طرفداران ژانر JRPG

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
این بازی پر از ایرادهای فنیه... جوری که از لذت بازی کم میکنه
والا دیدم متا زده 72 امیدوار شدم. امیدوارم که Trail Of Cold Steel یه تخفیف بخوره. کلا آدم دلش نمیاد برا بازیا که تخفیف میخورن بیشتر 10 دلار بده.. Tale هارو که همرو تخفیف خریدم. lightning هم خریدم ولی یه چنتایی هنوز بازی خوب مونده..

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
what a troll

نسخه چینی Hatsune Miku Future Tone فقط صفحه امتیاز دهیش و پخش آهنگ انگلیسیه و بقیش چینیه :))

دموش رو دانلود کردم بازی کردم

دیدن Miku با رزولوشن Glorious 1080 و فریم Velvety 60 و Super mother of God level Graphics :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

یعنی مادر بگرید عجب چیزیه :(( این احمقای کودن بیشعور (فحشام levelشون پایینه که بن نشم :D ) چرا با وجود همچین چیزی گرفتن Diva X رو تحویل ملت دادن؟ :| بازیی که همه آهنگای Vocaloid ها تو همه بازیا (تازه بیشتر) رو داره که خود آهنگای Diva X هم شاملش میشه و با قابلیت های خیلی بیشتر و بهتر و گرافیک واقعا وحشتناک بالا که دقیق گرافیک مدل هاش همون مدل های تو کنسرتای واقعیشونه بلکه هم بهترن :D

الان موندم ماه دیگه Diva X رو بگیرم یا جَو گیر بشم همین FT رو بخرم؟ :D مشکلم فقط اینه که هیچی از منو هاش نمیفهمم ولی مهم نیست آهنگ که میتونم ببرم جلو :D ولی بازم موندم

بخش Tutorial :x :

:x:x:x:x:x:x

دیگه خودتونم میدونید گرافیک تو بازی بهتر از عکساست :D

گول عکسامم نخورید که انگلیسی هست نوشته هاش فقط اینجا و تو بعد آهنگ امتیازا انگلیسی هستن :D

کسی جرات داره بهم گیر بده که جای این بازی تو این تاپیک نیست تا با جفت پا با زاویه 40 درجه برم تو صورتش :|

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
نظرات بچه‌ها در مورد Star Ocean رو که میخونم خدا رو شکر میکنم که بازی رو نگرفتم و منتظر موندم ببینم چطور از آب در میاد بعد برم سروقتش :D بعدا که یه تخفیف درست و حسابی خورد میگیرمش ولی با این چیزایی که بچه‌ها گفتن به نظرم برای من ۶۰ دلار نمی‌ارزید و اگه میخریدمش الان داشتم بهش هیت میرزیدم :D

راستی چند روزی هست Omega Quintet رو تموم کردم :D گیم‌پلی بازی خیلی خوب بود هرچی هم جلوتر میرفتی با باز شدن قابلیتای جدید خوف‌تر میشد (آخر سری دیگه میتونستی ۵ تا Super Skill هر شخصیت رو با هم به صورت ترکیبی و کمبو وار بزنی.... WTF!!) ولی داستان و شخصیتا تا لحظه آخر توی دیوار بودن :D برای ۶ دلار کاملا می‌ارزید و اگه باز از اینجور تخفیفا خورد بخاطر گیم‌پلیش هم که شده حتما بگیریدش (هنوز به نظرم بازی با اختلاف بهترین گیم‌پلی نوبتی که تا الان دیدم رو داره)

بعد از تموم شدن هم محتویات پس از پایان خوبی داره (خصوصا وقتی DLCهای رایگان رو بگیرید که چندتا محیط جدید و خیلی سخت باز میکنند) ولی خب فعلا دیگه تحمل به اندازه کافی این شخصیتا رو تحمل کردم و فعلا یه مدت استراحت میکنم تا بعدا وقتی دلم برای گیم‌پلیش تنگ شد برم سروقتش :D

===
حالا هی اینا داغ دل ما رو تازه می‌کنند :|
جزییات جدید از داستان‌های فرعی Yuuki ،Shio و Mitsuki در Tokyo Xanadu eX+
این قابلیت تند رفتن توی مسیر را اگه میشه دقیق بگو کجا بود miss نکنم چون اروم راه میره نقشه هم بزرگه اعصاب ادم خورد میشه .یه قایلیت خیلی جالب هم داره که خودتم احتمالا میدونی با گرفتن R2 سرعت مبارزات فوق سریع میشه میتونی تند تند مبارزه کنی از این قابلیتش خیلی خوشم میاد .راستی برای تموم کردنش چقدر زمان لازمه من الان اول اپیزود 3 هستم از تروفیاش که دیدم فکر کنم 9 تا اپیزود باشه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
این قابلیت تند رفتن توی مسیر را اگه میشه دقیق بگو کجا بود miss نکنم چون اروم راه میره نقشه هم بزرگه اعصاب ادم خورد میشه .یه قایلیت خیلی جالب هم داره که خودتم احتمالا میدونی با گرفتن R2 سرعت مبارزات فوق سریع میشه میتونی تند تند مبارزه کنی از این قابلیتش خیلی خوشم میاد .راستی برای تموم کردنش چقدر زمان لازمه من الان اول اپیزود 3 هستم از تروفیاش که دیدم فکر کنم 9 تا اپیزود باشه
والا پاداش یکی از Quest ها بود (اینایی که از مردم توی Town Map میگیری) ولی دقیق یادم نمیاد کدومشون بود :D در کل اینا رو همه انجام بده چون قابلیتای شخصیتات رو آپگرید میکنند که برای جستجو توی محیط خیلی لازمت میشن.

من همه ماموریتای فرعی رو رفتم و همه Event ها رو هم دیدم، یه کوچولو هم آخرای بازی توی همون محیط DLC رایگان گرایند کردم (دشمنا فوق خفن! با یکیشون میجنگیدی اگه میکشتیش همه شخصیتات ۶-۷ لول میرفتن بالا اونم فقط بخاطر یدونه مبارزه!!!) نهایتا شد حول و حوش ۴۸-۴۹ ساعت :D اگه بخوای Quest ها رو نری و یه سری از مبارزات هم رد کنی (این قابلیت R2 خداییش توی مبارزه‌های که برای گرفتن آیتمای خاص و جمع آوری Material بود خیلی بدرد میخورد چون مجبور نمیشدی هی حملات تکراری رو ببنی) فکر کنم ۲۹-۳۰ ساعته هم بشه تمومش کرد :D

پ.ن: راستی برای گرفتن Material ها یکی از شخصیتا هست (شاید نخوای اسپویل بشه برای همین فقط میگم اسمش با A شروع میشه :D ) که دوتا از Skill هاش قابلیت Steal دارن که شدیدا به کار میاد و حتما از اونا استفاده کن :D
پ.ن۲: راستی با همون R2 میشه تمام بخشای داستانی و دیالوگا رو هم رد کرد. این مورد فکر کنم توی دور دوم بازی خیلی خیلی بکار بیاد :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
این چند ساعت باقیمونده خیلی سخت میگذره

واو...
چه بازی عجیب و باحالی...
چرا کلا بازی Under-Radar بوده ناکاما !؟
بازاریابی چرا نداشته !؟
من همین الان Pre-Order کردم بازیرو...
فوق العادست...

^___^

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
این چند ساعت باقیمونده خیلی سخت میگذره

واو...
چه بازی عجیب و باحالی...
چرا کلا بازی Under-Radar بوده ناکاما !؟
بازاریابی چرا نداشته !؟
من همین الان Pre-Order کردم بازیرو...
فوق العادست...

^___^
بازی توی رادار من بود تا اینکه قیمتش رو ۴۰ دلار اعلام کردن :D

Setsuna عنوان جالبی به نظر میاد ولی خود من روی ۲۵ دلار و این حدودا حسابش کرده بودم برای همین صبر میکنم تا به اون قیمت برسه بعد برم تو کارش :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بازی توی رادار من بود تا اینکه قیمتش رو ۴۰ دلار اعلام کردن :D

Setsuna عنوان جالبی به نظر میاد ولی خود من روی ۲۵ دلار و این حدودا حسابش کرده بودم برای همین صبر میکنم تا به اون قیمت برسه بعد برم تو کارش :D
البته تو این بحث سیل و دیسکانت خوردن به این راحتی ها هم نیست که بازی سریع تخفیف بخوره الان چند وقته night of azure را زیر نظر دارم تخفیف بخوره دریغ از یک دلار تخفیف .اکثر بازی هایی که میبینید تخفیف میخورن یا بازی های ایندی هستند یا حداقل ۱ سال از ریلیزشون میگزره.در مورد ستسونا قبول دارم ۴۰ تا براش زیاده اگه ۳۰ تا بود عالی میشد البته بازی روی استیمم میاد شاید قفل نداشته باشه راحت کرک بشه ولی من اصلا حال نمیکنم با پی سی بازی کنم بهم نمیچسبه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
البته تو این بحث سیل و دیسکانت خوردن به این راحتی ها هم نیست که بازی سریع تخفیف بخوره الان چند وقته night of azure را زیر نظر دارم تخفیف بخوره دریغ از یک دلار تخفیف .اکثر بازی هایی که میبینید تخفیف میخورن یا بازی های ایندی هستند یا حداقل ۱ سال از ریلیزشون میگزره.در مورد ستسونا قبول دارم ۴۰ تا براش زیاده اگه ۳۰ تا بود عالی میشد البته بازی روی استیمم میاد شاید قفل نداشته باشه راحت کرک بشه ولی من اصلا حال نمیکنم با پی سی بازی کنم بهم نمیچسبه
آره خب ولی بعضی وقتا هم اتفاق میوفته مثل Doom که فقط چند ماه بعد از عرضه برای مدت محدودی تخفیف خورد و ۳۶ دلار شد. در هر صورت فعلا اینقدر بازی پیش رومون هست که اگه به این زودیا تخفیف هم نخوره باز از لحاظ بازی مشکلی ندارم :D

من که سیستمم نمیکشه این رو روی PC برم و از طرف دیگه هم بدم نمیاد یه حمایتی از SE بکنم تا بازی‌های Mid-Tier و AA هم بسازه، برای همین احتمال خیلی زیاد روی همون PS4 میگیرمش :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
آره خب ولی بعضی وقتا هم اتفاق میوفته مثل Doom که فقط چند ماه بعد از عرضه برای مدت محدودی تخفیف خورد و ۳۶ دلار شد. در هر صورت فعلا اینقدر بازی پیش رومون هست که اگه به این زودیا تخفیف هم نخوره باز از لحاظ بازی مشکلی ندارم :D

من که سیستمم نمیکشه این رو روی PC برم و از طرف دیگه هم بدم نمیاد یه حمایتی از SE بکنم تا بازی‌های Mid-Tier و AA هم بسازه، برای همین احتمال خیلی زیاد روی همون PS4 میگیرمش :D
صد در صد بازی که زیاده حالا هممون که اینجا جمع شدیم فقط جی ار پی جی که بازی نمیکنم همه چی میزنیم البته همین ۲۰۱۶ دو تا فاینال فانتزی بزرگ داریم که بالای ۱۵۰ ساعت سرگرمیم فقط با همین ۲ تا بازی.حالا گفتن شاید nioh هم امسال بیاد که اگه اینطور بشه که من یکی غش میکنم

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
دوستان من تو سبک JRPG فقط Resonance of Fate و Eternal Sonata رو تجربه کردم و خیلیم لذت بردم، مخصوصا اولی رو خیلی دوست داشتم. ولی اخیرا دنبال نکردم اینجور بازیارو و میخواستم چنتا بهم معرفی کنید. ممنون میشم :):D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,527
نام
امین
بچه ها چقدر onechanbara خوبه خصوصن این کاستونم موز و توت فرهنگیش =P~

هر 5 دقیقه مجبورم دوربین و زوم کنم و با دقت ببینم داستان چیه!
الحق باید گرفت و اینایی که به بازی نمره کم دادن رو به 7 روش سامورایی اره.

ورای انتظارم بود!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,527
نام
امین
دوستان من تو سبک JRPG فقط Resonance of Fate و Eternal Sonata رو تجربه کردم و خیلیم لذت بردم، مخصوصا اولی رو خیلی دوست داشتم. ولی اخیرا دنبال نکردم اینجور بازیارو و میخواستم چنتا بهم معرفی کنید. ممنون میشم :):D

رو ps4 یا ps3 ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
میگم آریا یه پیشنهاد دارم
الان که من هی پست ها رو میخونم میبینم دوستانی هم هستن که به بازی های jrpg علاقه مند باشند و هی سوال میکنن و میگن بهشون بازی معرفی کنیم
پس اگر برات زحمتی نیست یا حوصله داری اسم چند تا بازی شاخ و قشنگ بذار توی پست اول تا دوستان علاقه مند برند توی پست اول هر کدام رو که خواستن رو انتخاب کنن نظرت چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر