طرفداران ژانر JRPG

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
اگه کسی که رو بازی تاثیر گذار باشه بخواد روش کار کنه، خود ایتو (کارگردان و نویسنده بازی) هنوز تو اسکواره، هر چند ایتو دیگه بازی نمیسازه ۔۔۔

فقط نمیدونم چرا نه میره نه بازنشست میشه ، اسکوار هم اخراجش نمیکنه۔۔۔ رسما داره مفت خوری میکنه
شاید همین الان خودش داره ریمیک 9 رو میسازه اخه اون لیست واسه بازی های در حال تست یعنی توسعش خیلی وقت شروع شده و یه چیزایی ساختن تیم کیتاسه که سرش با ریمیک 7 گرم مگرنه توسعه ی x3 رو شروع میکردن نائوکی یوشیدا هم که داره رو xvi وxiv کار میکنه کسی نمی مونه ریمیک 9 رو توسعه بده پس خود ایتو می مونه شنیدم قبلا ۱۲ رو ساخته

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
شاید همین الان خودش داره ریمیک 9 رو میسازه اخه اون لیست واسه بازی های در حال تست یعنی توسعش خیلی وقت شروع شده و یه چیزایی ساختن
والا بعد ۱۴ سال بیکاری اخرین مصاحبه ای که کرده گفته دوست دارم بازی موبایلی بسازم ، و بازی باشه که به مرور زمان با اپدیت رشد کنه و بزرگ بشه ، یه چیزی مثل گنشین ایمپکت فعلی

• Like
Reactions: Sega_genesis

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
والا بعد ۱۴ سال بیکاری اخرین مصاحبه ای که کرده گفته دوست دارم بازی موبایلی بسازم ، و بازی باشه که به مرور زمان با اپدیت رشد کنه و بزرگ بشه ، یه چیزی مثل گنشین ایمپکت فعلی
واقعا هیچکس نمونده ریمیک 9 رو بسازه اینکه کی داره روش کار میکنه واقعا جای سوال

• Like
Reactions: vaan 2

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
اگه تکفیر نمیکنید مدعی بشم پلات FFVII شاهکار بی نقصِ بی بدیلی نیست. :D
ساکاگوچی و کیتاسه جلوی اینو میگرفتن نمیذاشتن زیاد خراب کنه. :D حالا که رسما کارگردانه و نقش اصلی سری :D
کیتاسه
1631903470875.png
ساکاگوچی خودش برای vii اون زمان با نومورا مشورت میکرد حتی یکی از بهترین و مانگارترین صحنه VII به خاطر همین صحبت ساکاگوچی با نومورا بوده و خود نومورا تو داستان VII به شدت نقش داشته
اینا خودش نشون میده چقدر بهش اعتماد داشته

به عنوان خبر خوش برای شما بگم که قرار نیست دیگه نسخه های بعدی ریمیک 7 رو کارگردانی کنه:D
فقط به عنوان ناظر حضور داره...!
نومورا تو نسخه اولم نقش creative director رو داشت فقط رو نمیکرد رسما کارگردان بازی توریاما و هاماگوچی بودن چیزی تغییر نکرده تنها فرقش اینه الان یه جورایی رسمی اعلام شده این
نومورا بعد Kingdom Hearts 358/2 Days هیچ بازی رو رسما خودش کارگردانی نکرده همیشه نقش creative director رو داشته

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
Screenshot_۲۰۲۱۰۹۱۸-۰۹۲۷۰۲_Chrome.jpg
گفته بودی ایتو بازی نمی سازه ولی این بازی جدید neo twewey تو ساختش بوده که

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
بازی Fantasian
انحصاری apple arcade

بازی سبک jrpg و rpg هست
سال ۲۰۲۱ منتشر شده
دو نفر از تیم final fantasy هم روش کار کردن

بازی خوش رنگ و لعاب
طراحی و گرافیک بی‌نظیر
و .....

applearcade.jpg

opening2.0.png

Fantasian-returns-to-world-of-Final-Fantasy-on-Apple-Arcade.jpg

a703db10-7c14-11eb-9e73-6fccb2f99a1c

DFBD7A65-9C9D-48A8-ADFF-05C6EDF58F45.jpg

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,931
بازی Fantasian
انحصاری apple arcade

بازی سبک jrpg و rpg هست
سال ۲۰۲۱ منتشر شده
دو نفر از تیم final fantasy هم روش کار کردن

بازی خوش رنگ و لعاب
طراحی و گرافیک بی‌نظیر
و .....

applearcade.jpg

opening2.0.png

Fantasian-returns-to-world-of-Final-Fantasy-on-Apple-Arcade.jpg

a703db10-7c14-11eb-9e73-6fccb2f99a1c

DFBD7A65-9C9D-48A8-ADFF-05C6EDF58F45.jpg
بازی ای که انحصاری اپل باشه دوزار نمیرزه :))
شما هم همیشه تو پیغمبرا دنبال جرجیسید انگار:D

.
.
.

دوستان Persona 3: FES دارم با PCSX2 اجرا میکنم. یه جا تو طبقه چهارم Dorm تکسچر دیوار هی میپرید البته تو میان پرده تارتاروس هم برای بار اول رفتم تو همون جلوی در یه افت فریمی شدیدی داشت ولی واردش شدم از بین رفت. بهترین تنطیمات برای این بازی چیه؟ روی اندروید هم مشکل تکسچر داشت و در کل اصلا سمتش نرید رو اندروید

خود بازیشم محشره. حیف فقط یه عمره منتظرش بودم چون رو پلتفرمهای امروزی در دسترس نیست. رو سیستم قبلیم مشکل داشت با شبیه ساز رو فعلی نه و فقط این دو مورد بوده.
در پایان لعنت به Atlus ما رو از چه چیزی محروم کرده بود. هر چی بازی مزخرفه باید ریمستر شه الا این...

آخرین ویرایش:

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
تیلز هم به خوبی و خوشی تموم شد...من میگم اینهمه زحمت کشیدید بازی ساختید یکم بیشتر محتوا میذاشتید یه 200-300 ساعت بازی میکردیم لذت میبردیم..جمعا 70 ساعت بیشتر نمیشه..ولی همینم خوب بود کلی اسکرین گرفتم..یکی این یکی هم نیر رپلیکانت جون میده واسه اسکرین گرفتن :D یدونم تقدیم میکنم به بچه های گل فن کلاب با عشق..

Tales of Arise_20210925091305.jpg

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
news_211001_origin_11.jpg
"لوگوی سالگرد 35 سالگی فاینال فنتسی"

♧ در تریلر Stranger of Paradise Final Fantasy Origin شاهد حضور لوگوی 35 سالگی فاینال فنتسی هستیم که توسط یوشیتاکه آمانو طراحی شده. این یک طرح جدید از واریور آف لایت به مناسبت سالگرد 35 سالگی است.

♧ به زودی اطلاعات بیشتری از این رویداد که در سال 2022 منتشر می شود.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
"تریلر سالگرد 20 سالگی کینگدم هارتس"

♧ به زودی جزئیات بیشتری از این رویداد منتشر خواهد شد.

♧ مجموعه کینگدم هارتس بر روی نینتندو سوییچ عرضه شد اما به علت ضعف سخت افزاری سوییچ بازی هارو باید بر روی سرور های ابری به صورت انلاین بازی کنید.

♧ چپتر آخر بازی کینگدم هارتس دارک رود نیز کمی بعد تر امسال منتشر خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر