عرضه Horizon: Zero Dawn در سال ۲۰۲۰ بر روی PC (گزارش کوتاکو)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
آقای جیسون شرایر سردبیر وبسایت پرمخاطب کوتاکو که یکی از منابع مهم خبری صنعت ویدیو گیم محسوب میشود و سابقه طولانی در لو دادن اطلاعات درست صنعت ذکر شده دارد، شایعه عرضه نسخه پی سی بازی Horizo: Zero Dawn رای پی سی را رد نکرد.

photo_۲۰۱۸-۰۳-۲۸_۲۱-۱۹-۰۸.jpg
تقریبا دو الی سه هفته پیش بود که یک بلاگر مشهور روسی خبر از عرضه بازی انحصاری پلی استیشن 4 یعنی Horizo: Zero Dawn برای پی سی در ماه فبریه 2020 را داده بود. وی همچنین پیش تر خبر عرضه بازی دث استردنیگ برای پی سی را یکسال زودتر لو داده بود. اما به هر جهت بسیاری این شایعه را نادیده گرفتند تا پای اقای جیسون شرایر به وسط قضیه باز شد.

در توییتر یک کاربر از جیسون شرایر پرسیده است که آیا میتوانیم خبر شایعه عرضه Horizon: Zero Dawn برای پی سی را به فراموشی بسپاریم که وی پاسخ میدهد من نمیتوانم این شایعه را رد کنم. احتمالش وجود دارد.

اپدیت: شایعه به واقعیت پیوست

بازی Horizon: Zero Dawn از ابتدای سال 2020 تا 17 فروردین ماه به سرویس PS NOW که بر روی PC نیز دردسترس است، اضافه خواهد شد.

اپدیت 2: اقای جیسون شرایر باتوجه به منابع داخلی خود عرضه نیتیو این بازی را در سال 2020 برای پی سی تایید کرد

اپدیت 3: جیسون شرایر احتمال عرضه انحصاری های بیشتری از سمت پلی استیشن را برای PC تایید کرد.
دلست او اس 2 ؟

اپدیت 4: نسخه PC بازی دو روز قبل از سالگرد دو سالگی در سایت آمازون لیست شد

اپدیت 5: بازی توسط سونی رسما برای PC برای عرضه در تابستان 2020 تایید شد (استیم)

photo_۲۰۱۹-۱۲-۱۷_۲۰-۲۰-۲۷.jpg

در یک سال اخیر کمپانی سونی بشدت از عرضه بازیهای خود به صورت انحصاری فاصله گرفته و عناوین بزرگ نسل هشتمی آنها همانند دیترویت، دث استرندینگ برای پی سی عرضه و تایید شده اند. و همچنین نسخه MLB The Show 21 کمپانی مذکور به تایید رسمی مولتی پلتفرم خواهد شد. همچنین هفته گذشته سونی تاریخ عرضه بازی نسبتا کوچک Predator: Hunting Grounds را برای پی سی و پلی استیشن 4 تعیین کرد.

منبع:

آخرین ویرایش:

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
واقعا شوک شدم توی این چند وقت کامنتهای علی رو میخونم قدیم توی گیمفا خیلی منطقی و درست بحث میکرد چیکارش کردین این بنده خدارو که کلا زده به سیم آخر ؟ :|:D
میگم این شبیه سازهای نینتندو روی pc هم مثل ps now حساب میشه ؟ یا فقط بازیهای پلی استیشن استثنا هست ؟ (لول )

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
هر کنترلری که از xinput استفاده کنه قابل پشتیبانی هست فقط سونی توصیه کرده از DS4 استفاده کنین نه اجبار

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
میگم این شبیه سازهای نینتندو روی pc هم مثل ps now حساب میشه ؟ یا فقط بازیهای پلی استیشن استثنا هست ؟ (لول )

در اون مورد اساسا آره، فقط طرفت با نینجاهای نینتندوئه که در کسری از ساعت ROM ها و ISO های بازی های خود نینتندو رو از صفحه هستی اینترنت محو می کنند:-??
البته دستشون از سایت های ایرانی خوشبختانه کوتاهه، نمیدونم بتونید آرشیوی لاشون پیدا کنید یا نه
ما که همین جوری وارد وادی نینتندو شدیم و الان مشتری شیم...شاید این PS Now هم فرجی شد، سونی و پلی استیشن فن های بیشتر از همینی که هست پیدا کنند :)) چقدر بدبینید به دلخوشی این بنده خداها

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
به نظرت ماکروسافت خر یا دیوانست که 3 تا سرویس راه بندازه که با پول گیم پس شما ازش استفاده کنی یعنی با هیچی ؟ واقعا چی فرض کردین ؟ برای رضای خدا این همه تبلیغات و ... میکنه برای سرویسی که چقدر اشتراک داره ؟ 5 میلیون ؟ 10 میلیون 100 میلیون ؟ اینها همه تا زمانی هستش که سرویسش بگیره سونی پیش دستی کرد قیمت سرویس اورد پایین که بازار به ماکروسافت با توجه به Xcloud عالی که خبر هاش داره میاد ماکروسافت ساخته بازاری که نصف بیشترش الان دست سونی منظور استریم گیم هستش .
ماکرو خر و دیوانه نیست وقتی بازار رغابتی باشه دست به هر کاری میزنه الان ماکرو در به در دنبال زیاد کردن تعداد یوزر های این سرویس هست میبینی که الان داره عملا سرویسش رو با یک دلار مفت و مجانی بهت هدیه میده الان من کاری به صرفه بودنش واسه ماکرو ندارم دارم میگم بر اساس سیاست فعلی ماکرو همچین چیزی بعید و دور از انتظاره ماکرو نمیخواد سونی دست بالا رو داشته باشه و اضافه کردن Xcloud به سرویسش دقیقا همون کاری که باید بکنه و شک ندارم که میکنه

عکس بالا چیزیه که خود ماکروسافت داره میگه شما با Game pass بهش دسترسی داری یعنی میخوای بگی دروغ میگه ؟
عکسی که گداشتی فعلا داره امکانات موجود رو نشونت میده چون چیزی به نام استریم کردن بازی ها وجود نداره فعلا تو مرحله اموزشی واسه همه این مورد رو رایگان گذاشته تا تست کنن و فیدبک بدن نمیان که یـ چیز رایگان رو آفر کنن رو سرویس که ؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ماکرو خر و دیوانه نیست وقتی بازار رغابتی باشه دست به هر کاری میزنه الان ماکرو در به در دنبال زیاد کردن تعداد یوزر های این سرویس هست میبینی که الان داره عملا سرویسش رو با یک دلار مفت و مجانی بهت هدیه میده الان من کاری به صرفه بودنش واسه ماکرو ندارم دارم میگم بر اساس سیاست فعلی ماکرو همچین چیزی بعید و دور از انتظاره ماکرو نمیخواد سونی دست بالا رو داشته باشه و اضافه کردن Xcloud به سرویسش دقیقا همون کاری که باید بکنه و شک ندارم که میکنه

عکسی که گداشتی فعلا داره امکانات موجود رو نشونت میده چون چیزی به نام استریم کردن بازی ها وجود نداره فعلا تو مرحله اموزشی واسه همه این مورد رو رایگان گذاشته تا تست کنن و فیدبک بدن نمیان که یـ چیز رایگان رو آفر کنن رو سرویس که ؟

از اولش هم من بحثی در مورد کیفیت خود سرویس نداشتم و ندارم چون مشخصه بازی داری 1 دلار میگیری از سر ادم هم زیادی هستش که هیچ ماکروسافت داره از جیب هم برامون خرج میکنه مشخصه برای بازار رقابتی هستش روزی که به 70 میلیون یا 100 میلیون یوزر رسید باید ببینی چیکار میکنه با این بحث کاری نداریم .

تمام صحبت من این بود که وقتی داریم یک سرویس اشتراک افلاین که قراره در اینده با استریم ترکیب بشه که هنوز براش قیمت مشخص نشده و از طرف دیگه دوتا سرویس جدا هستش و از الان با یک سرویس استریم که مشخصه کارش چیه و برای چی بوجود امده مقایسه میکنیم اشتباه همین .

اینکه هر دوتا اشتراکی باشن دلیل کاملا خوبی برای مقایسه نیست بازار PC بازار سونی نیست اما برای ماکروسافت میخواد که باشه که بتونه از PC و کنسول هر دوتا پول در بیاره که گفتم از اون طرفی روی آلتیمیت ماکروسافت گلد نمیخواد سونی کلا از اول هم پلاس نمیخواست از طرف دیگه الان قراره ماکروسافت چقدر بده میخواد سرویس بده 1 دلار ماهی سونی بده 10 دلار بازم به این کاری ندارم هر کدام چقدر میخوان بازار بگیرن اصلا برام مهم نیست چون نه اینترنتش دارم نه برام هیچ کدام از این سرویس ها مهم هستش من بازی میخوام بازی هم فعلا روی کنسول و PC همه جوره دارم راحت بازی میکنم بحث من فقط مقایسه اشتباه دوتا سرویس بود همین Game pass سرویس اشتراک افلاین که قراره با Xcloud ترکیب بشه تازه بشه مقایسه مستقیم کرد با PS NOW وگرنه کی بدش میاد با 1 دلار یا حتی 5 دلار در ماه بتونه بازی کنه . :|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
کسی که سرویس استریم رو به انحصاری بودن و نبودن ربط میده،، دقیقا از دو حالت خارج نیست،، یا داره دق دلیش رو خالی میکنه یا به چشم اسباب بازی به قضیه نگاه میکنه...
برعکس کسایی که از زاویه کامیونیتی و برند به قضیه نگاه میکن... کنسول بخرید یا مشترک سرویس شید... وارد کامیونیتی پلی استیشن میشید... هر مقداری که هزینه میکنید از اون برند حمایت میکنید... ما هم از این حرکتتون استقبال می‌کنیم...

حالا تا پونصد سال دیگه دور این میدون بچرخید...

طرف حتی حاضر نیست اعتراف کنه ps now فوق العاده است، یا روی همون پاشنه خودش بچرخه مثل گذشته بگه افتضاحه...

آمده این وسط معرکه گرفته.. چند چندی با خودت؟؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
از وقتی که living dead و xbtx از انجمن رفتن این دوستمون علی داره تنهایی جوره اون دوتا رو میکشه و فروم رو carry میکنه.
لول، قانون اول بی سی=xb فن هیچوقت نمیره بلکه از یوزری به یوزر بعد منتقل میشه، اون دو عزیزان نمردند زنده هستن پیش ما هستند و نزد پروردگار در BC روزی می‌خورند :))

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
از اولش هم من بحثی در مورد کیفیت خود سرویس نداشتم و ندارم چون مشخصه بازی داری 1 دلار میگیری از سر ادم هم زیادی هستش که هیچ ماکروسافت داره از جیب هم برامون خرج میکنه مشخصه برای بازار رقابتی هستش روزی که به 70 میلیون یا 100 میلیون یوزر رسید باید ببینی چیکار میکنه با این بحث کاری نداریم .

تمام صحبت من این بود که وقتی داریم یک سرویس اشتراک افلاین که قراره در اینده با استریم ترکیب بشه که هنوز براش قیمت مشخص نشده و از طرف دیگه دوتا سرویس جدا هستش و از الان با یک سرویس استریم که مشخصه کارش چیه و برای چی بوجود امده مقایسه میکنیم اشتباه همین .

اینکه هر دوتا اشتراکی باشن دلیل کاملا خوبی برای مقایسه نیست بازار PC بازار سونی نیست اما برای ماکروسافت میخواد که باشه که بتونه از PC و کنسول هر دوتا پول در بیاره که گفتم از اون طرفی روی آلتیمیت ماکروسافت گلد نمیخواد سونی کلا از اول هم پلاس نمیخواست از طرف دیگه الان قراره ماکروسافت چقدر بده میخواد سرویس بده 1 دلار ماهی سونی بده 10 دلار بازم به این کاری ندارم هر کدام چقدر میخوان بازار بگیرن اصلا برام مهم نیست چون نه اینترنتش دارم نه برام هیچ کدام از این سرویس ها مهم هستش من بازی میخوام بازی هم فعلا روی کنسول و PC همه جوره دارم راحت بازی میکنم بحث من فقط مقایسه اشتباه دوتا سرویس بود همین Game pass سرویس اشتراک افلاین که قراره با Xcloud ترکیب بشه تازه بشه مقایسه مستقیم کرد با PS NOW وگرنه کی بدش میاد با 1 دلار یا حتی 5 دلار در ماه بتونه بازی کنه . :|
دوتا سرویس جدا هستن درست ولی چرا نباید دوتا سرویس جدا با هم Merge بشن ؟ مگه شما نمیگی سونی دست بالا رو داره ؟ خوب ماکرو هم مجبوره افر ویژه بده همونجور که الانش داره میده بعدم شما باز هی داری میگید یک دلار واسه ماکروسافت ؟ یک دلار فقط برا دفعه اوله دقیقا از بعدش میشه 10 دلار برا سرویس معمولی 15 دلار هم پکیج با گلد الان استریم هر جفتشون رو بخوای فاکتور بگیری تو بحث اشتراک ماهیانه جفتشون یکین منتها گیم پس امکانات بهتری داره خلاصه درک این مسئله سادست ماکرو واسه پیش افتادن داره آفر بهتر میده و در آینده هم چشم و گوشش به سونی هست و مجبوره باز دوباره آفر بهتر ارائه کنه حالا میخواد یک سرویس واحد باشه میخواد 10 تا سرویس مختلف ...

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
لول، قانون اول بی سی=xb فن هیچوقت نمیره بلکه از یوزری به یوزر بعد منتقل میشه، اون دو عزیزان نمردند زنده هستن پیش ما هستند و نزد پروردگار در BC روزی می‌خورند :))
جاني سيلور هند نيست يه مدتي نكنه تو غيبت صغراست؟يا بن شده؟

• Smile
Reactions: ULTIMATE TEAM

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سونی وضع مالیش خرابه اگه میتونست اصلا به همین psnow هم راضی نمیشد
این دیگه از کجا امد . :|
This is on the back of the company revealing its best year ever in terms of profit.
Sony 2018-19 Financial Year Results - Most Profitable Year Ever Powered by PlayStation

خدایش قبل از اینکه نظر بدین یکم راجب صحبت یکم تحقیق هم میکنین یا اینکه فقط میگین یک چیزی بگیم کی به کی هستش .
یک وقتی هستش دو نفر اختلاف نظر دارن نظر میدن یک وقتی هستش داریم راجب واقعیت ها صحبت میکنیم .

پس اینجوری باشه ماکروسافت و گوگل هم خیلی وضعیت مالیشون خرابه که رفتن دنبال اینده گیمینگ و سرویس استریم راه انداختن . :| خدایش با گفتن این خط احساس حماقت کردم . :-"

طرف تا الان بازار دستش بوده حالا الان یک رقیب داره به اسم استدیا از اون طرف ماکروسافت هم داره میاد نه وضعیت مالیش خراب برای همین برای PS NOW داره راضی میشه ساپورت کنه خداییش چند چندی .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر