عرضه Horizon: Zero Dawn در سال ۲۰۲۰ بر روی PC (گزارش کوتاکو)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
آقای جیسون شرایر سردبیر وبسایت پرمخاطب کوتاکو که یکی از منابع مهم خبری صنعت ویدیو گیم محسوب میشود و سابقه طولانی در لو دادن اطلاعات درست صنعت ذکر شده دارد، شایعه عرضه نسخه پی سی بازی Horizo: Zero Dawn رای پی سی را رد نکرد.

photo_۲۰۱۸-۰۳-۲۸_۲۱-۱۹-۰۸.jpg
تقریبا دو الی سه هفته پیش بود که یک بلاگر مشهور روسی خبر از عرضه بازی انحصاری پلی استیشن 4 یعنی Horizo: Zero Dawn برای پی سی در ماه فبریه 2020 را داده بود. وی همچنین پیش تر خبر عرضه بازی دث استردنیگ برای پی سی را یکسال زودتر لو داده بود. اما به هر جهت بسیاری این شایعه را نادیده گرفتند تا پای اقای جیسون شرایر به وسط قضیه باز شد.

در توییتر یک کاربر از جیسون شرایر پرسیده است که آیا میتوانیم خبر شایعه عرضه Horizon: Zero Dawn برای پی سی را به فراموشی بسپاریم که وی پاسخ میدهد من نمیتوانم این شایعه را رد کنم. احتمالش وجود دارد.

اپدیت: شایعه به واقعیت پیوست

بازی Horizon: Zero Dawn از ابتدای سال 2020 تا 17 فروردین ماه به سرویس PS NOW که بر روی PC نیز دردسترس است، اضافه خواهد شد.

اپدیت 2: اقای جیسون شرایر باتوجه به منابع داخلی خود عرضه نیتیو این بازی را در سال 2020 برای پی سی تایید کرد

اپدیت 3: جیسون شرایر احتمال عرضه انحصاری های بیشتری از سمت پلی استیشن را برای PC تایید کرد.
دلست او اس 2 ؟

اپدیت 4: نسخه PC بازی دو روز قبل از سالگرد دو سالگی در سایت آمازون لیست شد

اپدیت 5: بازی توسط سونی رسما برای PC برای عرضه در تابستان 2020 تایید شد (استیم)

photo_۲۰۱۹-۱۲-۱۷_۲۰-۲۰-۲۷.jpg

در یک سال اخیر کمپانی سونی بشدت از عرضه بازیهای خود به صورت انحصاری فاصله گرفته و عناوین بزرگ نسل هشتمی آنها همانند دیترویت، دث استرندینگ برای پی سی عرضه و تایید شده اند. و همچنین نسخه MLB The Show 21 کمپانی مذکور به تایید رسمی مولتی پلتفرم خواهد شد. همچنین هفته گذشته سونی تاریخ عرضه بازی نسبتا کوچک Predator: Hunting Grounds را برای پی سی و پلی استیشن 4 تعیین کرد.

منبع:

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خداییش خودتون خندتون نمیگیره خبر اولیه راجب عرضه بازی برای PC بود بعد مشخص شد بازی برای PS NOW قراره بیاد یکی میگه اسکرین شات های خوبی شد اون یکی میگه خبر تایید شد . :|

فازتون دقیقا چیه ؟ بازی برای PC عرضه شده یا برای PS NOW ؟ اون PS NOW هم جزو PC حساب میشه جدیدا .

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
باشه حالا
ایشالا تا قبل اپریل اینترنت رو ملی نکرده باشن بتونی از این قابلیت فیض ببریی خلاصه که خوشی رو ازت هیچ وقت نگیره سونی :(

این دست کامنت ها واقعا رنگ و روش رفته!

حتی اگر روی استیم به صورت نصبی هم عرضه میشد، یک نفر میتونست کامنت بده که آره با این قیمت دلار و قطعات سخت افزارو قفل های آنلاین ببینید اصلا میتونید بازی رو اجرا کنید (که جدا از شوخی واقعا شاید چندسال دیگه همینطوری بشه و اجرای یک بازی نسل بعدی با قطعات گرون قیمت پی سی از استریم هم غیرقابل دسترس تر باشه)

ولی اینکه شرایط ما خارج از حالت ادمی زادی هست، دلیل نمیشه واقعیت کل جهان رو نادیده بگیریم. چه دوست داشته باشیم و نداشته باشیم بازی از طریق سرویس اشتراکی (حتی لازم نیست قیمت کامل یک بازی رو هزینه کرد) بر روی PC دردسترس قرار گرفته (حتی لازم نیست سخت افزار قوی داشته باشی)

به همین سادگی...

این تصاویری که میذارم برای رفیق خودم در مجارستان هست (حالا شما بگو این PC نیست)

photo_۲۰۱۹-۱۰-۲۶_۱۶-۱۲-۱۶.jpg
photo_۲۰۱۹-۱۰-۲۸_۱۳-۴۳-۴۷.jpg

Attachments

• photo_۲۰۱۹-۱۰-۲۸_۱۳-۴۹-۳۴.jpg
    photo_۲۰۱۹-۱۰-۲۸_۱۳-۴۹-۳۴.jpg
    71.9 KB · مشاهده: 14

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

حتی اگر روی استیم به صورت نصبی هم عرضه میشد، یک نفر میتونست کامنت بده که آره با این قیمت دلار و قطعات سخت افزارو قفل های آنلاین ببینید اصلا میتونید بازی رو اجرا کنید (که جدا از شوخی واقعا شاید چندسال دیگه همینطوری بشه و اجرای یک بازی نسل بعدی با قطعات گرون قیمت پی سی از استریم هم غیرقابل دسترس تر باشه)

ولی اینکه شرایط ما خارج از حالت ادمی زادی هست، دلیل نمیشه واقعیت کل جهان رو نادیده بگیریم. چه دوست داشته باشیم و نداشته باشیم بازی از طریق سرویس اشتراکی (حتی لازم نیست قیمت کامل یک بازی رو هزینه کرد) بر روی PC دردسترس قرار گرفته (حتی لازم نیست سخت افزار قوی داشته باشی)

به همین سادگی...
یه کلمه بگو ps now سرویس فوق العاده ای هست یا نه؟؟؟

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
این خنده های هیستریک و توجیحات نشونه های خوبی نیست جدی :D
علی جان اتفاقا نشانه های خوبیه :D من واقعا از ته دل میخندم و به حال این رویه ای که پیش گرفتی چون مشخصا نشون دهنده دمیج کنترل هست و نسل سختی که داشتید
اینم بگم که PS فنا راحت میخندن چون میدونن قضیه چیه ولی این وسط PC فن های واقعی هم باید بدونن که غیر از سواستفاده از اسم PC در راستای هیت دادن به سونی انگیزه دیگه ای نداری

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
عرضه بازی‌های انحصاری مایکروسافت بر روی PC با استفاده از سرویس Game Pass به صورت day one

واکنش اهل معرفت: ویندوز پلتفورم خود مایکروسافت است و این بازی‌های انحصاری هستند

عرضه بازی‌های انحصاری مایکروسافت بر روی استور Steam در پلتفورم PC

واکنش اهل معرفت: باز هم ویندوز پلتفورم خود مایکروسافت است و این بازی‌ها هنوز انحصاری هستند

عرضه بازی‌های انحصاری سونی بر روی PC با استفاده از سرویس PS NOW بعد از چند سال:

واکنش اهل معرف: سرانجام بازی‌های سونی از انحصار در آمد و بر روی PC قابل بازی است

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی

به همین سادگی...

View attachment 125225
View attachment 125226
حالا خوبه تو همین عکسی که زحمت کشیدی مشخصه دوستت حتی نتونسته با موس و کیبورد بازی کنه:D.
این حرف که بازی برای pc عرضه شده همونقدر خنده داره که بگیم الان با اومدن xcloud بازیهای ایکس باکس برای اسمارت فونها پورت شدن

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,041
نام
علی
یه کلمه بگو ps now سرویس فوق العاده ای هست یا نه؟؟؟
درود
من به این بحث ها کاری ندارم ولی انصافا سرویس PSNOW سرویس خوبی نیست! من PS3 داشتم و خیلی هم لذت بردم از اون نسل ولی PS4 بخاطر کم بودن انحصاریای مورد علاقه بنده هیچوقت مجابم نکرد که یکی بخرم! ولی الان فقط بخاطر سرویس گیمپس احتمالا زیاد یه ایکسباکس بگیرم! مطمئن باشید سرویس گیمپس خیلیا رو مثل بنده میکشه سمت ایکسباکس و اگه سونی یه فکری بحال PSNOW نکنه ضرر زیادی خواهد کرد! بنظرم در ادامه نسل سونی هم مجبور میشه مثل گیم پس عمل کنه!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
درود
من به این بحث ها کاری ندارم ولی انصافا سرویس PSNOW سرویس خوبی نیست! من PS3 داشتم و خیلی هم لذت بردم از اون نسل ولی PS4 بخاطر کم بودن انحصاریای مورد علاقه بنده هیچوقت مجابم نکرد که یکی بخرم! ولی الان فقط بخاطر سرویس گیمپس احتمالا زیاد یه ایکسباکس بگیرم! مطمئن باشید سرویس گیمپس خیلیا رو مثل بنده میکشه سمت ایکسباکس و اگه سونی یه فکری بحال PSNOW نکنه ضرر زیادی خواهد کرد! بنظرم در ادامه نسل سونی هم مجبور میشه مثل گیم پس عمل کنه!
الان با این حرفا ali Venom رو ناراحت میکنی...

• Wow
Reactions: Ali Venom

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
انصافا تو یکم نفر حسابی شوک شده بودی و داشتی سونی تو اون یکی تایپک سرزنش میکردی به نظرم قشنگ این مدت تو کما بودی
من تو کما بودم... به خاطر اتفاقاتی که تو کشورم میفته... برو پی اسباب بازیات بچه..

اینکه الان اومده روی Ps now دلیل نمیشه سونی بازی هاش رو روی pc عرضه نکنه... و اون بحث منتفی شده باشه

• Like
Reactions: AMIN-1399F

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
درود
اصلا مقایسه سرویس Game Pass با سرویس PSNOW مقایسش در مخیره هیچ کسی نمیگنجه که الان علی جان شما مقایسه کردی . :|

PS NOW با XCLOUD و STADIA مقایسه میشه نه با Game PSS . :|

اصلا این دوتا سرویس هیچ جوره با هم قابل مقایسه نیستن مگه اینکه در اینده ماکروسافت Game Pass با Xcloud ترکیب کنه .

• Like
Reactions: AMIN-1399F

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα

به همین سادگی...

View attachment 125225
View attachment 125226
باشه همه حرفات درست فقط میشه بگی از سال 2016 که سونی این سرویس رو اورد به PC شما دقیقا کجا بودی ؟ آها یادم نبود به درد کل کلت با سونی فن ها نمیخورد به هر حال میگم ایشلا شرایط پیش بیاد حداقل بتونید یـ تستی بزنید سونی رو روسفید کنید ....

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
درود
سونی هم داره کم کم تو این مورد تقلا میکنه و کم کم داره تبلیغش رو میکنه الان لایبرریش ضعیفه ولی بعدن که دید اوضاع خطری شد افارهای خوبش هم از راه میرسه
اصلا مقایسه سرویس Game Pass با سرویس PSNOW مقایسش در مخیره هیچ کسی نمیگنجه که الان علی جان شما مقایسه کردی . :|

PS NOW با XCLOUD و STADIA مقایسه میشه نه با Game PSS . :|
با اجازت الان PSNOW دقیقا با گیم پس قابل مقایسه هست بازی رو اشتراکی نمیگری که میگیری استریم نمیکنی که میکنی فقط لایبرریش ضعیفه و دسترسی افلاینش هم فقط مختص پلتفرم خودش هست که سونی داره گاه و بیگاه یـ کارهایی صورت میده .....

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
سونی هم داره کم کم تو این مورد تقلا میکنه الان یکم لایبرریش ضعیفه ولی بدن که دید اوضاع خیطه افارهای خوبش هم از راه میرسه

با اجازت الان PSNOW دقیقا با گیم پست قابل مقایسه هست بازی رو اشتارکی نمیگری که میگیری استریم نمیکنی که میکنی فقط لایبرریش ضعیفه و دسترسی افلاینش هم فقط مختص پلتفرم خودش هست که سونی داره گاه و بیگاه یـ کارهایی صورت میده .....
مگه ps now افلاین هم میشه؟!!

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر