طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
اونایی که علاقه به دیدن مسابقات تکن دارن حتما ببینند:d. اولین مسابقات King Of Iron که واسه تکن 7 همین اواخر برگذار شد و تمام غول های تکن هم توش شرکت کردن از زنا گرفته تا مردا:d هارادا هم خودش حضور داره. Knee هم شرکت کرده. دیگه خودتون ببینید:d

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,597
نام
محمد
با کمی تاخیر یه خبر بدم :d

BlazBlue: Chrono Phantasma EXTEND رو استور آمریکا تخفیف خورده و شده 20 دلار :d

تنها 2.5 روز دیگر فرصت باقیست:

https://store.playstation.com/#!/en...tend/cid=UP1024-CUSA01437_00-BBCPPS4000001000

من که هی میخواستم بگیرم قبلا ولی کلی بازی دیگه میومد تو لیست و دیگه این تخفیف مجبورم کرد و خریدم :d
البته برای اعضای پلاس15 دلار هست به عبارت دیگه یعنی مفته:d من که دو روز پیش زدم تو گوشش و الان دارم خیلی با بازی حال می کنم:bighug:>:) این Ragna چقدر خوبه،صداگزارش هم مال گینتوکیه:x

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
البته برای اعضای پلاس15 دلار هست به عبارت دیگه یعنی مفته:d من که دو روز پیش زدم تو گوشش و الان دارم خیلی با بازی حال می کنم:bighug:>:) این Ragna چقدر خوبه،صداگزارش هم مال گینتوکیه:x

من هنوز مجبور به گرفتن پلاس نشدم :d ولی دیگه باید برم تو کارش :d

راگنا خیلی باحاله هم همون صداش که برا گینتوکیه هم برا بازی کردن به نظر من از همه کاراکترا راحت تره :d ولی هیچی برا من Hazama نمیشه :d

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,597
نام
محمد
من هنوز مجبور به گرفتن پلاس نشدم :d ولی دیگه باید برم تو کارش :d

راگنا خیلی باحاله هم همون صداش که برا گینتوکیه هم برا بازی کردن به نظر من از همه کاراکترا راحت تره :d ولی هیچی برا من Hazama نمیشه :d
والا این یکی از محدود دفعاتی بود که از داشتن پلاس خوشحال شدم:d مگر نه به لعنت خدا هم نمیرزه:| بازی های مجانی پلاس رسما آشغالن:| تنها مزییتش آنلاین بازی کردن و این تخفیف ها هست:d

آره حتی تو Tutorial بازی اولین کارکتری که باید باهاش بازی میکنی راگنا هست!:d یکم با هازاما بازی کردم ،سخت بنظر میومد کار کردن باهاش:-" ماجرا این چیه که تو داستان به Hazama میگن Terumi ولی تو روستر دوتا کارکتر جدا هستن!کلا یک کارکتره استایل جنگیدنشون فرق میکنه یا دوتا کارکتر جدا هستن؟!:-" این چیز ها رو نمیدونم آخه این اولین Blaz Blue ــیی که دارم بازی میکنم:d الان بیشتر از همه اNoe رو دوست دارم:x یعنی رسما میشه باهاش حریف رو پاره کرد>:) خودش هم یه Wifu ایده اله:>:x

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
ولی هیچی برا من Hazama نمیشه :d

خدایی بهتر از هازاما داریم؟ :d نه داریم؟ :d

والا این یکی از محدود دفعاتی بود که از داشتن پلاس خوشحال شدم:d مگر نه به لعنت خدا هم نمیرزه:| بازی های مجانی پلاس رسما آشغالن:| تنها مزییتش آنلاین بازی کردن و این تخفیف ها هست:d

آره حتی تو Tutorial بازی اولین کارکتری که باید باهاش بازی میکنی راگنا هست!:d یکم با هازاما بازی کردم ،سخت بنظر میومد کار کردن باهاش:-" ماجرا این چیه که تو داستان به Hazama میگن Terumi ولی تو روستر دوتا کارکتر جدا هستن!کلا یک کارکتره استایل جنگیدنشون فرق میکنه یا دوتا کارکتر جدا هستن؟!:-" این چیز ها رو نمیدونم آخه این اولین Blaz Blue ــیی که دارم بازی میکنم:d الان بیشتر از همه اNoe رو دوست دارم:x یعنی رسما میشه باهاش حریف رو پاره کرد>:) خودش هم یه Wifu ایده اله:>:x

قضیه هازاما و‌ ترومی رو باید Story رو ‌بری تا بفهمی، اگه مشکلی نداری میشه اسپویل کرد برات :d

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,597
نام
محمد

قضیه هازاما و‌ ترومی رو باید Story رو ‌بری تا بفهمی، اگه مشکلی نداری میشه اسپویل کرد برات :d
پس هیچی:d آخه تعریف داستانش رو زیاد شنیده بودم حیفه برای خودم اسپویل کنم!:> ولی حدس میزنم دو تا کارکتر جدا هستن:dراستی تو Story Mode سه تا مسیر هست کدوم ها رو باید اول برم؟!:-"
بعد برای حرفه ایی شدن تو هر کارکتر چقدر بنظرت وقت لازم هست؟!:dآخه تا اینجا که دیدم بجز چند تا بنظر میومد که شبیه هم باشن همه کلا با هم دیگه فرق داشتن:-"

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
پس هیچی:d آخه تعریف داستانش رو زیاد شنیده بودم حیفه برای خودم اسپویل کنم!:> ولی حدس میزنم دو تا کارکتر جدا هستن:dراستی تو Story Mode سه تا مسیر هست کدوم ها رو باید اول برم؟!:-"
بعد برای حرفه ایی شدن تو هر کارکتر چقدر بنظرت وقت لازم هست؟!:dآخه تا اینجا که دیدم بجز چند تا بنظر میومد که شبیه هم باشن همه کلا با هم دیگه فرق داشتن:-"

فرقی نمیکنه کدوم مسیرو میری چون باید از هر مسیر چند تارو بری تا ادامه داستان باز شه، ولی خب من پیشنهادم اینه بشینی اول Continuum Shift Extend رو بازی کنی، چون داستان BB پیچیدس، اگه بخوای از CP شروع کنی هیچی نمیفهمی :d درضمن داستان BB خیلی طولانیه، واقعا حوصله میخواد همشو بشینی بازی کنی، ولی اگه وقت بزاری کامل داستانشو بری روانیه بازی میشی :d

درمورد کرکترا اصلا توو BB هیچ‌کرکتری به کرکتر دیگه شباهت نداره :d حتی همون ترومی و هازاما با اینکه خیلی شبیه همن زمین تا آسمون گیم پلیشون متفاوته :d

برای حرفه ای شدن بستگی داره کیو بخوای برداری، اگه همون Noel و Ragna یا Tager یا Azrael یا Terumi رو برداری چون کرکترای Beginner هستن یک ماهه میشه باهاشون حرفه ای شد، ولی کرکترایی مثل Hazama و Carl و Izayoi و... یکم بیشتر ازینکه فکرشو بکنی طول میکشه حرفه ای شی باهاشون :d البته باز بستگی داره تجربه ی فایتینگت در چه حد باشه، من حد وسطو در نظر گرفتم.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
شنیده بودم که BBCPE رو PS4 وضعیتش خیلی داغونه و از PS3 بدتره ولی الان با چشمای خودم دارم میبینم :| خیلی اوضاع خرابه :d

آخه من تو بازیایی که دارم تنها بازی که آنلاین میکنم FF XIVئه که اونم چون خوت ماهیانه پول میدی دیگه پلاس ازت نمیخواد :d فقط میمونه تا ریلیز ناروتو که اونجا دیگه باید برا آنلاین بازی کردن پلاس بگیرم :d

آره هازاما سخته :( مخصوصا اگه فایتینگ پد نداشته باشی با کنترلر کنسول دهنت صافه مثل من :d من یدونه داشتم که گند زدم بهش دیگه پول ندارم بخرم :d

راجع به داستان هم گه هیدئو بهت گفت ولی اگر بازم جایی چیزی ر متوجه نشدی تو خود بازی یه بخش داره همه چیز رو توضیح داده از کاراکترا بگیر تا گروه ها و سلاح ها و . . . و بازم چیزی گنگ بود در خدمتیم :d بپرس اگر بدونم جواب میدم 3:

به Noel در بهترین حالت میتونی به عنوان کسی که بهش هیچ وقت نمیرسی فکر کنی چون من به نام خودم کردمش :d

نه نداریم :d

خیلی :d خیلی زیاد :d

چون یه سری کاراکترا واقعا سخته باهاشون بازی کردن مثلا همین هازاما سرویست میکنه یه سری جاها و تازه اونایی هم که راحت ترن بازم کلی طول میکشه تا حرفه ای بشی :d البته بستگی داره حرفه ای به چی بگی؟ :d به اینکه بتونی تو بازی اوکی باشی یا اینکه مثل وحشی های تو EVO بازی کنی :d اونا رسما آدم نیستن یه سری سایبورگن که بهشون برنامه چجوری بازی کردن رو دادن :d اتفاقا میخواستم برم با Nu.13 این دفعه یاد بگیرم بازی کنم رفتم EVO 2014 رو دیدم که Yoshiki یا همون Yoshiko رو دیدم XDDDD این اسمش داستان داره ولی بگذزیم خیلی با 13 خوب بازی میکرد واقعا حقش بود بالاتر بیاد :d

هرکاراکتری هم باهم خیلی فرق دارن :(( یکی از کاراکترایی که هیچوقت نمیتونم باهاش بازی کنم Hakumenئه >.<

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
خیلی :d خیلی زیاد :d

چون یه سری کاراکترا واقعا سخته باهاشون بازی کردن مثلا همین هازاما سرویست میکنه یه سری جاها و تازه اونایی هم که راحت ترن بازم کلی طول میکشه تا حرفه ای بشی :d البته بستگی داره حرفه ای به چی بگی؟ :d به اینکه بتونی تو بازی اوکی باشی یا اینکه مثل وحشی های تو EVO بازی کنی :d اونا رسما آدم نیستن یه سری سایبورگن که بهشون برنامه چجوری بازی کردن رو دادن :d اتفاقا میخواستم برم با Nu.13 این دفعه یاد بگیرم بازی کنم رفتم EVO 2014 رو دیدم که Yoshiki یا همون Yoshiko رو دیدم XDDDD این اسمش داستان داره ولی بگذزیم خیلی با 13 خوب بازی میکرد واقعا حقش بود بالاتر بیاد :d

هرکاراکتری هم باهم خیلی فرق دارن :(( یکی از کاراکترایی که هیچوقت نمیتونم باهاش بازی کنم Hakumenئه >.<

منظور از حرفه ای اینه که تمام حرکات کرکترو مستر شی و بدونی کجا ازش استفاده کنی کجا نکنی :d کمبوام یکی دو تا که در حد 4000تا ببره بلد باشی :d

اونایی که توو مسابقاتن میبینی طرف سه ساله با یه کرکتر هر روز صبح تا شب بازی کرده خو معلومه چرا ‌انقد وحشی ان :d

هاکومنم یه چیزی شبیه تیگره، کمبو محور نیست فک میکنی نمیتونی باش بازی کنی، همون باید دو تا ضربه شمشیر بزنی یارو‌ جر میخوره :d تیگرم که کل بازی طرفو نگاه میکنه بعد gauge اش که پر شد یه Special میزنه در جا طرف جهنمو جلو چشماش میبینه :d هونتونی آکا اونی دا :d

پ.ن: هازاما ساما سایکو هازاما ساما سایکو !
پ.ن2: کسی نسخه ویتارو ‌نداره آنلاین بزنیم؟ :d
پ.ن3: منم به همون دلیل مشکلات PS4 نگرفتمش، یکم تشریح کن یکم حال کنم PS4 اشو نگرفتم :d
پ.ن4:هیدئو جانای کاتسورا دا ... جاناکده مرتضی دا :d
پ.ن.آ: چقد پی نوشت :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
منظور از حرفه ای اینه که تمام حرکات کرکترو مستر شی و بدونی کجا ازش استفاده کنی کجا نکنی :d کمبوام یکی دو تا که در حد 4000تا ببره بلد باشی :d

اونایی که توو مسابقاتن میبینی طرف سه ساله با یه کرکتر هر روز صبح تا شب بازی کرده خو معلومه چرا ‌انقد وحشی ان :d

هاکومنم یه چیزی شبیه تیگره، کمبو محور نیست فک میکنی نمیتونی باش بازی کنی، همون باید دو تا ضربه شمشیر بزنی یارو‌ جر میخوره :d تیگرم که کل بازی طرفو نگاه میکنه بعد gauge اش که پر شد یه Special میزنه در جا طرف جهنمو جلو چشماش میبینه :d هونتونی آکا اونی دا :d

پ.ن: هازاما ساما سایکو هازاما ساما سایکو !
پ.ن2: کسی نسخه ویتارو ‌نداره آنلاین بزنیم؟ :d
پ.ن3: منم به همون دلیل مشکلات PS4 نگرفتمش، یکم تشریح کن یکم حال کنم PS4 اشو نگرفتم :d
پ.ن4:هیدئو جانای کاتسورا دا ... جاناکده مرتضی دا :d
پ.ن.آ: چقد پی نوشت :d

در اون حد حرفه ای که نه تنها خیلی بلکه خیلــــــــــــــــــــــــــــــــــــی طول میکشه :d

نخیر اونا سایبورگن :d آدم کامل نیستن :d

آره ولی بازم سخته باهاش بازی کردن و من خودم اگر بخوام کل کاراکترای بازی رو حرفه ای بشم هاکومن آخریشه :d

هازاما ساما ایچیبان دایو ^~^

چجوری با ویتا بازی میکنی؟ 0_0 من با کنترلر PS4 به X,Y میرم دیگه با ویتا بخوای بازی کنی کنسول متلاشی میشه :d

اصلا خیلی داغونه نسخه PS4ش :| به زور Upscale کردن به 1080 و خیلی بد شده :| چون بازی که طراحیش اینچوریه و واقعا طراحی و نقاشیه تو این شرایط خیلی خودشو معلوم میکنه درواقع هم انگار رزولوشن خیلی پایینتر به نظر میاد هم از اون بدتر AA که فاجعست :d رو PS3 بهتر بود

سوکا ^^ سوشته زورا دا ^^

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
در اون حد حرفه ای که نه تنها خیلی بلکه خیلــــــــــــــــــــــــــــــــــــی طول میکشه :d

نخیر اونا سایبورگن :d آدم کامل نیستن :d

آره ولی بازم سخته باهاش بازی کردن و من خودم اگر بخوام کل کاراکترای بازی رو حرفه ای بشم هاکومن آخریشه :d

هازاما ساما ایچیبان دایو ^~^

چجوری با ویتا بازی میکنی؟ 0_0 من با کنترلر PS4 به X,Y میرم دیگه با ویتا بخوای بازی کنی کنسول متلاشی میشه :d

اصلا خیلی داغونه نسخه PS4ش :| به زور Upscale کردن به 1080 و خیلی بد شده :| چون بازی که طراحیش اینچوریه و واقعا طراحی و نقاشیه تو این شرایط خیلی خودشو معلوم میکنه درواقع هم انگار رزولوشن خیلی پایینتر به نظر میاد هم از اون بدتر AA که فاجعست :d رو PS3 بهتر بود

سوکا ^^ سوشته زورا دا ^^

دقیقا ولی کرکترای Beginner همون یه ماه که گفتم بسه به نظرم :d (همون کرکترایی که احسان [MENTION=35273]Kaine[/MENTION] باهاشون بازی میکنه :d)

اونی ام که مقام اولو به دست میاره سایبورگ نیس سایتامائه :d

های نانو دسو گوزارووو :d (:-&)

اتفاقا ویتا فوق العادس برای امسال منی که فایتینگو با آرامش بازی میکنن :d ولی برای تو به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه :d

شنیده بودم افت فریمم داره، خالی میبستن؟ :d مثلا میگفتن با رلیوس اگه ایگنیسو سامون کنی یکم فریم افت میکنه.

اوزه, ماجی اوزه -_-

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
دقیقا ولی کرکترای Beginner همون یه ماه که گفتم بسه به نظرم :d (همون کرکترایی که احسان @Kaine باهاشون بازی میکنه :d)

اونی ام که مقام اولو به دست میاره سایبورگ نیس سایتامائه :d

های نانو دسو گوزارووو :d (:-&)

اتفاقا ویتا فوق العادس برای امسال منی که فایتینگو با آرامش بازی میکنن :d ولی برای تو به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه :d

شنیده بودم افت فریمم داره، خالی میبستن؟ :d مثلا میگفتن با رلیوس اگه ایگنیسو سامون کنی یکم فریم افت میکنه.

اوزه, ماجی اوزه -_-

یه ماه یه کوب بازی باید بکنی :d آخه مثلا درسته با یکی مثل Ragna سادست یادگرفتن و کلی هم حال میده اما بیشرفا کاراکترای سخت رو خیلی هیجان انگیز درست کردن مجبور میشه بره سمتشون :d همین هازاما یا Nu-13 >.< کلا عشق من کاراکتراییه که حرکتای Long Range دارن :d (احسان که نوبه ولش کن XDDDD امیدوارم الان بیاد دعوا کنیم :d )

آخه دیگه BlazBlue رو نمیشه با آرامش بازی کرد که :d کمترین Level کار "وحشی بازی"ئه :d حالا نمیدونم جایی هنوز FightPad میفروشه؟ چون با دسته واقعا سخته :(

من فعلا خیلی بازی نکردم امتحانا دارن سرویسم میکنن ماشالله دیگه مدیر گروه و مدیر آموزش و . . . حکم پشم رو دارن نمیفهمن جوری امتحانا رو نزارن که تو 3 روز 3 تا امتحان سخت داشته باشی :| ولی 2-3 ساعت بازی کردم افت فریم حس نکردم

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@K o j i m a اتفاقاً اونایی که من باهاشون بازی میکنم بیگینر نیستن :D نوئل و راگنا و ماکوتو قلق دارن :D کرکتر بیگینر توی BB اون مرتیکه ی منفور جین کیساراگیه :D یه کرکتر دم دستی که خیلی کمبوهای راحت و نرمالی داره و دمیجشم همینجوریه ولی کرکتر خیلی کاربردی ای نیست ، یعنی صرفاً یه چیز نرمال و بیس برای یادگیری BB ـه :D اگه کسی می خواد BB رو تازه شروع کنه با جین شروع کنه (اگرچه لوزری بیش نیست این بشر :D) در مورد راگنا هم اگه فک میکنید خیلی راه دست و رله هست باید خدمتتون عرض کنم که کمترین HP توی بازی مال راگناس و باید بلد باشید از D Move هاش لا به لای حرکات به صورت هوشمندانه استفاده کنید و گرنه سه سوته K.O می شید :D

در مورد هاکومن هم بگم که اینجوری نگاهش نکنید :D هاکومن کرکتر پانیش کاره ، یعنی حمله ـش دفاع کردنه و کمبوهاش توی پانیش هاش نهفته ـس :D وقتی بخوای پانیش کنی می تونی کمبویی بزنی که تا 80-90% از HP طرفو سوت کنه بره هوا ولی تایمینگ و صبر و حوصله ی خیلی زیادی می خواد :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
@K o j i m a اتفاقاً اونایی که من باهاشون بازی میکنم بیگینر نیستن :D نوئل و راگنا و ماکوتو قلق دارن :D کرکتر بیگینر توی BB اون مرتیکه ی منفور جین کیساراگیه :D یه کرکتر دم دستی که خیلی کمبوهای راحت و نرمالی داره و دمیجشم همینجوریه ولی کرکتر خیلی کاربردی ای نیست ، یعنی صرفاً یه چیز نرمال و بیس برای یادگیری BB ـه :D اگه کسی می خواد BB رو تازه شروع کنه با جین شروع کنه (اگرچه لوزری بیش نیست این بشر :D) در مورد راگنا هم اگه فک میکنید خیلی راه دست و رله هست باید خدمتتون عرض کنم که کمترین HP توی بازی مال راگناس و باید بلد باشید از D Move هاش لا به لای حرکات به صورت هوشمندانه استفاده کنید و گرنه سه سوته K.O می شید :D

در مورد هاکومن هم بگم که اینجوری نگاهش نکنید :D هاکومن کرکتر پانیش کاره ، یعنی حمله ـش دفاع کردنه و کمبوهاش توی پانیش هاش نهفته ـس :D وقتی بخوای پانیش کنی می تونی کمبویی بزنی که تا 80-90% از HP طرفو سوت کنه بره هوا ولی تایمینگ و صبر و حوصله ی خیلی زیادی می خواد :D

جین حکم ساسکه تو ناروتو رو داره :d نـــــــی سااااااان

خب اینکه کمترین HP رو داره دقیقا به خاطر همین D Move هاشه که برطرف میکنه این مشکلو پس خفن بودنشو نشون نمیده :d

من تاحالا یه نفرم ندیدم با هاکومن هیجان انگیز مبارزه کنه :d من خودم میخوام یه کاراکتر برا بازی کردن انتخاب کنم میبینم هیجان انگیزه یا نه ولی هاکومن . . . اصلا هیجان انگیز نیست. من این حس رو نسبت به azrael هم دارم :d خیلی کاراکترش خفنه و دمیج زیادی میزنه اما هیجان تو کارش نیست و خوشم نمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر