طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
یه ماه یه کوب بازی باید بکنی :d آخه مثلا درسته با یکی مثل Ragna سادست یادگرفتن و کلی هم حال میده اما بیشرفا کاراکترای سخت رو خیلی هیجان انگیز درست کردن مجبور میشه بره سمتشون :d همین هازاما یا Nu-13 >.< کلا عشق من کاراکتراییه که حرکتای Long Range دارن :d (احسان که نوبه ولش کن XDDDD امیدوارم الان بیاد دعوا کنیم :d )

آخه دیگه BlazBlue رو نمیشه با آرامش بازی کرد که :d کمترین Level کار "وحشی بازی"ئه :d حالا نمیدونم جایی هنوز FightPad میفروشه؟ چون با دسته واقعا سخته :(

اصلا کرکتر سخت نباشه من یکی سریع از کرکتر خسته میشم، مثلا تا چند وقت پیش ترومیو زیاد برمیداشتم چون روانیه کرکترشم ولی چون خیلی کمبوهاش راحت بود ازش زده شدم :d ولی ازون ور از روزی که هازاما اومد توو روستر دارم باش بازی‌میکنم، هنوز یه ذره ام دلمو ‌نزده :d

درسته BB خیلی سریعو هیجان انگیزه ولی اگه یاد نگیری با آرامش بازی کنی پیشرفتت خیلی کند میشه (نظر شخصیمه، شایدم فقط برای من اینجوریه)

@K o j i m a اتفاقاً اونایی که من باهاشون بازی میکنم بیگینر نیستن :D نوئل و راگنا و ماکوتو قلق دارن :D کرکتر بیگینر توی BB اون مرتیکه ی منفور جین کیساراگیه :D یه کرکتر دم دستی که خیلی کمبوهای راحت و نرمالی داره و دمیجشم همینجوریه ولی کرکتر خیلی کاربردی ای نیست ، یعنی صرفاً یه چیز نرمال و بیس برای یادگیری BB ـه :D اگه کسی می خواد BB رو تازه شروع کنه با جین شروع کنه (اگرچه لوزری بیش نیست این بشر :D) در مورد راگنا هم اگه فک میکنید خیلی راه دست و رله هست باید خدمتتون عرض کنم که کمترین HP توی بازی مال راگناس و باید بلد باشید از D Move هاش لا به لای حرکات به صورت هوشمندانه استفاده کنید و گرنه سه سوته K.O می شید :D

در مورد هاکومن هم بگم که اینجوری نگاهش نکنید :D هاکومن کرکتر پانیش کاره ، یعنی حمله ـش دفاع کردنه و کمبوهاش توی پانیش هاش نهفته ـس :D وقتی بخوای پانیش کنی می تونی کمبویی بزنی که تا 80-90% از HP طرفو سوت کنه بره هوا ولی تایمینگ و صبر و حوصله ی خیلی زیادی می خواد :D

با ماکوتوت کاری ندارم چون جیگر منم هست :d توو CSE هم در کنار هازاما کرکتر Mainام بود :d
حالا اگه اینجوری که تو‌داری بیگینر نبودن راگنا و نوئلو توجیح میکنی بخوایم نگاه کنیم BB کلا کرکتر بیگینر نداره :d وقتی کرکتر بیگینره یعنی برای کسی که تازه میخواد شروع کنه خوبه (اسمش روشه) بعد تو‌ داری توو سطح حرفه ای راگنا رو توصیف میکنی؟ :d هلث کم و به اندازه استفاده کردن درایو رو بیگینر میخواد چیکار؟ :d

توی سطح حرفه ای هاکومن مضخرفه ! :d دقیقا تایمینگاش روو مخه :d

جین حکم ساسکه تو ناروتو رو داره :d نـــــــی سااااااان

خب اینکه کمترین HP رو داره دقیقا به خاطر همین D Move هاشه که برطرف میکنه این مشکلو پس خفن بودنشو نشون نمیده :d

من تاحالا یه نفرم ندیدم با هاکومن هیجان انگیز مبارزه کنه :d من خودم میخوام یه کاراکتر برا بازی کردن انتخاب کنم میبینم هیجان انگیزه یا نه ولی هاکومن . . . اصلا هیجان انگیز نیست. من این حس رو نسبت به azrael هم دارم :d خیلی کاراکترش خفنه و دمیج زیادی میزنه اما هیجان تو کارش نیست و خوشم نمیاد

هیجان انگیز فقط Bullet :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
جین حکم ساسکه تو ناروتو رو داره :d نـــــــی سااااااان

خب اینکه کمترین HP رو داره دقیقا به خاطر همین D Move هاشه که برطرف میکنه این مشکلو پس خفن بودنشو نشون نمیده :d

من تاحالا یه نفرم ندیدم با هاکومن هیجان انگیز مبارزه کنه :d من خودم میخوام یه کاراکتر برا بازی کردن انتخاب کنم میبینم هیجان انگیزه یا نه ولی هاکومن . . . اصلا هیجان انگیز نیست. من این حس رو نسبت به azrael هم دارم :d خیلی کاراکترش خفنه و دمیج زیادی میزنه اما هیجان تو کارش نیست و خوشم نمیاد

مسئله اینجاست که اون برگشت HP ای که با D Move ها اتفاق می افته به حدی ناچیزه که نمیشه زیاد روش حساب باز کرد :D اگه بخوای کتک بخوری و فک کنی با D Move ها برکیگرده زودتر از اینکه خونت پر بشه خالی میشه میره پی کارش :D

اتفاقاً هاکومن کسی بلد باشه خیلی خفن میشه باهاش بازی کرد ! من یه سری گیم پلی ازش داشتم معرکه ! در حدی که به شدت ترغیب شدم برم یادش بگیرم :D عالیه این بشر :D

- - -ویرایش - - -

با ماکوتوت کاری ندارم چون جیگر منم هست :d توو CSE هم در کنار هازاما کرکتر Mainام بود :d
حالا اگه اینجوری که تو‌داری بیگینر نبودن راگنا و نوئلو توجیح میکنی بخوایم نگاه کنیم BB کلا کرکتر بیگینر نداره :d وقتی کرکتر بیگینره یعنی برای کسی که تازه میخواد شروع کنه خوبه (اسمش روشه) بعد تو‌ داری توو سطح حرفه ای راگنا رو توصیف میکنی؟ :d هلث کم و به اندازه استفاده کردن درایو رو بیگینر میخواد چیکار؟ :d

توی سطح حرفه ای هاکومن مضخرفه ! :d دقیقا تایمینگاش روو مخه :d

هیجان انگیز فقط Bullet :d

بگینر نداره ؟! اون یوکی ترومی پس چیه اون وسط ؟ :D دو تا دکمه بزنی 20 تا کمبو میزنه :D اون کارل هم همینطور ، میشه با خواهرش طرف رو راحت پینگ پنگ کرد :D الان حضور ذهن ندارم ولی چند تا از کرکترها هستن که خیلی هلو ـن :D خیلی خیلی بیشتر از راگنا :D اون نوئل رو هم نشنیده میگیرم :| :D اون نوئل یه سری لوپ های خفنی داره که حریفو توش گیر بندازی می تونی توی صورت حریفت نگاه کنی و بخندی :D علی صلح و صفا هم در جریان هست :D

خیـــــــلی هم رو مخه :D چند بار تا مرز کوبیدن دسته به اینور اونور پیش رفتم :D

بارِت :D خوبه ولی تبصره مبصره ـش خیلی بیشتر از عزیز دلی مثل نوئله :D
ولی بالاخره این هاکومنو ردیف میکنم و در حالی که دارم یکی رو پاره میکنم میگم :

Ware wa Kuu, Ware wa Kou, Ware wa Jin
Ware wa hitofuri no tsurugi ni te
Subete no tsumi wo karitori, Aku wo metsu
Wagana wa Hakumen, Oshitemairu

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بگینر نداره ؟! اون یوکی ترومی پس چیه اون وسط ؟ :D دو تا دکمه بزنی 20 تا کمبو میزنه :D اون کارل هم همینطور ، میشه با خواهرش طرف رو راحت پینگ پنگ کرد :D الان حضور ذهن ندارم ولی چند تا از کرکترها هستن که خیلی هلو ـن :D خیلی خیلی بیشتر از راگنا :D اون نوئل رو هم نشنیده میگیرم :| :D اون نوئل یه سری لوپ های خفنی داره که حریفو توش گیر بندازی می تونی توی صورت حریفت نگاه کنی و بخندی :D علی صلح و صفا هم در جریان هست :D

خیـــــــلی هم رو مخه :D چند بار تا مرز کوبیدن دسته به اینور اونور پیش رفتم :D

بارِت :D خوبه ولی تبصره مبصره ـش خیلی بیشتر از عزیز دلی مثل نوئله :D
ولی بالاخره این هاکومنو ردیف میکنم و در حالی که دارم یکی رو پاره میکنم میگم :

Ware wa Kuu, Ware wa Kou, Ware wa Jin
Ware wa hitofuri no tsurugi ni te
Subete no tsumi wo karitori, Aku wo metsu
Wagana wa Hakumen, Oshitemairu

منظورم این بود اونجوری که تو توجیح کردی راگنا بیگینر نیس بقیه هم میشه توجیح کرد، همین یوکی ترومیو برات توجیح کنم (به سبک خودت) که بیگینر نیست؟ :d یوکی ترومی حرکاتش شدیدا شدیدا قابل پیشبینیه، به خاطر همین توو سطح حرفه ای بلاک کردنش مثل آب خوردنه ، به علاوه خیلی از حرکاتش بعد تموم شدنش قشنگ یکی دو ثانیه مهلت دفاع کردن Counter Attack حریفو نداره و و‌ و و... پس ترومی هم بیگینر نیست؟ :d خب طبیعتا وقتی کرکتر یه خوبیایی داره از طرف دیگه باید بدی هایی داشته باشه (بالانس)، اون راگنا هم قضیش همینه، دلیل نمیشه چون هلثش کمه بگیم بیگینر نیست.

لوپ منظورت لوپ کمبوئه؟ :d لوپ توو BB معنی نداره که :d کمبوت آبی میشه لوپ بزنی :d

اسم نوئلو نیار کهیر میزنم :d

هاکومن خوبه، یکم با هاکومن بازی کن ازین کرکترای خز بیا بیرون :d

بعد اینکه Oshitemairu رو گفتی میترکی :d (Tager CS Gag)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
منظورم این بود اونجوری که تو توجیح کردی راگنا بیگینر نیس بقیه هم میشه توجیح کرد، همین یوکی ترومیو برات توجیح کنم (به سبک خودت) که بیگینر نیست؟ :d یوکی ترومی حرکاتش شدیدا شدیدا قابل پیشبینیه، به خاطر همین توو سطح حرفه ای بلاک کردنش مثل آب خوردنه ، به علاوه خیلی از حرکاتش بعد تموم شدنش قشنگ یکی دو ثانیه مهلت دفاع کردن Counter Attack حریفو نداره و و‌ و و... پس ترومی هم بیگینر نیست؟ :d خب طبیعتا وقتی کرکتر یه خوبیایی داره از طرف دیگه باید بدی هایی داشته باشه (بالانس)، اون راگنا هم قضیش همینه، دلیل نمیشه چون هلثش کمه بگیم بیگینر نیست.

لوپ منظورت لوپ کمبوئه؟ :d لوپ توو BB معنی نداره که :d کمبوت آبی میشه لوپ بزنی :d

اسم نوئلو نیار کهیر میزنم :d

هاکومن خوبه، یکم با هاکومن بازی کن ازین کرکترای خز بیا بیرون :d

بعد اینکه Oshitemairu رو گفتی میترکی :d (Tager CS Gag)

توجیه نیست ، کلاً طبق کامیونیتی و آنالیز هایی که شده دارم میگم :D کلاً جین توی BB حکم ریو توی SF ـو داره :D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
توجیه نیست ، کلاً طبق کامیونیتی و آنالیز هایی که شده دارم میگم :D کلاً جین توی BB حکم ریو توی SF ـو داره :D
کامیونیتی منبع نده خودت بگو :d راگنا ام همون حکم ریو و جینو داره :d

خیلی سادس آخه، مگه خودت قبول نداری راگنا راحت میشه کمبوهاشو یاد گرفت؟ :d این یعنی بیگینر دیگه، غیر از اینه؟ :d کسی که بیگینره نمیخواد توو مساقبات شرکت کنه که، برای ارتباط گرفتن با بازی با کرکتر بیگینر یکم بازی میکنه حال میکنه، حالا بعدش خواست میره سراغ یکی دیگه اگه نه میمونه روو همون :d حالا وقتی رسید به بازی کردن حرفه ایو آنلاین و مسابقه و این حرفا دیگه همون کرکتر بیگینر هم هنر میخواد باهاش بازی کردن که اون یه بحث جداس که ربطی به بحث الان نداره :d

پ.خ: میدونم شوخیامو جدی نمیگیری ولی برای احتیاط میگم جدی نگیر :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کامیونیتی منبع نده خودت بگو :d راگنا ام همون حکم ریو و جینو داره :d

خیلی سادس آخه، مگه خودت قبول نداری راگنا راحت میشه کمبوهاشو یاد گرفت؟ :d این یعنی بیگینر دیگه، غیر از اینه؟ :d کسی که بیگینره نمیخواد توو مساقبات شرکت کنه که، برای ارتباط گرفتن با بازی با کرکتر بیگینر یکم بازی میکنه حال میکنه، حالا بعدش خواست میره سراغ یکی دیگه اگه نه میمونه روو همون :d حالا وقتی رسید به بازی کردن حرفه ایو آنلاین و مسابقه و این حرفا دیگه همون کرکتر بیگینر هم هنر میخواد باهاش بازی کردن که اون یه بحث جداس که ربطی به بحث الان نداره :d

پ.خ: میدونم شوخیامو جدی نمیگیری ولی برای احتیاط میگم جدی نگیر :d

بله ، مثل ریو که هیچ کسی توی مسابقات باهاش بازی نمیکنه :D به خصوص یه دایگو نامی :D کلاً تحلیلت اشتباهه :D یه کرکتر یه سری معیارها رو که داشته باشه از نوب تا حرفه ای باهاش بازی میکنن ، نداشته باشه نه :D مسابقه و نوب و حرفه ای هم نداره :D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بله ، مثل ریو که هیچ کسی توی مسابقات باهاش بازی نمیکنه :D به خصوص یه دایگو نامی :D
مگه من گفتم کرکتری که مناسب بیگینراس به درد مسابقات نمیخوره؟ :d گفتم یه فرد بیگینر نمیخواد توو مسابقات شرکت کنه :d

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,289
ریچل فن نداریم؟ البته من خیلی وقته BB بازی نکردم ولی همیشه ریچل رو خیلی دوس داشتم. شنیدم دیگه شماره به شماره ضعیفترش کردن. نمیدونم درسته یا نه. ولی عاشق شخصیتشم :x
و البته مدل مبارزش.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
ریچل فن نداریم؟ البته من خیلی وقته BB بازی نکردم ولی همیشه ریچل رو خیلی دوس داشتم. شنیدم دیگه شماره به شماره ضعیفترش کردن. نمیدونم درسته یا نه. ولی عاشق شخصیتشم :x
و البته مدل مبارزش.
من سر Calamity Trigger بودم :d منم عاشق موقع هایی ام که میگه والکنهاین :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مگه من گفتم کرکتری که مناسب بیگینراس به درد مسابقات نمیخوره؟ :d گفتم یه فرد بیگینر نمیخواد توو مسابقات شرکت کنه :d

انقد بیگینر گفتی تا فعل و فاعل و مفعول لای همدیگه گم و گور شدن :D نفهمیدم کدوم پلیر بگینره کدوم کرکتر :D
درسته توی بخش Tutorial از راگنا استفاده شده و امکانات بازی رو روی راگنا نشون میده (که اینم به خاطر نقش اول بودنش توی بازیه ، و گرنه هر نقش اولی نرمال نیست :D مثل آکیرا توی VF که از خسته ترین مووها رو داره و یادگیریش نسبت به بقیه کرکترهای اون بازی سخت تر هم باشه به جای راحت تر :D) ولی به طور کلی همون حرکات با جین تاثیرش بیشتر و کم زحمت تره (البته بازی کردن با راگنا اونقدری سخت نیست ولی خب گاهی اوقات یه کم زحمت بیشتری مثلاً نسبت به جین می طلبه) :D بعد یه کرکتر دم دستی باید از همه جهات نرمال باشه حتی HP ، که راگنا نیست :D مثال راحتش دوباره همین ریو توی SF ، دمیجش ، HP ـش ، رنج ضرباتش ، طویل بودن کمبو هایی که میشه باهاش زد و ... همه توی یه رنج متعادل و نرمال هستن :D این تیپ کرکترها میشن آموزشی برای یه فرد مبتدی :D چون به خاطر متوسط و یه سطح بودن همه ی مخلفاتشون ، برای فرد تازه وارد انعطاف پذیرتر میشن :D حالا هر کدوم از این المان ها بالا و پایین بشه سبک بازی کردن به یه سمت و سوی خاص میره که باعث میشه جریان کار از اون حالت مبتدی و اولیه در بیاد و استراتژی عوض بشه :D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
انقد بیگینر گفتی تا فعل و فاعل و مفعول لای همدیگه گم و گور شدن :D نفهمیدم کدوم پلیر بگینره کدوم کرکتر :D
درسته توی بخش Tutorial از راگنا استفاده شده و امکانات بازی رو روی راگنا نشون میده (که اینم به خاطر نقش اول بودنش توی بازیه ، و گرنه هر نقش اولی نرمال نیست :D مثل آکیرا توی VF که از خسته ترین مووها رو داره و یادگیریش نسبت به بقیه کرکترهای اون بازی سخت تر هم باشه به جای راحت تر :D) ولی به طور کلی همون حرکات با جین تاثیرش بیشتر و کم زحمت تره (البته بازی کردن با راگنا اونقدری سخت نیست ولی خب گاهی اوقات یه کم زحمت بیشتری مثلاً نسبت به جین می طلبه) :D بعد یه کرکتر دم دستی باید از همه جهات نرمال باشه حتی HP ، که راگنا نیست :D مثال راحتش دوباره همین ریو توی SF ، دمیجش ، HP ـش ، رنج ضرباتش ، طویل بودن کمبو هایی که میشه باهاش زد و ... همه توی یه رنج متعادل و نرمال هستن :D این تیپ کرکترها میشن آموزشی برای یه فرد مبتدی :D چون به خاطر متوسط و یه سطح بودن همه ی مخلفاتشون ، برای فرد تازه وارد انعطاف پذیرتر میشن :D حالا هر کدوم از این المان ها بالا و پایین بشه سبک بازی کردن به یه سمت و سوی خاص میره که باعث میشه جریان کار از اون حالت مبتدی و اولیه در بیاد و استراتژی عوض بشه :D

خودمم انقد گفتم بیگینر خوابشو دیدم :d

خب اون یه جور دیگه نگاه کردن به قصیه اس, من منظورم از بیگینر اینجا راحت بودن کمبو ها و کلا سادگی حرکات کرکتر بود، مثلا نوئل برای کسی که تازه کاره کافیه فقط درایو بزنه همونجوری درو کنه بره جلو :d ولی ازون ور لایتچی فی لینگو بدی بگی بازی کن طرف هیچ غلطی نمیتونه بکنه :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خودمم انقد گفتم بیگینر خوابشو دیدم :d

خب اون یه جور دیگه نگاه کردن به قصیه اس, من منظورم از بیگینر اینجا راحت بودن کمبو ها و کلا سادگی حرکات کرکتر بود، مثلا نوئل برای کسی که تازه کاره کافیه فقط درایو بزنه همونجوری درو کنه بره جلو :d ولی ازون ور لایتچی فی لینگو بدی بگی بازی کن طرف هیچ غلطی نمیتونه بکنه :d

اون که تو میگی بدرد هر دم بیلی بازی کردن می خوره :D من منظورم استارت یادگیریه ، اینکه یکی بخواد کرکتر رو ورداره و دو تا دکمه بزنه و روی درجه سختی پایین بازی رو ببره و یه دست و جیغ و هورا هم برای خودش بزنه که اصن جزء فایتینگ به حساب نمیاد :D من بیشتر منظورم روی این قضیه ـس که طرف بیاد اول اون کرکتر دم دستیه رو ورداره ، قدم به قدم شروع کنه Move ها و لینک ها رو یادبگیره ، بعد بره سراغ کنسل ها و کمبو ها و حرکات پیچیده تر :D یعنی یه سیر آموزشی از مبتدی به حرفه ای :D واسه همچین چیزی باید از این کرکترهای ساده و بیسیک مثل جین شروع کنه (برای یادگیری بازی) :D و گرنه اون روند رندوم و بتن مشینگ که توی همه ی کرکترها (حالا کم یا زیاد) جواب میده :D

خب همینی که میگی راگنا هم هست
yahoo_4.gif
(نسبت به جین وضعیتش یکم پرو تره قبول) برای یادگیری BB یه کرکتر نیازه که باهاش شروع کنی کمبو هارو تمرین کردن، Rapid کردن ، Counter کردن ، جامپ کنسل کردن ، OverDrive Cancel کردن و و و که باید اون کرکتر همه ایناش ساده باشه به نسبت بقیه، که خب راگنا هم هست، والسلام
yahoo_4.gif
غیر از اینه بگو غیر از اینه
yahoo_4.gif

Buttun Mashing که منظورم نبود، اصلا روو BB خیلی جواب نمیده
yahoo_4.gif

ساده بودن یادگیریش درسته ولی باز جین سر راست تره
yahoo_19.gif

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
اون که تو میگی بدرد هر دم بیلی بازی کردن می خوره :D من منظورم استارت یادگیریه ، اینکه یکی بخواد کرکتر رو ورداره و دو تا دکمه بزنه و روی درجه سختی پایین بازی رو ببره و یه دست و جیغ و هورا هم برای خودش بزنه که اصن جزء فایتینگ به حساب نمیاد :D من بیشتر منظورم روی این قضیه ـس که طرف بیاد اول اون کرکتر دم دستیه رو ورداره ، قدم به قدم شروع کنه Move ها و لینک ها رو یادبگیره ، بعد بره سراغ کنسل ها و کمبو ها و حرکات پیچیده تر :D یعنی یه سیر آموزشی از مبتدی به حرفه ای :D واسه همچین چیزی باید از این کرکترهای ساده و بیسیک مثل جین شروع کنه (برای یادگیری بازی) :D و گرنه اون روند رندوم و بتن مشینگ که توی همه ی کرکترها (حالا کم یا زیاد) جواب میده :D

خب همینی که میگی راگنا هم هست :d (نسبت به جین وضعیتش یکم پرو تره قبول) برای یادگیری BB یه کرکتر نیازه که باهاش شروع کنی کمبو هارو تمرین کردن، Rapid کردن ، Counter کردن ، جامپ کنسل کردن ، OverDrive Cancel کردن و و و که باید اون کرکتر همه ایناش ساده باشه به نسبت بقیه، که خب راگنا هم هست، والسلام :d غیر از اینه بگو غیر از اینه :d

Buttun Mashing که منظورم نبود، اصلا روو BB خیلی جواب نمیده :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
احسان چه تلاشی میکنه که بگه راگنا وحشتناک خفن و خیلی حرفه ایه کاراکترش :d احسان دیگه ول کن :d برو یه همون Cloverی که میگی راحته بازی کن ببینم راگنا از نظر راحتی قابل مقایسست با این؟ :d برو Nu هارو بردار بگو ببینم :d برو هازاما بازی کن بگو ببینم :d بابا کسی نمیگه راگنا مسخره و بچه ها برمیدارن و با 2 تا دکمه همرو میبره که :d حالا خوبه زورا تو همه پستاش داره میگه منظور چیه :d

حالا اشکال ندازه بالاخره سلیقست یکی هم با این کاراکترای داغون حال میکنه مثل تو :d

^^

این بازی جون میده که وقتی رفیقات اومدن خونه باهاشون بازی کنی :d هی اونا میخوان از روش Button Mashing استفاده کنن تا ببرن ولی میببینن هزار تا دکمه میزنن ولی کاراکتر فقط دستش عین معلولا میاد بالا XDDDD

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@NoctisSasuke

همین الان پاشو بیا اون PS3 ـتو روشن کن یه دست با جین بهت عرض ارادت کنم ، ببینی کرکتر دم دستی یعنی چی :D پاشو :D
راگنا هم که بله خیلی خفنه >:) اصن تو خفنیش شکی نیست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر