طرفداران nintendo ds

MiladZarrin1

کاربر سایت
Feb 5, 2013
15
Sunset%20Riders%20(E).png

بدون شک اگر شما نیز از طرفدران و قدیمی های کنسول های بازی از جمله کنسول سگا ( SEGA ) و سوپر نینتندو ( snes ) باشید , بازی وسترن سوارکاران غروب یا همان Sunset Riders را به خاطر می آورید.

بسیاری از افراد با این شاهکار خارق العاده KONAMI خاطرات بسیاری داشته و با تجربه ی دوباره آن به دوران شیرین کودکی باز خواهند گشت. این بازی را 90% علاقه مندان و هواداران قدیمی و کهنه کار دنیا گیم می شناسند!

Sunset Rider اگر چه گرافیک و حجم بسیار زیادی نسبت به بازی ها امروزی نداشته ولی به حدی جذابیت دارد که حتی بازی خور های جدید و امروزی را نیز شیفته ی خود می کند.

در این بازی شما میبایست یکی از دو کلانتر را انتخاب کرده و به نابود سازی افراد تحت تعقیب و جمع آوری امتیاز و پول پرداخته و مراحل را یکی یکی پشت سر بگذارید.

مخصوصا که قابلیت دو نفره بازی کردن رو هم داشت و دو نفری حساب کابوی ها تبهکار را می رسیدیم!!

موضوع بازی در رابطه با دو کابوی به نام های Cormano و Billy هست که با کابوی های مختلف و شخصیت های جورواجور دیگه مثل سرخپوست ها درگیر می شن و با آدم های بد مبارزه می کنند. هر بخش بازی دو مرحله داره. یه مرحله مخصوص آزاد کردن دوست دخترتون!! مرحله بعد هم مخصوص کشتن شخصیت بدجنس اصلی یا به اصطلاح غول بازی!!

از بین دو شخصیت اصلی بازی هم Cormano معمولا به علت داشتن تفنگ قوی تر و تیرهای بیشتر ترجیح داده می شود.

گرافیک جذاب بازی و وجود بخش های اضافی مثل اسب سواری و گیم پلی ساده و روان بازی و موزیک فوق العاده دلنشین اون از جمله نکات مثبتی هست که باعث محبوبیت این بازی بین هواداران شده است.

برای اجرا این بازی روی کنسول دستی nintendo ds به این صفحه مراجعه کنید

http://dsfan.mihanblog.com/post/11

فوق العاده بود این بازی. ممنون از نقدت و زنده کردن خاطرات...
نسخه سوپر نینتندو، دو تا کاراکتر اضافه داشت و مرحله هاش هم یه کمی فرق میکرد. من هیچوقت نتونستم بازی کنم.
تا امروز دوست دارم یه دستگاه SNES پیدا کنم فقط و فقط به خاطر این بازی
عاشقشم.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
فوق العاده بود این بازی. ممنون از نقدت و زنده کردن خاطرات...
نسخه سوپر نینتندو، دو تا کاراکتر اضافه داشت و مرحله هاش هم یه کمی فرق میکرد. من هیچوقت نتونستم بازی کنم.
تا امروز دوست دارم یه دستگاه SNES پیدا کنم فقط و فقط به خاطر این بازی
عاشقشم.

ممنونم میلاد جان

درسته کمی تفاوت داشت اما اصل بازی همونه موزیک جاودانه که بعد از سال ها آدمو سر وجد میاره گیم پلی عالی طراحی ناب و .......

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
آره درسته حسین جان باهات موافقم

من خودم روی سگا مگادرایو 2 دارمش و بازیش میکنم و روی ds هم املاتور دارم روی ds هم بازیش میکنم که تازه روی ds میشه همه جا باهاش بازی کرد :x
احسان برای ما ها که همون موقع توی بچگیمون چند بار با سختی تمومش کردیم حالا فقط خاطرست عالیه اون موقع ها که مگا درایو رو در میاری بازی رو میذاری روش و روی خود سگا بازیش میکنی !!

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان جان کارت درسته... چه دورانی داشتیم با این بازی 8-> اون موقع ها بهش میگفتیم کلانتر :d

مرسی داداش

عجب تو فکر رفتی :d آره میگفتن کلانتر مگه میگفتن بانی خرگوشه :d

مرسی داداش

امروز بازی Batman: The Brave and the Bold رو ds تموم کردم خیلی حال داد

این بازی Plants vs. Zombies روی ds ریختم بازی سادیه اما لامصب اعتیاد اوره ها :d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان برای ما ها که همون موقع توی بچگیمون چند بار با سختی تمومش کردیم حالا فقط خاطرست عالیه اون موقع ها که مگا درایو رو در میاری بازی رو میذاری روش و روی خود سگا بازیش میکنی !!

اگه فقط خاطره بود این همه سگا مگا درایو اوریج با این قیمت ها بالا 100 هزار تومن فروش نمیرفت چون باارزشه با این قیمت فروش میره و خریدار داره

آره روی خود مگا درایو بازی میکنم وقتی تو رختخواب یا بیرونم با ds بازیش میکنم ds قشنگ مثل خود sega اجراش میکنه تا خوبیش اینه سیو هم داره البته من نسخه gameboy advance ش هم بازی کردم از نسخه خود sega ارتقا یافته تره اونم اوریجشو ریجن E بود

خرید یه دی اس واجب شد :d نوش هست ؟ من xl دوس دارم :(

پس پیشاپیش مبارک باشه :x

آره هم آکبند هم دست دومش هست کلا DS خیلی ارزونه قیمتی نداره

کلا DS چهارتا مدل داره مدل DS PHAT . DS LITE . DSI . DSI XL

حالا DS LITE و DSI تو ایران بیشتر هست

درباره قیمت DS LITE آکبند + فلش کارت هک 2014 اورجینال و ..... همه روی هم 170 هزار در میاد

DSI آکبند + فلش کارت هک 2014 اورجینال و ....... همه روی هم 260 هزار

DSI XL خیلی کمه به قیمتشم نمیصرفه

اگر دست دوم بخوای بخری که خوب به مراتب ارزونتره

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
این بازی واقعا قشنگه
من روی سگا خیلی بازی کرده بودم
نمیدونستم که ds هم داره
دانلودش میکنم
دمت گرم داداش احسان

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این بازی واقعا قشنگه
من روی سگا خیلی بازی کرده بودم
نمیدونستم که ds هم داره
دانلودش میکنم
دمت گرم داداش احسان

آره احسان جان بازی قشنگیه

DS این بازی نداره همون بازی سگاه اما با املاتور خیلی قوی سگا مگادرایو روی DS با 60 فریم اجرا میشه دقیقا مثل خود سگا اجرا میکنه

تو لینک آخر نقد و بررسی این بازی لینک دانلود این شبیه ساز گذاشتم

فدات داداش

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی Super Mario 64 برای کنسول خونگی قدرتمند نینتندو به اسم NINTENDO 64 عرضه شد

این بازی سال 1996 عرضه شد و تونست لقب بهترین بازی سال بگیره و نمره 10 از 10 از خیلی از مراجع گیم گرفت

این کاور این بازی

cover_large.jpg

و این گیم پلی این بازی

N64_Super_Mario_64_whomp_fortress.jpg

و حالا بازی سوپر ماریو 64 نسخه اختصاصی برای کنسول DS

Super_Mario_64_DS_Coverart.png

اینم چنتا عکس از گیم پلیش

0056b.jpg
1296b.jpg

1217b.jpg
0037b.jpg

خوب بازی Super Mario 64 DS با نسخه اصلی نینتندو 64 فرق هایی داره این فرق ها شامل بالا تر بردن فریم بازی . افزایش کیفیت بافت ها . افزایش گرافیک . تقویت صدا گذاری . طراحی دوباره و بهتر کاراکترا بازی . افضافه شدن مینی گیم ها جدید و .......

تا اونجایی که اطلاع دارم بازی Super Mario 64 DS یعنی ماریو 64 نسخه DS به تنهایی 11 میلیونو 300 هزار نسخه فروش کرده

لینک دانلود این بازی

Super Mario 64 DS (U)(Trashman) ROM < NDS ROMs | Emuparadise

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر