عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
بالاخره کیسی رو که دوست داشتم خریدم Level 20 GT
با 4 تا شیشه دودی 5 ملی متری
23 کیلو وزن خود کیس
داخل کیس تمام ماژولار ، که البته اندازه قیافه خود کیس فقط از قطعات ماژولارش در آوردم مثل قفسه های هارد دیسک، روپوش پاور و سینی های نصب هارددیسک پشتی و غیره
قیمتی که برای این کیس دادم با پول راهش تو امارات میشد باهاش کاسموس 700 سی یا روگ ایسوس و مدل های رده بالای دیگه ای رو باهاش خرید ولی من عاشق این کیس شدم لامصب عین لامبورگینی میمونه از بس بزرگ و سنگین بود وقتی از تیپاکس تحویلش گرفتم مجبور شدم یک نیسان کرایه کنم بیارمش خونه...خرید این کیس مربوط میشه به 5 ماه پیش

Attachments

• IMG_20220502_171004.jpg
    IMG_20220502_171004.jpg
    537.2 KB · مشاهده: 245
  • IMG_20220502_171000.jpg
    IMG_20220502_171000.jpg
    531.5 KB · مشاهده: 171
  • IMG_20220502_170955.jpg
    IMG_20220502_170955.jpg
    716.5 KB · مشاهده: 171
  • IMG_20220405_072610.jpg
    IMG_20220405_072610.jpg
    987.8 KB · مشاهده: 172
  • IMG_۲۰۲۱۱۲۱۷_۱۶۰۶۰۵.jpg
    IMG_۲۰۲۱۱۲۱۷_۱۶۰۶۰۵.jpg
    584.1 KB · مشاهده: 183

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
23 کیلو وزن خود کیس
داخل کیس تمام ماژولار ، که البته اندازه قیافه خود کیس فقط از قطعات ماژولارش در آوردم مثل قفسه های هارد دیسک، روپوش پاور و سینی های نصب هارددیسک پشتی و غیره
قیمتی که برای این کیس دادم با پول راهش تو امارات میشد باهاش کاسموس 700 سی یا روگ ایسوس و مدل های رده بالای دیگه ای رو باهاش خرید ولی من عاشق این کیس شدم لامصب عین لامبورگینی میمونه از بس بزرگ و سنگین بود وقتی از تیپاکس تحویلش گرفتم مجبور شدم یک نیسان کرایه کنم بیارمش خونه...خرید این کیس مربوط میشه به 5 ماه پیش

خیلی قشنگ شده ! انصافا یکی از قشنگ ترین کیس هایی هست که دیدم انتخاب خوبی کردی.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
23 کیلو وزن خود کیس
مبارکت باشه کیس زیبایی هست البته همه پسند نیست چون طراحیش کمی قدیمی شده
به نظرم جلوش دو تا فن ARGB 20 بذار پشتش یک تک پریزماتیک یا کلا 4 تا پریزماتیک خیلی شیک تر می شه
براش حتما واتر کولینگ هم بخر ساید نصب کن البته چون پنل پشت شیشه هست یکم هوای گرم محبوس می شه
فقط تعجب می کنم اینکه اینقدر قطوره چرا پاور طراحی پشت نزده که کلی جا کف کیس باقی بمونه هم دست ادم خیلی باز می شه اما گردش هوا بهتر می شه هم می شه کفش هم 3 تا فن دیگه اضافه کرد یا اگه روزی گرافیک واتر بخره طرف کفش نصب کنه البته چون پنل پشت شیشه زده باید فلزیش می کرد که البته پنل فلزی پشت خیلی به دفع گرما با گردش هوا کمک می کنه کلا شیشه های TEMPERED خیلی باعث افزایش گرما می شن
زیبایی هم پنل پشت شیشه ای نداره چون اون پشت فقط نمای زشت کلی کابل هست که ادم می خواد مخفیش کنه من اون پشت کیسم عکس بذارم وحشت می کنید فکر کنم 10 کیلو سیم رد شده
اما در کل از چنتا ایراد جزئیش که بگذریم کیس خاصی هست و بسیار کاستوم پذیر پولا جمع کن بهش برس

البته نیازی به نیسان نبودا من کیس خودم که تقریبا هم ابعاد اینکه یکم کوچیک تره انداختم کولم از ترکیه اوردم :D

آخرین ویرایش:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
یه دستی به سر و روی سیستم کشیدم بعد از مدت ها، البته گرافیک یک ماه پیش خریدم و بقیه پلتفرمم عوض کردم که تا چند سالی دیگه راحت باشم (هر چند که کارتو ناچاریم نهایتا سال دیگه عوض کنیم چون 8 گیگ وی رم حتما گلوگاه میشه این نسل حتی روی 2K)
میخواستم PS5 هم بگیرم دیدم چکاریه 20 تومن بدی فقط 5 تا بازی انحصاری رو که چند سال دیگه میاد روی PC بازی کنی در عوض بیشتر برای PC هزینه کردم
واقعا آدم از هر ریال هزینه ای که برای PC میکنه لذت می بره، همه چیز کاستوم، متناسب با نیاز و جیبت و از طرفی بی نهایت استفاده میشه از PC برد
من اصلا آدم سیستم بازی نیستم و چیزی که میگیرم فقط سعی میکنم نسبت قیمت به کارایی خیلی خوبی داشته باشه (متناسب با نیازی که دارم) و اصلا ظاهر و اینا برام اهمیت نداره و براش هزینه نمیکنم

Ryzen 9 5900X
Deepcool Castle 240RGB V2
MSI MPG X570 Gaming Plus
Corsair Vengeance LPX 2x16GB @ 3200
Asus RTX 3060Ti Dual OC
(Internal+External) Samsung 970 EVO Plus 2TB + Samsung 980 1TB + 23TB HDD

CPU قبلیم یه 7700K خسته بود که توی رندر و حتی بعضی بازیای جدید افتضاح بود و گلوگاه میشد، بین 12700K و 5900X خیلی مردد بودم که نهایتا 5900X رو گرفتم چون هم یه مقداری توی رندر سریع تر بود و هم با قیمت مین بوردش کلا یه مقداری ارزون تر در میامد و هم اینکه گفتم جهت تنوعم شده چند سالی دوباره با AMD همراه بشم چون با رایزن واقعا زیر و رو کرد بازار پردازنده رو! تقریبا کارایی این CPU نسبت به چیزی که داشتم 4 برابره.
دیگه ماشالا این CPU های های اند جدیدم رسما کوره ان، ایر کولر که اصلا براش جواب نداد و بالای 90 درجه میرفت و آخرش دیگه رفتم سراغ واتر کولر، اولین بارم بود همچین چیزی رو می بستم و دهنم سرویس شد :smile2: ولی خوب 6 تا 7 درجه CPU خنک تر شد و الان زمان رندر با آرنولد و کرونا به 80 هم نمیرسه هر چند که گفتن این سری ها تا 90 95 هم هیچ مشکلی ندارن اما خب آدم با همچین دمایی نمی تونه کنار بیاد :blink:. تست AIDA هم که CPU رو تُست میکنه نهایتا 85 درجه شد که البته هیچ وقت در عمل اتفاق نمی افته.
گرافیکم که از GTX 1080 اومدم به RTX 3060Ti، کارایی توی گیم شاید ارتقای خیلی چشمگیری نباشه، اما به واسطه ری تریسینگ ریل تایم توی مثلا بلندر با OptiX سرعت رندر تقریبا 4 5 برابر گرافیک قبلیم شد که اینم برام ارتقای خیلی خوبی شد.
SSD هم هیچ جوره توی کتم نرفت سری PRO سامسونگو بگیرم وقتی فعلا حتی از تمام ظرفیت SSD های رده متوسط فعلی هم استفاده نمیشه، قطعا با توجه به معماری کنسول ها، بازی های این نسل خیلی بهتر برای SSD بهینه میشن ولی تا الان که چیزی که بخواد آدمو مجاب کنه SSD های اند بخره نیومده
و بله DVD رایترم دارم!، این کیس عتیقه جزو معدود کیسایی بود که DVD رایتر هم میشد بذاری روش
درسته که CD و DVD دیگه ماقبل تاریخ محسوب میشن ولی خب من واقعا هنوزم استفاده میکنم!
در مجموع از بعد کارایی که خیلی راضیم، ظاهرشم که کیس مید رنج گرین؟!!
?!Who Cares :D

20220518_233155.jpg IMG_0664.JPG

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,525
نام
علی
میخواستم PS5 هم بگیرم دیدم چکاریه 20 تومن بدی فقط 5 تا بازی انحصاری رو که چند سال دیگه میاد روی PC بازی کنی در عوض بیشتر برای PC هزینه کردم
واقعا آدم از هر ریال هزینه ای که برای PC میکنه لذت می بره
آقا سلام
تبریک بابت سیستم و شریک شدن عکسهاتون اینجا
تا میتونین از این روحیه سیستم بازی کیف کنین و حالشو ببرین
چون من با داشتن 40 سال سن و 30 سال گیمر پی سی بودن نظرم کاملا برعکس شما شده
تا همین پارسال هر 2 سال یبار پلت فرم عوض میکردم و هر سال هم گرافیک
ولی الان یک سال هست که کلا خسته شدم از تعویض سیستم
دیگه نه کاستوم راضیم میکنه نه RGB
هرچی داشتم و نداشتم رو جمع کردم کلا زدم تو خط کنسول x_x 8->

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
آقا سلام
تبریک بابت سیستم و شریک شدن عکسهاتون اینجا
تا میتونین از این روحیه سیستم بازی کیف کنین و حالشو ببرین
چون من با داشتن 40 سال سن و 30 سال گیمر پی سی بودن نظرم کاملا برعکس شما شده
تا همین پارسال هر 2 سال یبار پلت فرم عوض میکردم و هر سال هم گرافیک
ولی الان یک سال هست که کلا خسته شدم از تعویض سیستم
دیگه نه کاستوم راضیم میکنه نه RGB
هرچی داشتم و نداشتم رو جمع کردم کلا زدم تو خط کنسول x_x 8->
بهترین کار کردی

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
دیدم بچه ها عکس از سیستم های خفن شون گذاشته بودن. گفتم من هم از سیستم فعلیم تصویر بذارم. :Biggrin:
مشخصات سیستم:
CPU: AMD Ryzen 9 5950X
CPU Cooler: EK-AIO Elite 360 D-RGB
Board: ASUS X570 TUF Gaming Pro (WiFi)
RAM: Corsair Vengeance 4x32 GB (128GB) DDR4 3600Mhz
GPU: MSI RTX 3090 Ti SUPRIM X
SSD.1: SAMSUNG 980 PRO 2TB (Windows 10 Pro)
SSD.2: Gigabyte AORUS M.2 1TB Gen. 4 (Ubuntu 20.4 LTS)
PSU: EVGA SuperNOVA 850 G3
Case: Lian Li Lancool II Black
Display: Samsung Odyssey G70A 28" 4K 144Hz
Headset: RAZER Blackshrak V2 Pro
Keyboard: Logitech-G G613
Mouse: Logitech-G G604 + G440 Hard pad
Webcam: Razer Kiyo Pro 1080P@60fps

20220527_110451.jpg
20220527_110305.jpg

Reza779

کاربر سایت
Oct 5, 2021
324
دیدم بچه ها عکس از سیستم های خفن شون گذاشته بودن. گفتم من هم از سیستم فعلیم تصویر بذارم. :Biggrin:
مشخصات سیستم:
CPU: AMD Ryzen 9 5950X
CPU Cooler: EK-AIO Elite 360 D-RGB
Board: ASUS X570 TUF Gaming Pro (WiFi)
RAM: Corsair Vengeance 4x32 GB (128GB) DDR4 3600Mhz
GPU: MSI RTX 3090 Ti SUPRIM X
SSD.1: SAMSUNG 980 PRO 2TB (Windows 10 Pro)
SSD.2: Gigabyte AORUS M.2 1TB Gen. 4 (Ubuntu 20.4 LTS)
PSU: EVGA SuperNOVA 850 G3
Case: Lian Li Lancool II Black
Display: Samsung Odyssey G70A 28" 4K 144Hz
Headset: RAZER Blackshrak V2 Pro
Keyboard: Logitech-G G613
Mouse: Logitech-G G604 + G440 Hard pad
Webcam: Razer Kiyo Pro 1080P@60fps

View attachment 256350
View attachment 256352
بازی ها را باید اینگونه کرد بازی :D :D

• Love
Reactions: Arash-S212

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا
سلام دوستان
یسری تغییرات کوچیک دادم در سیستم ، واتر 360 نصب شد ، دمای 5950 خوب شد ، هولدر گرافیک هم برای RTX3090 واقعا نیاز بود که موجودی بازار همین مدل دیپ کول بود ، کیفیت خوبی داره و ظاهر نصبتا زیبایی ، مادربرد هم به دلیل ست شدن با گرافیک با tuf X570pro تعویض شد ، یه مقداری هم دارم تغییر دکراسیون میدم که هنوز تکمیل نیست و مرتب نشده ولی دیدن این کنسول هایی که با تک تکشون کلی خاطره داریم خالی از لطف نیست

Attachments

• IMG-2500.jpg
    IMG-2500.jpg
    842.8 KB · مشاهده: 315
  • IMG-2499.jpg
    IMG-2499.jpg
    410 KB · مشاهده: 286

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
این همه هزینه برای سیستم می کنید یکم هم به زیبایی اش اهمیت بدید.
ست کردن فن های RGB ای, Cable Management درست حسابی ای, کابل Sleeve ای چیزی :D
حالا از کسی که سیستم Budget می بنده انتظاری نمی ره که مثلا فن های دیفالت کیس وکولر رو بیاد عوض کنه همه رو یک دست کنه یا هزینه برای کابل اسلیو بکنه ولی کسی که سیستم بالا رده می بنده بحثش جداست. (HEDT منظورم نیست. همین سوکت های استاندارد منظورمه).

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا
این همه هزینه برای سیستم می کنید یکم هم به زیبایی اش اهمیت بدید.
ست کردن فن های RGB ای, Cable Management درست حسابی ای, کابل Sleeve ای چیزی :D
حالا از کسی که سیستم Budget می بنده انتظاری نمی ره که مثلا فن های دیفالت کیس وکولر رو بیاد عوض کنه همه رو یک دست کنه یا هزینه برای کابل اسلیو بکنه ولی کسی که سیستم بالا رده می بنده بحثش جداست. (HEDT منظورم نیست. همین سوکت های استاندارد منظورمه).
سلام عزیز
اگر منظورتون سیستم من هستش
اول اینکه مواردی که گفتین رو من از حدود 7 پیش روی کیس هام رعایت میکنم
تصویر همین کیسم قبل از آخرین تغییرات پیوست میکنم
همین الان 3 مدل کابل اسلیو دارم نمی دونم شما چقدر تجربه استفاده از کابل اسلیو رو دارین ولی وقتی قطعاتی دارین که بسیار پرمصرف هستن و همچنین استفادتون از سیستم 24 ساعته هستش کابل اسلیو خیلی مطمئن نیست ، این کلیپ ها و تصاویری که از کیس ها در یوتیوب و اینستا مبینین با واقعیت یکم متفاوت هستن و سیستم بصورت دکوری جم میشن
فن های ARGB با گرافیک ، هولدر گرافیک ، رم ها و مادربرد سینک هستن و در مود rainbow که اگر با این مود آشنایی داشته باشین متوجه میشین که گردش رنگ هاش به همین صورت هست
در کل بزرگوار مطالب در کتاب ها و سایت ها یه مقدار با واقعیت متفاوته ...

Attachments

• IMG-1934.jpg
    IMG-1934.jpg
    915.9 KB · مشاهده: 252

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر