طرفداران ژانر JRPG

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
جزییات جدید از بخش‌های‌ تک نفره و مولتی پلیر Attack on Titan

و چنین شد که من در سه راهی عشق، انتقام و خیانت اسیر شدم :D ماه بعد خرج و مخارج بالاست و فقط در حد یه بازی پول دارم :| الان من AoT رو بگیرم یا برم تو کار God Eater‌ها یا اینکه طبق نقشه اصلی یاور سنران کاگورا رو استاد کنم؟ :-?:D

@AsaraymA
اتفاقا این Lost Dimension رو چندوقتی هست دارم ولی ملت یکم بهش توپیدن و قهوه‌ایش کردن برای همین کلا هیچوقت استارتش رو نزدم :-" مثلا یکی از ایرادایی که بهش میگیرن اینه که بازی وسط مبارزات هم حتی لودینگ داره :| :D

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
جزییات جدید از بخش‌های‌ تک نفره و مولتی پلیر Attack on Titan

و چنین شد که من در سه راهی عشق، انتقام و خیانت اسیر شدم :D ماه بعد خرج و مخارج بالاست و فقط در حد یه بازی پول دارم :| الان من AoT رو بگیرم یا برم تو کار God Eater‌ها یا اینکه طبق نقشه اصلی یاور سنران کاگورا رو استاد کنم؟ :-?:D

@AsaraymA
اتفاقا این Lost Dimension رو چندوقتی هست دارم ولی ملت یکم بهش توپیدن و قهوه‌ایش کردن برای همین کلا هیچوقت استارتش رو نزدم :-" مثلا یکی از ایرادایی که بهش میگیرن اینه که بازی وسط مبارزات هم حتی لودینگ داره :| :D

به ندای دلت گوش کن و بیخیال نظرات دیگران شو! :D
بنظر من این بهترین روش برای انتخاب کردن بین یکی از این 3 تاست... سنران کاگورا که قبلاً بازی کردی و میدونی با چی طرفی، GodEater هم که کیفیتش تضمین شده است... برو یکسری ویدیو گیم‌پلی (از این 1 ساعته‌ها تو یوتیوغ) ازش ببین تا قشنگ متوجه شی چی به چیه... فرشادم که اینجا کامل راجع بهش توضیح داده و هرکی هم بازی کرده کاملاً راضیه.
AOT هم بزار بیاد و ببین چی از آب در میاد، تریلرهاش که عالیه و اگه خود بازی اصلی هم اینطوری باشه خیلی خوب میشه... بعد از اینکه AoT هم ریلیز شد حس هرکدوم از این سه تا که بیشتر بود برو تو کاره همون. :D
چون تجربه ثابت کرده که اگه حسه یه بازی نباشه، حتی اگه کیفیت فوق‌العاده ای هم داشته باشه خیلی زود بیخیالش میشی... من خودم شخصاً بارها برام پیش اومده که یه بازی خیلی خفن و همون روز عرضه خریدم ولی حس و حالش نبوده و 6-7 ماه یا حتی یکسال بعد رفتم سراغش! :D

Lost Dimension هم مثل اکثر JRPGها مشکلات پرفورمنس داره... حالا یکمقدار کمتر یا بیشتر... البته من که کلاً زیاد این چیزا تو مخم نمیره و اذیت نمیشم.
در هر حال کیفیت کلی بازی عالیه و راحت میتونی با این مشکلاتش کنار بیای مثل باقی بازیهای سبک... خودتم خیلی خوب میدونی که ملت تو نت عادت دارن از کاه کوه بسازن! :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@AsaraymA

آریا خدایی توصیه‌ات خوب بود :D من سنران کاگورا رو بازی نکردم ولی تریلر و اینا ازش دیدم و میدونم از ایناست که راست کار خودمه :D فعلا میرم این رو میگیرم یه خورده پولی هم دستم میمونه :D بعد ماه دیگه میرم یکم ویدیو از گاد ایتر میگیرم ببینم چطوره اگه خوشم اومد اون ریمستر ۲۰ دلاریش رو میخرم تا یکم باهاش سرگرم بشم :D آخر سر هم میبینم AoT چکار میکنه و اگه اونم خوب عمل کرد یه فکری به حال اونم میکنم :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یعنی به این میگن بازیا :> ویتا دارای عزیز کوفتتون بشه >:D<:D

• When two girls get it on – one girl turns into a super weapon

• Wield your incredible pleasure powered weapons to take on hordes of enemies

• Ultra-fast hack and slash action with a focus on stylish aerial combos

• Power up your weapons by turning on your girlfriends

• Weapons can be levelled up in strength up to 15 times – getting bigger and more awesome looking every time

• Take your favourite girls into the dressing room and rub and touch to raise their levels

• Choose between 7 playable characters to master

• Return of the clothing destruction system – clothes get more ripped the more you fight

• 28 Story Missions to tackle – with high quality anime visuals

• Battle it out in arena based online multiplayer – up to 4 players
Valkyrie Drive: Bhikkhuni coming west in 2016 - Gematsu

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار

uqo53ff38sk5oaxlnoz5.jpg

یعنی حرف نداره .. یه سرچ تو گوگل کردم ... تازه فهمیدم که هنوز چشم و گوشم باز نشده !!!! خخخخ .. day 1 میگیرم بازی رو

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آقا یکی بیاد به من بگه چرا اینقدر گیم‌پلی Omega Quintet خوبه؟ نه وجدانا چطور میشه توی همچین داستان نابود و با همچین شخصیتای گلابیی، اینجور گیم‌پلیی گذاشت؟ :D

حیف که همون مشکل همیشگی بی حس و حال بودن وجود داره وگرنه یه مطلب طومار وار در مورد گیم پلیش مینوشتم و کلی قربون صدقه گیم‌پلیش میرفتم که به نظرم تا الان بدون کوچیکترین شک و رقیبی با اختلاف وحشتناک بهترین گیم‌پلی نوبتی هست که دیدم. ایشالا یه روزی حسش میاد و میام کامل در موردش میگم :D

پ.ن: نمیدونم چرا ولی من تازه اینو دیدم:
Black Rose Valkyrie details Interview System - Gematsu
Black Rose Valkyrie details battle system - Gematsu

کار همون سازنده‌های Omega Quintet ـه و توضیحاتش وحشتناک خفن به نظر میاد :D

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
اخیش بالاخره odin sphere پلاتونیوم شد خیلی اسون بود اما وقت گیر .راستی علت اینکه بازی تو ایران نیومده اینه که نسخه فیزیکی بازی فقط به صورت لیمتد به صورت storybook edition هستش فکرم نکنم بیاد بگیرید دیجیتالیشو حالشو ببرید .خب الان وقتشه برم سراغ اکیبا تریپ بالاخره تازه omega quintet هم هست هنوز دست بهش نزدمI am setsuna e هم داره از راه میرسه مثل استار اوشن نمیتونم ولش کنم .ای خدا این همه jrpg منم که کمبود وقت دارم

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
7th.jpg

سه روز دیگه......

آقا من هنوز دارم Tokyo Mirage Sessions #FE بازی می کنم
اینو کجای دلم بزارم
Odin Sphere, Zero Time Dilemma هم موندن
I Am Setsuna و Monster Hunter Generations هم توی راهن

البته نه این که خیلی کار داشته باشم ها توی این بازار کسب و کار خوشگل، ولی انقدر هم وقت ندارم

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza

هفته دیگه Goty امسال منتشر میشه :D
Gal*Gun Double Peace :
Youtube
این یکی فقط واسه ویتا نیست و نسخه PS4اش هم همزمان عرضه میشه :D البته اون قسمت touch and rub بازی فکر نکنم روی PS4 صد در صد تواناییشو نشون بده :D

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
Gal*Gun Double Peace :
Youtube
این یکی فقط واسه ویتا نیست و نسخه PS4اش هم همزمان عرضه میشه :D البته اون قسمت touch and rub بازی فکر نکنم روی PS4 صد در صد تواناییشو نشون بده :D
برای ps4 بخریم جلو خانواده بازی کنیم... :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Gal*Gun Double Peace :
Youtube
وای خدا این چی بود علیرضا پوکیدم از خنده :))

Embrace the Moe
Chose your waifu

وای خیلی خدا بود =)) =)) =))

این از اون بازیای انحصاری معنوی ویتاست چون فکر کنم کسی جرات نکنه این رو روی PS4 و با TV بازی کنه x_x یکی از اون بازیاست که در صورت ویتا گرفتن باید حتما امتحانش کنم.... البته جهت تحقیقات و Research :>:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر