عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خواهش میکنم.
مبارک باشه.
فقط ایکاش سایز رو هم بیشتر کنین.
کلا لذتی که سایز بالا میده سایز پایین نمیده.
توصیه من به شما سایز 40 هست.
حداقل اگه تونستین یه امتحانی بکنین.
من خودم از 23 شروع کردم.
هی بزرگتر و بزرگتر شد.
و جالبه که همیشه سایز بزرگتر بیشتر حال میداد.
40 بهترین سایز هست که نه سیخ میسوزه نه کباب.
والا حقیقتا من زیاد بازی نمیکنم ، اکثرا با کامپیوتر توی تایپ و تحقیق و مقاله نوشتن و ... هستم به همین سبب باید به صفحه نزدیک باشم که توی اون سایز نمیتونم این مسائل رو اعمال کنم ;) ، ولی تو مسئله گیم بله ، واقعا عالیه .

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
مبارکت باشه
فقط یکی از طبقات hdd رو بردار تا گردش هوا بهتر بشه
همونطور که میبینی من دوتاش رو برداشتم
دمای cpu در حالت idle و load رو هم بزار ببینم این deep cool چند مرده حلاجه !:d
این یکی از بهترین کیس های بازراه . البته قیمتش هم بهترینه :))

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
مبارکت باشه
فقط یکی از طبقات hdd رو بردار تا گردش هوا بهتر بشه
همونطور که میبینی من دوتاش رو برداشتم
دمای cpu در حالت idle و load رو هم بزار ببینم این deep cool چند مرده حلاجه !:d
این یکی از بهترین کیس های بازراه . البته قیمتش هم بهترینه :))

مخلصم :x
چشم بر میدارم :D
حتما امروز میذارمش تو یه لود خفن ببینم چه قدر هست :D ولی تو حالت معمولی از 28 درجه تا 30 درجه ثابته الان با msi afterburner چک کردم :D کارتها هم دماشون تو حالت عادی 41 درجس معمولا :D
درسته و قیمتش هم بالا بود جدی واسه یه کیس :| ولی خوب چون قراره همیشه بالای سرم باشه ، من از ظاهر این بیشتر خوشم اومد :x

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
مخلصم :x
چشم بر میدارم :D
حتما امروز میذارمش تو یه لود خفن ببینم چه قدر هست :D ولی تو حالت معمولی از 28 درجه تا 30 درجه ثابته الان با msi afterburner چک کردم :D کارتها هم دماشون تو حالت عادی 41 درجس معمولا :D
درسته و قیمتش هم بالا بود جدی واسه یه کیس :| ولی خوب چون قراره همیشه بالای سرم باشه ، من از ظاهر این بیشتر خوشم اومد :x

مبارک باشه ، چند چوق در اومد ؟ فقط آروم بگو لطفا گَلبَم ضعیفه :d

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
Assemble The Best, Break All Limits
----------------------------------------------------------------------------------------​
MAINBOARD : ASUS ROG RAMPAGE IV BLACK EDITION
CPU : INTEL CORE i7 4930 K
COOLING : CORSAIR HYDRO H110i GT
VGA : 2x GIGABYTE GTX 980 Ti WINDFORCE G1 OC SLI
MEMORY : CORSAIR VENGEANCE PRO 32GB 2400 MHZ With G-skill Turbulance III Fan
SSD : SAMSUNG 850 EVO 512 , CORSAIR FORCE GS 128 ,OCZ Vertex 3 120
SOUND CARD : CREATIVE X-FI TITANIUM 7.1
H.D.D : WD 2 TB 64MB 7200 , SEGATE 2TB BARRACUDA 64 MB 7200
POWER : CORSAIR AX 1200i PLATINUM

CASE : CORSAIR GRAPHIT 760T
MONITOR : ASUS PG278Q 2K G-SYNC 144Hz

POWER ARMOR BY PCMOD
SLEEVE CABLES BY PCMOD
:Special Thanks To
Lion Computer& Pcmaxhw
(Farshidstar2012(
Bazicenter & ZoomG Hardware Advisor

(PCMOD (Sleeving Cables & Power Supply Armor Modding

Replace New Hydro Corsair H110i Gt Watercooler & G-Skill Turbulance III Memory Fans

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
دوستان با چی سیستماتونو گردگیری میکنین؟ خیلی تمیزه لامذهب :d؟ (اسمه دقیقشو بگین) بعدش این بادزن ها:d مشکلی ایجاد نمیکنه واسه سیستم باتو جه به قدرت فوتش:d(نحوه صحیح گرد گیری رو هم بگین)

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
دوستان با چی سیستماتونو گردگیری میکنین؟ خیلی تمیزه لامذهب :d؟ (اسمه دقیقشو بگین) بعدش این بادزن ها:d مشکلی ایجاد نمیکنه واسه سیستم باتو جه به قدرت فوتش:d(نحوه صحیح گرد گیری رو هم بگین)

تهویه سیستم اکی باشه خیلی خاک نمیگیره :D ولی خب اون یه مقدار کم خاک رو میشه با یه پارچه خشک پاک کرد و یا اگه دیگه خیلی وسواسی بودین ، با دستمال عینک نرم هم تمیز میشه !
فوت که قبل پارچه هست و باید انجام شه :D
این روشی بود که خودم هیچ مشکلی ندارم باهاش ولی اینم یادتون باشه به هیچ عنوان از جارو برقی و سشوار (حتی باد خنک) استفاده نکنین (یکی از سیستم های بنده همین طوری داغون شد :) )

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
تهویه سیستم اکی باشه خیلی خاک نمیگیره :D ولی خب اون یه مقدار کم خاک رو میشه با یه پارچه خشک پاک کرد و یا اگه دیگه خیلی وسواسی بودین ، با دستمال عینک نرم هم تمیز میشه !
فوت که قبل پارچه هست و باید انجام شه :D
این روشی بود که خودم هیچ مشکلی ندارم باهاش ولی اینم یادتون باشه به هیچ عنوان از جارو برقی و سشوار (حتی باد خنک) استفاده نکنین (یکی از سیستم های بنده همین طوری داغون شد :) )

بنده سیستمو 5 ماهه خریدم و فقط گرد گیری جزئی کردم (داخل کیس و روی پاور مثلا:d) ولی روی قطعات دستمال نکشیدم بعدشم گردو خاک یه جاهایی میره که عملا با دستمال نمیشه مثلا کارت گرافیکم 970 و رو فناش پر خاکه میترسم به فناش

دست بزنم :d کیسم هم x1 فناش هم استوک و چیزی اضافه نکردم (از خود فرشید پرسیدم گفت لازم نکرده:d) بعدش آقا فرشید یه دستگاهی معرفی کردن واسه اینکار اسمشو فراموش کردم ولی خب گفتی باد سرد هم خطریه نگرانم کردی نمیدونم حالا از خودش هم میپرسم

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
بنده سیستمو 5 ماهه خریدم و فقط گرد گیری جزئی کردم (داخل کیس و روی پاور مثلا:d) ولی روی قطعات دستمال نکشیدم بعدشم گردو خاک یه جاهایی میره که عملا با دستمال نمیشه مثلا کارت گرافیکم 970 و رو فناش پر خاکه میترسم به فناش

دست بزنم :d کیسم هم x1 فناش هم استوک و چیزی اضافه نکردم (از خود فرشید پرسیدم گفت لازم نکرده:d) بعدش آقا فرشید یه دستگاهی معرفی کردن واسه اینکار اسمشو فراموش کردم ولی خب گفتی باد سرد هم خطریه نگرانم کردی نمیدونم حالا از خودش هم میپرسم
بله یه دستگاهی هم اقا A-L-I معرفی کردن بهم ولی من کلا استفاده نمیکنم:D
گفتم که شما میتونی خیلی نرم یه دستمال عینک رو لابه لای مثلا فن گرافیک ببری که خوبم تمیز میشه :D ولی پیشنهاد میدم دستکاری نکنی اصلا !
سیستم قبلی من اونقدر تمیز نکرده بودمش توش پره تیکه های پرز شده بود و فقط من 10 دقیقه داشتم فوت میکردم تو کیس که گرد و خاکای اولیه بره !:D ولی باز هم سیستم داشت قشنگ کار میکرد :)

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
یه سیستم جمع و جور و خاکی که مشخصاتش تو پروفایلم هست و یه کنسول برای راحتی بیشتر ...

یکم از اون خاکاتو بتکونی رو من چی میشه ؟ ثواب داره.

خیلی شیک و مجلسی.
فقط اون ساب میلرزه رو میز باهاش مشکلی نداری ؟

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
یکم از اون خاکاتو بتکونی رو من چی میشه ؟ ثواب داره.

خیلی شیک و مجلسی.
فقط اون ساب میلرزه رو میز باهاش مشکلی نداری ؟

درود بر تو . حاجی ما خاک پاییم ...
بیس ساب رو کم کردم . اونقدرام نمیلرزونه . بچه خوبیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر