طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

اون ورودي فيشها يكيش براي ورودي خط تلفن و يكي ديگش براي اتصال گوشي تلفن
هست و پورت لن نيست

اما حالا كه وصل كردي ميري تو همون network connection ميري رو
كانكشني كه براي اينترنت درست كردي روش راست كليك ميكني
ميري تو تب اخر در بالا كه مربوط به اشتراك گذاري يا sharing هست
اونجا يه چك باكس هست در بالا كه مربوط به فعال كردن اشتراك گذاري هست
تيك ميزنيش حالا قسمت پاييني فعال ميشه از اونجا كانكشن مربوط به پورت لن رو
انتخاب ميكني ok ميكني اگر مشكلي با ip دادن و DNS نداشته باشي كارت حله
اگر اونجام به مشكل برخوردي بيا بگو

سلام.
من در برقراري ارتباط 360 به pc مشکل دارم .
البته قبلا همه چيز درست بود ولي از وقتي که adsl گرفتم ، مودم همه چيز رو به هم ريخته.
ضمناً از ويستا هم استفاده مي کنم.
مودم با usb به Pc وصل هست . براي کانکشن lan تنظيمات دستي وارد کردم . براي ip گذاشتم 192.168.1.5 . براي 360 هم گذاشتم 192.168.1.6 و subnet mask 255.255.255.0 مثل مال pc و gateway رو هم گذاشتم 192.168.1.5 . کانکشن lan هم روي private هست ولي داخل مديا شير هيچ چيزي نمياد. داخل networks هم گزينه مربوط به 360 نيست. خود 360 هم روي تست نتوورک گير ميکنه و خطا ميده . قبلا همه چيز درست بود تا وقتي اين مودم لعنتي رو گرفتم. راستي فايروال رو غيرفعال هم کردن ولي باز نشد. رفتم تنظيمات پورت ها رو از سايت خود xbox هم گرفتم و وارد کردم تا بلاکش نکنه ولي باز هم نشد. البته قبل از همه اينها تنظيمات اتوماتيک خودش رو هم گذاشتم.

کسي ميتونه کمکم کنه ؟ چند روزه که حسابي رفته روي اعصابم.
پيشاپيش ممنون

با سلام

شاید این حرف مربوط به این تایپیک نشه ولی چون دارم سعی میکنم منم به لایو وصل بشم اینجا مطرح کنم بهرته

من همونطور که گفتم adsl من مودمش usb

حالا میخوام لن درایور های مادربوردم هم نصب کنم وقتی این کار میکنم و دو تا کانکشن لن های مادربوردم اضافه میشه دیگه نمی تونم با adsl کانتک بشم و ارور 720 میده adsl من

DNS رو هم وارد کردی ؟
اروری که کنسولت میگیره چیه ؟

نه DNS رو وارد نمیکنم چون اتوماتیک خودش میشناسه وقتی که مستقیم به مودم وصل می کنم. گفتم شاید لازم نباشه. تازه اصلا نمیدونم که چی وارد کنم. والا اروری که میگیره از بخش network هست. نمیدونم توی NXE چطوری باید شماره خطا رو گرفت یا فهمید دقیقا از کجاست ولی راه حل هایی که ارائه می کنه مربوط به اختصاص IP هست. حدس می زنم نمیتونه با اون IP که بهش دادم کار کنه :( ولی نمیدونم باید چی کار کنم :confused:

ip ها رو درست دادی من فکر میکنم مشکل شما از ندادن DNS هست
زنگ بزن شرکتی که ازش اینترنت میگیری بپرس که DNS چی هست
2 تا هم هست

تو منوی نتورک کنسول هم وقتی یک اروری میاد دکمه a یا x اون پایین ظاهر میشه
که یک صفحه رو باز میکنه که توش نوشته ایراد از چیه

ip ها رو درست دادی من فکر میکنم مشکل شما از ندادن DNS هست
زنگ بزن شرکتی که ازش اینترنت میگیری بپرس که DNS چی هست
2 تا هم هست

تو منوی نتورک کنسول هم وقتی یک اروری میاد دکمه a یا x اون پایین ظاهر میشه
که یک صفحه رو باز میکنه که توش نوشته ایراد از چیه

آخه شاید من اصلا نخوام به اینترنت وصل بشم ، نباید که حتماً DNS وارد کرد. من اول می خوام 360 رو بیارم داخل شبکه خودم ، بعد برم سراغ مسائل live ش :confused:
ببینید الآن این اروری هست که به من میده :
Code:
W: 0000-000B
X: C000-400B
Y: 0000-0000
Z: 0000-0000
ID: FFFF-FFFF

ببین عزیز داشبورد قدیمی رو من یادم نمیاد چطوری بود
اما اگر داشبوردت جدید بعد از اینکه اون علامت ضربدر اومد روی
اون دایره ها که ایراد بگیره یک صفحه میاد که نوشته more info حتی اون بالا هم
نوشته more info تو داشتبرد قدیمی هم یکجایی داشت واسه more info
اون رو بخون و اینجا بذار اینجا این کدها خیلی زیاده واسه هرکی هم مشکلش یه چیز دیگس

اون ها رو که قبلاً گفتم. اونا راهکار هایی هست که ارائه میده و همش درباره اختصاص IP هست که میگه نمیتونه از router آی پی بگیره ، یا با IP ی که من دادم کار نمیکنه ، یا MAC Address بلاک شده ، یا فایروال بلاکش کرده و امثالهم که هیچکدوم برای من نتیجه نداد. داشبور من هم NXE هست. توی پست اول گفتم.

سلام دوستان عزیز
من به یه مشکل بر خوردم میخواستم ببینم کسی میتونه کمکم کنه؟
من چند بار سعی کردم به لایو وصل شم همونطور که دوست عزیزمون کاربر console گفتن من عمل کردم.. همون حالت اول ( اتصال مستقیم مودم به دستگاه)
تا بالاخره امروز عصر وصل شدم اما باز امشب هرچی سعی میکنم وصل نمیشه
در منوی تست لایو همون مرحله اول ( اتصال بین دستگاه و network ) اتصال قطع میشه
چندتا راهنمایی هم میکنه از جمله اینکه ip رو automatic بزارم یا اینکه modem رو reset کنه یا mac رو تغییر بده...
مشکل از کجاست؟

دوستان واقعا گیج شدم
الان امتحان کردم همون بار اول که تست کرد وصل شد
یه کم هم بازی کردم اما وقتی قطع کردم و دوباره خواستم وصل شم و تست کردم وصل نمیشه...!
جریان چیه؟

سلام.
من در برقراري ارتباط 360 به pc مشکل دارم .
البته قبلا همه چيز درست بود ولي از وقتي که adsl گرفتم ، مودم همه چيز رو به هم ريخته.
ضمناً از ويستا هم استفاده مي کنم.
مودم با usb به Pc وصل هست . براي کانکشن lan تنظيمات دستي وارد کردم . براي ip گذاشتم 192.168.1.5 . براي 360 هم گذاشتم 192.168.1.6 و subnet mask 255.255.255.0 مثل مال pc و gateway رو هم گذاشتم 192.168.1.5 . کانکشن lan هم روي private هست ولي داخل مديا شير هيچ چيزي نمياد. داخل networks هم گزينه مربوط به 360 نيست. خود 360 هم روي تست نتوورک گير ميکنه و خطا ميده . قبلا همه چيز درست بود تا وقتي اين مودم لعنتي رو گرفتم. راستي فايروال رو غيرفعال هم کردن ولي باز نشد. رفتم تنظيمات پورت ها رو از سايت خود xbox هم گرفتم و وارد کردم تا بلاکش نکنه ولي باز هم نشد. البته قبل از همه اينها تنظيمات اتوماتيک خودش رو هم گذاشتم.

کسي ميتونه کمکم کنه ؟ چند روزه که حسابي رفته روي اعصابم.
پيشاپيش ممنون
کسی راه حل این مشکل رو نمیدونه ؟ من واقعاً گیرم ...

ببينيد دوست عزيز اين كار ها رو اگر نكرديد انجام بديد

كانكشن مربوط به مودم و كارت شبكه رو كه كنسول رو بهش وصل كردي رو با هم bridge كن
تنظيمات دستي رو توي قسمت IP4 كانكشن bridge ساخته شده وارد كن همونايي كه براي
كانكشن مودمت استفاده ميكردي رو عرض ميكنم

مشکل

من چند روز پیش یک اکانت 3 ماهه گولد خریدم . وقتی شماره پشت کارت رو زدم قبول می کنه و می گه برای فعال کردن این کارت اطلاعات شما کافی نیست . و از من سوال های زیر رو می کنه :
: ADDRESS 1
: ADDRESS 2
: CITY
: POSTAL CODE

من چند روز پیش یک اکانت 3 ماهه گولد خریدم . وقتی شماره پشت کارت رو زدم قبول می کنه و می گه برای فعال کردن این کارت اطلاعات شما کافی نیست . و از من سوال های زیر رو می کنه :
: ADDRESS 1
: ADDRESS 2
: CITY
: POSTAL CODE

نیاز به یه آدرس و کد پستی معتبر داری توی آمریکا(البته اگر کشور رو آمریکا انتخاب کرده باشی).
به من پیغام خصوصی بده تا یه آدرس در اختیارت بذارم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or