عادات عجیب شما در بازی‌ها

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,989
نام
احمد
خب عادات عجیب که خیلیه و خیلیاشون رو دوستان گفتن مثل غایم کرده دسته تو لباس حین پنالتی یا پرتاب نارنجک بین همرزم ها تا ببینم چه تاثیری روشون داره و...

اما یه چیزی که "یکی از دوستان هم اشاره کرد" همیشه انجام میدم فعال کردن زیرنویسه :| 2زار انگلیسی بلد نیستم ولی باید فعال بشه :|:d

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
یادم رفته بود:هر وقت حوصلام از بازی سر رفته میرم بت من میرم پست بوما از اون جا reverse batrang میندازم دشمنا رو سر کار میزارم!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
1. تو Multiplayer بازی ها کمپ میکنم ... :d
2. عادت دارم دسته رو ، روی قسمت مردونگی خودم بذارم !!! :| شنیدم ضرر هم داره ، ولی خب یه کار اشتباهیه که واسم به عادت تبدیل شده ، یعنی دسته رو جای دیگه ای هم بگیرم ناخواسته وسط بازی که حواسم نیست دستم میاد پایین ... ! :|:d
:))=))
تو گیمر شجاعی هستی که همچین چیزی رو نوشتی.راستش من جرات نکردم همچین چیزی بنویسم...مشکل من وخیم تره:dاما حیف که جاش نیس بنویسم.:))
این تاپیک خیلی باحاله.=))

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
:dوقتی دارم بازی شوتر بازی میکنم تیر میزنم تو سر یارام..ولی هیچی هم نمیشه که..مخصوصا تو COD

تو بازی های فوتبال هم (حالا هر عنوانی که میخواد باشه)کرنر هارو اصلا سانتر نمیکمنم فقط پاس میدم...:d

تو بازی های OW میرم ادم هارو میکشم...و یه مشت میزنم به پلیس فرار میکنم...:d

خیلی بیشتر بود..ولی اینا جلو دستم بود:D

Stronghold2

کاربر سایت
Mar 9, 2012
60
عادت عجیب زیاد دارم:dولی اینا یادم اومدن:
1- توی IV دم ماشین پلیس یه جوری که نفهمن یکی رو از ماشینش پرت میکنم بیرون بعد مبذارم بزنتم تا پلیس بیاد بگیرتش بندازتش تو ماشین:dبعد از سوار کردن متهم یکم دورتر که شدن ماشین رو با RPG منفجر میکنم:d
2- خیلی احمقانس ولی وقتی IV بازی میکنم برای خودم داستان میسازم:d مثلا آشوب درست میکنم و بعد کلی آدم میکشم بعدش که درجه Wanted ــم زیاد شد با یک ماشین مقاوم فرار میکنم. بعد مجسم میکنم که توی
اخبار جنایات منو به عنوان تروریست نشون میدن و میگن این بزرگترین حادثه تروریستی در تاریخ ایالات متحده اس و فلان تعداد آدم کشته شدن=))
3-توی GTA عادت دارم با هلیکوپتر به بلند ترین ساختمون میرم. بعد اون بالا با چیت کد یک موتور ظاهر میکنم و از بالای ساختمون با موتور میپرم پایین. البته جوری که شخصیت بازی یه خراشم ور نداره:d
3-توی اسکایریم حتی وقتی میخوام با یکی صحبت کنم هم Autosave میکنم:dاونم یکی در میون که مشکلی پیش نیاد:d
4-وقتی میخوام توی ماینکرفت منابع کمیاب مثل طلا یا الماس پیدا کنم تا جایی که میشه میرم زیر زمین و وقتی رسیدم به bedrock اطرافمو به شکل افقی میکنم و سالها اینکارو ادامه میدم:dهمیشه هم 7 ،8 تا چنتا کلنگ بام هست:d
5-عادت دارم بازی های قدیمی که خیلی دوست دارم مثل Serious Sam: TFS رو اینقدر بازی و تموم میکنم که تک تک لحظات بازی رو حفظ کنم:dحتی تعداد ، مکان و نوع دشمنا رو به دقت حفظم:dاین روند رو
با Doom و Stronghold و Quake و چنتا بازی دیگه ادامه دادم:d
6- این عادت از بچگی باهامه:dموقعی که میخوام توی یک Racing بپیچم اینقد اینور و اونور میشم که تا مرز افتادن و ضربه مغزی پیش میرم:|:d
7- فقط یک مپ از CS برام معنی میده: De Dust 2:d
8- توی اسکایریم جیب همه ی مردم رو میگردم که چیز خاصی توش نباشه:dواسه همینه که Skill ــه Pickpocket ام زودتر از همه 100 شد:d
9- وقتی L.A.Noire بازی میکنم اول Lie رو میزنم تا واکنش طرفو ببینم حتی وقتی که میدونم اشتباهه:d بعد دوباره Load میکنم.
10- کلا وقتی استراتژیک بازی میکنم این مغزم جوگیر میشه تا کل دنیا رو تصرف کنه:d مخصوصا EU3 و AO III که خودشون زمینه کارو فراهم میکنن !!!
11-هر بازی رو که ببینم باید امتحان کنم :| حالا یا بخرم یا بگیرم از کسی ولی باید بازی کنم :d عادتم دارم هر چی بازی کمیاب هست رو بخرم به هر قیمتی:|
12- کلا نمیتونم از استراتژیک بگذرم و با اینکه مثل قبلا دیگه وقت بازی کردم ندارم ولی وقتی یک استراتژیک خوب یا حتی متوسط دستم میاد دیگه گذر زمانو حس نمیکنم:d

parsa php

کاربر سایت
Aug 3, 2012
82
نام
پارسا
تو کال اف اون اسلحه هایی که تیرشون تموم نمیشه و ثابتن اونقدر تیر میزنم تا
جونم با بیاد بعد که خیالم راحت شد به کارم ادامه میدم :d
تو shank 2 هم فقط مین ( بمب ) برمیدارم دشمنای بزرگو میگیرم یکی میزارم
دم باسنشون یک لگد گنده میزنم !!! ;)
تو دویل 3 حتی الامکان تیر میزنم ، ولی وقتی ببینم داره عصبانیم میکنه با شمشیر میرم تو حلقش b-)

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
خب منم یه چند تا مورد دارم
تو کلن وارا تو cod یکی دو تا یار خودی همیشه mute هستن ولی وقتی همه میمیرن و من و اون میمونن من با خودم یه ربع حرف میزنم
تو gta با هیلی میرفتم بالا بعد میپریدم پایین بعضی وقتا نمیمردم حال میداد
تو bf3سرور دو نفر باشن میرم تو جت و بعد kamikaze بعد یارو فحشم میده

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
Assassin's Creed : هی کلید Hidden Blade رو میزنم تا صدای خِش خِش بده . بعضی اوقاتم باعث دردسر شده :d

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
به هیچ جا اعتماد نمی کنم

تو بازی های FPS

میدوم ... وای میستم یه نگاه به دو رو ور می کنم دوباره می دوم ... سعی می کنم سریع رو حالت آماده به تیر باشم .. تا طرف رو دیدم بوم !

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
منم موقع فوتبال بازی کردن تو یه موقعیت حساس که قرار میگیرم(چه حمله بکنم یا دفاع بکنم)دو تا پامو بهم فشار میدم شدید!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یه عادت هست که مطمئنم گریبان گیر هممون هست این که تو بازیایی مثل Chicken Invaders (:d) عادت کردیم بیخود تیر بزنیم حتی وقتی دشمنی جلومون نباشه!:d تیر مفت دستت باشه همین میشه دیگه:d

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
تو gta sa دختر سوار ماشین میکردم رمز پرواز ماشین ها رو میزدم میرفتم رو بلندترین ساختمون از ماشین پیاده میشدم بعد به یارو یه تیر میزدم فرار میکرد بعد خودش از بالا سوقوت میکرد پایین بعد (مثل عقاب که لاک پشت رو میبره بالا میندازه پایین پشت سرش میره ) منم با چتر میپریدم دونبالش و نزدیک زمین چتر رو مکشیدم و از صحنه کتلت شدنش لذت میبردم !
اصلا خوبی gta sa برای این کارا بود خیلی ازاد بود :d
........................
تو gta IV ستاره ها رو پر میکرد بعد چیت میزدم و نارنجک هام رو پر میکردم بعد پلیسا میافتادن دونبالم نارنجک از پنجره ول میکردم بیرون عقب رو تماشا میکردم :d
الان چیزی بیشتر از این یادم نمیاد:d

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
یه چیز دیگه هم من اضافه کنم
تو بازی های شوتر مثل cod وقتی قراره یه مدتی جایی بایستم حیفم میاد گلوله هام رو حروم کنم یه اسلحه از زمین برمیدارم همین طوری تیر می زنم بعد که خواستم برم دوباره اسلحه خودم رو برمیدارم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر