عنوان DmC: Devil May Cry بر روي 60 فريم اجرا نخواهد شد

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

20120410dmc.jpg

طبق گفته شركت Capcom عنوان DmC: Devil May Cry بر روي 30 فريم اجرا خواهد شد اما افزود كه استوديو Ninja Theory با استفاده از حقه هاي جالب و ويژگي هاي تكنيكي به گونه اي اين عنوان را طراحي كرده است كه 60 فريم به نظر ميرسد. شايد اين كمي گيج كننده باشد اما در ادامه ديد ما نسبت به اين موضوع بازتر خواهد شد.

در طي مصاحبه Eurogamer با جناب آقاي Hideaki Itsuno از شركت Capcom در مورد چگونگي اين مورد كه بازي از لحاظ ظاهري 60 فريم به نظر ميرسد اما فريم پايه آن 30 است سوالاتي پرسيده شد و ايشان به اين سوالات پاسخ داد.

جناب Itsuno در جواب به سوالات مربوطه گفت

ما با كمك Ninja Theory از ويژگي هاي موتور Unreal به شكلي استادانه بهره گرفتيم.همچنين با استفاده از قابليت هاي تكنيكي خاص كاري كرديم تا بازي در نگاه ظاهري روان تر و بالاتر از 30 فريم به نظر بيايد و مخاطب آن را 60 فريم احساس كند.

بنابراين اگر بازي 30 فريم باشد شما به هنگام تجربه اين عنوان بنابر بهره گيري از حس بينايي خود احساس ميكنيد كه اين عنوان 60 فريم است و آن را روان تر از حالت معمول احساس ميكنيد و برخلاف فريم پايه 30 مغز شما به گونه اي تصور ميكند كه سرعت اجراي بازي بالاتر است.

همچنين در كنار صحبت هاي ايشان Ninja Theory نيز صحبت كوتاهي در اين مورد كرد.

اين عنوان در PC بر روي 60 فريم اجرا مي شود اما با 30 فريم نيز آماده است تا امتحان خود را بر روي كنسول ها پس دهد تا جايي كه ممكن است بعد از تجربه اين عنوان در ديگر بازي ها احساس كندي و تنبلي كنيد.

آيا گفته ي آنها درست است؟

اين عنوان در تاريخ January 15th بر روي PS3، Xbox360 و PC عرضه مي شود.

Source

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
^^^ گاو روی 60 فریم هست اصلش , ولی سر یه سری صحنه های خیلی شلوغ یا خیلی هیوج فریم تا 45 میاد پایین :D که خب نظیر اون صحنه ها توی این نسل اصلاً رقیب نداره که بخواد عیب افت فریم تلقی بشه :D

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
جدیدا توی کلمه ی H&S
60 فریم اضافه شده و خبر نداریم بازی H&S باید گیم پلیش سریع باشه که هست
من کلمه از سرعت گیم پلی تو جمله ام بردم،اون نرمی که باید تو بازی های racing و H&S باشه یکیش مربوط به 60 فریم بودن هست.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
^^^ گاو روی 60 فریم هست اصلش , ولی سر یه سری صحنه های خیلی شلوغ یا خیلی هیوج فریم تا 45 میاد پایین :D که خب نظیر اون صحنه ها توی این نسل اصلاً رقیب نداره که بخواد عیب افت فریم تلقی بشه :D

احسان اون همینطوری بیان یه فکت بود :D فقط میخواستم بگم 60 فریم همیشه برای Input بازی نیست :D وگرنه در اینکه گرافیک GOW شاهکاره شکی نیست >:d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
وقتی موتور اصلی بازی رو عوض میکنن همین میشه دیگه :|:|

تکنیک؟ تکنیک چیه؟ ما 60 فریم میخوایم.

البته از تریلراشم تقریبا معلوم بود که 30 فریمه :|

این ایتسونو هم که هی آروم آروم بهونه میاره که اگه نمره های بازی کم شد یه بهونه داشته باشه. :|

یعنی واقعا :|

یعنی واقعا واقعا :|

بازم این :|

:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
چه اهمیتی داره؟ (واسه من که نداره حداقل)
مهم یک دویل می کرای خوبه، که هست
رفیق کل دویل می کرای به سرعت بالاشه که این نسخه همچین چیزی نداره. (یا حداقل نسبت به قبل کمتر داره)
توی ویدیو هاش که من زیاد مشکلی ندیدم
به قول خودشون شاید از تکنیکی استفاده کرده که شبیه 60 فریم اجرا بشه !

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
رفیق کل دویل می کرای به سرعت بالاشه که این نسخه همچین چیزی نداره. (یا حداقل نسبت به قبل کمتر داره)
یه نکته خیلی کوچیک بود من صفحه قبل گفتم :
فریم ربطی به سرعت نداره

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,112
نام
آرمان
حالا طوري ني ، روي 30 فريم اجرا بشه !

فقط كاشكي مثل re6 افت فريم نداشته باشه !

===========================

dmc روي 30 فريم بر ثانيه چه لذتي داره ؟ :-/

ديگه واقعا ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر