طرفداران ژانر RPG

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
سلام دوستان ميشه چندتا بازي شبيه به fable براي pc به من معرفي كنيد..فكر كنم به اينا action rpg يا يه چيزي تو همين مايه ها ميگن!
البته من PC باز نیستم اما اینا خدمت شما :
jade empire : Special Edition
Witcher
Dark Messiah ، این یکی اول شخصه؛المان های نقش آفرینیشم کم تره یه خورده ...

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
سلام دوستان ميشه چندتا بازي شبيه به fable براي pc به من معرفي كنيد..فكر كنم به اينا action rpg يا يه چيزي تو همين مايه ها ميگن!
احتمالا منظور شما از بازیهای مثل fable بازیهایی هستند که اکشن در سطح بازیهای اکشن خوب باشه و المان های نقش افرینی کمرنگ. اگر اهل شوتر هستی من mass effect و fallout3 رو پیشنهاد میدم. تو بازییهای اکشن سوم شخص، من بازی ای که تو اجرای چندضربهای اکشن مثل فیبل باشه نمیشناسم ولی oblivion خوبه. بهتره منتظر fable 3 باشی. البته من rpg باز حرفه ای نیستم و بقیه ی دوستان بهتر میتونن کمکت کنن.
------------------------------------------------
یه خبر هم اینکه runic games اعلام کرده که در حال ساخت torchlight 2 هست و بازی بهار 2011 عرضه میشه و co-op هم داره!
من همینجوری شماره اولش رو از dvd بازیرایانه نصب کردم و یه دو ساعتی که بازی کردم دیگه نتونستم ولش کنم!

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
به نظر من dragon ageو torchilightوrisenخیلی خیلی خیلی باحالن چون اینا اولین rpgهایی بودن که بازی کردم و در اخر divinity ego draconisچون یکم خنده دار بود (مخصوصا اون روح اول بازی:laughing:)
مونده تا به جاهای اعصاب خوردکنش برسی... پایان بازی یکی از وحشتناکترین کاتسنس هایی بود که توی یه گیم دیده بودم اونم بدون هیچ گزینه انتخابی... هنوز صدای مایوس و بعض دار Lucian داره توی گوشم میپیچه... وقتی Evil نماد عشق فراتر از مرگ&زندگی میشه و Divine سمبل سنت خشک... واقعا حالم گرفته :|
ویرایش: این پایان درهر صورت آخرش نیست، نسخه Flames of Vengeance که به احتمال زیاد مربوط به انتقام شخصیت اصلی بازی یا همون شوالیه اژدها و همینطور لوسین هست تا آخر همین آگوست میاد البته یکم زیادی خارجی ـه (آلمانی)، ترجمه انگلیسی تا قبل کریسمس روانه بازار میشه
Risen & Rise of Argonaunts بد نیستن Two worlds & Divinity II فقط با پچ قابل تحمل میشن، بقیه رو هم آقا پرهام و bayonetta گفتن ، Oblivion آسونه ولی سطحی، Witcher سخته ولی گیم پلی و داستانش عمق زیادی داره ;)

آخرین ویرایش:

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
من RPG های زیادی رو بازیکردم اما میتونم بگم این سبک به نظر شخص من خلاصه شده در بازی زیبای FALLOUT که زیباترینش 3 بود بازی هیچ وقت تمومی نداره با حدود 200 ساعت بازی کردن باز هم اگه new game بزنی تنوع داره چیزایی میبینی که تو اون 200 ساعت ندیدی قابل توصیف نیست شاهکاره من بی صبرانه منتظر new vegase هستم...
و این سبک سبکیه که فقط به نظر من برای PC قابل بازی نه هیچ کنسولی تو 360 FALLOUT واقعا مسخره میشد سرعت راش عوض کردن سری سلاح و ... غیر ممکن بود ار نظر من این سبک مال PC.
البته DIVINITY 2 که داستان اسطیر از نظر اسپانیایها بود واقعا زیبا بود بازی B.lands هم واقعا در موقعیت خودش شاهکار جالبی بود اما باز هم میگم پادشاه RPG بازی fallout هستش..
راستی 1بازی به نام black light تو این سبک نمیدونم 100% اومده یا نه اما با چیزایی که خوندم مثل اینکه اون هم خیلی عالی هستش.

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
بچه ها Witcher چرا انقدر معروف شده؟ به نظرم یه مقداری غیر حرفه ای میاد! ( ملاک من اصلا گرافیک نیست )

در ضمن ممنون میشم لینک دانلود torchlight رو قرار بدید

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
بچه ها Witcher چرا انقدر معروف شده؟ به نظرم یه مقداری غیر حرفه ای میاد! ( ملاک من اصلا گرافیک نیست )

در ضمن ممنون میشم لینک دانلود torchlight رو قرار بدید
درخواست دانلود بازی مربوط به این تاپیکه، (لینکی که گذاشتم آدرس دانلود Torchlight ـه)
چون یکی از بهترین سیستم های Alchemy رو معرفی کرد، بعد از نزدیک به 3 سال هنوز بهترین Sword fighting متعلق به این بازی هست، این دو تا دلیل هر دو تا Fact هستند دلایل دیگه مث بهترین twist داستانی، یا زیباترین معرفی افسانه های اروپای شرقی و یا مواردی از این قبیل رو اگرچه خیلیها باهاش موافقند ولی خب بیشتر سلیقه هست تا Fact
من RPG های زیادی رو بازیکردم اما میتونم بگم این سبک به نظر شخص من خلاصه شده در بازی زیبای FALLOUT که زیباترینش 3 بود بازی هیچ وقت تمومی نداره با حدود 200 ساعت بازی کردن باز هم اگه new game بزنی تنوع داره چیزایی میبینی که تو اون 200 ساعت ندیدی قابل توصیف نیست شاهکاره من بی صبرانه منتظر new vegase هستم...
و این سبک سبکیه که فقط به نظر من برای PC قابل بازی نه هیچ کنسولی تو 360 FALLOUT واقعا مسخره میشد سرعت راش عوض کردن سری سلاح و ... غیر ممکن بود ار نظر من این سبک مال PC.
البته DIVINITY 2 که داستان اسطیر از نظر اسپانیایها بود واقعا زیبا بود بازی B.lands هم واقعا در موقعیت خودش شاهکار جالبی بود اما باز هم میگم پادشاه RPG بازی fallout هستش..
راستی 1بازی به نام black light تو این سبک نمیدونم 100% اومده یا نه اما با چیزایی که خوندم مثل اینکه اون هم خیلی عالی هستش.
Divinity 2 اگه اشتباه نکنم شرکت سازنده و theme آلمانی داشت، مثلا اینکه قهرمان رو در حد Divine بالا میبرن بیشتر توی فرهنگ خود ژرمن ها جا افتاده مث وقتی که به هیتلر هم لقب Furher (یعنی فروهر، یا نور هدایت) دادن و...

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
Divinity 2 اگه اشتباه نکنم شرکت سازنده و theme آلمانی داشت، مثلا اینکه قهرمان رو در حد Divine بالا میبرن بیشتر توی فرهنگ خود ژرمن ها جا افتاده مث وقتی که به هیتلر هم لقب Furher (یعنی فروهر، یا نور هدایت) دادن و...
من پشت کاور این بازی رو خوندم که اینطور نوشته بود و بازی من نسخه المانی بود اما اسم چند از اساطیر در بازی بود....

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
من پشت کاور این بازی رو خوندم که اینطور نوشته بود و بازی من نسخه المانی بود اما اسم چند از اساطیر در بازی بود....
خب مگه هر اسطوره ای اسپانیایی هست ؟ فقط بعضی از کشورهایی که تمدن با سابقه دارند دارای اسطوره هستند مثلا وقتی صحبت از اژدها میشه دو نوع کلی داریم یکی مدل اژدهای Wales که برگرفته از اسطوره های آنگلوساکسون (اقوام قدیمی انگلیسی و آلمانمی) هست و دیگری اژدهای چینی که بیشتر شبیه مار هست (مدلی که توی نسخه مصور شاهنامه ایران هم وجود داره) کاملا واضحه که اژدهای مورد نظر Divinity و کلا بیشتر Western RPGـها همون مدل Wales هست
در مورد اسپانیا بخصوص باید گفت که این کشور هیچ اسطوره ای از خودش نداره، داستانهای محلی این کشور همگی یادگارهایی هستند از یونان، امپراطوری روم، سلسه Visigothic آلمان ها و همینطور قصه های هزار و یکشب اعراب آندلس، هیچ جای دنیا به یه همچین آش درهم جوش غیر اورجینالی اسطوره نمیگن :smoke1:

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
خب مگه هر اسطوره ای اسپانیایی هست ؟ فقط بعضی از کشورهایی که تمدن با سابقه دارند دارای اسطوره هستند مثلا وقتی صحبت از اژدها میشه دو نوع کلی داریم یکی مدل اژدهای Wales که برگرفته از اسطوره های آنگلوساکسون (اقوام قدیمی انگلیسی و آلمانمی) هست و دیگری اژدهای چینی که بیشتر شبیه مار هست (مدلی که توی نسخه مصور شاهنامه ایران هم وجود داره) کاملا واضحه که اژدهای مورد نظر Divinity و کلا بیشتر Western RPGـها همون مدل Wales هست
در مورد اسپانیا بخصوص باید گفت که این کشور هیچ اسطوره ای از خودش نداره، داستانهای محلی این کشور همگی یادگارهایی هستند از یونان، امپراطوری روم، سلسه Visigothic آلمان ها و همینطور قصه های هزار و یکشب اعراب آندلس، هیچ جای دنیا به یه همچین آش درهم جوش غیر اورجینالی اسطوره نمیگن :smoke1:
عزیزم همونطور که گفتی اسپانیایی ها اسطوره یونان رو دارن اما به روایتی از خودشون که زیاد نمیگم ازش اما در کل این رو میگم که پشت کاور بازی نوشته بود داستان اساطیر یونان بر گرفته از روایات اسپانیا و داستان سرایی نویسندکان به نام.
از مطلبی هم که در مورد اژدها گفتی ممنون اطلاعات خوبی بود.

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
WoW ! چه 7ـه پرباری! باروم نمیشه توی این چند روز این همه خبر خوب از دنیای RPGـها داشته باشیم :clover:

• اول اینکه HoMM 6 آنانس شد [خب این قدیمیه]
  • Deep Silver اعلام کرد با Piranha Bytes دارن روی ساخت Risen 2 کار میکنند (یه آنانس غیر رسمی فعلا) و همینطور احتمال ادامه Sacred 3 (نه به این زودی ها...)
  • تاریخ عرضه Dragon Age 2 مشخص شد (8 مارس 2011) به همراه یه CG بی نظیر و حماسی
  • و برای 20ـمین سالگرد World of Darkness قراره بروبکس لویزیانا به همراه فن های WoD از سراسر دنیا برای Grand Masquerade جمع بشن (برای اطلاعات بیشتر سایت رو ببینید، به احتمال زیاد قراره WoD MMO رو بعد 5 سال آنانس کنند :-" البته یه کشتار بیرحمانه توی این همایش موقعیت عالی برای معرفی خوناشام ها به دنیا ست، نه؟! >:) )
  • اولین شات های Dungeon Siege 3

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
ممنون بابت اخبار.
خودمون كه حس وبگردي نداريم! مگه دوستان زحمت بكشن.

----------
من در حاشيه يه سوال بپرسم.
من از موقعي كه چند سال پيش كارت گرافيكم كه Geforce FX5600 بود عوض كردم با اين Warcraft 3 مُدجل دارم!
كارت GF 7600GS داشتم مشكل داشتم. الان هم كه چند وقتيه Radeon HD4670 گرفتم بازم همون مدجل رو دارم!
نصب آخرين پچ ها روي بازي. Update و برعكس Uplade كردن :d درايور هاي كارت گرافيك هم تأثيري نداشته براي رفع اين مشكل!
مشكل چيه؟
خوب تو محيطهاي برفي كه سر سوزني برف روي زمين هست Texture ها اين شكلي ميشن.
من چه خاكي بر سر كنم.

پ.ن : قيافه Thrall تو اين عكس منو كشته!!:))
پ.ن2:ببخشيد اينجا مطرح كردم.
پ.ن3:خدا بده بركت همه سايتهاي آپلود عكس ف*يلتر شدن!!

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
نمیدونم چرا به این Dungeon siege III بدفرم مشکوک و ناامیدم
به چند دلیل
1.بازی واسه کنسول ها هم میاد Baseاش رو PC نیست کاملا برعکس Witcher 2 که Base رو PCـه و کاملا Optimize شده
2.Obsidian با آلفا پروتکل رسما به پیشینه خودش NWN و مخصوصا KOTOR II گند زده
3.مگه Gas Powered چش بود که بازی رو دیگه نمیسازه.هنوز مزه شماره اولش زیر زبونمه:((
شاید بازم باشه ولی یادم نمیاد:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر