طراحی اتاق بازی Gaming Room design

این عکس برای 1 ساله پیشه الان حال نداشتم دیگه عکس بندازم ...PS4 و یه مانیتور دیگه اضافه شده
در کل ضایع ترین روم فکر کنم برای من باشه ..الاغ بیاد تو اتاق من دیگه پیداش نمیشه کرد :d
حالا چرا از الاغ بدبخت=)) حداقل میگفتی شتر.کرگدن. بدبختر از الاغ نبود بهش گیر بدی:))

ps4-setup.jpg
original
large

آخرین ویرایش:
دوستان در مورد چراغ زدن به دکوراسیون یکم کمک کنید هالوژن نمیتونم بزنم چکار باید کنم ؟ چی بذارم که خرج زیاد نداشته باشه و یه نور با مصرف برق کم و زیبا داشته باشم

دوستان در مورد چراغ زدن به دکوراسیون یکم کمک کنید هالوژن نمیتونم بزنم چکار باید کنم ؟ چی بذارم که خرج زیاد نداشته باشه و یه نور با مصرف برق کم و زیبا داشته باشم

من میخوام led نواری بزنم هم ارزونه هم کم مصرف نصبشم آسونه یه سرچ کن ببین چطوره

من میخوام led نواری بزنم هم ارزونه هم کم مصرف نصبشم آسونه یه سرچ کن ببین چطوره
خوبه اما ریسه هست و کالا" روشن میشه !! یه چیزی مد نظرم هست که توی چند تا باکس بذارمش و فقط همون جا روشن بشه !!
یه سوال قیمت این نوار ها چند هست ( البته دیدم رنگ متغیر هم داره با ریموت ) ممنون میشم اگه قیمت دارید به منم بگید

خوبه اما ریسه هست و کالا" روشن میشه !! یه چیزی مد نظرم هست که توی چند تا باکس بذارمش و فقط همون جا روشن بشه !!
یه سوال قیمت این نوار ها چند هست ( البته دیدم رنگ متغیر هم داره با ریموت ) ممنون میشم اگه قیمت دارید به منم بگید

رول 5 متریه اکثرا ولی الکترونیکیا متری هم میدن از متری 5 تومن به بالا یه میکرو کنترل هم داره البته دقیقا نمیدونم باید بسرچی تو نت

رول 5 متریه اکثرا ولی الکترونیکیا متری هم میدن از متری 5 تومن به بالا یه میکرو کنترل هم داره البته دقیقا نمیدونم باید بسرچی تو نت
آقا سام رفتم پرس جو کردم
2نوع کلی وجود داره چسپی و غیر چسبی
چسبی متری 10 و 12 بود (میگفتن جنس درجه یک !) تک رنگ و چند رنگ که این رو فقط 5 متری میدادن و فقط خودش تنها 50 در میومد !!
چسبی ها باید آدابتور براش خرید و برای چند رنگ باید دستگاه و ریموت خرید کرد که آدابتور 12 بود و ریموت 30 (حدودا" )
بدون چسب دورشون لوله پلاستیکی بود و سایز 2 و 1 متری داشتن و نیاز به آدابتور نداشت و برق مستقیم استفاده میکرد
بسته به نوعش 6تومن تا 12 تومن (حدودا" )
من نظرم روی 2 متری رنگ ثابت یخی بدون چسب چون زیر تلوزیونیه 3 تیکست اگه بخوام جا به جاش کنم چسبی مشکل پیدا میکنه و همچین این ارزون تر در میاد و برقش هم مستقیم هست

hbmss@
داداش اگه کسی رو می شناسی ازش بپرس قضیه ی این LED ها که با مانیتور سینک میشه چیه؟
یعنی رنگش با رنگ تصویری که داره تو TV یا مانیتور پخش می شه هماهنگه،

همه ی اینجا مال خودمه ها!!!
خیر سرم...:|
images

- - -ویرایش - - -

اینم من و یه سری از دوستان در حال بازی در اتاق خودم.
اینم خیر سرم واقعا...:|
images

hbmss@
داداش اگه کسی رو می شناسی ازش بپرس قضیه ی این LED ها که با مانیتور سینک میشه چیه؟
یعنی رنگش با رنگ تصویری که داره تو TV یا مانیتور پخش می شه هماهنگه،
راستش من رفتم تجهیزات الکتریکی پرسیدم گمون نکنم اطلاعی داشته باشن

مطمئن هستید که تایمر نداره و به مانیتور سینک شده ؟
آخه میشه این کار رو هم کرد که با تایمر رنگ ها تغیر کنن و با تغیر تصویر مانیتور هماهنگ باشن !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or