طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
اقا من وی پی ان رو شیر کرد فقط چه ای پی باید بزنم توی ایکس باکس ( مودمم هم روتر هست پایینش نوشته روتر و چند تا جایه لن داره ) باید ای پی برد کانکشن یا ای پیه وی پی ان یا ... رو بزنم توی ایکس باکس این قسمت ایکس باکسش رو توضیح بدین ممنون میشم شیر هم نشد یعنی وقتی میشه اینتر نت عادیم قطع میشه فکر کنم کلا باید بیخیال شیر کردن بشم و جدا وصلشون کنم

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
اقا من وی پی ان رو شیر کرد فقط چه ای پی باید بزنم توی ایکس باکس ( مودمم هم روتر هست پایینش نوشته روتر و چند تا جایه لن داره ) باید ای پی برد کانکشن یا ای پیه وی پی ان یا ... رو بزنم توی ایکس باکس این قسمت ایکس باکسش رو توضیح بدین ممنون میشم شیر هم نشد یعنی وقتی میشه اینتر نت عادیم قطع میشه فکر کنم کلا باید بیخیال شیر کردن بشم و جدا وصلشون کنم

برات ساده تر پیام خصوصی کردم

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
سلام.
الان موقع تست اثصال لایو این ارور رو داد. مشکل چیه؟ من باید چی کار کنم الان؟
error: your network does not have sufficient MTU setting xbl requires a minimum MTU setting of 1364
این بدرد میخوره؟ link

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام.
error: your network does not have sufficient MTU setting xbl requires a minimum MTU setting of 1364
این بدرد میخوره؟ link
دوستان این سوال منم هست. من با اینترنت مغازم این مشکل رو دارم اما تو خونه هیچ مشکلی ندارم. ISP ها هم هر دو یکیه و شرایط هم یکسانه. حتی MTU رو روی مودم چک کردم و بالاتر از این عددی بود که نوشته. واقعا دلیل خاصی براش پیدا نمیکنم.

جالب اینجاست که همه چی رو توی تست پاس میکنه و فقط سر ورود اکانت به لایو ارور میده. یعنی اینترنت توی 360 در جریانه. اینم از اینجا میگم چون اون بالا گوشه سمت راست می نویسه که ایکس باکس لایو در حال اجراست و آمادست. یعنی اگه اینترنت داخل کنسول نباشه اصلا نباید وضعیت لایو رو چک کنه. حالا مشکل از کجاست نمیدونم.

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
دوستان این سوال منم هست. من با اینترنت مغازم این مشکل رو دارم اما تو خونه هیچ مشکلی ندارم. ISP ها هم هر دو یکیه و شرایط هم یکسانه. حتی MTU رو روی مودم چک کردم و بالاتر از این عددی بود که نوشته. واقعا دلیل خاصی براش پیدا نمیکنم.

جالب اینجاست که همه چی رو توی تست پاس میکنه و فقط سر ورود اکانت به لایو ارور میده. یعنی اینترنت توی 360 در جریانه. اینم از اینجا میگم چون اون بالا گوشه سمت راست می نویسه که ایکس باکس لایو در حال اجراست و آمادست. یعنی اگه اینترنت داخل کنسول نباشه اصلا نباید وضعیت لایو رو چک کنه. حالا مشکل از کجاست نمیدونم.
منم همین مشکل دارم و هنوز نتونستم برطرف کنم:((

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
سلام.
این بدرد میخوره؟ link
کسی راه حلی نداره؟ خواستیم یه بار به لایو وصل شیما :d.

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
سلام.
این بدرد میخوره؟ link

منم همین مشکل دارم و هنوز نتونستم برطرف کنم:((

کسی راه حلی نداره؟ خواستیم یه بار به لایو وصل شیما :d.

برید تو تنظیمات مودمتون MTU رو به 1400 تغییر بدید SAVE/Reboot کنید حل میشه

• Like
Reactions: Ἁlireza

HACK3R

کاربر سایت
May 20, 2010
52
نام
Amir
سلام

کسی اینجا میدونه چطور میشه NAT Type رو OPEN کرد - لطفا اگه کسی میدونه بهم پیام بده و بطور کامل بهم توضیح بده.

با تشکر:d

metalgear2

کاربر سایت
Apr 20, 2010
143
سلام

کسی اینجا میدونه چطور میشه NAT Type رو OPEN کرد - لطفا اگه کسی میدونه بهم پیام بده و بطور کامل بهم توضیح بده.
با تشکر:d
این سوال منم هست. تو cod black ops جلوی nat نوشته moderate.این درسته یا باید open باشه؟
در ضمن تو black ops هر وقت می خوام لایو بازی کنم هرچی search میکنه کسیو پیدا نمی کنه که باهاش بازی کنم چرا اینجوریه؟

snakeVssam

کاربر سایت
Jul 10, 2008
307
نام
حسین
سلام دوستان منم یه مشکلی دارم لطفا کمک کنید .من میخوام کامپیوتر رو با xbox شیر (share) کنم ولی ip ارور میده این ip های صحفه ی اول آموزش رو هم زدم جواب نداد میتونید کمک کنید لطفا

osn

کاربر سایت
Jun 3, 2010
75
اول بم بگو مودمت روتره یا نه تا بت بگم.

پست قبلیتو خوندم فهمیدم که روتره..

ببین کنسول و کامپیوتر رو بزن به مودم. کانکشن وی پی ان رو هم شر کن با اینترنت. بعد توی تنظیمات ایکسباکس توی geteway ای پی کامپیوتر رو بده. تمام... اگه کانکت نشد برو تو تنظیمات مودم و dhcp رو خاموش کن...

دوستان من هم همین مشکل را دارم و دیگه کلافه شدم

وقتی که میخواهم وی*پی*ان را شیر کنم پورت لن اینترنت اکسسم را که شیر کردم حالت شیر اونو از بین میبره !!!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
آقا من هر چی می کنم به لایو وصل نمی شم.همه ی عددا رو هم میزنم.
username...password و غیره مانند اسم دی اس ال و پسوردش.
dsl هم دارم.
درضمن هرکی dsl داشته باشد میشه مجانی لایو بازی کنه؟

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
آقا من هر چی می کنم به لایو وصل نمی شم.همه ی عددا رو هم میزنم.
username...password و غیره مانند اسم دی اس ال و پسوردش.
dsl هم دارم.
درضمن هرکی dsl داشته باشد میشه مجانی لایو بازی کنه؟
لایو که مجانی نیست داداش ! پولیه ! ولی خود مایکروسافت روی هر کنسول تا 3 ماه رایگان اکانت میده ( 3 تا گیمرتگ مختلف باید بسازی )

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
لایو که مجانی نیست داداش ! پولیه ! ولی خود مایکروسافت روی هر کنسول تا 3 ماه رایگان اکانت میده ( 3 تا گیمرتگ مختلف باید بسازی )

نه فکر نکنم.اخی من از خیلیا حتی اونی که ازش اکس باکس360 رو خریدم می گن با دی اس ال می شه.

بعدشم این جوابی که بهم دادی چه ربطی به سوالم داشت.:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر