طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام...
من وقتی به لایو وصل میشم وضعیت عادیه ولی بعد چند دقیقه می نویسه Disconneced from messenger !!

علت و راه حلش چیه ؟!:(

ماله شلوغی خط ها هست از منم همینجوری می شه بعضی اوقات پینگ که می یاد پایین یا سرعت می یاد پایین همون جوری که توی pc دیدی تا یه خوده سرعت می یاد پایین یاهو مسنجر بسته می شه اینم همینجوره سرعت adslet چنده ؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ماله شلوغی خط ها هست از منم همینجوری می شه بعضی اوقات پینگ که می یاد پایین یا سرعت می یاد پایین همون جوری که توی pc دیدی تا یه خوده سرعت می یاد پایین یاهو مسنجر بسته می شه اینم همینجوره سرعت adslet چنده ؟
البته دقیقا نمی تونه این باشه چون من قبلا با Dial-Up وصل میشدم صفحه اول فقط برام باز نمیشد توی Xbox ولی به live وصل میشدم.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
البته دقیقا نمی تونه این باشه چون من قبلا با Dial-Up وصل میشدم صفحه اول فقط برام باز نمیشد توی Xbox ولی به live وصل میشدم.

یه جورایی ماله سرعته تقریبا توی ps3 هم وقتی زیاد آنلاین باشی دیس می شی اونم همینجوریه دلیلی من تا حالا کسی واسم نیاورده!!!

chaghalo

کاربر سایت
Aug 11, 2007
244
دوستان لطفآ من رو راهنمایی کنین.من از اول یعنی وصل کردن مستقیم xbox به مودم رو انجام دادم.همه مراحل رو انجام دادم در مرحله اخر تست xbox live مرحله وصل شدن به xbox live ارور میده.ارور isp میده یا ارور میده که مودم رو ریست بدید ولی بازم وصل نمیشه.لطفآ راهنمایی کنین

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
دوستان لطفآ من رو راهنمایی کنین.من از اول یعنی وصل کردن مستقیم xbox به مودم رو انجام دادم.همه مراحل رو انجام دادم در مرحله اخر تست xbox live مرحله وصل شدن به xbox live ارور میده.ارور isp میده یا ارور میده که مودم رو ریست بدید ولی بازم وصل نمیشه.لطفآ راهنمایی کنین
اگر تنظیمات ip را دستکاری کردی به حالت اتوماتیک بزارید.

bnmnb

کاربر سایت
Feb 24, 2009
26
سلام
ببخشید من به یک آدرس خارج از کشور نیاز دارم.
لطفا راهنمایی می کنید؟
ببخشید.آیدی آمریکایی از کجا بیارم؟
آیا باید خودم بسازم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر