عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
واسه این سیستم اون مانیتور واقعا خوبه :D
کارت های فعلی که تو 4k دارن نابود میشن !!! چنان فریم میاد پایین که امید رو از سیستم میگیره !
بهترین رزولوشن برای سیستم هایی در حد اقا علی و من همون فول اچ دی هست و بالاتر با وضع گیم های فعلی بدترین ایدس :)
برو بابا چی میگی من با یه 960 کیفیت 1080/60 میگیرم تو high:d
یه مانیتور 2k بگیرین لا اقل:d
پ.ن:دلم میخواد عکس سیستمو بذارم تا این که عکس بقیه رو میبینم ....:|

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
درود

بعد از چند سال و بعد از خرید پلی 4 تصمیم به ارتقاء سیستمم گرفتم . دوست عزیزم نوژن جان خیلی زحمت کشید و قطعات خوبی رو برام انتخاب کرد و کار اوورکلاک سیستم رو هم ایشون انجام دادن . واقعا ایشون در این کار استاد هستن. :)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
Desktop PC

خوب یه روز استراحت بالاخره تو این شلوغی ها پیدا کردیم و رسیدیم به مادربورد ـی که قبل از سیستم فعلی داشتم یعنی VII Hero Maximus که قسمت پل مموری کنترلر چیپ ـش دچار مشکل شده بود ، بالاخره با هر سختی که بود تونستیم پس از چند ساعت اونو تعمیر کنیم و فعلا یه سیستم رومیزی ساختیم ، تا انشاالله یه کیس پیدا کنیم و سیستم دوم ـمون هم راه افتاد ، بیشتر برای دانلود ، اما باز هم High End فعلا یه GPU کم ـه که نیازی نیست بهش ;)

یا حق ;)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
درود

بعد از چند سال و بعد از خرید پلی 4 تصمیم به ارتقاء سیستمم گرفتم . دوست عزیزم نوژن جان خیلی زحمت کشید و قطعات خوبی رو برام انتخاب کرد و کار اوورکلاک سیستم رو هم ایشون انجام دادن . واقعا ایشون در این کار استاد هستن. :)

به به مبارک باشه امیر جان چه زحمتی تازه خرج اضافه هم برات گذاشتم:d اگر 6600K سری بهتری می شد قطعا بیخالت نمی شدم تا 6600K بخری اما دیگه به خاطر میل زیادی که به HASWELL R داشتی 4690K انتخاب شد.

کارت گرافیک هم خوشبختانه این رفیقم برات SAMSUNG MEM داشتی با 1 اورکلاک SAFE اما عالی بازی ها رو بترکونی انصافا مموری SAMSUNG انتخاب خیلی بهتری هست حتی میزان لگ بازی ها هم طبق تستی که داشتم به مراتب بهتر می شه بازی SHADOW OF M با تکسچر ULTRA که بالای 5.5 گیگ مموری مصرف می کنه با رم SAMSUNG حتی 1 لگم نمی زنه در حالی که SK HYNIX کلی لگ می گیره.

سیستم خیلی خوبی شد مبارک باشه

این LED 24 ASUS هم چیز خیلی خوبیه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود

به به امیر جان به سلامتی مبارک باشه فنش برات بچرخه . چشم حسود کوره بشه انشالله بد خواه داری بمیره انشالله :bighug: بدون شک قدیمی ترین pcبازی هستی که تا الان می شناسم :x
راستی این Polaris خیلی قشنگ پرینت گرفتی
منتظر بنچمارک هات هستم عزیزم
مثل بعضی ها نیستی برن تو نت عکس پیدا کنن بذارن اینجا :d
در کنار ps4 چه حالی می ده گیم زدن

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
به به امیر جان به سلامتی مبارک باشه فنش برات بچرخه . چشم حسود کوره بشه انشالله بد خواه داری بمیره انشالله :bighug: بدون شک قدیمی ترین pcبازی هستی که تا الان می شناسم :x

:) قشنگ نبود حرفت حسین عزیز ... تا الان کسی از نت عکس نذاشته ولی خب قرار نیست جای دیگه اذیت میشه کسی به بقیه توهین کنه که !
شرمنده البته ولی واقعا زشت بود این حرفت ...

درود

بعد از چند سال و بعد از خرید پلی 4 تصمیم به ارتقاء سیستمم گرفتم . دوست عزیزم نوژن جان خیلی زحمت کشید و قطعات خوبی رو برام انتخاب کرد و کار اوورکلاک سیستم رو هم ایشون انجام دادن . واقعا ایشون در این کار استاد هستن.
yahoo_1.gif

مبارکت باشه عزیز :x ایشالا پلات باید کنی گیم ها رو دیگه :D
سیستم خیلی خوبی گرفتی حالا حالا ها باهاش راحتی خیالت تخت :)

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
درود

مبارک باشه پولاریس عزیز ، قطعات کاملا مچ و بهترین نوع خودشون هستند ، مخصوصا گرافیک ، Strix بهترین مدل در سری 970 980 هست ، خنک کنندگی عالی و سایلنت بودن کاملا هوشمند و قدرت بالای اور... بازهم میگم مبارکت باشه :x
به به حسین جان ، نبودی چند وقت تو بخش PC ، والا ما شمارو PC Gamer میدونستیم عزیز رفتی با PS4 ؟! :d
راستی دوستان PC Gamer ـی که تو این تاپیک عکس قرار میدن 80% دوستان خود بنده هستند ، سیستم خودشون هم هست ، هیچ کسی که اینجا عکس میذاره ، بیکار نیست بره عکس پیدا کنه و قرار بده ، ;)
دلمون برات خیلی تنگ شده حسین جان ، انشالله ببینیمت :x

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
مبارکت باشه عزیز :x ایشالا پلات باید کنی گیم ها رو دیگه :D
سیستم خیلی خوبی گرفتی حالا حالا ها باهاش راحتی خیالت تخت :)

ممنونم . شما لطف داری .

مبارک باشه پولاریس عزیز ، قطعات کاملا مچ و بهترین نوع خودشون هستند ، مخصوصا گرافیک ، Strix بهترین مدل در سری 970 980 هست ، خنک کنندگی عالی و سایلنت بودن کاملا هوشمند و قدرت بالای اور... بازهم میگم مبارکت باشه :x

ممنونم علی جان ایشالاه شما از این سیستم غولی که داری نهایت لذتتو ببری . خوشبختانه صدایی از سیستم در نمیاد . حتی زمانی که رم و گرافیک و پردازنده اوور هستش . اصلا باورم نمیشه . کوچکترین نویزی نداره . خوبی کارت گرافیکه اینه که تو محیط ویندوز و کارای سبک فن هاش خاموشه .

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
:) قشنگ نبود حرفت حسین عزیز ... تا الان کسی از نت عکس نذاشته ولی خب قرار نیست جای دیگه اذیت میشه کسی به بقیه توهین کنه که !
شرمنده البته ولی واقعا زشت بود این حرفت ...
درود دوست عزیز شما تازه امدی تو این سایت خبر نداری تو جریان نیستی :d دوستان قدیمی کاملا تو جریان هستن
به به حسین جان ، نبودی چند وقت تو بخش PC ، والا ما شمارو PC Gamer میدونستیم عزیز رفتی با PS4 ؟! :d
راستی دوستان PC Gamer ـی که تو این تاپیک عکس قرار میدن 80% دوستان خود بنده هستند ، سیستم خودشون هم هست ، هیچ کسی که اینجا عکس میذاره ، بیکار نیست بره عکس پیدا کنه و قرار بده ، ;)
دلمون برات خیلی تنگ شده حسین جان ، انشالله ببینیمت :x
درود خدا بر تو باد علی من سیستم الان هم خوبه ولی وقت نمیکنم بیام زیاد پست بدم
علی جان شما هم تو جریان داستان نیستی دقیقا ی نفری هست که بیکار که خیلی خیلی بیکاره :d
.............................
امیر من بنچمارک می خوام :x:bighug:
ps4 قلب منه >:)

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود دوست عزیز شما تازه امدی تو این سایت خبر نداری تو جریان نیستی :d دوستان قدیمی کاملا تو جریان هستن

نه عزیز بنده 4 ساله این جام :) ولی خب به خاطر اتفاقاتی اکانت قبلی حذف شد ...
این جا هر طور هم باشه این طوری نباید مطرح شه ! یه نفر با بعضی ها خیلی فرق میکنه :)
امیدوارم چنین بحث های مسخره ای دیگه پیش نیاد :x

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
حسین حرف جنجالی زد اما حقیقت داره من در نت خیلی فعالم متاسفانه با عکس های شما جنس هم فروختن چه برسه به جایگزین کردن برای 1 سری کارها برای همینم من پیشنهاد دادم نام کاربری با اسم سایت حتما(که در سایت دیگه ای نام کاربری مشابه شما درست نکنن) قرار بدید.

قسمت فروشگاه مجازی همین سایت سر همین مسائل کلا حذف شد.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
بعد مدت ها تصمیم به ارتقا سیستم گرفتیم.سیستم قبلی واقعا دیگه زغال شده بود(9500gt) البته زمان خودش چیز خوبی بوده ها..:d
سیستم هم با مشورت گرفتن از بچه های خوب اینجا میخواستم بگیرم که البته خیلی قطعات تو شهرمون نبودند و مجبور بودیم سفارش بدیم(همه قطعاتو:|)
از لحاظ گیم سیستم خوبیه.درسته همه جزئیات تا اخر نیست ولی با ویندوز 10 راحت میشه 1080/60 روی high گرفت:d
سعی کردم cpu تو اولویت باشه
اینم تصاویر خدمت شما

.........
نمای کلی::d

مشخصات :

Intel® Core™ i7-6700K Skylake
ASUS Z170-K LGA1151
Gskill Ripjaws X 8GB 4 GBx2 2600 Mhz DDR4
ASUS GTX 960 TURBO OC 2GB GDDR5
Seagate Barracuda 3TB
Samsung S24D595 Plus 24inch PLS LED
GREEN GP650A-UK 80Plus Gold PSU
Green X3+Viper
Deep cool frostwin V2 CPU COOLER

قطعات:
.
.
.
پ.ن 1: اون باند ها ربطی به من ندارن:|(صرفا جهت به لرزه در اوردن ستون های بلاد کفره:d)
پ.ن 2: هنوز یکی از رم ها نرسیده:|
پ.ن 3: حوصله نداشتم نام کاربری بنویسم:d
پ.ن 4: کارت 960 خیلی هم خوبه اونجوری که فکر میکنین نیست:-"

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
سلام
سیستم دسته دو ای که تازه خریدم:d

مادربرد: asus z97-pro gamer
حس میکنم هزینه اضافی کردم:dباید سری h میگرفتم:|ولی خو باندل بود دیگه کاریش نمیشد کرد...
cpu;core i5 4570
psu:green 700w
این یکی هم زیاده بنظرم...باید 600 وات میگیرفتم
dvd writer: pioneer
ram: patriot 4*2 1600
case:green x3 gaming
vga:gigabyte 970 gaming 1
خدارحم کرد تو کیس جاشد:dتهش افتاده تو قسمت دی وی دی رایترها:d
با این سیستم gta v فول اچدی تنظیمات اکثرا high روون اجرا میشه:bighug:
ولی صدای فن گرافیک موقع بازی های سنگین یکم تو ذوق میزنه...
تو pes 16 فن گرافیک خاموشه:dفک کنم فقط با cpu کار میکنه:d

دسته ها که معرف حضور هستند:dخیلی جنس خوبیه(ماشالله)مصرف باتریش هم روانیه
بعد چندماه هنوز باتری فابیک خودشه...:bighug:
تی وی هم گذاشتیم بعنوان مانیتور:Samsung LA22d465
سابقا یک تی وی از همون خانواده منتهی 32 بود که برا استفاده بعنوان pc بزرگ بنظر میومد و عوضش کردیم...
خوبیش fullhd بودنش هست و گیرنده داخلی و بدیش داشتن یدونه پورت hdmi و یدونه pc:|
کیبورد هم k120 کومبو هست از برند لاجیتک که بعد خرید دوقلم جنس خوب،ارادتم بیشتر شده به این شرکت:d

بعد کش و قوس های فراوان تصمیم براین شد که کیس قدیمی باشه برا استفاده معمولی و دانلود:dو رفت بالا طاقچه:d

آخرین ویرایش:

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
سلام
سیستم دسته دو ای که تازه خریدم:d

مادربرد: asus z97-pro gamer
حس میکنم هزینه اضافی کردم:dباید سری h میگرفتم:|ولی خو باندل بود دیگه کاریش نمیشد کرد...
cpu;core i5 4570
psu:green 700w
این یکی هم زیاده بنظرم...باید 600 وات میگیرفتم
dvd writer: pioneer
ram:patriot 4*2 1600
case:green x3 gaming
vga:gigabyte 970 gaming 1
خدارحم کرد تو کیس جاشد:dتهش افتاده تو قسمت دی وی دی رایترها:d
با این سیستم gta v فول اچدی تنظیمات اکثرا high روون اجرا میشه:bighug:
ولی صدای فن گرافیک موقع بازی های سنگین یکم تو ذوق میزنه...
تو pes 16 فن گرافیک خاموشه:dفک کنم فقط با cpu کار میکنه:d
دسته ها که معرف حضور هستند:dخیلی جنس خوبیه(ماشالله)مصرف باتریش هم روانیه
بعد چندماه هنوز باتری فابیک خودشه...:bighug:
تی وی هم گذاشتیم بعنوان مانیتور:Samsung LA22d465
سابقا یک تی وی از همون خانواده منتهی 32 بود که برا استفاده بعنوان pc بزرگ بنظر میومد و عوضش کردیم...
خوبیش fullhd بودنش هست و گیرنده داخلی و بدیش داشتن یدونه پورت hdmi و یدونه pc:|
کیبورد هم k120 کومبو هست از برند لاجیتک که بعد خرید دوقلم جنس خوب،ارادتم بیشتر شده به این شرکت:d

بعد کش و قوس های فراوان تصمیم براین شد که کیس قدیمی باشه برا استفاده معمولی و دانلود:dو رفت بالا طاقچه:d

مبارکه دوست عزیز ، فقط یه چیزی کم داره یه CPU Cooler خوب ، که دیگه خیالت راحت باشه. :>

• Like
Reactions: mahdi-xbox

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
بعد مدت ها تصمیم به ارتقا سیستم گرفتیم.سیستم قبلی واقعا دیگه زغال شده بود(9500gt) البته زمان خودش چیز خوبی بوده ها..:d
سیستم هم با مشورت گرفتن از بچه های خوب اینجا میخواستم بگیرم که البته خیلی قطعات تو شهرمون نبودند و مجبور بودیم سفارش بدیم(همه قطعاتو:|)
از لحاظ گیم سیستم خوبیه.درسته همه جزئیات تا اخر نیست ولی با ویندوز 10 راحت میشه 1080/60 روی high گرفت:d
سعی کردم cpu تو اولویت باشه
اینم تصاویر خدمت شما

.........
نمای کلی::d

مشخصات :

قطعات:
.
.
.
پ.ن 1: اون باند ها ربطی به من ندارن:|(صرفا جهت به لرزه در اوردن ستون های بلاد کفره:d)
پ.ن 2: هنوز یکی از رم ها نرسیده:|
پ.ن 3: حوصله نداشتم نام کاربری بنویسم:d
پ.ن 4: کارت 960 خیلی هم خوبه اونجوری که فکر میکنین نیست:-"
به به :D اقا
مبارکه :x ایشالا به خوبی ازش استفاده کنی :D
اسمبل هم بسیار تمیز در اومده خدا رو شکر . مانیتور هم که فوق العادس :D
حداقل تا 3-4 سال دیگه عین هلو تو گیم ها دووم میاره و بعد این مدت هم اروم اروم کم میاره سیستم و انشالله مشکلی نخواهی داشت :)
در کل خیلی هم عالی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر