طرفداران ژانر JRPG

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
منظورم اون بخش دوباره برم سراغش بود 😁 من هم بعد چند ساعت دراپش کردم
نه میدونی اخه برای همه پیش میاد یهو حست به یه بازی میره بعد چند وقت دوباره بازیش میکنی.
من شده یه بازی را برای اولین بار بازی کردم سر 1 ساعت دراپش کردم سال ها بعد که بازیش کردم یکی از بهترین تجربه ها بوده برام

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
نه میدونی اخه برای همه پیش میاد یهو حست به یه بازی میره بعد چند وقت دوباره بازیش میکنی.
من شده یه بازی را برای اولین بار بازی کردم سر 1 ساعت دراپش کردم سال ها بعد که بازیش کردم یکی از بهترین تجربه ها بوده برام
آره منم اینطوری میشم مثل دایوینیتی ۲ که الان که دوباره میرم فوق العاده هست... ولی اشغال هوایی مثل دیوان فورس که تقریبا همه کوبیدنش ارزش آزمایش دوباره نداره 😅

• Like
Reactions: ashe

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی

من سر blue dragon 🤣

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
اقا من بهترین jrpg سال 2024 را برای خودم پیدا کردم حتی بالاتر از فاینال 7 ریمیک پارت 2. اونم چیزی نیست جز like a dragon infinite wealth یا به عبارتی همون یاکوزا 8 خودمون .دموشو چند ساعتی بازی کردم (خیلی هم تکمیل و جامع هست) اصلا به قدری هایپ شدم که نگو و صبر کردن تا 26 ژانویه الان برام سخترین کار دنیاست .یعنی قشنگ پرسونا 3 ریمیک و گرن بلو فانتزی را بزارم کنار .
خیلی حال میده بازی کردنش .هم شاد و مفرحه هم محیطش امده تو هاوایی کلی ساید کوئست و کار جانبی داره شخصیت ها کلی اسکیل و کارای ترکیبی دارن .کریو هم با تریپ جدیدش کلی دلبری میکنه.
یعنی اسم خودتونو jrpg باز نزارید اگه اینو بازی نکردید :D :D :x :x B-)

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
اقا من بهترین jrpg سال 2024 را برای خودم پیدا کردم حتی بالاتر از فاینال 7 ریمیک پارت 2. اونم چیزی نیست جز like a dragon infinite wealth یا به عبارتی همون یاکوزا 8 خودمون .دموشو چند ساعتی بازی کردم (خیلی هم تکمیل و جامع هست) اصلا به قدری هایپ شدم که نگو و صبر کردن تا 26 ژانویه الان برام سخترین کار دنیاست .یعنی قشنگ پرسونا 3 ریمیک و گرن بلو فانتزی را بزارم کنار .
خیلی حال میده بازی کردنش .هم شاد و مفرحه هم محیطش امده تو هاوایی کلی ساید کوئست و کار جانبی داره شخصیت ها کلی اسکیل و کارای ترکیبی دارن .کریو هم با تریپ جدیدش کلی دلبری میکنه.
مشکل اینکه حتی ریبرث رو هم چیزی ازش نزدی به نظرم زود قضاوت نکن مثل FF16 میشه که من بهش امید داشتم این جور شد

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
مشکل اینکه حتی ریبرث رو هم چیزی ازش نزدی به نظرم زود قضاوت نکن مثل FF16 میشه که من بهش امید داشتم این جور شد
ریبرث که بحثش جداست مهم ترین jrpg سال دیگه است و شناخته شده هم هست یک ماهم با یاکوزا ۸ فاصله داره ولی این یاکوزا ۸ با دمویی که ازش بازی کردم بدجور دلمو برد ‌.حالا من که کلا همه رو بازی میکنم:D

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
ریبرث که بحثش جداست مهم ترین jrpg سال دیگه است و شناخته شده هم هست یک ماهم با یاکوزا ۸ فاصله داره ولی این یاکوزا ۸ با دمویی که ازش بازی کردم بدجور دلمو برد ‌.حالا من که کلا همه رو بازی میکنم:D
متاسفانه من اون زمان خدمت هستم و نمی تونم ببینم جفتشونو متاسفانه

مگه همین چند وقت پیش یه نسخه از یاکوزا نیومد؟ یادمه متاش منتشر شده بود

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
مگه چیزی بهتر از سری یاکوزا هم داریم؟ یاکوزا ۸ پیش خرید ترکیش باز نشده بود وگرنه با گرن بلو خریده بودمش اینم تعدادمون اگه زیادشه احتمالا شریکی میگیرمش البته اگه رو گیم پس نیاد منم به شخصه مورد انتظار ترین jrpg برام همین یاکوزا هست
متاسفانه من اون زمان خدمت هستم و نمی تونم ببینم جفتشونو متاسفانه

مگه همین چند وقت پیش یه نسخه از یاکوزا نیومد؟ یادمه متاش منتشر شده بود
اون یاکوزا گایدن بود که در اصل دی ال سی ۷ قرار بوده باشه و فول پرایس هم نبود برای همین انقد با فاصله کم دارن دوتا نسخه یاکوزا میدن

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
من به شخصه triangle strategy, octopus traveler 2, ff 16و dlc xenoblade 3 بهترین jrpg هایی بوده که تو عمرم بازی کردم. سری یاکوزا هم که ماشاالله هر روز بهتر از دیروز. بازی 13 sentinel که دیگه شاهکار تمام دوران هست! کسی بازی کرده این بازی رو!؟ اگر جواب تون نه هست که jrpg باز خودتون رو ندونید 🤪

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
من به شخصه triangle strategy, octopus traveler 2, ff 16و dlc xenoblade 3 بهترین jrpg هایی بوده که تو عمرم بازی کردم. سری یاکوزا هم که ماشاالله هر روز بهتر از دیروز. بازی 13 sentinel که دیگه شاهکار تمام دوران هست! کسی بازی کرده این بازی رو!؟ اگر جواب تون نه هست که jrpg باز خودتون رو ندونید 🤪
بخاطر تعریف های بسیار شما و بقیه بالاخره امروز 13 Sentinels رو شروع کردم. :D

۲-۳ ساعت بیشتر وقت نکردم بازی کنم، ولی تو همین مدت کوتاه خیلی جذبم کرده.

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
بخاطر تعریف های بسیار شما و بقیه بالاخره امروز 13 Sentinels رو شروع کردم. :D

۲-۳ ساعت بیشتر وقت نکردم بازی کنم، ولی تو همین مدت کوتاه خیلی جذبم کرده.
عالیه تازه اولش هست برو جلو اینقدر پلات توییست داره که کف می کنی ... زبانت هم باید خیلی خوب باشه

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
262
درود
واسه داستان dragon quest نیاز به بازی کردن نسخه های قدیمی نیست؟ DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age Definitive Edition دوس دارم بازی کنم همین کافیه ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
درود
واسه داستان dragon quest نیاز به بازی کردن نسخه های قدیمی نیست؟ DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age Definitive Edition دوس دارم بازی کنم همین کافیه ؟
نیازی به رفتن قبلیا نداری برو حتما بازی قشنگی بود زمان لانچ رفته بودم من

• Like
Reactions: RohFa

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
این چند وقته بالاخره یاکوزا 7 رو تموم کردم، و بسیار چسبید ، جذاب ترین بخش ماجرا این بود که درسته جادو و جمبل تو بازی بود، ولی همه اون عناصر رو با واقعیت ترکیب کرده بودن و شاهد ایده ها و انیمیشن های طنزی بودیم:))
کلا که بسیار حال داد ....

---

بعدش 13 Sentinels زدم
حقیقتا با اینکه بخش مبارزاتش ایراد خاصی نداشت، ولی اون بخش ویژوال ناولش برام جذابیت بیشتری داشت...یعنی اگر کلش همون بود و مبارزاتی وجود نداشت هم احتمالا همینقدر راضی میبودم ازش:))
ولی برای بازی بعدیشون Unicorn Overlord ترجیح میدم داستان سر راست تری داشته باشه:))
البته خوب تونستن توی 13 ، داستان رو جمع و جور کنند :D ولی خوب ... نابود کردن مغز ما رو:)) :D

---

و الان بالاخره!!!! اکتوپث 2 رو شروع کردم! خیلی دیر شد! خیلیییییی!!!! کل این برنامه بالا چندماه بینش وقفه افتاد متاسفانه، ولی به هر حال، استارت اکتوپث رو هم زدم، و واقعا بازی باحالیه!
تازه یکی از کاراکترهاشم صداپیشه ی محبوبم صداپیشگیش میکنه (صداپیشه زورو از وان پیس) ، روح و روانم شاد شد دیدمش:D عضو ثابت پارتی میشن ایشون :D

گرافیک بازی خیلی خوشگل و چشم نوازه:x ... مخصوصا نورپردازی خوشگلی داره:x

آهنگاشن خوبن و تا همین اوایل کار(فعلا غرب نقشه هستم:-" ) این خیلی حال داده :x :

ولی جذاب ترین بخش بازی، این قابلیت کاراکترهاست! :x
و وقتی تو مراحل فرعی(حتی رسوندن 2 برادر به هم! )، از این قابلیت ها استفاده میکنی، بیشتر از قبل هم حال میده:x
کلا که درود به شرف سازنده ها:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر