چیز فیزیکی رو از یه جایی قایمکی بردارید تا بهش بگید دزدی!
حق ما رو نخوردی ولی حق یه کمپانی رو که تعداد زیادی افراد رو که شامل میشه رو خوردی . دیگه واقعا دلیل کتمان کردن این موضوع رو نمیدونم .
اگه شما خودت در هر زمینه ای چه فیلم باشه چه موسیقی و.... استفاده کنی دزدی کردید هیچ فرقی نداره به جای نفر هم حق چندین نفر رو خوردید
مایکروسافت اپل دوست ندارند به ما خدمات بدند باید ازشون دزدی کنیم؟؟؟؟؟
در مورد اون دوست شما اگه یه کم باهش باشه اول میره تو سایت دی اکتیو میکنه بعد راحت تو دستگاه اکتیو میکرد دیگه کسی نمیدونه نفر سوم باشه برای همه افرد این روش صدق میکنه
من چند بار از این شرکت ها شنیدم کسانی که قانون کپی رایت رو رعایت نمی کنند بهشون میگن دزد حالا شاید شما بخواید این اسم رو تغییر بدید دیگه نمیدونم
واقعا منطق شما هم علاوه جای فکر داره جای تاسف هم داره .

آخرین ویرایش:

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
.
اول از همه باید بگم که من خودم تمام app های گوشی ام رو از اپ استور خریدم و می گیرم و از این جهت کپی رایت رو علیه اپل نقض نکردم اما با توجه به اینکه دنیا و شرایط امروز به گونه ای هست که ما مجبوریم از محصولاتی مثل ویندوز مایکروسافت و غیره استفاده کنیم (مثل انسان گرسنه که نیازمند آب و غذاست) و اون شرکت ها به هر دلیلی نمی تونه یا نمیخواد به ما خدمات بده استفاده از کرک و کپی اشکالی نداره چون امکان خرید و ارائه خدمات نیست و حداقل این وسط حق یک کاربر معمولی و از همه جا بی خبر که در این قضیه -عدم امکان ارائه خدمات اون شرکت به ما- تقصیری نداره ضایع نمیشه -(اگرچه اولویت اول باید خرید باشه تا جای امکان)

• Like
Reactions: XsmokeX

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,628
نام
Mehrdad
حق ما رو نخوردی ولی حق یه کمپانی رو که تعداد زیادی افراد رو که شامل میشه رو خوردی . دیگه واقعا دلیل کتمان کردن این موضوع رو نمیدونم .
اگه شما خودت در هر زمینه ای چه فیلم باشه چه موسیقی و.... استفاده کنی دزدی کردید هیچ فرقی نداره به جای نفر هم حق چندین نفر رو خوردید
در مورد اون دوست شما اگه یه کم باهش باشه اول میره تو سایت دی اکتیو میکنه بعد راحت تو دستگاه اکتیو میکرد دیگه کسی نمیدونه نفر سوم باشه برای همه افرد این روش صدق میکنه
من چند بار از این شرکت ها شنیدم کسانی که قانون کپی رایت رو رعایت نمی کنند بهشون میگن دزد حالا شاید شما بخواید این اسم رو تغییر بدید دیگه نمیدونم
واقعا منطق شما هم علاوه جای فکر داره جای تاسف هم داره .
60 تا پست دادی که ثابت کنی چون ملت ویندوز کپی دارن پس همه دزدن اکانت هکی هم اشکال نداره. چون همه دزدن تو هم دزد میشی؟ همه فلانند شما هم فلانی؟

فقط در این حد بهت بگم که.
شمایی که به خودت اجازه میدی از زحمت/وقت/اهمیت/سرمایه من نوعی بدون کوچکترین عذاب وجدانی استفاده کنی و حتی به خودت حق میدی 2 روز دیگه بزرگتر بشی کار های خیلی بدترم میکنی که الان ممکنه به فکرت نرسه با این تفکر که "صاحب داستان ضرری نمیکنه" . در کمال احترام میگم. این برای یک جامعه سمه. شما داری بدون اجازه من نوعی از دسترنج من استفاده میکنی. این بدترین و بالاترین درجه دزدیه. بهتره در جریان باشی. و اینکه خیالت راحت. اگر همچنان به توجیهات مزخرف ادامه بدی. سوژه های زیادی هم برای دزدی پیدا میکنی. گیم که خوبه. مال مردم فقط کیف پولشون نیست. هر چیزیه که مال مردمه و مال تو نیست.

پ ن: بماند که 90% ملت ویندوزشون به واسطه لپ تاپشون اورجیناله و شاید خودشونم ندونند. ولی ویندوز کوپی هم دزدیه درست میفرمایید. فرقش اینه که. ویندوز یک محصول برای فروش که شما در صورت کوپی میشه گفت فقط حق امثال مایکروسافت را خوردید.
ولی اکانت هکی. حق مردم. حق یک انسان. وقت یک انسان. هدف یک انسان. خیلی فرق داره با مایکروسافت و برای فروش هم نیست چه برسه به دزدی. اگر دنبال هک بودی. بهتر بود pc را انتخاب میکردی.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اینطوری که من متوجه شدم شما میگی استفاده از کرک ضربه ای به کسی نمیزنه ولیکن استفاده از اکانت های هکی ضربه میزنه !
عزیزم شما از این دیدگاه نگاه کن وقتی داری از برنامه کرک شده استفاده میکنی (که اون کمپانی هم یک شی بی جان نیست و از انسان هایی که خانواده دارند و باید خرجی بدند تشکیل شده و کلی ادم در اون کمپانی ها سهام دارند) به نوعی داری از هکر حمایت میکنی و اون رو تشویق میکنی بیشتر به کمپانی ها اسیب بزنه. دقیقا حکایت قفل دنوو که وقتی voski یک روش دور زدن معمولی گذاشت، 600 هزار بازی اکتیو شد.یعنی 600 هزار نفر خواهان بازیهایی بودند که باید براشون پول میدادند و کمپانی ها از اون پول برای زن و بچه اشون خرجی میبردند .!
همونطور که اپل و مایکروسافت خدمات برای ایرانی ها ندارند، سونی هم خدماتی برای فروش بازیها به ایرانی ها نداره و اگرمشکلی پیش بیاد هیچ مسئولیتی به گردن نمیگیره.
همونطوری استفاده از اکانت هکی به یک نفر اسیب برسه، استفاده ازکرک محصولاتی مثل ویندوز و برنامه های ویندوز و برنامه های موبایلی به ده ها نفر اسیب میرسونه.
چه طور وقتی ما یک فیلم به صورت دزدی میبینیم به عنوان مثال بتمن و سوپرمن کسی اینطوری داغ نمیکنه ! در حالی که خیلی راخت این فیلم رو به صورت دزدی نگاه میکنیم و از افرادی که بستر این دزدی رو فراهم کردند حمایت میکنیم(این افراد درامد های کلان دارند) و پس از اون میریم در اینترنت خیلی راحت فیلم رو میکوبیم در حالی که ما یک ریالی برای اون محصول هزینه نکردیم و مستقیما داریم به خانواده های صاحبان اون کمپانی ضربه میزنیم و به جای اینکه حق سازنده اثر رو پرداخت کنیم میریم از اون فردی که باعث این بستر دزدی شده حمایت میکنیم. زمینه خرید فیلم انلاین هم فراهم هست و راحت میشه ازاستور های گوگل و مایکروسافت و یا اپل و ... این فیلم ها رو خرید ! حتی خوده سونی هم روی ps4 بخشی برای فروش فیلم داره و خیلی از این اکانت های هکی برید ببینید کلی فیلم خریداری شده توسط اون فرد.
و یا تو زمینه موسیقی که حتی به خواننده های داخلی خودمون هم رحم نمیکنیم و به راحتی بهشون به صورت مستقیم ضربه میزنیم.

اکانت های هکی یقینا دزدی هست و قطعا به اون فرد اسیب میزنه (چه متوجه بشه و چه نشه) ولیکن استفاده از برنامه ها و محصولات دیگه هکی هم مستقیما به صاحبان اون محصول اسیب میرسونه. اینکه بگیم اون کمپانی هست ولی این شخص هست قضیه تفاوت ایجاد میشه فقط توجیح هست.اینطوری درست نیست بگیم اهنگ و فیلم و برنامه دزدین مشکلی نداره ولیکن اکانت هکی بده !

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
خیلی جالبه سایت چیزفا برای اینکه خیلی از تبلیغاتش توسط همین اکانت دزدی ها (حالا هر چی اسمشو میخواید بذارید) جور می شه خبر دو مرحله ای شدن اکانتها رو نذاشته در حالی که کانال تلگرامی همون سایتهایی که براش تبلیغات می دن به صورت بنر در بخش بالای صفحه این خبر رو دیروز در کانالشون قرار دادن ...
ولی خوبه که این اتفاق اوفتاد خیلی از این افراد که اکانت هکی یا شیرینگ می فروختن سودجویی های خوبی از سادگی مشتری می کردن و با این کار سونی باید اون افراد تغییر شغل بدن...
الان بهترین کار اینه دو نفر که میخوان بهشون فشار نیاد نصف به نصف پول بذارن و از Store بازی بخرن به صورت قانونی و بین خودشونو دوستشون به اشتراک بذارن که احتمالن من به دلیل کمبود بودجه در این یکی دو ماه شاید همین کارو انجام بدم چون بازیهای توپ زیادی داره میاد که اگر بخوام هر کدوم رو به صورت فیزیکی بخرم پول یه PS VR رو باید بابت چهار پنج عدد بازی بدم

• Like
Reactions: bayern_vahid

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
60 تا پست دادی که ثابت کنی چون ملت ویندوز کپی دارن پس همه دزدن اکانت هکی هم اشکال نداره. چون همه دزدن تو هم دزد میشی؟ همه فلانند شما هم فلانی؟

فقط در این حد بهت بگم که.
شمایی که به خودت اجازه میدی از زحمت/وقت/اهمیت/سرمایه من نوعی بدون کوچکترین عذاب وجدانی استفاده کنی و حتی به خودت حق میدی 2 روز دیگه بزرگتر بشی کار های خیلی بدترم میکنی که الان ممکنه به فکرت نرسه با این تفکر که "صاحب داستان ضرری نمیکنه" . در کمال احترام میگم. این برای یک جامعه سمه. شما داری بدون اجازه من نوعی از دسترنج من استفاده میکنی. این بدترین و بالاترین درجه دزدیه. بهتره در جریان باشی. و اینکه خیالت راحت. اگر همچنان به توجیهات مزخرف ادامه بدی. سوژه های زیادی هم برای دزدی پیدا میکنی. گیم که خوبه. مال مردم فقط کیف پولشون نیست. هر چیزیه که مال مردمه و مال تو نیست.

پ ن: بماند که 90% ملت ویندوزشون به واسطه لپ تاپشون اورجیناله و شاید خودشونم ندونند. ولی ویندوز کوپی هم دزدیه درست میفرمایید. فرقش اینه که. ویندوز یک محصول برای فروش که شما در صورت کوپی میشه گفت فقط حق امثال مایکروسافت را خوردید.
ولی اکانت هکی. حق مردم. حق یک انسان. وقت یک انسان. هدف یک انسان. خیلی فرق داره با مایکروسافت و برای فروش هم نیست چه برسه به دزدی. اگر دنبال هک بودی. بهتر بود pc را انتخاب میکردی.
60پست دادم که یکی مثل شما بدونید دزدی همون دزدی هست یه ضرب المثل که میگه (خر همون خره پلانش عوض شده)
شما میگی از این اکانت ها استفاده نکنید برید رو pc دزدی کنید چه فرقی میکنه دیگه
من گفتم هر دو کار چه اکانت ترکیبی چه عدم کپی رایت هیچ تفاوتی با هم ندارند و هردو کار داری اشکال هست
بعد به مقایسه این دوتا پرداختم که از نظرم من اکانت هایی ترکیبی بهتر هستند
چون ضرر کمتری به طرف میزنه در بعضی موارد هم اصلا ضرر نمیرسونه
ولی در عدم کپی تنها از یه فرد دزدی نمی کنید دارید از یه چندین گروه متفاوت در زمینه موسیقی فیلم گیم و.... دزدی میکنید
اونوقت شما میگی حق امثال مایکروسافت رو تنها میخوردی افراد مایکروسافت نکنه پیش شما ربات هستند؟ والا اینا هم ادم هستند هر کدومشون یه شخص هستند اون که اکانتش هک میشه یه شخص یه فرده اونی هم که ویندوز گیم رو کپی می کنید هزاران شخص هست که دست تو جیبشون می کنیم دلیل اینکه بیان این دوتا تفاوت قائل میشه رو نمیدونم؟
طرف برای xbox360گونی گونی بازی داشت کسی عذاب وجدان نداشت برای ps3چندین هارد چند ترا بازی داشت عذاب وجدان نداشت اما برای این کار وجدانت بیدار میشه
وقتی شما دارید از یه کمپانی که با زحمت تشکیل شوده دزدی می کنید عذاب وجدان ندارید به من ربطی نداره
شما دارید دست تو جیب هزارنفر می کنید خبر داری یا نداری برات مهم نیست
وقتی جناب مهران مدیری برای هر فیلم طرف رو قسم میده کپی نکنید دیسک اصلی رو بخرید یا وقتی شما
سریال شهرزاد رو ببنید اول فیلم که نوشته اقا هر گونه کپی از محصول شرعا حرام هست اونها رو ندیده میگیرد
در حالی که به راحتی هر کدوم از این سریال تنها یه قسمت 3هزار تومان هست اصلش اما اکثرا ملت حاضر نیستند بابت این مقدار هم پول بدند. شما میگی مهم نیست برید تنها کپی کنید چون از یه شخص دزدی نمی کنید تنها دارید از چندین نفر دزدی می کنید این منطق شماست
چنان که حضرت علی گفته بر تو ننگ بزرگی هست چنین کاری که خود میکنی دیگران را از ان منع کنی

آخرین ویرایش:

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
. اینکه بگیم اون کمپانی هست ولی این شخص هست قضیه تفاوت ایجاد میشه فقط توجیح هست.!

تفاوت کاملن آشکار هست، حالا شما دوست داری نبین، اون طرف یک کمپانی هست که نمی تونه یا نمیخواد به شما خدمات بده و حتی روی کشور شما برای آمار فروش هم حساب نکرده اما اون اکانت برای یه آدم معمولی هست! (تازه بماند دوستان زیادی هستند که با وجود اختلافات ارزی و عدم امکان خدمات چیز های دیگه رو هم اورجینال میخرن)
به همون مثالی که دوست مون زد دقت کنید تا تفاوت رو بفهمید ، آیا شما قبول می کنی دزد بیاد اموال شما رو ببره بعد بگه چون ویندوز کپی روی PC ات داری کار من ایرادی نداره و شما نباید اعتراض کنی!! اکانت هم مثل همون اموال تو خونه ی شماست حتی شاید از خیلی چیزها هم گرون تر تموم شده باشه برای فرد! (اگه هنوز با این مثال هم بگی هک اکانت بهتر از کپی هست که دیگه مشخصه کی دنبال توجیه هست)

60
وقتی جناب مهران مدیری برای هر فیلم طرف رو قسم میده کپی نکنید دیسک اصلی رو بخرید یا وقتی شما
سریال شهرزاد رو ببنید اول فیلم که نوشته اقا هر گونه کپی از محصول شرعا حرام هست اونها رو ندیده میگیرد

درباره ی آقای مدیری باید بگم که اتفاقن قهوه ی تلخ ایشون فروش کاملن خوب و قابل قبولی داشت (خودم تمام قسمت هاش رو اورجینال خریدم در حالی که کپی با قیمت خیلی کمتر هم بود ) و به واسطه ی سابقه ی ایشون مردم حمایت کردند اما آقای مدیری درباره ی قهوه ی تلخ به دروغ گفتند همه ی قسمت ها ضبط شده! در حالی که روز به روز از کیفیت فیلمش کاسته شد و به تأخیر خورد و در نهایت هم بدون پایان بندی فیلم رو رها کرد! حتی یک پایان الکی هم نساخت تا حداقل جمعش کنه بره، خب می بینید در این مورد آقای مدیری خلف وعده کردند و معلوم شد تمام اون حرف ها فقط و فقط برای سود خودشون بود و نوعی دهن کجی به خریدارانی که براشون ارزش قائل شده بودن ، با این حساب نباید هم انتظارداشته باشن کار بعدی شون به همون اندازه استقبال داشته باشه!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .:Frantic:.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر