طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

one

دوستان من اینترنتو با ایکس باکس shareکردم ایکس باکس به کامیوتر وصل میشه وهیچ مشکلی نیست ولی وقتی میخواد به xlive کانکت بشه میگه: MTU اینترنت شما پایین هست و برین ایپیتونو تو ادرس بار تایپ کنید و از داخل تنظیمات مودم mtu رو تغییر بدین با اینکه اصلا تو تنظیمات مودم من چیزی به نام mtu نیست.
حالا من چیکار کنم:(

یعنی یک نفر هم راه حل رو نمیدونه

سلام دوستان گرام. عزیزان کابل شبکه ای که کنسول رو به کامپیوتر میزنیم باید کراس باشه یا سری؟؟کراس زدم بهش کامپیوتر رو پیدا نمیکرد

با سلام من از adsl استفاده میکنم واز طریق وایرلس با لپتاب به اینترنت وصل میشم.میخوام بدونم میتونم xbox رو به لپتاب وصل کنم و بعد به اینترنت وصل بشم؟ممنون میشم

بازم سلام
همه ن.ع مودم adsl ( چون شرکتا با هم فرق می کنن ) به xbox می خوره یا مودل خاصی می خوره ؟
اسم یهترین نوعشو بگین چون من می خوام هم با کامپیوتر برم تو اینترنت و هم با xboxlive

سلام
میخوام 1 مودم بگیرم
هم به سیستم وصل کنم
هم به X360

چی بگیرم ؟
حتما باید دوتا دستگا(360 و کامپیتور ) تو 1 اتاق باشن ؟ :دی

نمیشه 1 کیش تو 1 اتاق و 1 کی دیگه تو 1 اتاق دیگه باشه ؟؟

توضیح کامل بدید ...

ممنون :rose:

سلام
میخوام 1 مودم بگیرم
هم به سیستم وصل کنم
هم به X360

چی بگیرم ؟
حتما باید دوتا دستگا(360 و کامپیتور ) تو 1 اتاق باشن ؟ :biggrin1:

نمیشه 1 کیش تو 1 اتاق و 1 کی دیگه تو 1 اتاق دیگه باشه ؟؟

توضیح کامل بدید ...

مودم زیاد فرق نمیکنه فقط سعی کن یکدونه 2 پرت بگیری..

نه اگر دو پرت باشه که میتونی از طریق سیم هر کدوم رو هر جا که خاصتی وصل کنی.. کلا 360 رو هم میتونی به طور مستقل به مودم نصب کنی هم میتونی به PC شر کنی..

اگر یک پورت بود فقط کافیه سیم های رو جابجا کنی..

مودم زیاد فرق نمیکنه فقط سعی کن یکدونه 2 پرت بگیری..

نه اگر دو پرت باشه که میتونی از طریق سیم هر کدوم رو هر جا که خاصتی وصل کنی.. کلا 360 رو هم میتونی به طور مستقل به مودم نصب کنی هم میتونی به PC شر کنی..

اگر یک پورت بود فقط کافیه سیم های رو جابجا کنی..
چه پورتی به 360 میخوره ؟

Ethernet یا usb ?

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or