طرفداران ژانر JRPG

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,446
نام
علی
خب بالاخره ماموریت انجام شد هرچند سخت بود :D:D:D

اینم یه عکس از stat کاراکترم تا یاد بگیرید چه طور باید jrpg بازی کنید یوهاهاها B-)B-)B-)

:| من لوله کاراکترام به 20 نرسیده میگم چرا دیر لول آپ میشن:| پاره نمودی شما دوست عزیز:| تبریک:|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نمیدونم چطوری بگم. یه خورده کنترلش بد بود. سیستم مبارزاتش هم یه جوری بود. نوبتی رو ترجیح میدم :D

نه آپدیت نکردم. احتمالا یه سری از این مشکلات به خاطر همین آپدیت نبودن باشه.

اتفاقا من خیلی با گیم پلیش حال میکنم :D

اینکه 14 تا شخصیت داشته باشی که هرکدوم کاملا با بقیه فرق داشته باشه و هرکدوم تو یه سری شرایط خاص قوی بودنشون رو نشون بدن و استراتژیک خودشونو داشته باشن عالیه :D و اینکه Level Up هم کنی تازه کلی Skill بهشون اضافه میشه :D حالا نوبتی رو ترجیح میدی هیچی ولی خداییش انتظار نداشتی که اینو نوبتی ببینی :D

آپدیت بزرگترین مشکلی که حل کرد اون Blur وحشتناک مزخرف بازی زمان چرخوندن دوربین بود

نمیدونم حالا شاید کلا حال نکردی که سلیقست ولی من خداییش خیلییی حال کردم :D

اینکه یه شخصیتی مثل Ace داشته باشی که هم تو Melee هم تو Range کاملا بالانس باشه

یه شخصیتی مثل Jack داشته باشی که بالاترین Damage رو میده و به طرز وحشتناکی قویه اما Melee هست و سرعت راه رفتن به شدت کندی داره (که اگه به جای راه رفتن Dodge کنی بهتره)

یکی مثل Nine که جون میده برا کشتن دست جمعی که نزدیک هم باشن چون محیطی که میزنه دورش زیاده

یکی مثل King که به شدت Coolئه و Range هست و تقریبا به صورت مداوم Attack میزنه ولی یکی مثل Trey اونم Range هست ولی چون قابلیت Charge Attack داره یه سری جاهای دیگه به درد میخوره

اینکه سعی کنی ترتیب و ترکیب تیم رو چجوری درست کنی خیلی هیجان انگیزه چون اگه همه قوی ترین شخصیتات رو اول بزاری اومدیم و مردن بعد همه مزخرفا میمونن که اشکت در میاد و . . . :D

و اینکه بازی به شدت قابلیت تکرار بالایی داره تا 3 بار به صورت هلو میتونی بری و هر دفعه چیزای جدیدی داشته باشی. تا 2 بار رو که حتما باید برا فهم کامل داستان بری چون دفعه دوم یه سری ماموریت جدید آزاد میشه که داستان رو از یه دید دیگه هم نشون میده و اونجاست که تازه میفهمی جریان چیه و فَکِت همش باز میمونه :D

و
.
.

ولی به نظر من حتی اگه از گیم پلیش خوشت نمیاد (برو باو باید خوشت بیاد حرف زوره اینجا :D ) به خاطر داستانش برو یعنی حتما برو

من همچنان پایانی قشنگ تر از Type-0 تو بازیا ندیدم :D هنوزم که هنوزه میبینم انقدر قشنگه اشکم در میاد

بعد آماده باش برا XV چون برا Type-0 نمیگفتن پایانش فلانه و این حرفا بعد همچین چیز معرکه ای دادن حالا فکر کن برا XV که از خیلی وقت پیش هی میگن پایانش وحشتناکه و اشکتون رو در میاره ببین چیه دیگه :D من از همین الان دارم برا پایان XV گریه میکنم XDD

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
هی حرف از T-0 شد من بازم دلم خواست تاباتا بعد XV سریییییع پاشه بره Type-Next رو درست کنه :D خیلی وقت هم هست معرفی شده ولی میخوام سریع یه تریلر رسمی درست و حسابی ازش ببینم >.< برا همینم امیدوارم XV بترکونه که SE با خیال راحت برا Type-Next به تاباتا بودجه بده و یه چیز خفنی درست کنه :D

فکرشو بکن Ace تو زمان سامورایی ها و با لباس سامورایی و کاتانا :x

2862614-7757688007-final.jpg maxresdefault.jpg Type_0_Ace.jpg

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستان یه ویژوآل ناول خوب که رو PC باشه بشه پایریت کرد معرفی میکنید؟:D

بعد کلا بهترین ویژوآل ناولی که تا الان ساخته شده چیه؟ کسی یه چند نمومنه معرفی میکنه؟
من بعد از معرفی F/SN یه چند قرنی هست میخوام یکی دوتا VN دیگه هم معرفی کنم ولی حسش نمیاد :D اول بگو ببینم VN تو چه سبکی می‌خوای؟ احساسی، رومنس، اکشن، خون و خونریزی، تخیلی، اشک در آر و... :D

راستی اگه کامل نخوندیش (چون توی پستت گفتی هنوز اولشی :D ) توضیحات آریا عالیه و خود من یه دو سه تایی VN از لیستش نشون کردم :D (معرفی F/SN هم آخر همون صفحه هست :D )
JRPG FAN CLUB II

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
من بعد از معرفی F/SN یه چند قرنی هست میخوام یکی دوتا VN دیگه هم معرفی کنم ولی حسش نمیاد :D اول بگو ببینم VN تو چه سبکی می‌خوای؟ احساسی، رومنس، اکشن، خون و خونریزی، تخیلی، اشک در آر و... :D

راستی اگه کامل نخوندیش (چون توی پستت گفتی هنوز اولشی :D ) توضیحات آریا عالیه و خود من یه دو سه تایی VN از لیستش نشون کردم :D (معرفی F/SN هم آخر همون صفحه هست :D )
JRPG FAN CLUB II

Fate رو زدم (ویژوآل ناول رو چیکار میکنن؟‌بازی میکنن؟‌میخونن؟ میبینن؟ فعل درستش چیه؟:D)

اون پست آریا ساما رو هم خوندم. دانگان رونپا هارو که بازی کردن/خوندم. اشتاین گیت هم که هیچی، Kara no Shoujo رو هم گذاشتم تو لیست، Saya no Uta – The Song of Saya هم با توجه به توصیفات به روحیات من نمیخوره!:D

من بیشتر دنبال ویژوآل ناول های کارآگاهی/فلسفی/روانشناسی میگردم. تریلرهای روانشناسی. تو این تم. سای فای هم باشه بد نیست. چون جهت تحلیل و بررسی بیشتر مد نظرمه. میخوام فرم روایی و شخصیت پردازی هاشون رو یاد بگیرم.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Fate رو زدم (ویژوآل ناول رو چیکار میکنن؟‌بازی میکنن؟‌میخونن؟ میبینن؟ فعل درستش چیه؟:D)

اون پست آریا ساما رو هم خوندم. دانگان رونپا هارو که بازی کردن/خوندم. اشتاین گیت هم که هیچی، Kara no Shoujo رو هم گذاشتم تو لیست، Saya no Uta – The Song of Saya هم با توجه به توصیفات به روحیات من نمیخوره!:D

من بیشتر دنبال ویژوآل ناول های کارآگاهی/فلسفی/روانشناسی میگردم. تریلرهای روانشناسی. تو این تم. سای فای هم باشه بد نیست. چون جهت تحلیل و بررسی بیشتر مد نظرمه. میخوام فرم روایی و شخصیت پردازی هاشون رو یاد بگیرم.
همون بازی بگی به نظرم درست تره چون بهرحال یه تعاملی داری باهاش :D

خب همون چندتایی هم که می‌خواستم پیشنهاد بدم یا بازی کردی (دانگانرونپا) یا هم کلا گذاشتیشون کنار (اشتاینز گیت)، یا اینکه به نظر میاد با سلیقه‌ات نمیخونند :D با این تفاسیری که گفتی به نظرم کارا نو شوجو که توی لیست گذاشتی انتخاب خوبیه و دو نسخه هم داره فعلا با همین میتونی سرگرم بشی تا آریا بیاد باز یه خروار VN دیگه بهت معرفی کنه :D

الان چیزی که به ذهنم میرسه و به نظرم با این توضیحاتی که دادی برات جالبه سری Zero Escape ـه :D نسخه یکش که 999 باشه رو میتونی Rom نسخه DSـش رو توی نت راحت گیر بیاری و هزارتا شبیه ساز DS هم برای ویندوز و حتی گوشیای اسمارت فون هست (خود من با شبیه ساز Drastic‌ روی گوشی زدمش). نسخه سومش هم که Zero Time Dilemma باشه همین چندوقت پیش برای PC اومد و بازی کردن اونم موردی ایجاد نمیکنه فقط میمونه نسخه ۲ یا همون Virtue's Last Reward که شدیدا از طرف هوادارا توصیه میشه حتما قبل از نسخه سوم بازیش کنی چون داستان مهم و خفنی داره :D در مورد این هم میتونی مثل من کلا Playthrough ـش رو از نت دانلود کنی ببینی یا اینکه یه ویدیو Recap‌ تقریبا ۱۰ ۱۲ دقیقه‌ای ازش توی نت هست و اون رو بگیری :D البته قراره چند وقت دیگه برای PC هم ظاهرا بیاد پس اگه اول بری سروقت کارا نو شوجوها و بعد هم ۹۹۹ رو بری ممکن تا اون موقع VLR هم روی PC اومده باشه :D

این از Zero Escape :D گزینه بعدی هم که به نظرم ازش خوشت میاد Ace Attorney هست :D این تا الان یه عالمه نسخه مختلف داشته و نسخه‌های DS ـش رو میتونی به همین شیوه قبلی گیر بیاری و بازی کنی :D من خودم Ace Attorney Investigations - Miles Edgeworth رو دارم و تا یه جاهاییش رفتم و بازی خوب و جالبی به نظر میاد :D

Ghost Trick هم هست که به هیچ عنوان VN نیست ولی همینطوری الان یهویی حس معرفیش اومد :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
یا هم کلا گذاشتیشون کنار (اشتاینز گیت)،

نزاشتم کنار، منظور اینه که اشتاین؛گیت ورای معرفی و ایناس. جزو پیغمبرهای منه!:D انیمشم خیلی دوست داشتم. جزو معدود کارهایی هست که قبل از اینکه آریا ساما من رو به راه راست هدایت کنه دیده بودم!:D

Zero Escape رو دنلد کردم. شماره اول رو هم باید طبق روش تو توی یوبیوب ببینم!:D حوصله رام و امولاتور و اینا ندارم!:D شماره دومم که رو ویتا دارم!:D

ولی اینا تم همشون قتل و جنایت و ایناس. یه کار کارآگاهی با تم فلسفی پیدا کنم عالی میشه. چون همونطور که گفتم بیشتر هدفم از بازی کردم یاد گرفتن فرم رواییشونه. میخوام ببینم چیکار میکنن.

Ghost Trick هم هست که به هیچ عنوان VN نیست ولی همینطوری الان یهویی حس معرفیش اومد :D

اتفاقا یبار داشتم به سپیده درباری این کاری که درست میکنم صحبت میکردیم، این رو معرفی کرد بازی کردم!:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
نزاشتم کنار، منظور اینه که اشتاین؛گیت ورای معرفی و ایناس. جزو پیغمبرهای منه!:D انیمشم خیلی دوست داشتم. جزو معدود کارهایی هست که قبل از اینکه آریا ساما من رو به راه راست هدایت کنه دیده بودم!:D

Zero Escape رو دنلد کردم. شماره اول رو هم باید طبق روش تو توی یوبیوب ببینم!:D حوصله رام و امولاتور و اینا ندارم!:D شماره دومم که رو ویتا دارم!:D

ولی اینا تم همشون قتل و جنایت و ایناس. یه کار کارآگاهی با تم فلسفی پیدا کنم عالی میشه. چون همونطور که گفتم بیشتر هدفم از بازی کردم یاد گرفتن فرم رواییشونه. میخوام ببینم چیکار میکنن.
آها از اون لحاظ :D من خودم هنوز البته VN ـش رو نرفتم و فقط انیمه رو دیدم :D

خب اگه شماره ۲ رو هم روی ویتا داری پس حله دیگه :D ماکان از من میشنوی با همون امولیتور نسخه ۱ رو بازی کن :D خداییش کوچیکترین سختی نداره تو خیلی راحت Rom رو میگیری امولیتور رو باز میکنی میزنی Open روی Rom کلیک و تمام. بازی اجرا میشه :D خیلی حیفه خودت ۹۹۹ رو تجربه نکنی و تصمیم گیریا و معماهاش رو خودت انجام ندی :D

الان دقیقا فکر کردی تم Zero Escape چیه؟ :D اصل جنس همین ZE ـه دیگه :D البته کارا نو شوجو هم که آریا معرفی کرد بهش میخورد فلسفی باشه :D

متاسفانه فلسفی چیز دیگه‌ای به ذهنم نمیرسه در این لحظه. ولی اگه بعدا بازی با تم مدرسه‌ای، روابط انسانی، مریضی، بدبختی، بیچارگیی چیزی خواستی، بگو تا یدونه خوبش رو بهت معرفی کنم :D البته اگه حسش بیاد میخوام یه توضیح کامل در موردش بدم ولی خب فعلا حسه نیست :sweatsmile::tearsofjoy:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
:| من لوله کاراکترام به 20 نرسیده میگم چرا دیر لول آپ میشن:| پاره نمودی شما دوست عزیز:| تبریک:|
ببین کلا jrpgها همشون همینن یه سری secret monster دارن که expخوبی میدن باید پیداشون کنی یا یه سری لوکیشن دارن که به قول اونوریا برای grinding خوبه یعنی لولتا سریع بالا میبره این بازی هم همین طور بود یکسری spritnite monster داره که expوحشتناک بالا میدن حالا شما یه foodهم باهاش قاطی کن بازم expبالاتر میره از ضربات کمبو هم استفاده کن دیگه حله با یه ضرب فلجشون میکنید.کلا من که با بازی خیلی حال کردم به قول معروف خوردمش بازم از این jrpg های کلاسیک بسازن با کله میخرم.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
آها از اون لحاظ :D من خودم هنوز البته VN ـش رو نرفتم و فقط انیمه رو دیدم :D

خب اگه شماره ۲ رو هم روی ویتا داری پس حله دیگه :D ماکان از من میشنوی با همون امولیتور نسخه ۱ رو بازی کن :D خداییش کوچیکترین سختی نداره تو خیلی راحت Rom رو میگیری امولیتور رو باز میکنی میزنی Open روی Rom کلیک و تمام. بازی اجرا میشه :D خیلی حیفه خودت ۹۹۹ رو تجربه نکنی و تصمیم گیریا و معماهاش رو خودت انجام ندی :D

الان دقیقا فکر کردی تم Zero Escape چیه؟ :D اصل جنس همین ZE ـه دیگه :D البته کارا نو شوجو هم که آریا معرفی کرد بهش میخورد فلسفی باشه :D

متاسفانه فلسفی چیز دیگه‌ای به ذهنم نمیرسه در این لحظه. ولی اگه بعدا بازی با تم مدرسه‌ای، روابط انسانی، مریضی، بدبختی، بیچارگیی چیزی خواستی، بگو تا یدونه خوبش رو بهت معرفی کنم :D البته اگه حسش بیاد میخوام یه توضیح کامل در موردش بدم ولی خب فعلا حسه نیست :sweatsmile::tearsofjoy:

من مشکلم با سیو کردنه. آخه یبار امدم عشقم The World Ends with You رو با امولاتور بازی کنم انقدر دردسر داشت که در نهایت بیخیال شدم. سر همین خاطره بدی دارم!:D ولی محض خاطر توصیخ تو یبار دیگه میرم سراعش ببینم موفق میشم یا نه!:D

پ.ن: من از تم مدرسه ای بدم میاد!:D یعنی بدم نمیاد، دنبالش نیستم. بدبختی و بیچارگی و ... چین اینا؟:D موضوعاتی که من رو قلقلک میدن اصولا چیزهایی هست که بتونه برام سوال ایجاد کنه. خصوصا درباری ماهیت وجودی انسان. عین مثلا Ghost in the Shell. یا بحث متافیزیک و دین داشته باشه و... تقریبا از همه کارهای این مدلی خوشم میاد و جدی قلمداد میکنم، چیزی که می ارزه وقت بزاری و ببینی و یاد بگیری، باقی رو هم صرفا سرگرمی که اگه وقت کنم، میرم سمتش، اونم بخاطر رفع خستگی و... البته قبول دارم که این سلیقه عجیبی هست ولی نباید از من انتظار دیگه ای هم داشت!:D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سفیروث افسانه ای؛ نزدیک یه ماه پیش کشیدم

View attachment 63204

نمیدونم کیا باهام موافقن اما ای کاش یه بازی با محوریت سفیروث هم ساخته شه (یعنی شخصیت اول بازی سفیروث باشه :D )
وای خیلی خوب کشیدی معلومه سرش وقت گذاشتی با اجازت سیوش کردم
من یکی موافقم بره قبل از اینکه سفیروث بد بشه و سفیروث نقش اصلی باشه وای چه قدر خوب میشه

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
با سری Shiren the Wanderer کسی آشنایی داره؟!
چند روز پیش نسخه جدیدش واسه ویتا عرضه شده نقد های خیلی خوبیم گرفته:

84mlq5za5b1n9gzax2oc.jpg

بعد از اینکه سبک بازیو دیدم دیگه نمیتونم بیخیالش بشم ! ( JRPG + Roguelike :D ) این سبک اصن خوراکه ویتاس! :D
مثل اینکه این نسخش 5امین نسخه از سری هستش. اصلا نسخه های قبلش واسه غرب منتشر شده؟!
هر کسی هر اطلاعاتی درباره این سری داره دریغ نکنه :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
دارم tales of heart r رو بازی میکنم ... یه چهار ساعتی بازی کردم .. داستان بد نیست تا اینجا ,هر چند تکراریه ... گیم پلی هم عالیه ... ولی باقی چیزا تو در و دیواره ... مطمینا تا این چیزی که الان دیدم ۴۰ یا ۳۰ دلار نمی ارزه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر