طراحی اتاق بازی Gaming Room design

من جای تو بودم ps4 رو میزاشتم جای که اطرافش کاملا باز باشه ! یه بار امتحان کن ضرر نداره :d خیلی کمتر داغ میکنه .....

سلام ممنون از نظرت ولی فکر نمیکنم فضای اطراف ps4 اونقدر محدود باشه که داغ کنه چون همونطور که تو عکس مشخصه طبقه ای که ps4 قرار داره ، فضای کلیش خیلی بزرگتر از طبقه پایینیشه ولی به هر حال تو چینش بازیهای پشتش تغییراتی میدم و فاصله psp از ps4 رو افزایش میدم.

لطقا به سوالات پاسخ کامل بده :-/:d .

سلام بالا سمت راست گوشیه نوکیاست که هولدرش به ایینه چسبیده
داخل دکور بالا دست راست : ..... میدونم ضایست ! :))
طبقه وسط سمت چب : بازی اینفیمس اسپشال ادیشنه
بیرون دکور سمته فرش صاف نمیشه ! دسته گل قالی شوییه !
9 متریه ! اون قسمتش اصلا مهم نیست پرباشه یا خالی ! :d

این هم ستاپ من ؛ این عکس مال یک ماه پیشه تقریبا و بعد از اون تنها چیزی که خریدم یدونه هدفون Yamaha HPH 200 ـه برای استفاده بیرون از خونه .
تلویزیون SONY W670 ـه که واقعا فوق العادست ، 2 تا کنسول که ضایعن ؛ هدفون هم Sennheiser RS220 ـه برای استفاده داخل خونه ، 2 تا هارد 3 ترابایت WD هم هستن که یکیشون پشت هدفونه .
مانیتور هم تلویزیون رو خریدم انداختمش بیرون ، 32 اینچ از این فاصله از لحاظ اندازه بی نقصه .

یک سوال ، چرا این تاپیک تو بخش PS4 ـه ؟! :دی

P.S : میدونم میز داغونه :دی

گیم ستاپی که توش ps نباشه گیم بدرد نمیخوره حالا بعضی از دوستان با تخفیف از tv سونی استفاده میکنن اجازه داده میشه :)
بی نقص فقط کم کم دیگه باید کوچ کنید به پلی4
( میگم tvرو چند خریدید؟ )

سمت چپ TV اون PS3 Slim چیه پس ؟! :دی
1,720,000 .

آخرین ویرایش:

این هم ستاپ من ؛ این عکس مال یک ماه پیشه تقریبا و بعد از اون تنها چیزی که خریدم یدونه هدفون Yamaha HPH 200 ـه برای استفاده بیرون از خونه .
تلویزیون SONY W670 ـه که واقعا فوق العادست ، 2 تا کنسول که ضایعن ؛ هدفون هم Sennheiser RS220 ـه برای استفاده داخل خونه ، 2 تا هارد 3 ترابایت WD هم هستن که یکیشون پشت هدفونه .
مانیتور هم تلویزیون رو خریدم انداختمش بیرون ، 32 اینچ از این فاصله از لحاظ اندازه بی نقصه .

یک سوال ، چرا این تاپیک تو بخش PS4 ـه ؟! :دی

P.S : خود سایت آپلودر عکس رو چرخوند من کج نیستم ! :دی
گیم ستاپی که توش ps نباشه گیم بدرد نمیخوره حالا بعضی از دوستان با تخفیف از tv سونی استفاده میکنن اجازه داده میشه :)
بی نقص فقط کم کم دیگه باید کوچ کنید به پلی4
( میگم tvرو چند خریدید؟ )

سلام ممنون از نظرت ولی فکر نمیکنم فضای اطراف ps4 اونقدر محدود باشه که داغ کنه چون همونطور که تو عکس مشخصه طبقه ای که ps4 قرار داره ، فضای کلیش خیلی بزرگتر از طبقه پایینیشه ولی به هر حال تو چینش بازیهای پشتش تغییراتی میدم و فاصله psp از ps4 رو افزایش میدم.
از نظر منم دور ورش بسته س حد اقل بازی میکنی درو نبند :d

اخه تو عکس به نظر میاد فضای خالی پشت کنسول خیلی کمه و خروج هوا سخت میشه از طرف دیگه دوباره هوای گرم وارد کنسول میشه بعدشم که خدای نکرده اور هیت میکنه :d
ببین یه دماسنج ور دار دمای هوای خروجی از پشت کنسول رو مقایسه کن (با حالتی که اطراف کنسول بازه) !
اصلا یه کار کن پشت میزت رو بکن :d (بی شوخی)

سمت چپ TV اون PS3 Slim چیه پس ؟! :دی
1,720,000 .
نه در مورد این که میگید چرا توی بخش ps هست میگم :)
راستی چرا انقدر گرون مگه با گارانتی خریدید ؟

- - -ویرایش - - -

اسباب کشی داریم فردا نهایتا پس فردا میزارم :D
تو خوب که اسباب کشی دارید من که دوربین ندارم عکس بگیرم کسی دوربین داره دست به دست کنه منم عکس بگیرم از این بدبختیم :) که یه عمره بخاطرش دارم فحش میخورم :)
آخه آدم 21 ساله چقدر بزرگه که دنبال کنسول نره ؟

سلام به دوستان ! من تو پست قبلیم از میز تلویزیون و کنسول عکس گذاشته بودم . ولی بعضی از دوستان گفتند که فضای اطراف ps4 کمه حالا من چنتا عکس دقیق تر گذاشتم خودمم قبول دارم که حداقل ، فاصله پشت کنسول با دیواره پشتی مقداری کمه ولی کنسول رو از این جلوتر نمیتونم بیارم حلا میخواستم ببنم اگه راه کاری دارید لطف کنید بگید
( خودم تو این فکرم که دیواره فیبری پشت کنسول رو با مته سوراخ سواخ کنم که مثل یه پنجره کوچیک بشه ولی تو چشم نباشه و هوای داغ به پشت میز منتقل بشه )

19767093178091610062.jpg
88318340191964953681.jpg

گیمر های عزیز خواهشا از این طریق حجم عکستون رو کم کنید هم راحت آپلود کنید هم راحت باز میشه میتونیم

البته اگه ویندوز 7 استفاده میکنید عکس چند مگابایتی رو به چند 100 کیلو تبدیل کنید با کمترین افت کیفیت start= all program = accessories =paint فایل عکس رو تو برنامه paint بازکنید ctrl+w

بزارید رو 30 مثلا ok و save as اسم فایل رو عوض کنید که رو فایل قبلی ذخیره نشه . بس خلاص

اینم یه سایت خوب و سریع TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting آپلود عکس

رفتی و دیگر نیاید مثل تو هرگز خداحافظ اسطوره

آخرین ویرایش:
این عکس برای 1 ساله پیشه الان حال نداشتم دیگه عکس بندازم ...PS4 و یه مانیتور دیگه اضافه شده
در کل ضایع ترین روم فکر کنم برای من باشه ..الاغ بیاد تو اتاق من دیگه پیداش نمیشه کرد :d

این عکس برای 1 ساله پیشه الان حال نداشتم دیگه عکس بندازم ...PS4 و یه مانیتور دیگه اضافه شده
در کل ضایع ترین روم فکر کنم برای من باشه ..الاغ بیاد تو اتاق من دیگه پیداش نمیشه کرد :d
من ازت میترسم !!!!!
بابا کسی که با اتاق بتونه این کار رو بکنه 100% آدم خطر ناکی هست :)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or