عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,137
نام
Melkor
درود
مبارکه
نشتی گرین به چه صورت بود؟ عکسی چیزی ازش داری بذار
نه اصلا نویز نداشته تا حالا. خیلی ساکت و ارومه.

درمورد نشتی هم , من میدیدم قطرات اب روی شیشه کیس جمع شده , رفتم بازش کردم دیدم لوله رادیاتور یه قسمتش سوراخ کوچیکی ایجاد شده بود که فرستادمش برای گارانتی .

عکس نگرفتم متاسفانه .

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
البته این نکته قابله ذکر هست که M.2 رفت تو پاچم چون الان که آمدم وصلش کنم متوجه شدم مادربوردم یکدونه اسلات M.2 بیشتر نداره که همین الانم پره :D
تبدیل بخرید نگران نباشید طرف کارت 100 ملیونیش با رایزر 2 هزارتومنی می بنده شما نگران اس اس دی هستید :D
این تبدیل ها فقط تکی ش بخرید چون قطعا به pci 4x می زنیدش و ایترفیش ssd هم 4x هست
اگرم چیزی بسوزه تبدیله می سوزه 90 ردصد مواقع اما برای اطمینان برند بخرید

بچه ها اگر دنبال سیف ترین پاور موجود در ایران می گردید که پایدارترین و کم نویزترین برق به قطعاتتون برسونه و سیستم های محافظتی شم عالی عمل بکنن سری پاورهای rmx از برند corsair عالی هستن کمی تفاوت هم بین مدل های سال های مختلفش هست اما همشون عالی هستن و عملا فرقی ندارن مدل کدوم سال رو بخرید
کلا برای کیفیت برق افتضاح ایران بهترین پاور ممکن بخرید توی سری rmx هستن پاورهایی که توی همه ی درصدهای لودشون ریپل کمتر از 10mv دارن که فوق العادس

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
هر چقدرم که سیستم خفن و به روز جمع کنیم بازم این عکس های نوستالژی یک چیز دیگه ای هستن

یکم نوستالژی خالص از ارشیو بازی های سگام:
20210711_174713.jpg
این دو تا بازی هم اصل هستن
20210711_175336.jpg
این هم در کمد شیشه ای برای نمایش عموم:D
soinic.jpg
بازی سونیک 1 که با قاب ارزشمندترین بخش ارشیو هست که با همه دفترچه هاش کامل هست و یک خطم روی هیچ بخشیش نیست فکر کنم سونیک ها رو بالای 100 دفعه تموم کرده باشم در مجموع

در اون زمان بهم استاد سگا می گفتن چون تونسته بودم اکثر این بازی ها رو تموم کنم الان استاد واقعی شدم:D

آخرین ویرایش:

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
478
نام
پوریا
سلام مجدد خدمت دوستان

یه سری تغییرات در سیستم اعمال کردم که گفتم تجربیاتم رو با دوستان در میون بزارم ، اول CPU به 5950X ارتقاع پیدا کرد که در نرم افزارها تغییر قابل توجهی نسبت به 5900X هنوز احساس نکردم ، گرافیک به 3090 ارتقاع پیدا کرد اول اینکه توقع کارت بزرگتری داشتم ولی واقعا سنگین هستش و نیاز به هولدر احساس میشه واینکه تغییرات در نرم افزارهای رندر واقعا زیاد هستش نسبت به 3070 ولی در بازی ها اونطوری که فکر میکردم نیست ، ssd با 980 pro تعویض شد که افزایش سرعت و پرفرمنس نسبت به 970 evo plus چشمگیر هستش

Attachments

• IMG-1931.jpg
    IMG-1931.jpg
    389.8 KB · مشاهده: 52
  • IMG-1932.jpg
    IMG-1932.jpg
    434.4 KB · مشاهده: 86
  • IMG-1934.jpg
    IMG-1934.jpg
    915.9 KB · مشاهده: 120

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
سلام مجدد خدمت دوستان

یه سری تغییرات در سیستم اعمال کردم که گفتم تجربیاتم رو با دوستان در میون بزارم ، اول CPU به 5950X ارتقاع پیدا کرد که در نرم افزارها تغییر قابل توجهی نسبت به 5900X هنوز احساس نکردم ، گرافیک به 3090 ارتقاع پیدا کرد اول اینکه توقع کارت بزرگتری داشتم ولی واقعا سنگین هستش و نیاز به هولدر احساس میشه واینکه تغییرات در نرم افزارهای رندر واقعا زیاد هستش نسبت به 3070 ولی در بازی ها اونطوری که فکر میکردم نیست ، ssd با 980 pro تعویض شد که افزایش سرعت و پرفرمنس نسبت به 970 evo plus چشمگیر هستش
شما رادیات رو اینطوری نصب کردی بالاش هوا می گیره کارایی خنک کنندت میاد پایین و زودتر هم خراب می شه.
البته راه دیگه ای هم نداره متسفانه. چون اگر 180 درجه بچرخونیش احتمالا نمی تونی نصبش کنی.
بعد پاور 750 برای 5950x + 3090 یکمی جالب نیست :D

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
شما رادیات رو اینطوری نصب کردی بالاش هوا می گیره کارایی خنک کنندت میاد پایین و زودتر هم خراب می شه.
البته راه دیگه ای هم نداره متسفانه. چون اگر 180 درجه بچرخونیش احتمالا نمی تونی نصبش کنی.
اینو کلا اکثرا اشتباه متوجه شدن و اون چنتا کلیپ یوتیوب درست گوش نکردید
بالای مخرن همه ی رادیات های جدید و با کیفیت برای بستن در این شرایط فضایی وجود داره که حباب ها می رن اون بخش بالا دیگه وارد پمپ نمی شن
اما نکته ش اینجاس باید پمپ یا همون بلاک باید پایین از ورودی و خروجی لوله ها قرار بگیره تا اگر هوا گرفت بره اون بخش بالا که برای تعبیه شده گیر بافته اما توی حالت جلوی کیس یا بغل کیس باید حواستون باشه کیس مایل نکنید که اون هواها بیاد داخل لوله البته بیاد هم با مدتی کار کردن باز می ره اون بالا گیر میافته اما تا مدتی صدای اون هوا توی میادش
نکته بعدی اینکه که اگر مایع کم کنه دیگه قطعا هوا داخل پمپ همیشه می ره اما خوبیش اینکه سریع از روی صداش می فهمید که مایع تبخیر شده و باید عوضش کنید

بستن کولینگ کف کیس هم بدترین حالت ممکن هست چون هر کاری کنید اگر هوا بگیره قطعا وارد پمپ می شه
الان برای این دوستمون هم کاملا درست نصب شده

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
478
نام
پوریا
سلام عزیز دل ، مورد اول اینکه رادیات نصبش صحیح هستش و مشکلی نداره ولی در جلوی کیس هم نصب میشه که البته نصب بود و جابجاش کردم به بالای کیس ، مورد دوم هم کاملا درست میفرمائید و امروز عصر پاور 1050 وات تهیه شد که منتظرم برسه دستم

Attachments

• IMG-1997.jpg
    IMG-1997.jpg
    730.7 KB · مشاهده: 100
  • IMG-2001.jpg
    IMG-2001.jpg
    607.4 KB · مشاهده: 96

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
اینو کلا اکثرا اشتباه متوجه شدن و اون چنتا کلیپ یوتیوب درست گوش نکردید
بالای مخرن همه ی رادیات های جدید و با کیفیت برای بستن در این شرایط فضایی وجود داره که حباب ها می رن اون بخش بالا دیگه وارد پمپ نمی شن
اما نکته ش اینجاس باید پمپ یا همون بلاک باید پایین از ورودی و خروجی لوله ها قرار بگیره تا اگر هوا گرفت بره اون بخش بالا که برای تعبیه شده گیر بافته اما توی حالت جلوی کیس یا بغل کیس باید حواستون باشه کیس مایل نکنید که اون هواها بیاد داخل لوله البته بیاد هم با مدتی کار کردن باز می ره اون بالا گیر میافته اما تا مدتی صدای اون هوا توی میادش
نکته بعدی اینکه که اگر مایع کم کنه دیگه قطعا هوا داخل پمپ همیشه می ره اما خوبیش اینکه سریع از روی صداش می فهمید که مایع تبخیر شده و باید عوضش کنید

بستن کولینگ کف کیس هم بدترین حالت ممکن هست چون هر کاری کنید اگر هوا بگیره قطعا وارد پمپ می شه
الان برای این دوستمون هم کاملا درست نصب شده
عزیز من خیلی قبل تر از این که این ویدئو های یوتوب باشن توی ایران برای تفریح سفارش می گرفتم PC با کاستوم لوپ می بستم.
بستن رادیات توی همچین حالتی اشتباهه. باعث و بانی این که ملت فکر می کنن این درسته شرکت هایی امثال NZXT هستن که یه کیس می دن کلا یه رادیات 240 جلوش نصب می شه بعد عکس کیس رو که می خوان بزارن رادیات رو اشتباه می بندن چون جور دیگه توی کیس بسته نمی شه در جواب ملت هم شر و ور تحویل می دن.
شما یه رادیات و واتربلاک و پمپ بگیر (بدون رزرویر) می شه مثل همین AIO ها. نصب کن ببین بعد 2 سال اگه حباب نیومد وسط واتربلاکت بیا همین پست رو نقل قول کن عکسش رو بزار.

البته کلا ولش کن :D من گفتنی ها رو گفتم. حالا خودتون هرطور صلاح می دونید رادیات رو نصب کنید :D

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
عزیز من خیلی قبل تر از این که این ویدئو های یوتوب باشن توی ایران برای تفریح سفارش می گرفتم PC با کاستوم لوپ می بستم.
بستن رادیات توی همچین حالتی اشتباهه. باعث و بانی این که ملت فکر می کنن این درسته شرکت هایی امثال NZXT هستن که یه کیس می دن کلا یه رادیات 240 جلوش نصب می شه بعد عکس کیس رو که می خوان بزارن رادیات رو اشتباه می بندن چون جور دیگه توی کیس بسته نمی شه در جواب ملت هم شر و ور تحویل می دن.
شما یه رادیات و واتربلاک و پمپ بگیر (بدون رزرویر) می شه مثل همین AIO ها. نصب کن ببین بعد 2 سال اگه حباب نیومد وسط واتربلاکت بیا همین پست رو نقل قول کن عکسش رو بزار.

البته کلا ولش کن :D من گفتنی ها رو گفتم. حالا خودتون هرطور صلاح می دونید رادیات رو نصب کنید :D
من اولا برای aio گفتم که پمپ روی بلاک هست برای بعدش که هوا می گیره اما مهم اینجاست طوری رادیات قرار بگیره که هوا بره اون بالا گیر بیافته هوا هم بالاترین نقطه ممکن روی سطح سیال قرار می گیره
نحوه ی گذاشتنش که باعث هوا گرفتن یا نگرفتن نمی شه مهم اینکه هوا بره جایی گیر کنه داخل پمپ نشه اکثر aio ها از همون اول اصلا کمی هوا داخل مخزن هست اگه طوری می ذارید که صدای حباب مانند می شنوید باید براش فکری کنید

آخرین ویرایش:

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
::: NEW ALDERLAKE BUILD :::
MAINBOARD : ASUS ROG STRIX Z690A GAMING D4
CPU : INTEL CORE i7 12700K ALDER LAKE
CPU COOLER : COOLERMASTER ML360 ILLUSION
CPU FANS : 3X NOCTUA NF-F12 + 3X COOLERMASTER HALO
VGA : ASUS ROG STRIX 3090 OC
MEMORY : CORSAIR VENGEANCE PRO RGB (2*16) 32 GB 3600MHZ
SSD : SAMSUNG 980 PRO 1TB , SAMSUNG 970 EVO PLUS 1TB, CRUCIAL P1 NVME 2TB , SAMSUNG 870QVO EVO 2TB
H.D.D : SEAGATE EXOS ENTERPRISE 10TB 256MB 7200
POWER : CORSAIR HX1200i
CASE : COOLERMASTER MASTERCASE H500M
SOUND CARD : CREATIVE SOUND BLASTER Z
MONITOR : SAMSUNG ODYSSEY G7 27'' WQHD 240HZ HDR600
KEYBOARD : COOLERMASTER MK750 MECHANICAL
MOUSE : HYPERX PULSEFIRE SURGE RGB

IMG_7108edit.jpg IMG_7106edit.jpg IMG_7101edit.jpg

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
::: NEW ALDERLAKE BUILD :::
MAINBOARD : ASUS ROG STRIX Z690A GAMING D4
CPU : INTEL CORE i7 12700K ALDER LAKE
CPU COOLER : COOLERMASTER ML360 ILLUSION
CPU FANS : 3X NOCTUA NF-F12 + 3X COOLERMASTER HALO
VGA : ASUS ROG STRIX 3090 OC
MEMORY : CORSAIR VENGEANCE PRO RGB (2*16) 32 GB 3600MHZ
SSD : SAMSUNG 980 PRO 1TB , SAMSUNG 970 EVO PLUS 1TB, CRUCIAL P1 NVME 2TB , SAMSUNG 870QVO EVO 2TB
H.D.D : SEAGATE EXOS ENTERPRISE 10TB 256MB 7200
POWER : GREEN OCDG 1200W PLATINUM
CASE : COOLERMASTER MASTERCASE H500M
SOUND CARD : CREATIVE SOUND BLASTER Z
MONITOR : SAMSUNG ODYSSEY G7 27'' WQHD 240HZ HDR600
KEYBOARD : COOLERMASTER MK750 MECHANICAL
MOUSE : HYPERX PULSEFIRE SURGE RGB

View attachment 241624View attachment 241623View attachment 241622

مبارکتون باشه. می‌تونم بپرسم فن ناکتوآ از کجا تهیه کردید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر