عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بخاطر این هست که اون کیس رو یه کاربر عادی نمیخره
اونو مودر ها میخرن و اونطور که میخوان درست میکنن مثل cooler master cosmos یا corsair obsidian

ینی اگه نمیومدی خودم عکسش رو میذاشتم ملت کف کنن! :D
دوستان هر کدوم یه ماشالله بگید یادتون نره! :D

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
اینم گیمینگ ریگ من
DSC_6426.jpg

بابا سیستمت منو کشته باهاش راحت می شه فضا پیما شاتل فرستاد بالا
وقتی سیستم خودمو با سیستم شما ها مقایسه می کنم کلی می خندم =)) سیستمم 6 سال پیش جمع کردم فقط الان کارت گرافیک هم عوض کردم 2 گیگ رم بیشتر انداختم که اصلا به سیستمم نمی خونه سیستم تو بازی به گوز گوز می افته کلی باهاش خاطره دارم ( مثل سگ ازش کارکشیدم ازش ( یه موقع سیستمم رو 2 هفته روشن گذاشتم بدونه خاموشی برای دانلود یه فایل چندین گیگی با سرعت 15 کیلوبیت)) :d ................................. به 100 تا سیستم چند میلیونی می ارزه (اینجا شو خالی بستم) :d

آخرین ویرایش:

Völundr

کاربر سایت
Jul 6, 2013
267
وقتی سیستم خودمو با سیستم شما ها مقایسه می کنم کلی می خندم =)) سیستمم 6 سال پیش جمع کردم فقط الان کارت گرافیک هم عوض کردم 2 گیگ رم بیشتر انداختم که اصلا به سیستمم نمی خونه سیستم تو بازی به گوز گوز می افته کلی باهاش خاطره دارم ( مثل سگ ازش کارکشیدم ازش ( یه موقع سیستمم رو 2 هفته روشن گذاشتم بدونه خاموشی برای دانلود یه فایل چندین گیگی با سرعت 15 کیلوبیت)) :d ................................. 100 تا سیستم چند میلیونی می ارزه (اینجا شو خالی بستم) :d
رزولوشن رو بزار 720 اوضاع خیلی خوب میشه(حداقل Crysis 2 رو میتونی رو Hardcore اجرا کنی:D)

- - -ویرایش - - -

وقتی سیستم خودمو با سیستم شما ها مقایسه می کنم کلی می خندم =)) سیستمم 6 سال پیش جمع کردم فقط الان کارت گرافیک هم عوض کردم 2 گیگ رم بیشتر انداختم که اصلا به سیستمم نمی خونه سیستم تو بازی به گوز گوز می افته کلی باهاش خاطره دارم ( مثل سگ ازش کارکشیدم ازش ( یه موقع سیستمم رو 2 هفته روشن گذاشتم بدونه خاموشی برای دانلود یه فایل چندین گیگی با سرعت 15 کیلوبیت)) :d ................................. 100 تا سیستم چند میلیونی می ارزه (اینجا شو خالی بستم) :d
رزولوشن رو بزار 720 اوضاع خیلی خوب میشه(حداقل Crysis 2 رو میتونی رو Hardcore اجرا کنی:D)

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325

- - -ویرایش - - -

والا crysis 2 با اخرین آپدیت دایرکت 11 . تو آخرین رزولوشن گذاشتم تنضیمات دیگهش تو آخرین حدش گذاشتم بازی کردم مثل آب خوردن .................این است سیستم فقیر ما.................;)

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
اینم سیستم زغالی بنده:
54774281727247952146.jpg

86479034455434117826.jpg

01301433355261860276.jpg

GTX 690 SLI
LGA 2011
ASROCK X79 EXTREME 4
RAM 2133
ENERMAX REVELATION +87 1000W
X7
XSPC WC
بچه های سیرجان

آخرین ویرایش:

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
اینم سیستم زغالی بند

GTX 690 SLI
LGA 2011
ASROCK X79 EXTREME 4
RAM 2133
ENERMAX REVELATION +87 1000W
X7
XSPC WC
بچه های سیرجان
باو چشت نمی کنیم الکی ذغالی ذغالی نکن دیگه :d واقعاً خیلی توپ شده سیستمت ماشاالله عالیه ... مدل کارت گرفیکات که sli کردیشون چیه دقیقاً ؟ msi ?

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
خدمت شما

منتظر سیستم های زغالی تر از برو بچ سیرجان باشید.

البته فکر کنم این مدل هندلی هست !؟! :-?

آقا رامین هر وقت می خواد روشنش کنه ؛ میره پشتش چند بار هندل می زنه تا روشن شه :d

البته به تازگی قراره یه مدلش بیاد که هندلش جلو باشه :d

در هر حال آقا رامین مبارکت باشه عزیز خیلی عالیه :bighug: :x

یه وقت ناشکری نکنی ها !!! :punish:

:d

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
البته فکر کنم این مدل هندلی هست !؟! :-?

آقا رامین هر وقت می خواد روشنش کنه ؛ میره پشتش چند بار هندل می زنه تا روشن شه :d

البته به تازگی قراره یه مدلش بیاد که هندلش جلو باشه :d

در هر حال آقا رامین مبارکت باشه عزیز خیلی عالیه :bighug: :x

یه وقت ناشکری نکنی ها !!! :punish:

:d
خب فضا کم بود مجبور شدیم هندل پشت کیس کار کنیم اگه یه کیس بزرگتر مثل x9 و... بود خیلی شیک تر و بهتر کار میشد. ( در حال حاضر منتظر سری 750 میمونیم تا بیاد ببینیم کودا کرش چطوره و یه کارت جدا برای رندر فیزیکس اضاف میشه)

eeee

کاربر سایت
Jun 27, 2013
27
سیستمتون عالیه ولی اگه بگیم که ناراحت شاید بشین

کیستون خیلی خوب نیس عوضش کنین خیلی بهتره قطعاتش عالیه

مبارک باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر