طرفداران ژانر RPG

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
هاوون؟!

چرا تو اونجا که همه مردن روحش بصورت منجمد موجود میباشد...

طرز تهیه Lady Aribeth de Tylmarande تازه !
ابتدا محصول موردنظر را از پوشش محافظ خارج کرده .. توصیه می کنیم برای جلوگیری از حساسیت دست از دستکش استادکار استفاده نمایید !
سپس محصول یخ زده را در مایکروووووووویو nWn قرار دهید.
درجه مایکرووووووویو را روی HotU تنظیم نمایید و کلید start new game را فشار دهید !
تنظیمات مربوط به نوع پخت محصول را در منوی بعدی انجام دهید ( مثلا همون character creation )
پس از انجام تنظیمات ، دستگاه را راه اندازی کنید !
محصول شما آماده است !

پ.ن : شنیدم فردا (پنج شنبه ) clan داره میره Tifoooon !!!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
طرز تهیه Lady Aribeth de Tylmarande تازه !
ابتدا محصول موردنظر را از پوشش محافظ خارج کرده .. توصیه می کنیم برای جلوگیری از حساسیت دست از دستکش استادکار استفاده نمایید !
سپس محصول یخ زده را در مایکروووووووویو nWn قرار دهید.
درجه مایکرووووووویو را روی HotU تنظیم نمایید و کلید start new game را فشار دهید !
تنظیمات مربوط به نوع پخت محصول را در منوی بعدی انجام دهید ( مثلا همون character creation )
پس از انجام تنظیمات ، دستگاه را راه اندازی کنید !
محصول شما آماده است !

پ.ن : شنیدم فردا (پنج شنبه ) clan داره میره Tifoooon !!!

درود

میگم این بتای Archlord هم گرفتم نصبم کردم! خدائیش سگ GW می ارزه به این... یه چیزی تو مایه های Knight Online ـه بگذار دانلود شه (تورنتش هست) اکانتمو بدم برو ببین چه چیز مزخرفیه... پینگم بالا بود!! نکته مسخرش اینه آیتمی که دیگران دراپ میکنن یا از جونوری که میکشن میافته تو میتونی برداری!! 3تا ریسم بیشتر نداره هرکدومم یکی دوتا کلاس بیشتر ندارن! Human, Moon Elf, Orc ... حتی Gender ـه کاراکترتو نمیتونی انتخاب کنی مثلاً اون یارو مون الفهای بیریخته گوش دراز از نوع الاغ گون (خیلی مسخرس گوشاشون روی سرشونه) همشون زنن... کاراکتر میج مرد نداره این بازی!

پ.ن: الان که این نامه رو میزنم 5 صبحه!! 50 دقیقه ام ازش گذشته میگیم 6!! یعنی حاجیت نخوابیده! یعنی من که نیاز مبرم به خواب دارم فردا میام!! یعنی میخوام بگم اگر نیای چندتا نقطه!

پ.ن: با ناموس من شوخی نکن!!

پ.ن: بیا که دوتا DVD اوله "عقابهای مبارز" و بشت بدم!! جاموندیا!!!!

amin mozy

کاربر سایت
Feb 8, 2006
97
چرا تو اونجا که همه مردن روحش بصورت منجمد موجود میباشد...
ایول
پس دوباره بازیش میکنم ببینمش :D
با روحش میتونیم حرف بزنیم ؟؟؟
1656.gif
89.gif
1655.gif
297.gif

Last edited by a moderator:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام .
من که فعلا رو هوا ام . شما ها هم هی در مورد نوروینتر و ... صحبت کنین دل منو آب بندازین ! :mad: >> :cheesygri
نه بابا کی گفته آموزشی 6 ماهه ؟؟؟؟؟؟؟ :eek: :wow: دو ماه بیشتر نیست .
آقا این Titan Quest چطوره ؟
این اکسپنشن Dungeon Siege 2 چی شد ؟ چرا تو بازار نیست ؟ ( شایدم من ندیدم :confused: )
یه کمکی به من بدبخت بکنین لطفا !! :praying:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
کلا ریپ می زنه
این بازی بدلیل مشکلاتی که من نمی دونم مال خود بازیه یا مال کرک همش کرش می کنه امکان اتمام بازی در حد صفره
محمد رضا تجربیات مفیدی از این بازی داره که می تونه در اختیارت بزاره

این اکسپنشن Dungeon Siege 2 چی شد ؟ چرا تو بازار نیست ؟
من خودم نسبت به این بازی آلرژی دارم از نوعش بدم میاد نمی دونم چرا از موقعی که یکش اومد باهاش چپ افتادم البته منم اضافه شوندش رو ندیدم اما به نظر بازی ای که از GS امتیاز 6 و خورده ای بگیره دیگه ارزش این کار رو نداره

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام
کلا ریپ می زنه
این بازی بدلیل مشکلاتی که من نمی دونم مال خود بازیه یا مال کرک همش کرش می کنه امکان اتمام بازی در حد صفره
محمد رضا تجربیات مفیدی از این بازی داره که می تونه در اختیارت بزاره

این بازی مشکلش کاملا حل شده و همون جور که قبلا گفتم و 100 درصد در خراب بودن اون مطمئن بودم الان 100 درصد در صحیح بودن و حل شدن مشکلش مطمئنم.

من خودم امروز از لول 9 رسیدم لول 15 بدون هیچ مشکلی.توی تاپیک Titan Quest در بارش توضیح دادم.

با پچ 1.15 بازی مشکل کاملا حل شده و همه چیز درسته.امروز حدود 12 ساعت بازی کردم بدون مشکل.حتی یک بار هم کرش نشد.

پس یک باره دیگه میگم که این بازی مشکلش حل شده.

پچ 1.15 رو نصب کنین و کرکشم بریزین.بازی درسته درسته.مطمئن باشین.

این از طرف من فکر کنم خیلی اخبار و صحت این بازی رو دنبال میکردم.

پس مشکل این بازی حل شده.

این اکسپنشن Dungeon Siege 2 چی شد ؟ چرا تو بازار نیست ؟ ( شایدم من ندیدم )

این بازی هم اومده.یک دونه CD هستش.که البته تکین این نسخه اضافه شونده رو با نسخه اصلی داده بیرون که 5 تا CD هست..

توی تاپیک بازی های موجود در بازار دربارش توضیح دادم.

موفق باشین.

خداحافظ

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
سلام .
من که فعلا رو هوا ام . شما ها هم هی در مورد نوروینتر و ... صحبت کنین دل منو آب بندازین ! :mad: >> :cheesygri
نه بابا کی گفته آموزشی 6 ماهه ؟؟؟؟؟؟؟ :eek: :wow: دو ماه بیشتر نیست .
این اکسپنشن Dungeon Siege 2 چی شد ؟ چرا تو بازار نیست ؟ ( شایدم من ندیدم :confused: )
یه کمکی به من بدبخت بکنین لطفا !! :praying:
من دارم اگه بخاي :blushing:
بي شوخي عرض كردم پول وده تا برات وفرستم :D :cheesygri

amin mozy

کاربر سایت
Feb 8, 2006
97
من دارم اگه بخاي :blushing:
بي شوخي عرض كردم پول وده تا برات وفرستم :D
اگه منظورت تایتن گست و دانجن سیج 2 هست
باید عرض کنم که این دو بازی مث پشکل تو مغازه ها ریختن :D
:cheesygri

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
اگه منظورت تایتن گست و هست

:cheesygri

ُسلام

والا بنده یکم توی تلفظی که دوستان میدن در عجبم!!!!!!!.این چیزی که شما لطف کردین و نوشتین که هست گست این جوری نوشته میشه : Guest.این کلمه یعنی مهمان . ولی

این کلمه Quest هستش. Q U E S T .اگه شما انگلیسی مینوشتی. و به جای Q از G استفاده میکردی من میگفتم اشتباه لپی بوده و یکم منطقی بود.ولی وقتی این کلمه رو فارسی نوشتی و گفتی گست !!!!!!یعنی که کلا .....

بچه ها
این بالدورز گیت 2 چه جوریاس؟؟؟؟
اگه باحاله بگید که برم تو کاره دانلودش

این بازی الان دیگه ارزش دانلود نداره.بری بخری به صرفه تره.

خداحافظ

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
هاوون؟!

درود

میگم این بتای Archlord هم گرفتم نصبم کردم! خدائیش سگ GW می ارزه به این... یه چیزی تو مایه های Knight Online ـه بگذار دانلود شه (تورنتش هست) اکانتمو بدم برو ببین چه چیز مزخرفیه... پینگم بالا بود!! نکته مسخرش اینه آیتمی که دیگران دراپ میکنن یا از جونوری که میکشن میافته تو میتونی برداری!! 3تا ریسم بیشتر نداره هرکدومم یکی دوتا کلاس بیشتر ندارن! Human, Moon Elf, Orc ... حتی Gender ـه کاراکترتو نمیتونی انتخاب کنی مثلاً اون یارو مون الفهای بیریخته گوش دراز از نوع الاغ گون (خیلی مسخرس گوشاشون روی سرشونه) همشون زنن... کاراکتر میج مرد نداره این بازی!

پ.ن: الان که این نامه رو میزنم 5 صبحه!! 50 دقیقه ام ازش گذشته میگیم 6!! یعنی حاجیت نخوابیده! یعنی من که نیاز مبرم به خواب دارم فردا میام!! یعنی میخوام بگم اگر نیای چندتا نقطه!

پ.ن: با ناموس من شوخی نکن!!
پ.ن: بیا که دوتا DVD اوله "عقابهای مبارز" و بشت بدم!! جاموندیا!!!!

برادر من تو اول از همه با GuildWars شروع کردی .. بهترین Co-RPG دنیا .. !!
خوب مشخصه هر چی بازی کنی به چشمت نمیاد .. خوب به چشم منم نمیاد !
Knight-Online هم همچین بد نبود .. ولی خوب mage هاش خیلی باگو بودند .. !
خوب داری RPG در پیت بازی می کنی دیگه .. توقع داری چه ریختی باشه به خوشگلی GW ؟!
اون ConquerOnline رو اگه بازی کرده بودی بهت میگفتم چیز درپیت یعنی چی !! :D

پ.ن : آخرش هم دیدی که اون مرتیکه Orc باز گند زد به همه چی ! من نمیدونم این توی clan ما چیکار میکنه ؟!

پ.ن : ووش .. پس Azonia چی ؟! تو هنوز این Robotech Masters رو به من ندادیا .. میشه قسمتهای 39 تا 60 !! البته هیچی به پای New Gen نمیرسه !
پ.ن : من موندم فردا شنبه اون یکی سریال رو پخش میکنه یا نه .. اون پسره رو فرستادن زندون .. فکر کنم یارو بیاد Bail out اش کنه !

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
برادر من تو اول از همه با GuildWars شروع کردی .. بهترین Co-RPG دنیا .. !!
خوب مشخصه هر چی بازی کنی به چشمت نمیاد .. خوب به چشم منم نمیاد !
Knight-Online هم همچین بد نبود .. ولی خوب mage هاش خیلی باگو بودند .. !
خوب داری RPG در پیت بازی می کنی دیگه .. توقع داری چه ریختی باشه به خوشگلی GW ؟!
اون ConquerOnline رو اگه بازی کرده بودی بهت میگفتم چیز درپیت یعنی چی !! :D

پ.ن : آخرش هم دیدی که اون مرتیکه Orc باز گند زد به همه چی ! من نمیدونم این توی clan ما چیکار میکنه ؟!
پ.ن : ووش .. پس Azonia چی ؟! تو هنوز این Robotech Masters رو به من ندادیا .. میشه قسمتهای 39 تا 60 !! البته هیچی به پای New Gen نمیرسه !
پ.ن : من موندم فردا شنبه اون یکی سریال رو پخش میکنه یا نه .. اون پسره رو فرستادن زندون .. فکر کنم یارو بیاد Bail out اش کنه !

اونو که آره اما من GW ـم زده شدم.. ترجیح میدم nWn بازی کنم :)

پ.ن: حالا فهمیدی چرا میگم: Never Trust an ORC !! اونم این ارک
پ.ن: خوو چیکار کنم باید بریم یه بغل DVD خام بگیریم من Ammo ـم ته کشیده ندارم .. روی هاردمم سر جمع 500 مگ خالی دارم :(
پ.ن: من مرتیکه بیفیـ*زو بگیرم انقدر میزنمش که اوغ بزنه.. خجالت نکشید این نقشه مزخرفو طرح کرد...

amin mozy

کاربر سایت
Feb 8, 2006
97
سلام

والا بنده یکم توی تلفظی که دوستان میدن در عجبم!!!!!!!.این چیزی که شما لطف کردین و نوشتین که هست گست این جوری نوشته میشه : Guest.این کلمه یعنی مهمان . ولی

این کلمه Quest هستش. Q U E S T .اگه شما انگلیسی مینوشتی. و به جای Q از G استفاده میکردی من میگفتم اشتباه لپی بوده و یکم منطقی بود.ولی وقتی این کلمه رو فارسی نوشتی و گفتی گست !!!!!!یعنی که کلا .....

من یه لحظه فکر کردم جی هست نه کیو

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر