عنوان DmC: Devil May Cry بر روي 60 فريم اجرا نخواهد شد

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

20120410dmc.jpg

طبق گفته شركت Capcom عنوان DmC: Devil May Cry بر روي 30 فريم اجرا خواهد شد اما افزود كه استوديو Ninja Theory با استفاده از حقه هاي جالب و ويژگي هاي تكنيكي به گونه اي اين عنوان را طراحي كرده است كه 60 فريم به نظر ميرسد. شايد اين كمي گيج كننده باشد اما در ادامه ديد ما نسبت به اين موضوع بازتر خواهد شد.

در طي مصاحبه Eurogamer با جناب آقاي Hideaki Itsuno از شركت Capcom در مورد چگونگي اين مورد كه بازي از لحاظ ظاهري 60 فريم به نظر ميرسد اما فريم پايه آن 30 است سوالاتي پرسيده شد و ايشان به اين سوالات پاسخ داد.

جناب Itsuno در جواب به سوالات مربوطه گفت

ما با كمك Ninja Theory از ويژگي هاي موتور Unreal به شكلي استادانه بهره گرفتيم.همچنين با استفاده از قابليت هاي تكنيكي خاص كاري كرديم تا بازي در نگاه ظاهري روان تر و بالاتر از 30 فريم به نظر بيايد و مخاطب آن را 60 فريم احساس كند.

بنابراين اگر بازي 30 فريم باشد شما به هنگام تجربه اين عنوان بنابر بهره گيري از حس بينايي خود احساس ميكنيد كه اين عنوان 60 فريم است و آن را روان تر از حالت معمول احساس ميكنيد و برخلاف فريم پايه 30 مغز شما به گونه اي تصور ميكند كه سرعت اجراي بازي بالاتر است.

همچنين در كنار صحبت هاي ايشان Ninja Theory نيز صحبت كوتاهي در اين مورد كرد.

اين عنوان در PC بر روي 60 فريم اجرا مي شود اما با 30 فريم نيز آماده است تا امتحان خود را بر روي كنسول ها پس دهد تا جايي كه ممكن است بعد از تجربه اين عنوان در ديگر بازي ها احساس كندي و تنبلي كنيد.

آيا گفته ي آنها درست است؟

اين عنوان در تاريخ January 15th بر روي PS3، Xbox360 و PC عرضه مي شود.

Source

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
کپکام بازی هاش روان اجرا می شه روی کنسول ها مثل اویل 6 :d
واقعا کارشون از لحاظ گرافیکی مثل تیم سانده ی اویل 6 ستودنی هست=))

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
کپکام بازی هاش روان اجرا می شه روی کنسول ها مثل اویل 6 :d
واقعا کارشون از لحاظ گرافیکی مثل تیم سانده ی اویل 6 ستودنی هست=))
بنيامين شايد كار كپكام خوب نباشه ولي اين عنوان داره توسط Ninja Theory ساخته ميشه و به وضوح نشون دادن كه كارشون رو خوب بلدن:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
2 هفته دیگه دمو بازی منتشر میشه و بهتر میشه در این مورد نظر داد ولی تا الان من که توی تریلرها هیچ افت فریمی ندیدم و ظاهرا فریم بازی کاملا ثابته.

یکی از نگرانی های اصلی من همینه که NT نتونه فریم رو ثابت نگه داره ولی به نظر میاد کارشون رو خوب انجام دادن و به خودشون اعتماد دارند

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
2 هفته دیگه دمو بازی منتشر میشه و بهتر میشه در این مورد نظر داد ولی تا الان من که توی تریلرها هیچ افت فریمی ندیدم و ظاهرا فریم بازی کاملا ثابته.

یکی از نگرانی های اصلی من همینه که NT نتونه فریم رو ثابت نگه داره ولی معلومه کارشون رو خوب انجام دادن چون خیلی با اعتماد به نفس دارند حرف میزنند
آره با توجه به اينكه DMC4 بالاي 30 بود و اين نسخه به 30 كاهش پيدا كرده يكم آدم نگران ميشه ولي خوب خودت كه ميدوني بچه هاي NT بازي بد نميدن دست مردم:d
به هرحال با تمام تنفري كه از NT دارم به اين بازي به عنوان يه DMC تو دنياي موازي ايمان دارم:d
------------------------------------
عجب امضايي داري علي به به :d

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
من امیدی که به بازی دارم به خاطر این هست که Ninja Theory داره اونو میسازه و از سابقه ی خوب این شرکت خبر دارم اگه زیر دست کپکام بود که دیگه هیچی.
ولی خدا کنه سری DMC با اون سابقه ی درخشانش رو این بازی زیر سوال نبره و بازی بسیار خوبی از کار دربیاد

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ممکنه بازی روون به نظر بیاد ولی عمراً مشابه بازی 60 فریم نمیشه :D اگر قرار بود بشه با تکنیک کاری کرد 30 فریم عین 60 فریم دیده بشه لازم نبود GOW و COD و امثالهم روی 60 فریم ساخته بشن راحت روی 30 فریم کارشون رو میکردن 2 تا تکنیک میزدن تنگش میشد 60 فریم :D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
ممکنه بازی روون به نظر بیاد ولی عمراً مشابه بازی 60 فریم نمیشه :D اگر قرار بود بشه با تکنیک کاری کرد 30 فریم عین 60 فریم دیده بشه لازم نبود GOW و COD و امثالهم روی 60 فریم ساخته بشن راحت روی 30 فریم کارشون رو میکردن 2 تا تکنیک میزدن تنگش میشد 60 فریم :D
احسان من تریلرهاش رو همه دیدم به طرز عجیبی روان هستش یکی دیگه از دلایلش هم این هست که گیم پلی به شدت سریع هستش باید یک تریلر نگاه کنی ازش

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
دوستان الان اکثر بازی ها این امکان رو توی خبر های مختلفشون ذکر می کنند اما

من نمی فهمم یعنی چی 60 فریم و 30 فریم و .... ؟

چه تفاوت هایی دارند > چه نتایجی دارند توی سیستمشون و .... ؟

مممنون میشم یکی توضیح بده

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
دوستان الان اکثر بازی ها این امکان رو توی خبر های مختلفشون ذکر می کنند اما

من نمی فهمم یعنی چی 60 فریم و 30 فریم و .... ؟

چه تفاوت هایی دارند > چه نتایجی دارند توی سیستمشون و .... ؟

مممنون میشم یکی توضیح بده
مثلا شما یک بازی رو روی ps3 انجام می دید مثل ac3 با نسخه ی pc مقایسش که می کنید می بینید نسخه ی oc روان تر اجرا می شه خیلی سریع تر هستش

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
یعنی هر کی واسه کب کام کار میکنه گند نزنه نمیشه
اخه مردم مومن مگه 4 30 فریم بود که نسخه جدید ش باید 30 باشه
نخواستیم تکنیک بزنید
همون حالت عادی 60 فریم بدین بیرون به قران اگه دموی بازی که از psn میگیرم کیفیت خوبی نداشته باشه همین 200 هزار ت که کنار گذاشتم واسه بازی رو همشو بستنی کیم میخرم خودمو خفه میکنم

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان من تریلرهاش رو همه دیدم به طرز عجیبی روان هستش یکی دیگه از دلایلش هم این هست که گیم پلی به شدت سریع هستش باید یک تریلر نگاه کنی ازش

تا دلت بخواد این علی تریلر به خرد ما داده :D شما این تریلر ها رو با یه بازی 60 فریم مقایسه کنی همه چیز دستت میاد :D گفتم گیم پلی روون هست ولی تصاویر اون سرعت 60 فریم رو به هیچ وجه ندارن :D
ماشالله به علی
yahoo_4.gif

اصولا همه ی این ها خطای چشم هست دان سو استفاده می کنند از خطای چشم ولی به طرز عجیبی روان میاد
biggrin1.gif
بله بله درسته :D ولی 30 تا فریم اضافه تر در هر ثانیه چیزی نیست که خیلی راحت بشه پوشش ـش داد :D واسه همین گفتم :D

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
تا دلت بخواد این علی تریلر به خرد ما داده :D شما این تریلر ها رو با یه بازی 60 فریم مقایسه کنی همه چیز دستت میاد :D گفتم گیم پلی روون هست ولی تصاویر اون سرعت 60 فریم رو به هیچ وجه ندارن :D
ماشالله به علی:d
اصولا همه ی این ها خطای چشم هست دان سو استفاده می کنند از خطای چشم ولی به طرز عجیبی روان میاد:biggrin1:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
احسان راست میگه. 60 فریم به راحتی قابل تشخیصه. شاید حرکات خیلی نرم و روون اجرا بشن ولی اگر خیلی تو کار فریم و اینا باشی، اگر نگاه کنی به خوبی تیک های خیلی کوچک رو تشخیص میدی و همین 60 فریم بودن رو نقض میکنه:d
مثلا تو COD رو بازی کن و بعد یه دونه از تریلرای DmC رو ببین.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
احسان راست میگه. 60 فریم به راحتی قابل تشخیصه. شاید حرکات خیلی نرم و روون اجرا بشن ولی اگر خیلی تو کار فریم و اینا باشی، اگر نگاه کنی به خوبی تیک های خیلی کوچک رو تشخیص میدی و همین 60 فریم بودن رو نقض میکنه:d
مثلا تو COD رو بازی کن و بعد یه دونه از تریلرای DmC رو ببین.
باو چه گیری دادی به cod :dبا بازی مناسب خودش باید مقایسش کرد مثل mgr;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر