عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
شما هم دلتون خوشه ها. من با این کارت گرافیک و سیستم cooling دارم همه بازی ها رو رو 4k و 60 فریم اجرا میکنم.

یه مدت پیش بود که سیستم خود به خود خاموش میشد. کیس رو باز کردم دیدم فن گرافیک چون خیلی خاک گرفته بود کار نمیکرد. اومدم تمیزش کنم فاتحه ش رو خوندم بعد مجبور شدم یک فن 12 سانتی به با کش به جای اون ببستم.:d

MJVd6Tp.jpg

zS2uvLq.jpg

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شما هم دلتون خوشه ها. من با این کارت گرافیک و سیستم cooling دارم همه بازی ها رو رو 4k و 60 فریم اجرا میکنم.

یه مدت پیش بود که سیستم خود به خود خاموش میشد. کیس رو باز کردم دیدم فن گرافیک چون خیلی خاک گرفته بود کار نمیکرد. اومدم تمیزش کنم فاتحه ش رو خوندم بعد مجبور شدم یک فن 12 سانتی به با کش به جای اون ببستم.:d

MJVd6Tp.jpg

zS2uvLq.jpg

خلاقیت عیبی نداره اما فن گرافیک pmw هست که بسته به دما سرعتش تغییر می کنه این کار خیلی خطرناک هست اما خوب عکس های جالبی هست:d
فن با هیت سینک کامل این گرافیک ها در بازار هست تا کلا گرافیک به فنا نرفته بخرید عوضش کنید قیمتی هم نداره.

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

MJVd6Tp.jpg

zS2uvLq.jpg

داداش شما مرد روزگاری

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به خاطر تاریک بودن گفتم عکس ها کمی عوض کنم اما در کل به خاطر محیط تاریک نویز عکس ها زیاده

اینم 4k tv sony مدل 2015 در سایز 55 (امسال سونی کولاک کرده سامسونگ هم پشت سر گذاشته):

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
خب کیس بنده دو ماه خراب بود و تازه رسیده
کیس green x3 viper Gamingبراش گرفتم که 3استوک فن داره به همراه سه دکمه بالا کیس جهت خاموش روشن کردن و کنترل سرعت فن کیس
یکی پشت کیس یکی بالا و دیگری جلو کیس برای خنک شدن هارد دیسک
یه فن جدید برای CPUگرفتم
جای رم ها هم میدونم اشتباهه تازه رسیده درست میکنم
همین...بابت فرش و بهم ریختگی هم شرمند ام
biggrin.gif

سیستم هم به صورت زیر هست:
Graphic 970 GTX Asus Strix
Ram 16 GB Hyprex X Fury
CPU 4790K
Motherboard Z 97 Gaming 5
Hard 256 SSD samsun 256 SSD Adata
Case Green X3 Viper
عکس:
نمای داخل کیس با در بسته:
http://uupload.ir/fi...۱۲۳۰_۱۸۰۹۰۲.jpg
کیسه باز:
http://uupload.ir/fi...۱۲۳۰_۱۸۱۱۱۴.jpg
نمای بالا:
http://uupload.ir/fi...۱۲۳۰_۱۸۰۹۲۷.jpg
روبر:
http://uupload.ir/fi...۱۲۳۰_۱۸۰۹۱۶.jpg
نمای کلی میز با متععلقات:
http://uupload.ir/fi...1_03_25_pro.jpg

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
به خاطر تاریک بودن گفتم عکس ها کمی عوض کنم اما در کل به خاطر محیط تاریک نویز عکس ها زیاده

اینم 4k tv sony مدل 2015 در سایز 55 (امسال سونی کولاک کرده سامسونگ هم پشت سر گذاشته):

سونی دیگه اون سونی قدیم نیست. فقط اسمش مونده.

شما حتی تو یوتوب هم بگردی تک و توک براش ریویو گذاشتن. بازار اونور رو هم از دست داده.

مال شما هم مبارک باشه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سونی دیگه اون سونی قدیم نیست. فقط اسمش مونده.

شما حتی تو یوتوب هم بگردی تک و توک براش ریویو گذاشتن. بازار اونور رو هم از دست داده.

مال شما هم مبارک باشه.

ممنون بابت تبریک دوست عزیز

بله در زمینه ی tv سال ها عقب افتاد به خاطر سامسونگ اما امسال عالی عمل کرده اگر به تاپیک معرفی tv ها سر بزنید کمی و بیش به افراد برای خرید tv کمک می کنم از فاکتور های مهم tv خبر دارم اخبارش هم دنبال می کنم از oled ها که بگذریم با cx850 panasonic که پنل واقعی 10 بیتی با قیمت فضایی داره سونی بعد از اینا بهترین انتخاب هست با داشتن کنتراست به مراتب بالاتر از سامسونگ سری جدید بهترین اپ اسکیل به 4k با داشتن ظاهری زیبا iput lag مناسب(کمی بیشتر از سامسونگ اما کارامد تر) انتخاب بهتری هست.

سونی سری x جدید از full hd 75 100 120hz native هم پشتیبانی می کنه که باعث کاهش iput lag با responce tme هم می شه.

1 داستان خیلی بدی هم که سامسونگ ها دارن حالت game mde که می ذاری خیلی چیزا off می شه حتی 4k 4:4:4 یا full rgb هم غیر فعال می شه که باید بذارید pc mode که در این حالتم نه تنها iput lag افزایش پیدا می کنه بلکه رسما خیلی چیزهای دیگه هم قابل استفاده نیست این درحالی هست که سونی اجازه ی استفاده از clearness هم حتی در حالت گیم می ده.

از ایرانم که بگذریم قیمت tv های جدید سونی عالی شدن به مراتب ارزون تر از سامسونگ هم شدن اما در ایران مونتاژ می شه samsung برای همین قیمتش متناسب نیست.(متاسفانه مونتاژ جالبی هم نمی شه.)

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بالاخره قسمت شد دانگل wireless xbox one هم تست کنم دانگل از اروپا خریداری شده نمی دونم برای وارد کننده های ایرانی چه سختی داره همچین چیزی اوردنش. بعد از اتصال به 10 به سرعت شناسایی می شه دسته هم زیر 3 ثانیه کانکت می شه خوشبختانه با نگه داشتن دکمه ی وسط هم دسته خاموش می شه باتریشم اصلی هست که به سرعت شارژ می شه نکته ی جالب اینه که 1 عدد کابل با کیفیت افزایش طول هم داخل جعبش هست خودشم اندازه ی کف گیر هست لعنتی:d اما بهش می شه 8 تا دسته با 4 عدد هدست متصل کرد که جای تقدیر داره.

پک کامل دسته+کابل اصلی usb+باتری+افزایش دهنده+دانگل

اینم تست جالب بنچمارک android tv 4k 2015 sony که می شه هر نرم افزار اندرویدی از جمله گیم درش ریخت بازی کرد(با دسته ps3-ps4)

آخرین ویرایش:

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
بالاخره قسمت شد دانگل wireless xbox one هم تست کنم دانگل از اروپا خریداری شده نمی دونم برای وارد کننده های ایرانی چه سختی داره همچین چیزی اوردنش. بعد از اتصال به 10 به سرعت شناسایی می شه دسته هم زیر 3 ثانیه کانکت می شه خوشبختانه با نگه داشتن دکمه ی وسط هم دسته خاموش می شه باتریشم اصلی هست که به سرعت شارژ می شه نکته ی جالب اینه که 1 عدد کابل با کیفیت افزایش طول هم داخل جعبش هست خودشم اندازه ی کف گیر هست لعنتی:d اما بهش می شه 8 تا دسته با 4 عدد هدست متصل کرد که جای تقدیر داره.

پک کامل دسته+کابل اصلی usb+باتری+افزایش دهنده+دانگل

اینم تست جالب بنچمارک android tv 4k 2015 sony که می شه هر نرم افزار اندرویدی از جمله گیم درش ریخت بازی کرد(با دسته ps3-ps4)

دوست عزیز لازم نبود از اروپا تهیه کنین.
اینجا هم هست.
110 تومن

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
RED LIGHT

RED LIGHT SYSTEM

درود
فعلا کیس Corsair 780T انتخاب کردم تا چند وقت دیگه حتما میخرمش همه چیز امادس برای پیشواز Pascal 2800GTX کبیر

dr82_vhy0_1.jpg

میکس شده در دو حالت ON / OFF
4.gif

66959181748919339830.gif

rq6y_4.jpg

g7oz_2.jpg

woi1_3.jpg

هیچ وقت پول به کنسول ندادم نمیدم و نخواهم داد ( هروقتم خواستم فقط کنسول کرایه کردم یا از فکو فامیل گرفتم برای یکی دوتا انحصاری مگرنه کلا پول به کنسول نمیدم )

در خرید کنسول هیچ استعداد خلاقیتی وجود نداره , نه در دیزاین نه هیچی یه کنسول خریدی که صد ها نفر هم شکل همون کنسول دارن

اما این واقعیته که

PC GAMER ها اکثرا برای سیستم شون حسابی وقت میزارن .
کلا یکی از لذت های PC همین دیزاین اسمبل کردنشه.

آخرین ویرایش:

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
هیچ وقت پول به کنسول ندادم نمیدم و نخواهم داد ( هروقتم خواستم فقط کنسول کرایه کردم یا از فکو فامیل گرفتم برای یکی دوتا انحصاری مگرنه کلا پول به کنسول نمیدم )

در خرید کنسول هیچ استعدادی وجود نداره نه در دیزاین نه هیچی یه کنسول خریدی که میلیون ها نفر هم شکل همون کنسول دارن

اما این واقعیته که

PC GAMER ها اکثرا برای سیستم شون حسابی وقت میزارن .
کلا یکی از لذت های PC همین دیزاین اسمبل کردنشه.

backlight ش خیلی خوب دراومده
میزتم عالیه !
780T عروسِ :x

واقعا اینجا هنر مطرحه - تلفیقی از سخت افزار ها و سلیقه زیبا - کار اقا وحید انصافا جای ستایش داره - بایک کیس عادی چنین هنر و زحمتی جای تقدیر داره .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوست عزیز لازم نبود از اروپا تهیه کنین.
اینجا هم هست.
110 تومن

اگر یگانه رو می گید اونم نداره الکی زده حقیقتش به خاطر دلار چند ماهی می شه هیچ چیز نمیاد(فقط اجناس اصلی) به هر حال برای من مسافری اومد هزینه ش کمترم شد اما اگر شما جایی سراغ دارید به دوستان اطلاع بدید.

اینم بیشتر بشتر گذاشتم تا از کاراییش بگم که چنانچه کسی طالبش هست با خیال راحت بخره اگر wireless بودن براتون مهمه چرا که با سیم هم عالی کار می کنه اما من به شخصه برای موس یا گیم پد wireless بیشتر ترجیح می دم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر