طرفداران ژانر JRPG

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,426
نام
سید محمد حسین
با عرض سلام بر دوستان . چرا این فرم تاپیک visual novel نداره حیفه چنین ژانر زیبایی تاپیک نداشته باشه. اگه میشه یکی از دوستان زحمتشو بکشه

ویژوال ناول ها رو (اگه کسی بازی کنه) همین جا بحث اش رو می کنیم
اگه یه تاپیک براش بزنیم تو اعماق این بخش دفن میشه قبل این که کسی بتونه پست بزنه براش و اصن خوننده ای داشته باشه

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
  • Like
Reactions: ce7en44

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
  • Like
Reactions: Alireza_j

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,534
نام
مسلم
یه JRPG فوق احساسی معرفی کنین که از اول تا آخرش عر بزنم :D

لعنتی FFVIII چقدر خوب بود
یه چیز JRPG ها که خیلی دوستشون دارم اینه که معمولا اونجوری نیستن که از اول تا آخرشون مثلا فقط تم غم انگیز باشه :D ترکیبی از داستان های حماسی، صحنه های کمدی و لحظات غم انگیزن :D مثلا خنده دار ترین JRPG که سراغ دارم آخرش با مرگ شخصیت اصلی یا به F رفتن دنیا تموم شد. در واقع حتی یه پایان نزدیک به خوب هم نداشت:D
بعد اسم آوردن یه جورایی لو دادن داستان هم به حساب میاد :D

با عرض سلام بر دوستان . چرا این فرم تاپیک visual novel نداره حیفه چنین ژانر زیبایی تاپیک نداشته باشه. اگه میشه یکی از دوستان زحمتشو بکشه
من خودم هم نظراتم در مورد ویژوال ناول ها رو همینجا نوشتم (البته الان چند وقته فرصت نکردم ویژوال ناول جدید برم، امیدوارم زودتر Kara no Shoujo 3 ترجمه بشه :( )
شما هم نظراتت رو همینجا بنویس که استفاده ببریم :-"

آخرین ویرایش:

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
525
نام
علی
دوستان dlc جدید Octopath.Traveler.2 دو تا شخصیت اضافه کرده سوالی که دارم این هست که اینم مثل پرسونا رویال اگر بخوای اضافات رو بازی کنی باید کلی بازی رو بری یا نه !؟ هرچند کلا روند Octopath.Traveler.2 فرق داره هر قهرمان پایان خاص خودش اما خواستم بدونم مثل بازی نسخه دوم که بعد از پایان همه شخصیت ها یک پایان داره اینم همینطوره (سیو بازی قبلی رو ندارم) !؟

• Like
Reactions: rpg321 and ce7en44

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
244
سلام
این چیزی که مطرح میکنم شاید خیلی عجیب باشه و شاید تا حدی off topic باشه

?But .... Is there any ENTP, ENFP, INFJ or INTJ gamer here who is into JRPG

حتی دارم فکر میکنم که یک تاپیک بزنم در این مورد : ) )

بازی triangle strategy رو تازه تموم کرده باید بگم فوق العاده بود با اینکه داستان کند بود اما خیلی عالی لحظه به لحظه منتظر چپترهای بعدش بودم ! نمره 10/10

برای من رفت در کنار اسطوره های jrpg

پ.ن: کسی غیر از سری octopath traveler بازی با همین ارت دیزاین میشناسه؟

شما به نتیجه ای هم رسیدی ؟ من هم الان دارم Triangle Strategy رو میرم و دارم به این فکر میکنم که بعدش چی بازی کنم.
البته Baldurs Gate هست برام که درسته JRPG نیست اما نوبتی هست و 2 ساله که در انتظارش بودم.

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
525
نام
علی
سلام
این چیزی که مطرح میکنم شاید خیلی عجیب باشه و شاید تا حدی off topic باشه

?But .... Is there any ENTP, ENFP, INFJ or INTJ gamer here who is into JRPG

حتی دارم فکر میکنم که یک تاپیک بزنم در این مورد : ) )

شما به نتیجه ای هم رسیدی ؟ من هم الان دارم Triangle Strategy رو میرم و دارم به این فکر میکنم که بعدش چی بازی کنم.
البته Baldurs Gate هست برام که درسته JRPG نیست اما نوبتی هست و 2 ساله که در انتظارش بودم.
octopath traveler همین آرت رو دارن. سری Xeno و persona 5 فوق العاده هستن البته صرفا jrpg هستن. Live a live هم آرتش شبیه triangle strategy هست اما من اصلا خوشم نیومد. الان هم دارم بالدار گیت میرم یعنی هرچی بازی کردم توی این 35 سال یک طرف این بازی یک طرف!

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
But .... Is there any ENTP, ENFP, INFJ or INTJ gamer here who is into JRPG
بنده چند بار تست mbti دادم یه بار intj میاد یه بار Entp و این دوتا خیلی تفاوت دارن. شاید کرکتر من خیلی پیچیدست B-).
( بنده هیچ اعتقادی به این تست mbti ندارم بنظرم ترند جدیده و اعتبارش در سطح همون برج های فلکی هست)

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
244
octopath traveler همین آرت رو دارن. سری Xeno و persona 5 فوق العاده هستن البته صرفا jrpg هستن. Live a live هم آرتش شبیه triangle strategy هست اما من اصلا خوشم نیومد. الان هم دارم بالدار گیت میرم یعنی هرچی بازی کردم توی این 35 سال یک طرف این بازی یک طرف!

من شماره ی 1 از Octopath رو رفته بودم اما دوست نداشتم، چیزی که من رو خیلی جذب میکنه استراتژی داشتن در بازی هست که اون بازی این طور نبود.

در مورد Baldurs Gate هم بله اون بازی رقیب نداره.
نمیدونم شما Divinity Original Sins 2 رو بازی کرده بودی یا نه، بازی قبلی Larian بود.
اون بازی شاهکار بود و از روی همون میشد فهمید که بازی بعدی چه عظمتی خواهد داشت که BGIII شد.

فکر میکنم به زودی مثلث بازی های RPG محبوبم از Final Fantasy 12 و Divinity OS II و Dragon Age Inquisition به مربع تبدیل بشه با Baldurs Gate 3.

بنده چند بار تست mbti دادم یه بار intj میاد یه بار Entp و این دوتا خیلی تفاوت دارن. شاید کرکتر من خیلی پیچیدست B-).
( بنده هیچ اعتقادی به این تست mbti ندارم بنظرم ترند جدیده و اعتبارش در سطح همون برج های فلکی هست)

نه ربطی به پیچیدگی کاراکتر نداره، اون تست حدودا 60 تا 70 درصد خطا داره.
اعتبار تست با توجه به میزان خطایی که ذکر کرده کم هست اما خود اون 16 دسته بسیار عمیق و پیچیده و درست هستند اما خب به شرطی که درست به جواب برسی.
و بله این مقوله چند سالی هست ترند شده، قبلا در این حد باب نبود.

در ضمن INTJ و ENTP دو روی یک سکه هستند، خیلی هم عجیب نیست که بین این 2 تغییر میکنه جواب شما.

• Like
Reactions: rpg321

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
525
نام
علی
من شماره ی 1 از Octopath رو رفته بودم اما دوست نداشتم، چیزی که من رو خیلی جذب میکنه استراتژی داشتن در بازی هست که اون بازی این طور نبود.

در مورد Baldurs Gate هم بله اون بازی رقیب نداره.
نمیدونم شما Divinity Original Sins 2 رو بازی کرده بودی یا نه، بازی قبلی Larian بود.
اون بازی شاهکار بود و از روی همون میشد فهمید که بازی بعدی چه عظمتی خواهد داشت که BGIII شد.

فکر میکنم به زودی مثلث بازی های RPG محبوبم از Final Fantasy 12 و Divinity OS II و Dragon Age Inquisition به مربع تبدیل بشه با Baldurs Gate 3.

اعتبار تست با توجه به میزان خطایی که ذکر کرده کم هست اما خود اون 16 دسته بسیار عمیق و پیچیده و درست هستند اما خب به شرطی که درست به جواب برسی.
و بله این مقوله چند سالی هست ترند شده، قبلا در این حد باب نبود.

در ضمن INTJ و ENTP دو روی یک سکه هستند، خیلی هم عجیب نیست که بین این 2 تغییر میکنه جواب شما.

منم با شماره اول ارتباط نگرفتم ۲ رو امتحان کن در ضمن استراتژی در مبارزات که داره قطعا اما اگر منظورت تاکتیکال بودن بازی هست من بهت midnight sun رو توصیه می کنم حتما بازی کنم محشره بازی

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
می دونم بابا شوخی کردم.
آفرین خوشم اومد از حرفت:D(بنده دو روی یک سکه هستم B-) )
3244162-u1.jpeg MV5BMTMzMjYwODM5NF5BMl5BanBnXkFtZTcwNjk0MTYyNw@@._V1_.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر