طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام دوستان من یک سوال داشتم

مودم من تو هال خونه است و ایکس باکسم تو اتاق . برای همین کابلی نیست که بتونه از مودم برسه به ایکس باکس. اتاقم هم کابل تلفن نداره که بتونم بهش مودم رو وصل کنم . تنها راهم اینه 100 200 تومن پول بدم یک وایرلس ایکس باکس بخرم ؟؟؟ یا راه دیگه ای هم هست ؟؟ راه سوم این تاپیک رو خواستم برم ولی هیچ آپشنی نبود برای شیر کردن اینترنت تو کامپیوتر با ایکس باکس
یه راه هست که باید با لپ تاپت بریج بسازی و با سیم لن که به ایکس باکس و لپ تاپ وصل شده به لایو وصل شی و به نظر من این کار یه کم برا لپ تاپ ضرر داره چون الکی باید روشن بمونه.یه راه دیگه این است یه کابل لن دراز بخری که قیمتش حدود 20 تومن میشه.برا ایکس باکس هم می تونی وایرلس بخری.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,735
نام
nucky thompson
سلام دوستان من تازه به لایو وصل شدم و میگه آپدیت می خواد . اگه آپدیت کنم کپی خور دستگام که نمی پره می پره ؟؟ چون یک بار سر آپدیت داشبورد سر گیرز آو وار 3 (قبل lt3 بود ) من نسخه اریج رو گذاشتم و خودم آپدیت کردم بعد کپی خورم پرید

تا کابل مدم رو وصل می کنم و می زنم sign in xbox live همچین پیامی میاد اگه سریع یکی جواب بده ممنون میشم

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
بهترین راه برای شما اینه که یه کابل لن با متراژ بالا بخرید و از گوشه دیوار ها بیاریدش تو اتاق و به ایکس باکس وصل کنید :d
برای آپدیت از منم خواست آپدیت کردم و مشکلی پیش نیومد

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
سلام. من مودمم وایمکس مبین نت هست و در قسمت test xbox live conection ارور NAT میده کسی میدونه باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟

خیلی پینگم رفته بالا و هیچ بازی رو نمی تونم راحت بازی کنم.

مدل مودم: huawei bm632w

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
سلام. من مودمم وایمکس مبین نت هست و در قسمت test xbox live conection ارور NAT میده کسی میدونه باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟ خیلی پینگم رفته بالا و هیچ بازی رو نمی تونم راحت بازی کنم. مدل مودم: huawei bm632w

من خودم مبین نت دارم و راحت دارم بازی میکنم.من هم فک کنم اوایل همچین مشکلی داشتم ولی نوع مودم من SWC-9000 هست.رفتم تو تنضیمات مودم قسمت اپلیکیشن بعد تو قسمت UPNP گزینه Enable رو زدم و سیو کردم از اون موقع به بعد مشکلی نداشتم.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
در بخش بعد که Primary DNS Server نام داره شما باید DNS مربوط به ISP که ازش سرویس می گیرید وارد کنید.یعنی باید با شرکت تماس بگیرید و بگید DNS اینترنت رو می خوایم.به طور مثال شرکتی که من سرویس گرفتم ازش به من این IP رو داده : 217.219.119.9

این قسمت رو باید حتما با شرکت مربوطه تماس بگیریم؟ راهِ دیگه ای نیس این قسمت رو انجام داد ؟ ماشالله پشتیبانی ISP ها هم ... :|

nox

کاربر سایت
Mar 6, 2012
3
سلام. من مودمم وایمکس مبین نت هست و در قسمت test xbox live conection ارور NAT میده کسی میدونه باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟

خیلی پینگم رفته بالا و هیچ بازی رو نمی تونم راحت بازی کنم.

مدل مودم: huawei bm632w

تو کنسول مودمت اگه تنظیمات مربوت به UPNP داره که هیچ...اگه نه مودمت رو باید عوض کنی و یدونه جدید بگیری

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
612
نام
احمد رضا
سلام من یک مودم ۴ پورت وایرلس دارم که موقع اتصال به لایو قسمت وصل شدن به لایو ارور میده یا تو قسمت اینترنت ( تست نتورک کنسول) هر کار کردم وصل نمیشه . از مخابراتم سرویس میگیرم . حالا جالب اینجاست که یه مودم تک پورت معمولی هم دارم که با همین خط سرویس به راحتی به لایو وصل میشه . حالا نمی دونم مشکل از چیه .؟ مودمای چهار پورت تنظیمات خاصی دارن یا نه ؟

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام
از منم همین ارور رو میده.هرکاری میکنم تو قسمت تست نتورک گیر میکنه و ارور mtu میده.
چکارش کنم؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

milad2iran

کاربر سایت
Dec 16, 2013
5
من ایکس باکس ارکید دارم وقتی به لایو وصل میشم درخواست یه اپدیت میده میگه تا انجام ندی نمی تونی وصل شی!! باید چیکار کنم؟ ایکس باکسم بن نشه اگه اپدیتو بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

IFC-SIR

کاربر سایت
Dec 27, 2013
1
دوستان من چطوری میتونم از چیز پی ان کاهش پینگ روی xbox 360 استفاده کنم؟ مودم وایرلس 4 پورته دارم.2 تا کارت شبکه دارم. ویندوزم xp هستش.بچه ها خیلی مهمه .

Peyman_s

کاربر سایت
Apr 28, 2011
27
نام
Peyman
آقا یه سوال من جند روز پیش یه xbox slim 250 gb خریدم بهم گفتن که به internet وصل کنی ممکنه نیم سوز بشه دستگاه چجوریاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکه کمک کنه یعنی راهی نیست بشه وصل بشم؟؟؟؟؟؟:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر