طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

سلام
من کشور انگلیس رو در ابتدا انتخاب کردم .
میشه به امارات تغییر بدم؟
چون اونجا آدرس دوستان هست .

آدرس اصلا قابل تغییر نیست.
هیچ تلاشی هم برای تغییرش نیست.
قسمت پشتیبانی مایکروسافت میگه این موارد وارد Databaseشون میشه و حتی خودشون هم نمی تونن تغییر بدن.

هنوز به لایو وصل نشدم .
موقعی که دستگاه رو اولین بار گرفتم لیست کشور اورد زدم انگلستان.

فکر می کنم اون قابل تغییر باشه.اما زمانی که می خواید Gamertag بسازید توی XBox Live اگر کشور رو ازتون خواست حتما آمریکا رو انتخاب کنید.

MTU

دوستان من اینترنتو با ایکس باکس shareکردم ایکس باکس به کامیوتر وصل میشه وهیچ مشکلی نیست ولی وقتی میخواد به xlive کانکت بشه میگه: MTU اینترنت شما پایین هست و برین ایپیتونو تو ادرس بار تایپ کنید و از داخل تنظیمات مودم mtu رو تغییر بدین با اینکه اصلا تو تنظیمات مودم من چیزی به نام mtu نیست.
حالا من چیکار کنم:(

معنی این ارور چی هست؟

W: 0000-000B
X: 0000-F009
Y: 0000-0000
Z: 0000-0000
ID: FFFF-FFFF

این برای روز 16 june هست که xboxlive تعطیل شد و مورد تعمیر قرار گرفت.
اگه امارات بزنم چی میشه ؟
چون تو امارات می تونم آدرس های زیادی بدم.
راستی سوالات در مورد داشبورد رو کجا مطرح کنم؟

آمریکا وارد کنید تا پوینت و گلد و .. را به سادگی پیدا کنید.

برای آدرس هم از هر یک از دوستان بپرسید ، شما را راهنمایی می کنند.

سلام و تا سوال دارم اگه پاسخ بدین ممنون می شم.
1- چگونه Wireless Adapter برای کنسول تهیه کنم ؟چون ما امکان adsl خریدن فعلا نداریم

2- ایا سرعت Wireless Adapter خیلی پایینه برای دانلود بازی و ... ؟ چنده حدودا قیمتش و کمی توضیحات راجع به Wireless Adapter
مرسی از اینکه وقت می زارین

سلام و تا سوال دارم اگه پاسخ بدین ممنون می شم.
1- چگونه Wireless Adapter برای کنسول تهیه کنم ؟چون ما امکان adsl خریدن فعلا نداریم

2- ایا سرعت Wireless Adapter خیلی پایینه برای دانلود بازی و ... ؟ چنده حدودا قیمتش و کمی توضیحات راجع به Wireless Adapter
مرسی از اینکه وقت می زارین
سلام
1:تو اکثر فروشگاهای لوازم جانبی xbox میتونی پیدا کنی. قیمتش هم حدود 100 تومن هست
2:نخیر عزیز Wireless Adapter رو باید به مودمی Wireless هست وصل کنید و واسه این کار هم باید ADSL Wireless داشته باشید.

خوب پس من خیلی تخیلی فکر کردم . در هر صورت باید adsl رو بخرم و ماهیانه یه مبلغی پرداخت کنم. درسته؟
از پاسخ و وقت گذاریتون ممنونم .فقط یه سوال دیگه داشتم که ...
برای xbox360 چه از نظر سرعت و چه از نظر اطمینان و بهتر بودن، Wireless بهتره یا همون مودم adsl که به شکل مستقیم بهش وصل بشه؟

خوب پس من خیلی تخیلی فکر کردم . در هر صورت باید adsl رو بخرم و ماهیانه یه مبلغی پرداخت کنم. درسته؟
از پاسخ و وقت گذاریتون ممنونم .فقط یه سوال دیگه داشتم که ...
برای xbox360 چه از نظر سرعت و چه از نظر اطمینان و بهتر بودن، Wireless بهتره یا همون مودم adsl که به شکل مستقیم بهش وصل بشه؟
بله باید پول بدید ماهیانه!:smile:
مودم ADSL بهتره.چون توی ایران همینش مشکل داره چه برسه به wireless!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or