شایعه فاش شدن علاقه فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس، به خرید نینتندو!

MJ_KING

عضو تحریریه
Sep 14, 2023
359
نام
محمد جواد جعفری
در ادامه اسناد داخلی افشا شده مایکروسافت، ایمیلی از فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس و بخش گیمینگ این کمپانی منتشر شده که حاکی از علاقه اسپنسر به تصاحب غول گیمینگ ژاپنی، یعنی نینتندو است.

microsoft-and-nintendo-300x185.webp

با اینکه تاریخ این ایمیل برای سال ۲۰۲۰ است اما نشان می‌دهد که مایکروسافت و در راس آن، فیل اسپنسر، علاقه زیادی به خرید نینتندو داشتند، اگرچه خود اسپنسر در ادامه این ایمیل اعتراف میکند که درحال حاضر نینتندو دست بالاتر را دارد و نمی‌شود آن‌ها را راضی به این معامله کرد.

در بخشی از این ایمیل لو رفته، اسپنسر می‌نویسد:« متاسفانه (یا خوشبختانه برای نینتندو)، آن‌ها درحال حاضر روی انبوهی از پول نقد نشسته‌اند، درحالی که هیئت مدیره‌شان تا همین اواخر تلاشی برای افزایش ارزش سهامشان در بازار انجام نمی‌داد ».

با این حال، ظاهرا یکی از اعضای سابق هیئت مدیره مایکروسافت، درآن موقع مشغول خرید بخش قابل توجهی از سهام نینتندو بوده است که به گفته اسپنسر، این امر می‌تواند در آینده شرایط مایکروسافت برای خرید کمپانی ژاپنی را بهبود ببخشد!

Screenshot-of-spencre-email-300x226.webp

در ادامه این ایمیل همچنین اشاره شد که بخش گیمینگ برادران وارنر هم یکی دیگر از اهداف ردموندی‌ها برای خرید و اضافه کردنشان به استودیوهای فرست پارتی ایکس باکس است.

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
فشار خورد شدن دیسک های بازی پلی استیشن جلوی چشم در دوران طفولیت

فشار با تیپا بیرون کردن شرکت سگا از رقابت کنسولی توسط سونی

فشار انحصاری شدن اسپایدرمن روی پلی استیشن

فشار گوتی ها و جوایز و بازی های برتر رو داشتن

و... کلی فشار دیگه، باعث این کامنت های زیبای دوستان میشه. چیزایی که برای کمپانی مورد علاقه شما آرزو بوده و هست و خواهد بود، تاااازه میخواید با خرید بتسدا با اون خروجی و اکتیویژن با این بازی هاش و به لطف گیم پس، تو چشم ما کنید ولی خب فاصله زیاده عزیزانم نمی‌رسید که نمیرسید وقتی هم کم میارید پول ددی و کمپانی رو اینجا ردیف میکنید.

منتهی جالب نیست که مایکروسافت با ۲ تریلیارد ارزش، نمیتونه به سونی برسه تو گیمینگ؟😂
من توصیه میکنم برای اینکه شما از این فشار ها در اینده متحمل نشوید سعی کنید محصولات SE را فول پرایس بخرید به نظر نمیرسد اخبار اینده SE برای شما خوشایند باشد

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,844
نام
مهراد
چقدر جذابه شرکت مورد علاقشون با استفاده از قدرت خودش یکی از رقبا رو حذف کرده باعث افتخاره و مایه فشار دیگر افراد اما وقتی یه شرکت دیگه همین کار میخواد با شرکت مورد علاقه خودشون بکننه ( به استدلال خودشون و یه سری اورهایپ فن طرف مقابل البته) همین عمل میشه خصمانه و بد
کی مایکروسافت میخواد سونی رو از صنعت گیم بیرون کنه؟ تو خوابش میبینه همچین چیزیو؟ بزارید تا 2027 ببینیم عمو فیل در جعبه سازی رو تخته میکنه یا نه، بیرون کردن سونی از صنعت پیشکش

ولی واقعا این تاپیک بهم نشون داد الکی دارم راجع به بدیهیاتی بحث میکنم که طرف مقابل هیچوقت هیچ درکی ازش نداشته و یعنی ماها داریم جعبه فن ها رو گنده میکنیم که فکر میکنن خبر خاصیه بین خودشون

سال 2022 بازی های پلی استیشن:

گاد آو وا رگناروک، گرن توریسمو 7، هورایزن فوربیدن وست، لست آو آس پارت یک، آنچارتد لگسی آو تیوز، استری، گاست وایر توکیو

در همین حین سونی فن ها: از پایان GOWR راضی نبودیم، حماسی نبود با اینکه امتیازش 94 شد. فوربیدن وست چون میان نسلی بود نتونست از قدرت PS5 استفاده کنه و لعنت به جیم رایان، گاست وایر توکیو بازی بعد پدر ترس؟ خاک تو سرت میکامی، 70 دلار برای لست آو آس پارت یک که دو بار قبلا عرضه شده؟ مرگ بر تو جیمبو، دوتا بازی رو کرده یکی داره اینقدر میفروشه، آنچارتد 5 چی شد لامصب؟ گرن توریسمو هم که با این متا خراب کرد. استری... گربه بازی؟ بچه ایم ما؟

امسالم که به خاطر گس و شوکیس گس و گرافیک PS3 آب های تریلر اسپایدرمن و عدم عرضه نسخه بعدی رسیستنس و ریمیک کیلزون 2 و کلی خاطره بازی دیگه + گرون شدن پلاس شب عرضه استارفیلد، جیمبو دوباره و دوباره فحش خورد و سونی به قهقرا فرستاده شد!

سال 2022 بازی های ایکس باکس:

کویر!

در همین حین جعبه فن ها: مرسی اسپنسر که باعث شدی ما یک سال دیگه هم گیم پس آلتیمت رو تمدید کنیم و صبر مارو به چالش کشیدی. اون AAA هر سه ماه منظورت هر سه سال بود دست خورده بود رو املا جمله. مرسی که تو سال 2023 پشت بند های-فای راش و استارفیلد، لایز آو پی رو هم آوردی روی گیم پس، دمت گرم تو چقدر آقایی. امسال هم متای +96 برای گیم 2.0 واقعی و گوتی از آن ماست، زلدا و بالدرز گیت کیلو چنده وقتی مغز متفکری به اسم تاد هاوارد ایجاست.

---

با این فاصله زیاد بین دو تا برند، واقعا باید خوشحال باشید که به شما اهمیت میدیم و توی تاپیک ها باهاتون کل کل میکنیم و داغ نگهشون میداریم، وگرنه واقعا در سطح ما نیستید ای جعبه فن های منتظر به دست اسپنسر و نگاه خشک شده به صفحه هوم گیم پس!

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,480
واقعا بیشرفه این اسپنسر ( مرگ بر آمریکا)

همین دو هفته قبل استارفیلد AAA را داده روی گیم پس، پشت بندش Lies of P, کفن اونا خشک نشده Forza Motorsport را میده و Cities Skyline 2 و Persona 5 tactica و Yakuza Ishin و Yakuza The man earse his name و Persona 3 Remake و
Kunitsu-Gami
......
ماههای قبل گیمپس هم لیست کن که کویر بود.

و در ضمن یکجوری القا نکن که PS پلیر ها تو یکسال گذشته با پلاس یه قل دقل بازی می‌کردن اونم وقتی که نصف قیمت گیمپس بوده :-j

IMG_20230925_131701_678.jpg IMG_20230925_131658_178.jpg IMG_20230925_131656_543.jpg IMG_20230925_131659_927.jpg IMG_20230925_131655_635.jpg IMG_20230925_131653_999.jpg IMG_20230925_131651_394.jpg IMG_20230925_131650_659.jpg IMG_20230925_131648_475.jpg IMG_20230925_131646_248.jpg IMG_20230925_131645_546.jpg IMG_20230925_131643_785.jpg
IMG_20230925_132422_098.jpg IMG_20230925_132423_070.jpg

۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ روی هم کلا دوتا بازی فرست پارتی برای گیمپس اومد در حالیکه هر سال پول خرید سه تا بازی ۶۰-۷۰ دلاری دادید تو دوسال گذشته. همه هم راضی و خوشحال و مچکر از عمو فیل که انقدر هواشون را داره.😄
فقط همینم زود شارژ کنید که فیل گفت گرونتر هم میشه.

آخرین ویرایش:

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,280
نام
علیرضا
کی مایکروسافت میخواد سونی رو از صنعت گیم بیرون کنه؟ تو خوابش میبینه همچین چیزیو؟ بزارید تا 2027 ببینیم عمو فیل در جعبه سازی رو تخته میکنه یا نه، بیرون کردن سونی از صنعت پیشکش
عجب... موقع اون همه خرید و ریخت و پاش : نه مایکروسافت میخواد مونوپولی راه بندازه سونی رو از بازار حذف کنه ولی ما طرفداران واقعی ویدیو گیم نمیذاریم و جیمبو آینده نگره نمیذاره و مقاومت میکنه (تهش هم امضا کرد) و رگولاتوری ها جلو این مونوپولی بازار که مایکروسافت راه انداخته رو میگیرن ( که نگرفتن )
بعد الان : مایکروسافت نمیتونه هر کی گفته حالش خوش نی..

عجب از این تناقض

سال 2022 بازی های پلی استیشن:

گاد آو وا رگناروک، گرن توریسمو 7، هورایزن فوربیدن وست، لست آو آس پارت یک، آنچارتد لگسی آو تیوز، استری، گاست وایر توکیو

در همین حین سونی فن ها: از پایان GOWR راضی نبودیم، حماسی نبود با اینکه امتیازش 94 شد. فوربیدن وست چون میان نسلی بود نتونست از قدرت PS5 استفاده کنه و لعنت به جیم رایان، گاست وایر توکیو بازی بعد پدر ترس؟ خاک تو سرت میکامی، 70 دلار برای لست آو آس پارت یک که دو بار قبلا عرضه شده؟ مرگ بر تو جیمبو، دوتا بازی رو کرده یکی داره اینقدر میفروشه، آنچارتد 5 چی شد لامصب؟ گرن توریسمو هم که با این متا خراب کرد. استری... گربه بازی؟ بچه ایم ما؟

امسالم که به خاطر گس و شوکیس گس و گرافیک PS3 آب های تریلر اسپایدرمن و عدم عرضه نسخه بعدی رسیستنس و ریمیک کیلزون 2 و کلی خاطره بازی دیگه + گرون شدن پلاس شب عرضه استارفیلد، جیمبو دوباره و دوباره فحش خورد و سونی به قهقرا فرستاده شد!

سال 2022 بازی های ایکس باکس:

کویر!

در همین حین جعبه فن ها: مرسی اسپنسر که باعث شدی ما یک سال دیگه هم گیم پس آلتیمت رو تمدید کنیم و صبر مارو به چالش کشیدی. اون AAA هر سه ماه منظورت هر سه سال بود دست خورده بود رو املا جمله. مرسی که تو سال 2023 پشت بند های-فای راش و استارفیلد، لایز آو پی رو هم آوردی روی گیم پس، دمت گرم تو چقدر آقایی. امسال هم متای +96 برای گیم 2.0 واقعی و گوتی از آن ماست، زلدا و بالدرز گیت کیلو چنده وقتی مغز متفکری به اسم تاد هاوارد ایجاست.
بازم عجب...
اون همه تعریف و تمجید بی جا برخی افراد از پلی استیشن نمبینی انتقادات میبینی و از اونور اونهمه انتقاد به اسپنسر و عملکردش نمبینی تعریف ها رو میبینی؟ البته دلیلش واضحه. چیزایی رو میخوای ببینی که خودت دوست داری. حتی حاظر نیستی چیزای که خودت گفتی رو ببینی چون الان دوست نداری.
با این فاصله زیاد بین دو تا برند، واقعا باید خوشحال باشید که به شما اهمیت میدیم و توی تاپیک ها باهاتون کل کل میکنیم و داغ نگهشون میداریم، وگرنه واقعا در سطح ما نیستید ای جعبه فن های منتظر به دست اسپنسر و نگاه خشک شده به صفحه هوم گیم پس!
کسی هم از شما نخواست اهمیت بدید! کسی از شما نخواست وقت و عمر ارزشمندتون رو حروم کلکل کردن با جعبه فن ها بکنید. کسی از شما نخواست راجع چیزی که مورچه از شما بیشتر میدونه بحث راه بندازید. حتی حافظه ماهی قرمز عید هم از بعضی ها (هر دو سمت) بیشتره مث اینکه. خب نکنید . مگه خود آزاری و مازوخیسم دارید که خودتون رو با این کلکل ها اذیت میکنید خوب نکنید. کسی که دعوتنامه نفرستاد.

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
کل درآمد گیمینگ سونی رو بزاری کنار آژر مایکروسافت که سونی هم یکی از مشتریهاش هست،
عین دست فروشهاییه که بساط پهن میکنن جلو پاساژ بهش کرایه میدن
قشنگیه ماجرا اونجاس که بساط این دست فروش باعث شده فروشگاه های زنجیره ای اکس باکس خالی باشن اگه بخوایم از دید شما به قضیه نگاه کنیم :))

ar-15

کاربر سایت
Jan 27, 2023
465
قشنگیه ماجرا اونجاس که بساط این دست فروش باعث شده فروشگاه های زنجیره ای اکس باکس خالی باشن اگه بخوایم از دید شما به قضیه نگاه کنیم :))
پاساژ هست فروش دست فروشهای جلوش بیشتره، مغازه های داخل ویترینه، قیمت خیلی بالا میدن، مشتری میاد بیرون اختلاف قیمت رو میبینه اگر قصد خرید هم نداشت دیگه میخره. اما همه جنس رو یکی میریزه، فضای باز هم اجاره میگیره، فروش هم بیشتر میکنه.
مهم اینه اینجا صاحاب مال رو میزارن کنار دست فروش و فرقشون رو تشخیص نمیدن.

• Like
Reactions: big11toni

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
پاساژ هست فروش دست فروشهای جلوش بیشتره، مغازه های داخل ویترینه، قیمت خیلی بالا میدن، مشتری میاد بیرون اختلاف قیمت رو میبینه اگر قصد خرید هم نداشت دیگه میخره. اما همه جنس رو یکی میریزه، فضای باز هم اجاره میگیره، فروش هم بیشتر میکنه.
مهم اینه اینجا صاحاب مال رو میزارن کنار دست فروش و فرقشون رو تشخیص نمیدن.
یکی لطفا این نوشته رو زیرنویس کنه

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
ماههای قبل گیمپس هم لیست کن که کویر بود.

و در ضمن یکجوری القا نکن که PS پلیر ها تو یکسال گذشته با پلاس یه قل دقل بازی می‌کردن اونم وقتی که نصف قیمت گیمپس بوده

۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ روی هم کلا دوتا بازی فرست پارتی برای گیمپس اومد در حالیکه هر سال پول خرید سه تا بازی ۶۰-۷۰ دلاری دادید تو دوسال گذشته. همه هم راضی و خوشحال و مچکر از عمو فیل که انقدر هواشون را داره.😄
فقط همینم زود شارژ کنید که فیل گفت گرونتر هم میشه.

برخلاف شما من از هردوتا سرویس دارم استفاده میکنم‌. البته زیاد فرصت نمیکنم بازی کنم (همونطور که میبینی کبیر رفته اکانتم را زیر و رو کرده انگار من مخفیش کردم. Lol درحالی که من بازی های پلی استیشنم فرصت نمیکنم بازی کنم معنی بر نبودش نیست)

همینکه میبینی جیمبو روی این سرویس داره بیشتر سرمایه گذاری میکنه هم باز به خاطرحضور رقیب هست.

ماه های قبل هم کویر نبوده شما حضور نداشتی بازی کنی. وگرنه Wolong, Monster Hunter, Age of Empires, Ghostwire , Hifi rush ..
کلی بازی دیگه عرضه شده.اصلا کویر گفتن به گیم پس نشون میده یا از سرویس استفاده نکرده یک شخص، یا یک فن بوی هست.

عرضه بازی DayOne مهم هست البته در چنین مقایسه هایی. فقط بازی های خوب این سرویس که دی وان میان در طول سال بالای ۳۰۰-۴۰۰ دلار ارزش دارن

Starfield , Forza, Hifi, Cities, Yakuza, Wolong, Persona, Lies of P,

همین ها که دی وان میان و بازی های خوبی هستن ۳۰۰-۴۰۰ تا ارزش دارن.

..........

فعلا دکمه دو نفر را زدم برخلاف میل باطنی چون فضای فروم واقعا با اینا غیرقابل تحمل شده. قبلا اصلا اهل بلاک نبودم ولی دیگه باید لیست را پر کرد

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
من اگه مخاطب PS یا بازیهاش یا سرویسش نباشم اصلا دور تاپیکهاش هم نمیگردم. مگه بیکارم برم صبح تا شب تو تاپیک سیستم یا سرویس و بازی که هیچ علاقه ای بهش ندارم یکی دوتا هم نه، ۵۰-۶۰ تا پست ارسال کنم سعی کنم چیزی را اثبات کنم که در حوزه علایقم قرار نداره.

الانم حتی بین بازی های انحصاری ایکس باکس، یا نینتندو ، Pc یا پلی استیشن فقط تو تاپیک هایی نظر ارسال میکنم که برام جذابیت داره اون موضوع یا بازی و حس میکنم جز مخاطباش هستم.

فضای اخیر انجمن واقعا به لطف یک عده غیرقابل تحمل و به شدت تاکسیک شده. مدیرای انجمن هم که عین خیالشون نیست. انجمنی که الردی ۹۰ درصد کاربراش را ازدست داده با این جو تاکسیک چندتا میخ آخر تابوتش هم محکم کوبیده میشه. منکه اهل لفت دادن اینجا نیستم چون بهش عادت کردم ولی خب امیدوارم یک عده به خودشون بیان و انقدر وقت و انرژیشون را صرف ترول و راه رفتن رو اعصاب دیگران نکنن.

قبلا اصلا اهل بلاک و لیست سیاه نبودم چون فکر میکردم باید همدیگه را تحمل کنیم. ولی خب به نظر این شیوه جواب نمیده دیگه😀

این البته تهدید نیست، صرفا جهت افزایش سلامت روان هردوطرف هست. شما هم همینکار را بکنید.

My last comment here. GOOD LUCK

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
من اگه مخاطب PS یا بازیهاش یا سرویسش نباشم اصلا دور تاپیکهاش هم نمیگردم. مگه بیکارم برم صبح تا شب تو تاپیک سیستم یا سرویس و بازی که هیچ علاقه ای بهش ندارم یکی دوتا هم نه، ۵۰-۶۰ تا پست ارسال کنم سعی کنم چیزی را اثبات کنم که در حوزه علایقم قرار نداره.

الانم حتی بین بازی های انحصاری ایکس باکس، یا نینتندو ، Pc یا پلی استیشن فقط تو تاپیک هایی نظر ارسال میکنم که برام جذابیت داره اون موضوع یا بازی و حس میکنم جز مخاطباش هستم.

فضای اخیر انجمن واقعا به لطف یک عده غیرقابل تحمل و به شدت تاکسیک شده. مدیرای انجمن هم که عین خیالشون نیست. انجمنی که الردی ۹۰ درصد کاربراش را ازدست داده با این جو تاکسیک چندتا میخ آخر تابوتش هم محکم کوبیده میشه. منکه اهل لفت دادن اینجا نیستم چون بهش عادت کردم ولی خب امیدوارم یک عده به خودشون بیان و انقدر وقت و انرژیشون را صرف ترول و راه رفتن رو اعصاب دیگران نکنن.

قبلا اصلا اهل بلاک و لیست سیاه نبودم چون فکر میکردم باید همدیگه را تحمل کنیم. ولی خب به نظر این شیوه جواب نمیده دیگه😀

این البته تهدید نیست، صرفا جهت افزایش سلامت روان هردوطرف هست. شما هم همینکار را بکنید.

My last comment here. GOOD LUCK
جو اینجا کیلی کیلی تاکسیک شده الردی.

یجوری قصه میگید که انگار اومدین کلاس مدیتیشن :)) فرومه بازیه، و هر کس هر نظری که داره در مورد هر سرویس و پلتفرمی ( چه اونایی که داره و استفاده میکنه، چه اونایی که نداره و استفاده نمیکنه ) و در مورد هر بازی ای میتونه بده! اگه واقعا حرف زدن در مورد چیزی که خلاف نظر شماست براتون سخته اسکیپ کنید و بگذرید :)) الردی تاکسیک :))

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
عجب... موقع اون همه خرید و ریخت و پاش : نه مایکروسافت میخواد مونوپولی راه بندازه سونی رو از بازار حذف کنه ولی ما طرفداران واقعی ویدیو گیم نمیذاریم و جیمبو آینده نگره نمیذاره و مقاومت میکنه (تهش هم امضا کرد) و رگولاتوری ها جلو این مونوپولی بازار که مایکروسافت راه انداخته رو میگیرن ( که نگرفتن )
بعد الان : مایکروسافت نمیتونه هر کی گفته حالش خوش نی..

عجب از این تناقض
Four stages of grief

۱. ریختن پشم:

Screenshot_20230925_094648_Samsung Internet.jpg

۲. ترس:

Screenshot_20230925_095047_Samsung Internet.jpg

۳. التماس:

Screenshot_20230925_094733_Samsung Internet.jpg

۴. چونه زنی:

Screenshot_20230925_094929_Samsung Internet.jpg

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,844
نام
مهراد
Four stages of grief

۱. ریختن پشم:

View attachment 311116

۲. ترس:

View attachment 311119

۳. التماس:

View attachment 311117

۴. چونه زنی:

View attachment 311118
مشکلت میدونی چیه بابک جون؟

تو همون استیج اول و دوم هم داشتم سارکزم پست میزدم ولی خب دیر میگیری و نتیجه این تلاش بی امونت شد که رفتی کلا دیگ کردی ببینی چی نوشتم بیای اسکرین بگیری شیرین زبونی کنی.

حالا بدو برو لودینگ های استارفیلد تجربه کن که صنعت گیم به قبل و بعد این بازی تقسیم شد و الان هرکی بازی می‌سازه از نداشتن لودینگ به عنوان ویژگی مخوف بازیش یاد میکنه و اینو مدیون اسپنسر، تاد هاوارد و جعبه هستیم 😉

پ.ن: این دوتا استیج پایین که اسکرین گرفتی داشتم با شماها منطقی گفتگو میکردم ولی خب الان یادم انداختی تنها چیزی که ندارید منطقه و دستتون یه ماله س فقط 😂

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر