طرفداران ژانر RPG

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
میشه ربط این پست رو با این تاپیک برای من توضیح بدید؟ واقعاً چه ربطی داره Legacy of Kain به انجمن طرفداران بازیهای RPG ؟! یا حداقل چه ربطی میتونه داشته باشه؟!...

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
سلام!
ايول! اميدوارم شماره اولش رو هم بازي كرده باشين.
اين بازي پر از باگ و اشكاله و به سرعت براش Patch ميوميد تا اينكه شركتش ورشكست شد و ...
(اشكم در اومد) و ديگه براش پچي نيومد.
چون بازي بسيار بزرگ و زيبايي بود، طرفداراش دست به كار شدن و براش شروع كردن به patch ساختن كه شايد بازي قابل بازي كردن بشه.
من اين بازي رو چند سال پيش خريدم و چون شماره اولش رو جويده بودم، خيلي علاقه داشتم بدونم چطوري شده و اون مطالبي كه قولش رو داده بودن چقدر عملي شده ولي وقتي نصب شد و ديدم loadingهاش 20دقيقه اي شده ... فهميدم كه قيدش رو بايد زد ...
باز نا اميد نشدم، نشستم هي patch گرفتم، هي crack ، هر driver هاي عجيب و غريب براي كارت گرافيك به اميد اينكه بشه اين شاهكار رو بازي كرد ولي باز نشد...
ديگه بي خيال قضيه شده بودم كه ديروز ديدم ورژن 3.2 براش اومده! كلي ذوق كردم! گفتم بپرسم اينجا كسي ميشناسدش يا نه.
شماها كه تموم كردين، ميشه توضيح بدين چطوري؟ patch خاصي نصب كردين؟ چون بازيش در حدي باگ داره كه خيلي از ماموريت هاش تموم نميشه. سيستمي هم كه باهاش تموم كردين رو هم بگين.
مرسي.
اين پچ ها مدت نسبتا زيادي كه دارن منتشر ميشن و تغييري در سرعت فريم و لود بازي ايجاد نمي كنن (تا جايي كه مي دونم، امتحان نكردم). تنها پچي كه مشكلات بازي رو از اين لحاظ كم ميكنه پچ 1.2 بازي كه خود Activsion در زمان حيات Troika منتشر كرد. اين پچي كه گفتي (و حجمش هم خيلي زياده) باگ هايي كه در حين مراحل رخ ميده رو كم ميكنه و تغييراتي در گيم پلي ايجاد ميكنه. پچ ها رو مي توني اينجا ببيني. البته اگر خيال داري بازي رو انجام بدي بايد فكري به حال دانلودش كني چون تغييراتي كه ايجاد ميكنه خيلي زياده.
من هم بازي رو جديدا گرفتم و همين الان نصب. با پچ 1.2 اصلي مشكلي در لود ها نمي بينم. اصلا به نظر نميرسه بازيه سنگيني باشه و بخواد روي سيستم هاي متوسط مشكلي ايجاد كنه.

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
یه خبر خیلی خوب برای rpg بازها امروز بازیه Jade Empire: Special Edition برای pc Release
شد از game spot امتیاز 7.8 رو گرفت سبک بازی rpg/action هستش
498g6dg.jpg

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام .
یه سوال در مورد بازی Morrowind .
اکسپنشن های این بازی (Tribunal - Blood Moon) رو که رو نسخه اصلی نصب میکنی چه تغییراتی تو بازی اصلی ایجاد میکنه ؟
کمی مفصل توضیح بدین ممنون میشم . :blushing:

بعد از نصب Tribunal بار اولی که میخوابیدی. نصفه شب یک Assassin بهت حمله میکرد. بعد از کشتنش باید با یکی از نگهبانان حرف میزدی .. خلاصه میفرستادنت به یک شهر. این شهر هیچ ربطی به بقیه بازی نداشت. Levitate (همون پروازکردن) هم توش کار نمیکرد. با یک نفری کنار بندر حرف میزدی تا بری به شهر و داخل شهر هم با یکی میتونستنی صحبت کنی تا برگردی به Morrowind .

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
دیگه داره خیلی شلوغ پلوغ میشه اینجا
من1 ساعت قبل از این که این پست رو بدم به یکی از مدیر های انجمن یه پست دادم که رسیدگی کنه که من جوابشو ندم ولی کسی رسیدگی نکرد این گزینه ی آگاه کردن مدیر ها از تخلف هم که هیچ وقت بدرد نخورده تقسیر من نیست من قبلش قانون سایت رو رعایت کردم یه پست برای رسیدگی به مدیران انجمن دادم
کاملا مشخصه شما از قوانین سایت کاملا مطلع هستین و همه رو اجرا میکنین !
من بازیه Legacy of Kain - Defiance رو تازه خریدم خیلی بازیه قشنگیه شما ها هم این بازی رو بازی کردید؟بازیش که قشنگه فقط نمیدونم چرا امتیازش 6.9 شده .قدیمی هم هست برای سال 2003
توی این پست شما کاملا قوانین سایت رو زیر پا گذاشتین و جالب اینجاس که از حرف خودتون با تمام نیرو دفاع میکنید !
ویا در این قسمت :
اگه چشات ببینه اون کسی که این تاپیک رو زده اسمش Kain هستش خواستم یکم توضی بده در مورد این بازی تاپیکی وجود نداره
بعدش کوچولو تو کی هستی که وقتمو بزارم بیام برای تو توضیح بدم این پستی که دادی اصلا به این تاپیک ربط نداشت حتی به هیچ تاپیکی ربط نداشت نکنه فکر کردی مدیر سایتی برو کوچولو
قانون شماره 4) لطفاً در هنگام مطرح کردن موضوع خود، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن موضوع در انجمن ‌های نامتناسب با موضوعتان خودداری نمایید.

و از همه مهمتر ... :

قانون شماره 15) در صورت مشاهده هرگونه بی احترامی، تمسخر، توهین به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت و یا عقاید جامعه یا فرد٬ با کاربر مربوطه برخورد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمن‌ ها قطع خواهد شد.

خود شما کاملا این موضوع رو میدونید که شما بحث رو باز کردین و به شدت کابران دیگر مورد بی احترامی قرار دادین ( البته دیگه به این نمیشه گفت بی احترامی چون خیلی فراتر از ایناس )
جالب تر از اینها هم اینه که با جای اینکه Darkfie1d شاکی باشه شما اومدی از ایشون شکایت داری و خواستار رسیدگی هم هستی تازه !! واقعا جالبه ... !

در پایان بهتره بدونی که کجا باید چه صحبتی رو بکنی ! و قبل از اینکه شروع کنی به بی احترامی بدونی طرف مقابل در چه سطحی از اطلاعات قرار داره و یا حتی در چه سنی ( ایشون دوستت نیست که هرچی میخوای بهش بگی و به عنوان یه شوخی بپذیریم ) ! بهتره این تجربه ای در زندگیت بشه ... ;)

دسترسی کاربر samir به مدت 3 روز از سایت قطع شد !

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743

اين پچ ها مدت نسبتا زيادي كه دارن منتشر ميشن و تغييري در سرعت فريم و لود بازي ايجاد نمي كنن (تا جايي كه مي دونم، امتحان نكردم). تنها پچي كه مشكلات بازي رو از اين لحاظ كم ميكنه پچ 1.2 بازي كه خود Activsion در زمان حيات Troika منتشر كرد. اين پچي كه گفتي (و حجمش هم خيلي زياده) باگ هايي كه در حين مراحل رخ ميده رو كم ميكنه و تغييراتي در گيم پلي ايجاد ميكنه. پچ ها رو مي توني اينجا ببيني. البته اگر خيال داري بازي رو انجام بدي بايد فكري به حال دانلودش كني چون تغييراتي كه ايجاد ميكنه خيلي زياده.
من هم بازي رو جديدا گرفتم و همين الان نصب. با پچ 1.2 اصلي مشكلي در لود ها نمي بينم. اصلا به نظر نميرسه بازيه سنگيني باشه و بخواد روي سيستم هاي متوسط مشكلي ايجاد كنه.

سلام
مرسي كه به پست من توجه كردين. من اون پچ رو گرفتم ولي بازي روي كامپيوترم كند تر از اين حرفاس كه بشه تاثير اين پچ رو ديد. رم من 256 SD و سيپيو من 1333 هست، مشكل با سيپيو و كارت گرافيك نيست، مشكل اين بازي با رم زياده، همونطور كه ميبينيم به 1400مگ swap file نياز داره موكد همين مطلبه.
به هر حال، يه روز كه آپگريد كردم بازي ميكنمش، اين همه صبر كردم، بازم صبر ميكنم ...

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
سلام
مرسي كه به پست من توجه كردين. من اون پچ رو گرفتم ولي بازي روي كامپيوترم كند تر از اين حرفاس كه بشه تاثير اين پچ رو ديد. رم من 256 SD و سيپيو من 1333 هست، مشكل با سيپيو و كارت گرافيك نيست، مشكل اين بازي با رم زياده، همونطور كه ميبينيم به 1400مگ swap file نياز داره موكد همين مطلبه.
به هر حال، يه روز كه آپگريد كردم بازي ميكنمش، اين همه صبر كردم، بازم صبر ميكنم ...
اوخ، اوخ. این بازی از انجین Source استفاده میکنه و معمولا استودیوهای دیگه غیر از خود Valve نمی تونن اون رو بصورت بهینه ای استفاده کنن. تازه وضعیت انجین استفاده شده در این بازی بدتر از این حرف هاست. چون بازی اندکی قبل از Half-Life 2 اومده و فکر می کنم هوش مصنوعیش هم توسط خود Troika نوشته شده (چون AI خود انجین آماده نبوده). تازه مراحل پایانی ساخت بازی هم یجورایی با عجله انجام شده و بازی به این صورتی که میبنی به بازار عرضه شده. که متاسفانه باعث شد با اینکه بازی خوبی بود زیاد مورد توجه قرار نگیره.
شما فکر میکنم با HL2 هم مشکل داشته باشی وای به حال این. در هر حال ...

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
سلام

با 256 مگ رم بیخیال این بازی شو . البته cpu تم پایینه . این بازی برای رون اجرا شدن 1 گیگ رم میخواد . من یادمه 768 تا داشتم و همشو مصرف میکرد . کلا دو تا بازی یادم میاد که اینقده رم خور بودن یکی این و یکی oblivion .

در ضمن اینتقدا هم که دوستان گفتن باگ نداشت . من همون نسخه اولشو بدون پچ و وصله پینه بازی کردم مشکل خاصی هم نداشتم بجز لود طولانی . فک کنم دو تا ماموریت جانبی فقط به خاط باگ نتونستم کامل کنم.

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
در ضمن اینتقدا هم که دوستان گفتن باگ نداشت . من همون نسخه اولشو بدون پچ و وصله پینه بازی کردم مشکل خاصی هم نداشتم بجز لود طولانی . فک کنم دو تا ماموریت جانبی فقط به خاط باگ نتونستم کامل کنم.
فک من رو حداقل پیاده کرد. یه ارور خیلی ناجوری موقع اجرا میداد که آخرش هم نتونستم رفعش کنم تا وقتی که ویندوزم رو عوض کردم و مشکل رفع شد. اون موقع کلی سایت و انجمن رو برای پیدا کردن مشکلم گشتم. و از اونجاست که فکر می کنم بازی باگ زیاد داشته (چون تعداد قابل ملاحظه ای با اجرای بازی مشکل داشتن). البته سیستم با سیستم فرق میکنه.

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
سلام

امروز رفتم بازار یه چند تا بازی برا عید بگیرم مثل jade empire , supreme commander و resident evil 4

همش بود ، مکمل titan quest هم بود ولی هیچ جا beyond divinity رو نداشتن . درستش اینه که اصلا هیچکی نمیدونست چی هست فقط یه بابایی میگفت پخشش تو ایران ممنوعه !:confused:

کسی جایی میشناسه داشته باشن ؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سلام

امروز رفتم بازار یه چند تا بازی برا عید بگیرم مثل jade empire , supreme commander و resident evil 4

همش بود ، مکمل titan quest هم بود ولی هیچ جا beyond divinity رو نداشتن . درستش اینه که اصلا هیچکی نمیدونست چی هست فقط یه بابایی میگفت پخشش تو ایران ممنوعه !:confused:

کسی جایی میشناسه داشته باشن ؟

درود

راستش بنظر من طرف مزخرف گفته، خودش نداشته گفته بذار یچی بپرونیم. من خودم دانلود کردم دو سی دیه. اگر به ADSL ـی چیزی دسترسی داری لینک تورنتش رو این زیر میگذارم برات.

http://www.torrentz.com/f1775459a9c89f82505202b406f80f2dff60ff3b

mohammad1365

کاربر سایت
Mar 1, 2006
128
درود بر همه
من دارم ديابلو 2 بازي ميكنم. ميخواستم ببينم اون ايتم the wirts leg ( پاي چوبي اون يارو توي tristram ) بدرد ميخوره ؟ جالب اينجاست كه نميشه فروختش . اگر سيستم درست و حسابي نداريد بهترين بازي ممكنه. lord of destruction فراموش نشه.
---------------------------------
يه پرسش ديگه هم دارم .never winter night 1 باحاله ؟ با گرافيك 64 آن بورد مياد؟

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
بعد از نصب Tribunal بار اولی که میخوابیدی. نصفه شب یک Assassin بهت حمله میکرد. بعد از کشتنش باید با یکی از نگهبانان حرف میزدی .. خلاصه میفرستادنت به یک شهر. این شهر هیچ ربطی به بقیه بازی نداشت. Levitate (همون پروازکردن) هم توش کار نمیکرد. با یک نفری کنار بندر حرف میزدی تا بری به شهر و داخل شهر هم با یکی میتونستنی صحبت کنی تا برگردی به Morrowind .
ممنون . بعد از نصب Blood Moon هم يه ماموريت و شهر جديد و ... به بازي اصلي اضافه ميشه درسته ؟
راستش بنظر من طرف مزخرف گفته، خودش نداشته گفته بذار یچی بپرونیم. من خودم دانلود کردم دو سی دیه. اگر به ADSL ـی چیزی دسترسی داری لینک تورنتش رو این زیر میگذارم برات.
والا يه بنده خدايي قرار بود اين بازي رو بده به يه بنده خداي ديگه و اون بنده خدا هم بده به دست يه سري بنده خداي ديگه !!! :biggrin1: اما نميدونم چي شد كه اين بنده خداها همشون به خدا پيوستن !!!
اگر سيستم درست و حسابي نداريد بهترين بازي ممكنه. lord of destruction فراموش نشه.
با بهترين سيستم ها هم اگه بري سراغ ديابلو 2 ضرر نكردي !;)
-----------------------------------------------------
اين سيد هم كه اصلا سري نميزنه اينجا . اي بي معر؟؟ !! :d

آخرین ویرایش:

mohammad1365

کاربر سایت
Mar 1, 2006
128
رود بر همه
من دارم ديابلو 2 بازي ميكنم. ميخواستم ببينم اون ايتم the wirts leg ( پاي چوبي اون يارو توي tristram ) بدرد ميخوره ؟ جالب اينجاست كه نميشه فروختش . اگر سيستم درست و حسابي نداريد بهترين بازي ممكنه. lord of destruction فراموش نشه.
---------------------------------
يه پرسش ديگه هم دارم .never winter night 1 باحاله ؟ با گرافيك 64 آن بورد مياد؟
كسي پاسخ ما رو نميده؟ پاي اون يارو كجا بدرد ميخوره ؟

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
والا يه بنده خدايي قرار بود اين بازي رو بده به يه بنده خداي ديگه و اون بنده خدا هم بده به دست يه سري بنده خداي ديگه !!! اما نميدونم چي شد كه اين بنده خداها همشون به خدا پيوستن !!!
:p
آخه اون بنده خداهه که قرار بود ناشر اصلی باشه رفته قاطی خروسا :biggrin1:
والا بقیه بندگان خدا سر و مر و گنده سر جاشون نشستن و منتظر بازین . :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر