طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,777
نام
Bahram
من از مبین نت گرفتم ولی توی کنترل پنل مودمم هیچی درمورد NAT پیدا نکردم........کسی هست کمکم کنه؟
منم قبلا از مبين نت داشتم اون موقع هم براي nat خيلي كار انجام دادم ولي آخرم open نشد.آخرم رفتم از مخابرات اينترنت گرفتم كلا بهتره بيخيال لايو با مبين نت بشي چون پينگش اصلا براي بازي كردن خوب نيست

soroushlink

کاربر سایت
Nov 18, 2011
14
منم قبلا از مبين نت داشتم اون موقع هم براي nat خيلي كار انجام دادم ولي آخرم open نشد.آخرم رفتم از مخابرات اينترنت گرفتم كلا بهتره بيخيال لايو با مبين نت بشي چون پينگش اصلا براي بازي كردن خوب نيست
ینی کلا کاریش نمیشه کرد؟

va_2827

کاربر سایت
Feb 12, 2013
7
سلام و خسته نباشید
128 مخابرات دارم ولی به لایو متصل نمیشه و همش خطای DNS رو میده
از خود شرکت هم dns رو گرفتم و بصورت دستی وارد کردم فایده نکرد که نکرد
از خود صبح دارم همه پستارو میخونم ولی جوابی نگرفتم
ممنون میشم کسی مشکل رو حل کنه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,777
نام
Bahram
سلام و خسته نباشید
128 مخابرات دارم ولی به لایو متصل نمیشه و همش خطای DNS رو میده
از خود شرکت هم dns رو گرفتم و بصورت دستی وارد کردم فایده نکرد که نکرد
از خود صبح دارم همه پستارو میخونم ولی جوابی نگرفتم
ممنون میشم کسی مشکل رو حل کنه
من 128 مخابرات داشتم اصلا براي لايو خوب نبود اگرم وصل شي نميتوني كاري بكني برو 256 يا 512 بگير اونجوري بهتره

va_2827

کاربر سایت
Feb 12, 2013
7
من 128 مخابرات داشتم اصلا براي لايو خوب نبود اگرم وصل شي نميتوني كاري بكني برو 256 يا 512 بگير اونجوري بهتره

مرسی بابت راهنماییتون
ولی باز مشکل من پابرجاست
خطای DNS میده
یکی واسه من این مشکل رو حل کنه تمام این DNS های معرفی شده در اینجا رو زدم ولی فایده نداشت

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
مرسی بابت راهنماییتون
ولی باز مشکل من پابرجاست
خطای DNS میده
یکی واسه من این مشکل رو حل کنه تمام این DNS های معرفی شده در اینجا رو زدم ولی فایده نداشت

شما بهشون بگو DNS رو برای چه کاری میخوای. اوکی میشه.
منم مشکل شمارو داشتم. البته با یه پشتیبانی واردتر صحبت کن.

va_2827

کاربر سایت
Feb 12, 2013
7
شما بهشون بگو DNS رو برای چه کاری میخوای. اوکی میشه.
منم مشکل شمارو داشتم. البته با یه پشتیبانی واردتر صحبت کن.

زنگ زدم بهم DNS رو دادن ولی باز خطا میده
اگه کسی DNS های مخابرات رو داره ممنون میشم اینجا به اشتراک بزاره

kingofeyes

کاربر سایت
Feb 17, 2013
3
سلام به همه ی دوستان من میخوام xbox live رو وصل کنم ولی بعد از تست کانکشن به نتوورک و اینترنت وصل میشه و در مرحله ی آخر که میخواد به xbox live وصل بشه ارور میده:
THERE IS A PROBLEM WITH YOUR CONNECTION SELECT MORE INFO FOR A DESCRIPTION OF THE PROBLEM AND HOW YOU CAN FIX IT
با سیم lan وصل میشم.اگه میشه راهنمایی کنید.ممنون

shooter09

کاربر سایت
Sep 28, 2012
14
سلام ببخشید من اینترنتو عوض کردم رفتم پارس آنلاین مودم هم عوض کردم tp-link TD-8811 حالا که میخوام به لایو وصل شم ارور MTU میده؟باید چی کار کنم؟کسی اگه از این مودم داره MTU رو باید روی چند گذاشت؟

آخرین ویرایش:

spr_secret

کاربر سایت
Apr 12, 2011
44
نام
مهدی
سلام...... سال نو مبارک ......... من وارد بخش تنظیمات شبکه می شم بعد خود کنسول مودم وایرلس رو پیدا میکنه و پسورد می خواد که من اون رو هم درست وارد میکنم بعد خودش basic setting رو به صورت اتوماتیک تنظیم میکنه و شروع مکنه به اتصال به لایو ولی به مودم متصل میشه اما در زمان اتصال به اینترنت ارور MTU میده و میگه مودم رو خاموش روشن کن و فاصله کمتر کن و از این حرفا ..... چی کار کنم ؟ آیا باید تنظیمات additional setting رو هم وارد کنیم ؟ آخه تا من این تنظیمات رو میزنم همه تنظیمات basic setting حذف میشه.... لطفا راهنمایی کنین مرا .....

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
دوستانی که پارس آنلاین دارن این قضیه MTU چیه؟ همه این مشکل رو دارن؟

چند سال پیش مشکلی در این زمینه نبود ولی الان اومدم به لایو وصل بشم توی تست کانکشن در مرحله اینترنت MTU error میده. گویا پارس آنلاین MTU رو روی 1300 تنظیم کرده در حالی که حداقل 1364 مورد نیاز XBL هست. از طریق تنظیمات مودم و نرم افزارها و ... هم مقدارش رو بالا بردم ولی بی تأثیره و در واقع روی همون 1300 که ISP تنظیم کرده باقی میمونه.
با دو مودم مختلف هم امتحان کردم که یکیش سیمفونی usb هست و از طریق share کردن با pc باید وصل شد ( روشی که قدیم‌ها وصل میشدم ) یکی هم مودم zyxel که مستقیم با x360 شبکه میشه. پورت‌های مربوطه رو هم forward کردم، انواع حالات IP دستی و اتومات هم تست کردم بی نتیجه بود و در همه حالات ارور MTU میده.

پشتیبانی پارس هم کاری از پیش نبرد، باید با یه مقام بالاترشون صحبت کنم ببینم بالا بردن MTU شدنیه یا نه.

راستی پرو.ک.سیفایر که روی pc ران میشه mtu به 1500 افزایش پیدا میکنه ولی در اون حالت share کردن با pc باز هم ارور mtu میده، انگار که پرو.ک.سیه به کانکشن share شده اعمال نمیشه. باید یک چیز پی ان هم گیر بیارم امتحان کنم.

کنسوله قدیمی هست و یادم نیست LT چنده، آخرین بار موقع اومدن GOW3 آپگرید شده. به لایو هم یا وصل نشده یا فقط یک بار چند سال پیش آزمایشی وصل شده. دشبورد رو الان آفلاین به آخرین ورژن ارتقا دادم فرقی نکرد ( فقط بازی هایی که تا الان اجرا میشد دیگه درست اجرا نمیشه! )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر