عدم امکان خرید از لایو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
اقایون کسی خبر نداره که این مسخره بازی تموم میشه یا نه ؟ منظورم اینه که مثه قبل بشه که راحت خرید میکردیم .. یکی یه ایمیل بده مایکروسافت ببینه چی میگه...

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
دوستان من یه کانکشن شیر ساختم الان خوب بعدش اگه باکابل وی اس بی کامپیترو به مودم وصل کنم و به اینترنت وصل شم و از طریق کابل لن کامپیترو به ایکسباکس وصل کنم میشه؟ بعدش کسی سایتی رو برا vp,,, شیر میشناسه؟ چون من اکثر چیز پی انام گزینه شیر نداره

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
مشکل همه حل شده؟
نه لعنتی دهنم سرویس شد ولی بازم نشد حتی به یکی از دوستان هم گفتم که برام انلاین پس فیفا رو بگیره ولی اون هم نتونست
مثل اینکه باید بی خیال فیفا بشم:((:((:((

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
میشه از کامپیوتر و از سایت xbox.com با استفاده از *** خرید ؟

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوستان من یه کانکشن شیر ساختم الان خوب بعدش اگه باکابل وی اس بی کامپیترو به مودم وصل کنم و به اینترنت وصل شم و از طریق کابل لن کامپیترو به ایکسباکس وصل کنم میشه؟ بعدش کسی سایتی رو برا vp,,, شیر میشناسه؟ چون من اکثر چیز پی انام گزینه شیر نداره

شما اگه چیز پی انتو با خود ویندوز ۷ بسازی گزینه شیر هم داره، من که خودم هرکار کردم اینترنتم وصل شد اما وقتی چیز پی انمو ان میکنم پصل نمیشه

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
خب چرا دوستان از پروک..ی استفاده نمیکنید ؟

ferreroir

کاربر سایت
Jul 7, 2012
13

az in site bekhar az pp tp isho nasb kon share dare

365vpn.info

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
سلام یه بزرگواری پیدا بشه منم کمک کنه 4000 پوینت در اکانتم دارم حاضرم 2000 پوینت اونو به کسی بدم که کمکم کنه. تو نیکی میکنی در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز :x با تشکر

AMIR_DEVIL

کاربر سایت
Jun 29, 2012
135
نام
Amirhossein.Dell
سلام
مشکلت چیه؟؟؟؟؟؟ من به m.p نیازمندم شاید تونستم کمکت کنم

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
دوستان حالا با این روشی که آقا فرشاد گفتن یعنی share کردن چیز پی ان تا حالا کسی دیگه ای به غیر از خودشون نتیجه گرفتن؟؟؟؟

BlackRainbow

کاربر سایت
Oct 14, 2011
12
من 1600 پوینت خریدم میخواستم skyrim dawnguard رو بخرم ولی میگه can't retreive information from xbox live و از این مضخرفات ...

چکاااااااااار کنم .. رفتم تو سایت xbox.com میخواستم از اونجا از طریق اکانتم از سایت خرید کنم میگه چون parental controls رو پروفایلته و جز teen ها هستی نمیتونی از سایت بخری بلکه باید از طریق کنسول از marketplace خرید کنی که اونورم این ارور رو میدهcan't retreive information from xbox live ؟ نه این ور نه اون ور .. ماکروسافته مفت خور کثثثثثثثافت .. تمام پول دنیا رو کرده تو حلقش اینقد خون به جگر نداشته ی ما میکنه ..خودمون کم بدبختی داریم؟

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
اقا با کمک همه ی دوستان مخصوصا miladsaw عزیز ما تونستیم خرید کنیم:-*
ولی خدایی دهنم سرویس شد مجبور شدم دو تا چیز پی ان بگیرم لپتاپمو باهاش کلی ور برم ولی اخرش انلاین پس فیفا رو گرفتیم:x

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر