طرفداران ژانر JRPG

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
برداران ژاپنی بازم هم اکنون نیازمند یاریتون هستم :D PSN یه مشت تخفیف فوق خرکی (در حد بتلفیلد هاردلاین ۴ دلار!) زده به یه سری از بازیا که یه تعداد بازی ژاپنی هم توش هستن :D از این بین من Omega Quintet برام جدید و چیزی ازش نشنیده بودم و الانم شده ۶ دلار :D کسی این رو بازی کرده، به نظرتون ارزشش رو داره دلار پس اندازه کرده‌ـم توی PSN (لول، دارم خورده خورده برای سنران کاگورا پول جمع میکنم :)) ) رو براش خرج کنم یا نه؟ :D

لیست همه تخفیفا اینجاست اکه کسی دنبال پول خرج کردنه :D

US PSN: Best of E3 Sale + Spend $100 Get $15 Back Promotion

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
برداران ژاپنی بازم هم اکنون نیازمند یاریتون هستم :D PSN یه مشت تخفیف فوق خرکی (در حد بتلفیلد هاردلاین ۴ دلار!) زده به یه سری از بازیا که یه تعداد بازی ژاپنی هم توش هستن :D از این بین من Omega Quintet برام جدید و چیزی ازش نشنیده بودم و الانم شده ۶ دلار :D کسی این رو بازی کرده، به نظرتون ارزشش رو داره دلار پس اندازه کرده‌ـم توی PSN (لول، دارم خورده خورده برای سنران کاگورا پول جمع میکنم :)) ) رو براش خرج کنم یا نه؟ :D

من من من من :D

بازی برا 6 دلار خیلیییییی ارزشش خوبه حتما بگیر :D

یه پارتی همه دختر (حتی شخصیت اصلی که پسره تو پارتی نیست و فقط به صورت یه مکانیزم ازش استفاده میشه XD ) بعد گیم پلیش عالیه

نوبتی فوق العاده هیجان انگیزیه مخصوصا اینکه تو بازی نوبتی کومبو بزنی خیلی بهت میچسبه و کومبو هاشم خیلی هیجان انگیزه :D

من خودم تازه خریدم و زیاد نتونستم بازی کنم ولی در حد 6 دلار حتما می ارزه :D البته فکر کنم پول دانلودت بیشتر از خریدش بشه XD

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من من من من :D

بازی برا 6 دلار خیلیییییی ارزشش خوبه حتما بگیر :D

یه پارتی همه دختر (حتی شخصیت اصلی که پسره تو پارتی نیست و فقط به صورت یه مکانیزم ازش استفاده میشه XD ) بعد گیم پلیش عالیه

نوبتی فوق العاده هیجان انگیزیه مخصوصا اینکه تو بازی نوبتی کومبو بزنی خیلی بهت میچسبه و کومبو هاشم خیلی هیجان انگیزه :D

من خودم تازه خریدم و زیاد نتونستم بازی کنم ولی در حد 6 دلار حتما می ارزه :D البته فکر کنم پول دانلودت بیشتر از خریدش بشه XD
تریلری که توی PS Store گذاشته بودن رو دیدم و کلا از بازی ناامید شدم :| نابود بود تریلر :|

ولی بعد از خوندن نظرت یکم رفتم توی نت گشتم و گریزی به چندتا نقد هم زدم (نکات مثبت و منفی و خلاصه‌ها رو خوندم) و حالا کم کم دارم به این نتیجه میرسم که بازی ارزشش رو داره بگیرمش :D خصوصا که اکثر جاها از گیم‌پلی نوبیتش هم تعریف کردن (خودت هم بهش اشاره کردی) و یکی از بخشایی که توی Trails دوست داشتم همین گیم‌پلی نوبتیش بود پس به نظر میاد از این OQ هم لذت میبرم :D

احتمال خیلی زیاد بازی رو میگیرم ولی خب اگه از بین باقی بچه‌ها هم کسی امتحانش کرده ممنون میشم نظرش رو بگه :D

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza

من Omega Quintet رو بازی نکردم و نمیدونم چطوریه ولی از بین JRPG هایی که توی این لیست هستن Megadimension Neptunia VII رو پیشنهاد میکنم که بگیری.
خودم از این سری Hyperdimension Neptunia Re;Birth 1 رو بازی کردم. بازیش گیم پلی خیلی خوبی داره و داستان بازی خیلی فان و بامزه هست و همه اجزای داستان رفرنس های جالبی به صنعت بازیسازی دارن (اصلا اسم دنیای بازی Gamindustriه ).

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من Omega Quintet رو بازی نکردم و نمیدونم چطوریه ولی از بین JRPG هایی که توی این لیست هستن Megadimension Neptunia VII رو پیشنهاد میکنم که بگیری.
خودم از این سری Hyperdimension Neptunia Re;Birth 1 رو بازی کردم. بازیش گیم پلی خیلی خوبی داره و داستان بازی خیلی فان و بامزه هست و همه اجزای داستان رفرنس های جالبی به صنعت بازیسازی دارن (اصلا اسم دنیای بازی Gamindustriه ).
ممنون بابت پیشنهاد ولی متاسفانه پلاس ندارم و بودجه هم به ۱۸ دلار نمیرسه :sweatsmile:

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
Gamespot کل Livestream رو به صورت Offscreen فیلم برداری کرده
البته از اونجایی که Offscreenه با کیفیت 360p اپلودش کردم:D

xtlic2kagy75n42l62ynl.jpg

Persona 5 Off Screen Gameplay - E3 2016

360P

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
خداییش شانس ما داریم تا akiba trip را خریدیم 40 درصد اف خورد.سونی ازت نمیگزرم پولمو پس بده:((:((:((:((:((

یعنی من تا تخفیف رو دیدم یادت افتادم که گفته بودی انقدر تعریف کردن صبح پاشدی 30 دلار خریدیش :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خداییش شانس ما داریم تا akiba trip را خریدیم 40 درصد اف خورد.سونی ازت نمیگزرم پولمو پس بده:((:((:((:((:((

پسر خوب من چند روز پیش Omega Quintet رو با تخفیف 25 دلار اینا خریدم الان شده 5 دلار بعد ناراحتی الان؟ :|

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
برای اینکه درمانی باشه به سوزشت من بازیو برای ویتا 10$ خریدم توو این تخفیفا :D

اگه برعکس عمل کرد سعی کن بیشتر دوسم داشته باشی :D

پسر خوب من چند روز پیش Omega Quintet رو با تخفیف 25 دلار اینا خریدم الان شده 5 دلار بعد ناراحتی الان؟ :|

4 bucks my man , "four" bucks :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خداییش خیلی سوزش داره اخه جالبیشم اینه فقط 10 دقیقه بازی کردم فعلا odin sphere را گرفتم اونو گذاشتم کنار
انشاالله تمام افراد این تاپیک به سرنوشت من دچار بشن یه بازی بخرند 2 روز بعدش اف حسابی بخوره الهی امییین:D:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر