طرفداران ژانر JRPG

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,671
نام
مــاکــان
اسما آتلوس ساخته ولی درپیت ترین تیمش رو گذاشته روی این کار کنن.
دوزار بازیه که به زور دانجن های مزخرف با طراحی مپ ضعیف ، داستان و شخصیتهای معمولی کش آوردنش.
به نظرم به راحتی میتونی ایگنورش کنی.

بشین ریلود بازی کن لذت ببر.

• Like
Reactions: noorihamid99

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
852
نام
سید محمد حسین
منم دو سه روزی میشه پرسونا ۳ ریلودد را استارت زدم تا الانم از نظر داستانی و شخصیت ها از ۵ خیلی بیشتر دوسش داشتم تم آبی بازی رو هم نسبت به تم قرمز ۵ بیشتر دوست دارم.
ولی خب از نظر دانجن ها قشنگ یه عقبگرد اساسی نسبت به ۵ داره اینجا تا الان که من بازی کردم فقط تو تارتاروس از طبقات میری بالا و محیط ها هم شبیه به هم جنریت میشه ولی تو ۵ قشنگ هر آرکی دانژن های مخصوص به خودشو داشته.فعلا نظر کلی دادن دربارش زوده ۶ ساعتم نرفتم ولی خیلی حال میده

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,688
نام
Kasra
منم دو سه روزی میشه پرسونا ۳ ریلودد را استارت زدم تا الانم از نظر داستانی و شخصیت ها از ۵ خیلی بیشتر دوسش داشتم تم آبی بازی رو هم نسبت به تم قرمز ۵ بیشتر دوست دارم.
ولی خب از نظر دانجن ها قشنگ یه عقبگرد اساسی نسبت به ۵ داره اینجا تا الان که من بازی کردم فقط تو تارتاروس از طبقات میری بالا و محیط ها هم شبیه به هم جنریت میشه ولی تو ۵ قشنگ هر آرکی دانژن های مخصوص به خودشو داشته.فعلا نظر کلی دادن دربارش زوده ۶ ساعتم نرفتم ولی خیلی حال میده
پرسونا ۳ بسیار دنیای دارکتر و داستان و کارکترهای بهتری داره. اون مباحث درسی که تو مدرسه تدریس میشه بسیار از زمان خودش جلوتر بود و یادمه اون موقع باعث میشد من برم در موردشون بیشتر مطالعه کنم. این بازی منو با روانشناسی یونگ آشنا کرد.
نقطه ضعفش همون دانجنای تکراری و یکنواختشه.

• Like
Reactions: ashe and m.d.makan

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
525
نام
علی
آقا من هر کاری کردم نتونستم با قسمت اول sky یا cold steel ارتباط بگیرم اما حیفم میاد کلا سری هیرو رو رها کنم موندم غیر این دو عنوان بهترین بازی سری که شروع خوبی باشه کدوم هست The Legend of Heroes: Trails Through Daybreak برای شروع خوبه!؟ (می خوام هم بازی به نسبت گرافیک بهتر و البته از نظر داستان خیلی هم از دست ندم

• Like
Reactions: ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم
آقا من هر کاری کردم نتونستم با قسمت اول sky یا cold steel ارتباط بگیرم اما حیفم میاد کلا سری هیرو رو رها کنم موندم غیر این دو عنوان بهترین بازی سری که شروع خوبی باشه کدوم هست The Legend of Heroes: Trails Through Daybreak برای شروع خوبه!؟ (می خوام هم بازی به نسبت گرافیک بهتر و البته از نظر داستان خیلی هم از دست ندم
با چه بخشی از بازی ها اارتباط نگرفتی؟
Trails Through Daybreak از اونجایی که یه آرک جدید رو شروع میکنه احتمالا گزینه خوبی برای تازه کارهایی باشه که نمیخوان از اول سری بازی کنن ولی چون خودم بازیش نکردم نمیتونم با اطمینان نظری در موردش بدم :D
و اینکه پیشنهاد من اینه که با یه دونه استراتژی گاید بدون اسپویل بازی رو انجام بده که سر مبارزات هم به مشکل نخوری، مثلا من خودم برای بازی آخری از این استفاده کردم:
The Legend of Heroes: Trails into Reverie Walkthrough and Guide

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
525
نام
علی
با چه بخشی از بازی ها اارتباط نگرفتی؟
Trails Through Daybreak از اونجایی که یه آرک جدید رو شروع میکنه احتمالا گزینه خوبی برای تازه کارهایی باشه که نمیخوان از اول سری بازی کنن ولی چون خودم بازیش نکردم نمیتونم با اطمینان نظری در موردش بدم :D
و اینکه پیشنهاد من اینه که با یه دونه استراتژی گاید بدون اسپویل بازی رو انجام بده که سر مبارزات هم به مشکل نخوری، مثلا من خودم برای بازی آخری از این استفاده کردم:
The Legend of Heroes: Trails into Reverie Walkthrough and Guide

کلا از اون بازی هاست که واقعا حوصله می طلبه اینقدر نوشته داره و کند هست که سخت هست خیلی برام خوابم نبره بین بازی! می دونم کل سری اینطوری هست یا خیلی از jrpg ها ولی با خیلی از اون ها اوکی هستم و اصلا ژانر مورد علاقه ام همین هست ... این دو عنوان بنا به دلایل نام برده خواب آلوده می کنه من رو (مثل پرسونا ۳ که ۲۰ یا ۳۰ ساعت بازی می کنی داستان تکان نخورده)! گفتم اگر عنوانی باشه که حالا جدیدتر شاید بتونم ارتباط بگیرم (من از اسکایرم و فال اوت متنفر بودم اما به لطف مادساز ها الان از جمله بهترین بازی هایی هستند که انجام دادم)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم
کلا از اون بازی هاست که واقعا حوصله می طلبه اینقدر نوشته داره و کند هست که سخت هست خیلی برام خوابم نبره بین بازی! می دونم کل سری اینطوری هست یا خیلی از jrpg ها ولی با خیلی از اون ها اوکی هستم و اصلا ژانر مورد علاقه ام همین هست ... این دو عنوان بنا به دلایل نام برده خواب آلوده می کنه من رو (مثل پرسونا ۳ که ۲۰ یا ۳۰ ساعت بازی می کنی داستان تکان نخورده)! گفتم اگر عنوانی باشه که حالا جدیدتر شاید بتونم ارتباط بگیرم (من از اسکایرم و اسکرول متنفر بودم اما به لطف مادساز ها الان از جمله بهترین بازی هایی هستند که انجام دادم)
خب از این نظر فکر نکنم تغییری ایجاد شده باشه :D
ااز نظر من یه جورایی بازی جادوی خاص خودش رو داره، یعنی همه jrpg ها اینطوری هستن، اگه این جادو رو احساس نکنی تلاش برای لذت بردن زور الکی زدنه :D ولی اگه احساس کنی یه وقت میبینی نیم ساعت فقط یه جا ایستادی به موسیقی گوش میدی و از منظره لذت میبری :D

• Like
Reactions: Dark_Souls

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر