عنوان IGI 3 معرفی شد

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
kskm_igi3_2785643.jpg

عنوان خاطره انگیز IGI که تقریبا تمامی گیمرها با نسخه های اول و دوم آن خاطره دارند قرار است با نسخه ی سوم یا Origins مجددا به جمع گیمرها بازگردد! امروز و در خبری شرکت Toadman Interactive با انتشار تیزری اعلام کرد که در حال کار بر روی نسخه ی سوم عنوان IGI میباشد و این عنوان دنباله ای برای نسخه ی دوم بازی میباشد. کمپانی Toadman Interactive اعلام کرده که این عنوان برای سال 2021 برنامه ریزی شده است و به احتمال بالا برای کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد.

طبق صحبت سازندگان، سبک بازی همانند نسخه های قبل FPS خواهد بود و البته گفته شده که بازی هنوز در مراحل اولیه ی ساخت قرار داشته هیچگونه گیم پلی برای بازی طراحی نشده است اما طبق صحبت سازندگان، گیم پلی بازی فراتر از واقعیت خواهد بود و خاطرات خوش نسخه های اول و دوم را تهدید نخواهد کرد.

رابین فلویدین از اعضای ارشد شرکت Toadman Interactive در مصاحبه ای اعلام کرد که ما این اطمینان خاطر را میدهیم که بازی همانند نسخه های اول و دوم جذاب و خاطره انگیز خواهد بود و تیم فعال بر روی بازی متشکل از اعضایی حرفه ای میباشند که بازی را به بهترین نحو خواهند ساخت. همچنین رابین فلویدین از فن های قدیمی و سرسخت بازی خواسته تا از طریق این لینک پیشنهادات خود در مورد بازی را با او در میان بگذارند. همچنین او اعلام کرد درجه بندی سنی بازی 15+ سال خواهد بود و بازی برای اشخاص بزرگسال طراحی خواهد شد.

Source

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
اون زمان ک ب قول خودت همه cd داشتن. تعداد افرادی ک dvd داشتن انگشت شمار بودن ک من جزوشون نبودم :D حالا این نسخه کات سین دار توی نت نیس بگیریم بازی کنیم ببینیم چی شده؟
ویدیوهاش ریخته کات سین اخرش ببین بسه چیز انقدر خاصیم نداره فقط دیوید و انیا چندتا جمله باهم صحبت میکنن دیویدم اخرش میشه im going in و تمام:D
زمان خودش مراحل جذابي داشت و خوب بودنش باعث شده همه تجربش كنيم و خاطره داشته باشيم
ميتونن اون حالو هوا رو دوباره پياده كنن فقط توقع گيمر با وجود بازي هاي كنوني خيلي بالاست
بازی برا همون موقع هم خوب نبود و امتیازاتشم معمولی بود با حفظ حال و هواش که الان متای 30 هم نمیگیره :D

• Like
Reactions: z2s sas

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
خودتون رو با متا گول نزنید خواهشا ... یه وقتایی لذت یه بازی به متاش نیست
اصن با متا گول نزنیم یه مقایسه با رقباش تو اون دوران بکنش نصف اونا هم نیست چه گرافیکی چه گیم پلی چه داستان بازیش همون موقع هم چرت بود

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
محبوبیت IGI 1 و 2 تو ایران دقیقا نمیانگر زمانی هست که رسانه ها نمیتونستند میزان علاقه اتون به یک بازی رو از قبل مشخص کنند.

نه مثل الان که سعی میکنیم میزان لذت بردنمون از یک بازی دقیقا در جهت چیزی باشه که رسانه ها بازتاب دادند

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,352
نام
مسلم
شماره اول و دوم برای زمان خودشون خیلی خوب بودن. بعضی از دوستان هم که احتمالاً یادشون رفته که تا قبل از ظهور کال آف دیوتی ژانر FPS چه وضعیتی داشت، بد نیست برن یه مقایسه ای با باقی عناوین FPS اون موقع مثل No one lives Forever، Serious Sam، 007، بازگشت به قلعه ولفنشتاین، مدال افتخار و ... داشته باشن;)

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
شماره اول و دوم برای زمان خودشون خیلی خوب بودن. بعضی از دوستان هم که احتمالاً یادشون رفته که تا قبل از ظهور کال آف دیوتی ژانر FPS چه وضعیتی داشت، بد نیست برن یه مقایسه ای با باقی عناوین FPS اون موقع مثل No one lives Forever، Serious Sam، 007، بازگشت به قلعه ولفنشتاین، مدال افتخار و ... داشته باشن;)
Soldier of Fortune هم اون موقع بود;)

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
وقتی بازی خوبی نبوده خب معلومه که هیتر داره در ضمن سازنده هاشم قابل اعتماد نیستن..........
خیلی ببخشید نمیخوام کسی رو رو قضاوت کنم ولی وقتی شما امضات rouge warrior مشخصه که با بازی های بد هم حال میکنی:D
شما چند سالته؟
یکی از بهترین بازیهای اون موقع بود IGI. جالبه اون موقع نمرات سایت‌ها و مجلات برای کسی مهم نبود و فقط از بازی لذت میبردن ملت.
با این وجود، IGN بهش 80 داده. میانگین نمرات کاربرا بهش 86 هست.
رو چه حسابی میگی بازی خوبی نبوده؟
خودت بازی کردی اون موقع بازی رو؟ یا الان اومدی ترول میکنی بازی که یه نسل باهاش خاطره دارن؟

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
شما چند سالته؟
یکی از بهترین بازیهای اون موقع بود IGI. جالبه اون موقع نمرات سایت‌ها و مجلات برای کسی مهم نبود و فقط از بازی لذت میبردن ملت.
با این وجود، IGN بهش 80 داده. میانگین نمرات کاربرا بهش 86 هست.
رو چه حسابی میگی بازی خوبی نبوده؟
خودت بازی کردی اون موقع بازی رو؟ یا الان اومدی ترول میکنی بازی که یه نسل باهاش خاطره دارن؟
من سنم زیاد نیست ولی بچه بودم کلا بازیای همون دوران بازی میکردم igi کلا زیاد بازی نکردم چون حالم بهم زد چرا؟ گیم پلی سرگیجه اور.هوش مصنوعی بی منطق و الکی سخت.گرافیک بد.david که یجورایی rip_off گابریل لوگان سایفون فیلتر بود کی گفته یکش خوب بود درسته ign 8 داد ولی دلیل نمیشه خوب بوده باشه تو همون ویکیش نوشته امتیازات معمولی
قسمت دومش که هیچی همون 1 بود امتیازاشم ضعیف بود و زمانی که امد sc تو بازار بود
ترولی درکار نیست حتی منم گاهی اوقات با بازی های اون قدیم حتی اشغال تریناشم حال میکنم :D

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
624
من سنم زیاد نیست ولی بچه بودم کلا بازیای همون دوران بازی میکردم igi کلا زیاد بازی نکردم چون حالم بهم زد چرا؟ گیم پلی سرگیجه اور.هوش مصنوعی بی منطق و الکی سخت.گرافیک بد.david که یجورایی rip_off گابریل لوگان سایفون فیلتر بود کی گفته یکش خوب بود درسته ign 8 داد ولی دلیل نمیشه خوب بوده باشه تو همون ویکیش نوشته امتیازات معمولی
قسمت دومش که هیچی همون 1 بود امتیازاشم ضعیف بود و زمانی که امد sc تو بازار بود
ترولی درکار نیست حتی منم گاهی اوقات با بازی های اون قدیم حتی اشغال تریناشم حال میکنم :D
دلیلم نمیشه چون شما بلد نبودی IGi بازی کنی و برات سخت بوده بیای بگی بازی خوبی نبود اتفاقا جزو بهترین بازیها تو زمان خودش بود حتی تا چند سال بعد از انتشارش

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
دلیلم نمیشه چون شما بلد نبودی IGi بازی کنی و برات سخت بوده بیای بگی بازی خوبی نبود اتفاقا جزو بهترین بازیها تو زمان خودش بود حتی تا چند سال بعد از انتشارش
من از افراد زیادی که بزرگ تر بودن حتی تو همین تاپیک زیاد شنیدم که بازی خوبی نبوده فقط فان بوده تهش در هر صورت با این بازیای بی کیفیتی که سازندش تو این چنسال داده بعید میدونم 3 خوب بشه

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
624
من از افراد زیادی که بزرگ تر بودن حتی تو همین تاپیک زیاد شنیدم که بازی خوبی نبوده فقط فان بوده تهش
من هم از همون خیلی بزرگترها هستم چه فانی؟:-?? بازی رو کاملا با استراتژی باید انجام میدادید وگرنه دهنت سرویس میشد
البته هر بازی به سلیقه شخص برمیگرده مثلا شما از بازی Serious Sam خوشت میومد ولی من تو همون زمان کلا 30 دقیقه بازیش نکردم

• Like
Reactions: Big boss_returns

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
من هم از همون خیلی بزرگترها هستم چه فانی؟:-?? بازی رو کاملا با استراتژی باید انجام میدادید وگرنه دهنت سرویس میشد
البته هر بازی به سلیقه شخص برمیگرده مثلا شما از بازی Serious Sam خوشت میومد ولی من تو همون زمان کلا 30 دقیقه بازیش نکردم
دقیقا من عاشق ss بودم :D

• Like
Reactions: mehrdadb3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر