طرفداران ژانر JRPG

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
یه بازی الان رو PC دیدم امده به اسم Shan Gui. کسی میدونه چیه؟ ارزش دنلد داره؟ با توجه به استیل شخصیت هاش که به نظر میرسه باید روزی 18 ساعت بازی کرد!:D

ماکان خجالت بکش :| آخه این چه سوالیه؟ :| مگه تازه گیمر شدی؟ :|

این عکس رو ببین:

ShanGui.jpg

کاملا معلومه داستان و شخصیت پردازی و مبارزات خفنی داره و حتما برو سمتش :D مخصوصا تو این عکس که داره 2 عدد Ancient weapon of mass destruction نشون میده که ماشالله چه سلاح های بزرگی هستن :D

(عکس شخصیت کاملا پوشیده و با حجابه پس دلیلی برا پاک شدنش نمیبینم :D )

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
Tales of heart s .. خداییش اسکلمون کردن این ژاپنیا ... یه جاش که میرسه به چشمه اب گرم ... همین که گذری رفتم داخل حمامش نا خوداگاه دنبال منفذی جهت دید زدن میگشتم ...اصلا از دست رفتیم
از وقتی beryl اضافه شده هم داستان بهتر شده هم سختی مبارزات کمتر شده بازی بالانس شده ... کلا سوندره ها اگه خوب پرداخت بشن هر داستانی رو منفجر میکنن

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بچه ها دموی tales of berseria امروز توی استور اسیا اومده دانلود کنید .کسایی که بازی کردن خیلی تعریف میکنند بازی هم 60fps شده مبارزات خیلی حال میده حالا خودم شب برم دان کنم ببینم چه جوریاست

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بچه ها دموی tales of berseria امروز توی استور اسیا اومده دانلود کنید .کسایی که بازی کردن خیلی تعریف میکنند بازی هم 60fps شده مبارزات خیلی حال میده حالا خودم شب برم دان کنم ببینم چه جوریاست

وقتی هیچی از منوی کنترل بازی و دیالوگای شخصیتا نمیفهمیم چرا بازی کنیم؟ :D

یه سری بازیا اگه نوشته انگلیسی نداشته باشن رو میشه بازی کرد اما اینو بخوای بگیری برا من فقط دور ریختن حجمه چون باید کنترل شخصیتا و مکانیزم گیم پلی رو یاد بگیرم و وقعی هیچی ازش نفهمم بدردم نمیخوره از اونطرف فکرشو بکن Tales بازی کنی و بعدش Skit هاش رو متوجه نشی :| گناهه همچین چیزی

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین

یه سری بازیا اگه نوشته انگلیسی نداشته باشن رو میشه بازی کرد اما اینو بخوای بگیری برا من فقط دور ریختن حجمه چون باید کنترل شخصیتا و مکانیزم گیم پلی رو یاد بگیرم و وقعی هیچی ازش نفهمم بدردم نمیخوره از اونطرف فکرشو بکن Tales بازی کنی و بعدش Skit هاش رو متوجه نشی :| گناهه همچین چیزی
در مورد

در مورد skit باهات موافقم در مورد گیم پلی نه .فهمیدنش کار 3 سوته همین الان توی گف ترجمه بعضی چیزاشم گذاشتن.
حالا که صحبت شد گیمرهای قدیمی یادشونه زمان ps2 که jrpg زیاد داشتیم کنسولم کپی خور بود بازی ها هم یه موقع نسخه جی یک سال زودتر میومد باور کن بالای 10 عنوان jrpg را نسخه ژاپنیشو تموم کردم .بازی نکردما فقط تموم کردمشون با اینکه هیچی نمیفهمیدم ازشون مثل فاینال 12 shadow hearts 3 سری xenosaga یا suikoden و.... کپی خور بود مفت بود دیگه:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
چرا کسی راجع به Fairy Fencer F: Advent Dark Force حرف نمیزنه؟ :D

من خیلییییی منتظر بودم بازیش برا غرب بیاد و بازی کنم حالا که اومده بد موقعی اومده گدا شدم فعلا :(

یعنی هیچکی نخریده بازی رو؟ :|

من دنبال فیزیکیشم پیدا نکردم

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نه بابا توی Gamestop و Amazon برای فروش هست

کلا بدبختی داریم با نسخه فیزیکی پیدا کردن بازی ها

آره دیدم داره قبلا رو میگفتم فکر میکردم نداره :D

لیمیتدش هم خیلییی قشنگه :( Artworkش کار Amano همون طراح معروف سری Final Fantasyئه :((

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
چرا کسی راجع به Fairy Fencer F: Advent Dark Force حرف نمیزنه؟ :D

من خیلییییی منتظر بودم بازیش برا غرب بیاد و بازی کنم حالا که اومده بد موقعی اومده گدا شدم فعلا :(

یعنی هیچکی نخریده بازی رو؟ :|

اتفاقا منم قبلا منتظر بازی بودم و مخصوصا طرح های Amano منو به خودش جذب کرده بود به خاطر همین رفتم Fairy Fencer F رو برای PC گرفتم که اگه خوشم اومد هر وقت Advent Dark Force عرضه شد برم سراغش ولی وقتی بازیش کردم اصلا ازش خوشم نیومد.
با اینکه کلا با استایل بازی های Compile Heart (به خصوص Neptunia) حال میکنم ولی نمیدونم چرا این اصلا برام جذاب نبود :|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اتفاقا منم قبلا منتظر بازی بودم و مخصوصا طرح های Amano منو به خودش جذب کرده بود به خاطر همین رفتم Fairy Fencer F رو برای PC گرفتم که اگه خوشم اومد هر وقت Advent Dark Force عرضه شد برم سراغش ولی وقتی بازیش کردم اصلا ازش خوشم نیومد.
با اینکه کلا با استایل بازی های Compile Heart (به خصوص Neptunia) حال میکنم ولی نمیدونم چرا این اصلا برام جذاب نبود :|

چقدر بازی کردی؟ چون جلوتر خیلی قابلیتای خفنی آزاد میشه ها :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر