طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

mahan 360

کاربر سایت
Sep 8, 2010
56
نام
ماهان
سلام بچه ها. من حسابی تو اتصال به لایو گیر کردم. مودم رو مستقیم به ایکس باکس وصل کردم. موقعی که میخواد کانکت بشه ارور میده که IP غلطه همون ای پی که گفته شده رو وارد کردم. هر کی میتونه کمکم کنه . چی باید جای IP بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iroony70

کاربر سایت
Jul 1, 2010
33
نام
محمد
hi

سلام بچه ها. من حسابی تو اتصال به لایو گیر کردم. مودم رو مستقیم به ایکس باکس وصل کردم. موقعی که میخواد کانکت بشه ارور میده که IP غلطه همون ای پی که گفته شده رو وارد کردم. هر کی میتونه کمکم کنه . چی باید جای IP بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست من شما تنظيمات دستگاه رو روي اتوماتيك بزار تا وصل بشه

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
با سرعت 128 شاتل میشه بازی های لایو راحت بازی کرد؟
بله به راحتی!
test failed can't obtain an ip address from your router or modem
your router or modem may not be automatically assigning an ip address .you can try static ip address instead.....

in peyghamo mide chekar konam
شما باید NAT مودمتون رو باز کنید (یوزر پسورد رو به مودمتون بدید) مشکلتون به احتمال زیاد حل میشه

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
باید اول مودم رو به PC وصل کنید و تو مرورگر 192.168.1.1 وارد کنید یوزر پسورد ازتون می خواد هردو معمولا admin هستند.
بعد برید تو تنظیمات مودمتون برای هر مودم متفاوته تنظیمات پیش فرض مودمتون احتمالا روی Bridge هست اون رو باید به Ppoe تبدیل کنید و...! آموزشش به صورت تصویری و ویدئویی به وفور هست.
فقط لازمه تو نت عبارت Open NAT رو جسـت و جو کنید!

Last edited by a moderator:

iroony70

کاربر سایت
Jul 1, 2010
33
نام
محمد
hi

test failed can't obtain an ip address from your router or modem
your router or modem may not be automatically assigning an ip address .you can try static ip address instead.....

in peyghamo mide chekar konam
دوست من شما برو تو سايت portforward.com اونجا مودمتو پيدا كن بعد توضيح داده چطور نت رو open كني البته همش به انگليسه ولي زياد سخت نيست

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
بچه ها زماني كه مي خوام به لايو وصل بشم خطاي زير را مي ده
your dns server cant resolvethe names of the xbox live servers or xboxlive.com
البته بگم تا قبلش من وصل بودم ولي يه و قطع شد.
ممنون ميشم راهنمايي بفرمايين.

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
سلام من 3 ساعته سر کارم :( یکی میتونه به من بگه توی این مودم d-link 2730u بخشی که میشه Mtu رو تغییر داد کجاس سری جواب میخوام ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر