طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
سلام
آقا من یه مشکلی برخوردم
من همیشه ویندوز XP داشتم و خیلی راحت با کابل اترنت به PC وصل میشدم و کانکت میشدم به لایو
ولی از روزی که سون ریختم هر دفعه سر راه انداختنش مشکل دارم
الان IP ها تنظیم هستش کانکشن هم در قسمت شرینگش allow دادم ولی باز تو ایکس باکس تست کانکشن می کنم اولی که اتصال ایکس باکس به پی سی هست تیک میخوره ولی برای اینترنت ضربدر
یکی نیست ما رو کمک کنه ؟
DNS ها نباید تنظیم بشن ؟
یعنی هیشکی با Seven به xbox وصل نمیشه بره Live ?:-/

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
آنلاین بازی کردن

سلام بچه اگه میتونید منو راهنمایی کنید
من تو لایو عضوم اما نمی دونم چطوری میشه تو لایو بازی های مثل call of duty بازی کرد
آیا باید بازی اورجینال باشه؟
راستی xbox آپدیت جدید کردم
چیکا کنممممممممممم

Valhalla

کاربر سایت
Oct 25, 2010
55
نام
علی
دوستان ببخشید من میخواستم xbox برا اولین بار لایو وصل کنم قسمت internet که تو تست میرسه ارور میده میگه DNS ات اشکال داره من از شرکت هم گرتم هم اونی که دوستان گفته بودندو زدم درست نشد اینو چکار کنیم؟ :( فقط تو مودمش هر چی گشتم nat نبود :P

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
دوستان ببخشید من میخواستم xbox برا اولین بار لایو وصل کنم قسمت internet که تو تست میرسه ارور میده میگه DNS ات اشکال داره من از شرکت هم گرتم هم اونی که دوستان گفته بودندو زدم درست نشد اینو چکار کنیم؟ :( فقط تو مودمش هر چی گشتم nat نبود :P

سبلم
نت که بستگی به مودمت داره
برا منم نداره
اون دی ان اسم بعضی وقتا این کرکنان شرکت اشتباه میدن که واقعا نمیدونم چرا اینکارو میکنن

zest

کاربر سایت
Dec 20, 2006
48
سلام.دوستان من ویندوز7 دارم.وطبق روش اول عمل کردم.ازپارس انلاین سرویس دارم و با کانکشن هم وصل میشم.مارک مودمم symphony 602 هست که خود شرکت بهم داده.تمام ای پی ها رو طبق پست 2 تو ایکس باکس دادم.اما همون ابتدا در تست شبکه بین مودم و دستگاه ایراد میگیره.میشه تنظیمات رو برای مودم و دستگاه من کامل بگید.شرمنده مبتدی هستم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام.دوستان من ویندوز7 دارم.وطبق روش اول عمل کردم.ازپارس انلاین سرویس دارم و با کانکشن هم وصل میشم.مارک مودمم symphony 602 هست که خود شرکت بهم داده.تمام ای پی ها رو طبق پست 2 تو ایکس باکس دادم.اما همون ابتدا در تست شبکه بین مودم و دستگاه ایراد میگیره.میشه تنظیمات رو برای مودم و دستگاه من کامل بگید.شرمنده مبتدی هستم.

شما چون با کانکشن وصل میشید،باید User و Password سرویس ADSL رو در کنسول هم وارد کنید.
اما بهتر هست مودم رو از این حالت به حالت PPPOE ببرید که دیگه نیاز به کانکشن نباشه.

zest

کاربر سایت
Dec 20, 2006
48
شما چون با کانکشن وصل میشید،باید User و Password سرویس ADSL رو در کنسول هم وارد کنید.
اما بهتر هست مودم رو از این حالت به حالت PPPOE ببرید که دیگه نیاز به کانکشن نباشه.

دوست عزیز این کار رو هم کردم.در تست بین گزینه اول و دوم ضربدر میزنه

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوست عزیز این کار رو هم کردم.در تست بین گزینه اول و دوم ضربدر میزنه

ببینید شما باید IP ها و DNS ها رو دستی وارد کنید و NAT رو هم در مودم Open کنید با وارد کردن پورت های مورد نظر.
شما بگو دقیقا که چه کارهایی انجام میدید؟

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
دوستان من مودمم یو اس بی نداره فقط 4 تا دونه لن داره و میخوام تو ویندوز 7 با وی پی ان اینترت رو بین کامپیوتر و ایکس باکس شیر کنم باید چیکار کنم؟؟؟لطفا راهنمایی کنید..قصد کم فقط .صل شئم با وی پی ان هست ایا راهی هست از توی خود کنسول ای پی و یوزر پس وی پی ان رو بدیم تا اول به وی پی ان وصل بشه بعد بع لایو؟؟؟

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
کسی نبود راهنمایی کنه ؟؟؟من میخوام از طریق کامپوتر به لایو وصل بشم با وی پی ان ویندوز 7 هم دارم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم :((

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
کسی نبود راهنمایی کنه ؟؟؟من میخوام از طریق کامپوتر به لایو وصل بشم با وی پی ان ویندوز 7 هم دارم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم :((

اول بم بگو مودمت روتره یا نه تا بت بگم.

پست قبلیتو خوندم فهمیدم که روتره..

ببین کنسول و کامپیوتر رو بزن به مودم. کانکشن وی پی ان رو هم شر کن با اینترنت. بعد توی تنظیمات ایکسباکس توی geteway ای پی کامپیوتر رو بده. تمام... اگه کانکت نشد برو تو تنظیمات مودم و dhcp رو خاموش کن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر